Gratis verzending vanaf € 29,-
Tot 2 gratis samples
Veilig betalen
Gratis retourneren binnen 120 dagen

Giorgio Armani

Merklogo van Giorgio Armani
Kendall Jenner met parfumflesje

ARMANI - van mode tot cosmetica

De modecreaties van Giorgio Armani staan voor tijdloze elegantie, de fijnste materialen, de beste kwaliteit en understatement. De aandacht voor detail en de intensiteit waarmee de stijlmeester te werk gaat, zijn legendarisch. Geen enkel product of concept verlaat het huis zonder zijn uitdrukkelijke toestemming.

Kendall Jenner met parfumflesje

ARMANI - van mode tot cosmetica

De modecreaties van Giorgio Armani staan voor tijdloze elegantie, de fijnste materialen, de beste kwaliteit en understatement. De aandacht voor detail en de intensiteit waarmee de stijlmeester te werk gaat, zijn legendarisch. Geen enkel product of concept verlaat het huis zonder zijn uitdrukkelijke toestemming.

Bestseller van Armani

Giorgio Armani
Acqua di Giò Homme Refillable • Eau de Toilette
vanaf € 54,95
Adviesprijs€ 76,00 (-28%)
30 ml (€ 1.831,67 / 1 L)
Giorgio Armani
My Way Refillable • Eau de Parfum
vanaf € 79,00
30 ml (€ 2.633,33 / 1 L)
Giorgio Armani
Luminous Silk Foundation • Vloeibare foundation
vanaf € 35,10
Adviesprijs€ 39,00 (-10%)
18 ml (€ 1.950,00 / 1 L)

Alle producten

109 producten
109 producten
FAVES
Giorgio Armani
Emporio Armani Stronger with You Intensely • Eau de Parfum
vanaf € 54,50
Adviesprijs€ 75,00 (-27%)
30 ml (€ 1.816,67 / 1 l)
FAVES
Giorgio Armani
Emporio Armani Stronger with You Powerfully • Eau de Parfum
vanaf € 72,50
Adviesprijs€ 125,00 (-42%)
100 ml (€ 725,00 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Giorgio Armani
I WILL Refillable • Eau de Parfum
vanaf € 89,00
30 ml (€ 2.966,67 / 1 l)
FAVES
Giorgio Armani
My Way Refill • Eau de Parfum
€ 81,00
Adviesprijs€ 135,00 (-40%)
100 ml (€ 810,00 / 1 l)
FAVES
Giorgio Armani
Power Of YOU • Eau de Parfum
vanaf € 45,50
Adviesprijs€ 69,00 (-34%)
30 ml (€ 1.516,67 / 1 l)
FAVES
Giorgio Armani
Acqua di Giò Homme Refillable • Eau de Toilette
vanaf € 54,95
Adviesprijs€ 76,00 (-28%)
30 ml (€ 1.831,67 / 1 l)
FAVES
Giorgio Armani
Acqua di Giò Homme Parfum Refillable • Parfum
vanaf € 70,50
Adviesprijs€ 97,00 (-27%)
30 ml (€ 2.350,00 / 1 l)
FAVES
+44 meer
+41 meer
Giorgio Armani
Luminous Silk Foundation • Vloeibare foundation
vanaf € 35,10
Adviesprijs€ 39,00 (-10%)
18 ml (€ 1.950,00 / 1 l)
FAVES
Giorgio Armani
Acqua di Giò Homme Profondo Refillable • Eau de Parfum
vanaf € 61,90
Adviesprijs€ 87,00 (-28%)
30 ml (€ 2.063,33 / 1 l)
FAVES
Giorgio Armani
Sì • Eau de Parfum
vanaf € 82,00
30 ml (€ 2.733,33 / 1 l)
FAVES
Giorgio Armani
My Way Refillable • Eau de Parfum
vanaf € 79,00
30 ml (€ 2.633,33 / 1 l)
FAVES
Giorgio Armani
Acqua di Gioia • Eau de Parfum
vanaf € 70,00
30 ml (€ 2.333,33 / 1 l)
FAVES
Beperkt
Giorgio Armani
Emporio Armani Stronger With You Intensely Eau de Parfum 100ml + 15ml Set • Geurset
€ 127,00
1 st (€ 127,00 / 1 pcs)
FAVES
+21 meer
+18 meer
Giorgio Armani
Eye Tint • Oogschaduw
vanaf € 31,50
Adviesprijs€ 35,00 (-10%)
3.9 ml (€ 80,77 / 10 ml)
FAVES
Beperkt
Giorgio Armani
Sì Eau de Parfum Set • Geurset
€ 83,00
1 st (€ 83,00 / 1 pcs)
FAVES
Giorgio Armani
Emporio Armani Stronger with You Amber • Eau de Parfum
€ 95,00
Adviesprijs€ 139,00 (-32%)
100 ml (€ 950,00 / 1 l)
FAVES
Giorgio Armani
Sì Refill • Eau de Parfum
€ 82,87
Adviesprijs€ 140,00 (-41%)
100 ml (€ 828,70 / 1 l)
FAVES
Giorgio Armani
Sì Nude Bloom • Eau de Parfum
vanaf € 98,50
Adviesprijs€ 117,00 (-16%)
50 ml (€ 1.970,00 / 1 l)
FAVES
Giorgio Armani
Acqua di Giò Homme Parfum Refill • Parfum
€ 148,79
Adviesprijs€ 175,00 (-15%)
150 ml (€ 991,93 / 1 l)
FAVES
Giorgio Armani
My Way Ylang • Eau de Parfum
vanaf € 56,48
Adviesprijs€ 82,00 (-31%)
30 ml (€ 1.882,67 / 1 l)
FAVES
Beperkt
Giorgio Armani
Power Of YOU Mini • Eau de Parfum
€ 25,00
10 ml (€ 2.500,00 / 1 l)
FAVES
Giorgio Armani
My Way Sunny Vanilla • Eau de Parfum
vanaf € 65,00
Adviesprijs€ 79,00 (-18%)
30 ml (€ 2.166,67 / 1 l)
FAVES
Giorgio Armani
Sì Passione Red Bloom • Eau de Parfum
vanaf € 96,90
Adviesprijs€ 117,00 (-17%)
50 ml (€ 1.938,00 / 1 l)
FAVES
Giorgio Armani
Emporio Armani Stronger with You Absolutely • Parfum
vanaf € 72,90
Adviesprijs€ 99,00 (-26%)
50 ml (€ 1.458,00 / 1 l)
FAVES
Giorgio Armani
Code Homme Refillable • Eau de Toilette
vanaf € 60,00
Adviesprijs€ 70,00 (-14%)
30 ml (€ 2.000,00 / 1 l)
FAVES
Beperkt
Giorgio Armani
Giorgio Armani Adventskalender 2026 • Adventskalender
€ 360,00
1 st (€ 360,00 / 1 pcs)
FAVES
Giorgio Armani
Sì Passione Red Musk • Eau de Parfum
vanaf € 61,10
Adviesprijs€ 85,00 (-28%)
30 ml (€ 2.036,67 / 1 l)
FAVES
Giorgio Armani
Acqua di Giò Homme Elixir • Parfum
€ 73,16
Adviesprijs€ 132,00 (-45%)
50 ml (€ 1.463,20 / 1 l)
FAVES
Giorgio Armani
Code Homme Refill • Eau de Toilette
€ 74,50
Adviesprijs€ 130,00 (-43%)
150 ml (€ 496,67 / 1 l)
FAVES
Giorgio Armani
My Way Intense Refillable • Eau de Parfum
vanaf € 61,20
Adviesprijs€ 90,00 (-32%)
30 ml (€ 2.040,00 / 1 l)
FAVES
Giorgio Armani
Acqua di Giò Homme • Deodorant Stick
€ 38,50
75 g (€ 513,33 / 1 kg)
FAVES
Giorgio Armani
Code Homme Parfum Refill • Parfum
€ 97,00
Adviesprijs€ 167,00 (-42%)
150 ml (€ 646,67 / 1 l)
FAVES
Giorgio Armani
Sì Passione • Eau de Parfum
vanaf € 61,10
Adviesprijs€ 82,00 (-25%)
30 ml (€ 2.036,67 / 1 l)
FAVES
Giorgio Armani
Emporio Armani Stronger with You • Parfum
vanaf € 77,50
Adviesprijs€ 107,00 (-28%)
50 ml (€ 1.550,00 / 1 l)
FAVES
Giorgio Armani
Acqua di Giò Homme Refill • Eau de Toilette
€ 102,00
Adviesprijs€ 135,00 (-24%)
150 ml (€ 680,00 / 1 l)
FAVES
Giorgio Armani
Code Refill • Eau de Parfum
€ 99,50
Adviesprijs€ 140,00 (-28%)
150 ml (€ 663,33 / 1 l)
FAVES
Beperkt
Giorgio Armani
I WILL Eau de Parfum Set • Geurset
€ 90,00
1 st (€ 90,00 / 1 pcs)
FAVES
Beperkt
Giorgio Armani
Acqua di Giò Homme Eau de Toilette Set H26 • Geurset
€ 90,00
1 st (€ 90,00 / 1 pcs)
FAVES
Giorgio Armani
Acqua di Giò Femme • Eau de Toilette
€ 103,99
Adviesprijs€ 125,00 (-17%)
100 ml (€ 1.039,90 / 1 l)
FAVES
Giorgio Armani
Code Refillable • Eau de Parfum
vanaf € 61,49
Adviesprijs€ 77,00 (-20%)
30 ml (€ 2.049,67 / 1 l)
FAVES
Giorgio Armani
Sì Intense Refillable • Eau de Parfum
vanaf € 61,80
Adviesprijs€ 90,00 (-31%)
30 ml (€ 2.060,00 / 1 l)
FAVES
Giorgio Armani
Sì Passione Intense Refillable • Eau de Parfum
vanaf € 63,82
Adviesprijs€ 90,00 (-28%)
30 ml (€ 2.127,33 / 1 l)
FAVES
Giorgio Armani
Emporio Armani She • Eau de Parfum
vanaf € 59,40
Adviesprijs€ 109,00 (-46%)
100 ml (€ 594,00 / 1 l)
FAVES
Giorgio Armani
Code Homme Parfum Refillable • Parfum
vanaf € 66,76
Adviesprijs€ 89,00 (-25%)
30 ml (€ 2.225,33 / 1 l)
FAVES
+7 meer
+4 meer
Giorgio Armani
Luminous Silk Cheek Tint • Blushcrème
vanaf € 45,00
12 ml (€ 3.750,00 / 1 l)
FAVES
Beperkt
Giorgio Armani
Luminous Silk Bronzer • Bronzing poeder
vanaf € 57,00
18 g (€ 3.166,67 / 1 kg)
FAVES
Giorgio Armani
Sì Passione Intense Refill • Eau de Parfum
€ 92,03
Adviesprijs€ 152,00 (-39%)
100 ml (€ 920,30 / 1 l)
FAVES
Giorgio Armani
Emporio Armani Stronger with You • Eau de Toilette
vanaf € 65,90
Adviesprijs€ 82,00 (-20%)
50 ml (€ 1.318,00 / 1 l)
Pagina1van3

Giorgio Armani bij flaconi: Luxe parfum en make-up online shoppen

Giorgio Armani is een Italiaans merk voor luxe parfum en cosmetica, bekend om langhoudende geuren met duurzame, navulbare flacons en innovatieve make-up zoals de Luminous Silk Foundation. Het brede assortiment combineert elegante catwalk-expertise met draagbare, hoogwaardige formules voor dagelijks gebruik. Bij flaconi vind je de volledige collectie, van de iconische maritieme herengeuren tot de stralende gezichtsmake-up.

MerkGiorgio Armani
Opgericht1975
Land van herkomstItalië
CategorieënParfum, make-up, verzorging
USPTijdloze elegantie met een sterke focus op duurzame navulverpakkingen
Populaire lijnenAcqua di Giò, My Way, Luminous Silk, Sì, Code
DoelgroepVoor iedereen die op zoek is naar charismatische geuren en een stralende huid
CertificeringenMilieubewuste Refill-opties voor diverse topproducten

Wat flaconi aan Giorgio Armani waardeert: Het merk slaagt erin om het luxegevoel van een designermerk toegankelijk te maken, zonder in te leveren op milieubewustzijn. De handige navulsystemen voor parfums bewijzen dat kwaliteit en duurzaamheid perfect samengaan.

Voor wie is Giorgio Armani en wat maakt het merk bijzonder?

De filosofie van Giorgio Armani draait om het versterken van jouw natuurlijke uitstraling, niet om het verbergen ervan. Of je nu op zoek bent naar een transparante huidmake-up of een parfum met een blijvende sillage, de formules zijn ontworpen om langdurig comfort te bieden. De collectie ademt een nuchtere, maar indrukwekkende elegantie die naadloos aansluit bij een moderne levensstijl.

Je zoekt een frisse, dagelijkse herengeur: De Acqua di Giò lijn combineert maritieme en houtachtige noten die direct energie geven en gedurende de dag betrouwbaar fris blijven.

Je wilt een egale teint met een natuurlijke glow: De Luminous Silk Foundation maakt gebruik van geavanceerde technologieën om onzuiverheden te camoufleren terwijl de huid gehydrateerd blijft, zonder dat het voelt als een dikke laag.

Je hecht waarde aan herbruikbare verpakkingen: Armani loopt voorop met duurzame oplossingen. Zowel dames- als herengeuren, waaronder My Way en Code Homme, bieden navulbare eau de parfums en eau de toilettes om onnodig afval te voorkomen.

Giorgio Armani bij flaconi: Van Acqua di Giò tot Luminous Silk

In de online-shop van flaconi ontdek je het volledige spectrum van Giorgio Armani, verdeeld over geuren, make-up en hoogwaardige verzorgingsproducten. De kenmerkende productlijnen lopen als een rode draad door het assortiment, waardoor het eenvoudig is om producten te vinden die perfect op elkaar zijn afgestemd.

Giorgio Armani productcategorieën bij flaconi

Geuren — Het hart van de collectie. Hier vind je alles van intense eau de parfum voor de avond tot lichte, verfrissende eau de toilette. De geuren staan bekend om hun uitgesproken karakter en lange houdbaarheid op de huid.

Make-up — Ontwikkeld om je gelaatstrekken te accentueren. Het assortiment varieert van lichte foundations en vloeibare concealers tot intens gepigmenteerde lippenstift en volumemascara, allemaal gericht op een feilloos, comfortabel resultaat.

Verzorging — Gericht op comfort en hydratatie. Deze categorie bevat kalmerende aftershave balsems, luxe douchegels en de exclusieve Crema Nera lijn, waaronder de intensief voedende handcrème.

De Giorgio Armani lijnen en series

Acqua di Giò — De onbetwiste maritieme klassieker voor mannen. Kenmerkend voor de aquatische frisheid gecombineerd met houtachtige warmte. Verkrijgbaar als parfum, eau de toilette, deodorant en aftershave.

My Way — Een heldere en bloemige geurlijn voor de avontuurlijke vrouw. Tuberoos, stralende citrus en vanille vormen de kern, waarbij het innovatieve navulsysteem een centrale rol speelt in de merkvisie.

Sì — Een elegante chypre-serie met zwarte bessennectar, fresia en roos. Ideaal voor wie houdt van een warme, onmiskenbare signatuur die kracht en vrouwelijkheid weerspiegelt.

Luminous Silk — De iconische make-uplijn voor een frisse teint. Bevat lichte foundations, vloeibare blush en setting powders die zorgen voor hydratatie en een stralende, natuurlijke finish.

Emporio Armani — De charismatische Stronger With You & Because It's You geurduo's vol vanille, amber en roze peper. Ze laten een diepe, kruidige sillage achter en symboliseren moderne verbondenheid.

Populaire Giorgio Armani producten bij flaconi

Acqua di Gio Homme Refillable Eau de Toilette — Een tijdloze, verfrissende herengeur met maritieme en houtachtige noten in een milieuvriendelijke, navulbare fles.

Luminous Silk Foundation — De vloeibare, opbouwbare foundation die de huid perfectioneert met een gewichtloze dekking en een natuurlijke glans.

My Way Refillable Eau de Parfum — Een bloemige damesgeur met stralende citrusnoten en vanille, gecreëerd voor een blijvende en avontuurlijke indruk.

Emporio Armani Stronger With You Intensely Eau de Parfum — Intens mannelijke en warme compositie met vanille, amber en roze peper voor een onvergetelijke aanwezigheid.

Sì Eau de Parfum — De iconische chypre-geur met zwarte bessennectar en warme houtnoten, ontwikkeld voor elegante, zelfverzekerde vrouwen.

flaconi-tip: Om de hele dag van je signatuurgeur te genieten, kun je het beste werken met laagjes. Start met de bijpassende douchegel of aftershave en breng daarna het parfum aan op de polsen. Dit fixeert de geurnoten en intensiveert het resultaat.

Wat kenmerkt de formules van Giorgio Armani?

Zowel in geurcreaties als in de cosmetica ligt de focus op het samenbrengen van verfijnde ingrediënten en geavanceerde technologieën. Het merk levert producten die betrouwbaar lang houden en comfortabel aanvoelen, zonder compromissen te sluiten op het gebied van kwaliteit.

Micro-fil™ technologie: Deze textuurinnovatie wordt toegepast in de foundations van de Luminous Silk collectie. Het zorgt ervoor dat pigmenten naadloos in de huid versmelten en een opbouwbare dekking creëren die nooit cakey oogt.

Zwarte bessennectar: Een rijke, krachtige geurnoot die vaak fungeert als het hart van de damesparfums, zoals in de iconische Sì lijn. Het geeft de geur een fruitige, maar tegelijkertijd diepe en warme dimensie die urenlang aanwezig blijft.

Maritieme akkoorden: De signatuur van de klassieke herengeuren. Door zoute en frisse noten te combineren met cederhout ontstaat er een levendige geur die doet denken aan de oceaan, een centraal element in de Acqua di Giò composities.

Giorgio Armani bestsellers: De favorieten bij flaconi

Deze selectie bevat de producten die dagelijks overtuigen door hun onmiskenbare resultaat. Ze vormen een perfect vertrekpunt wanneer je het assortiment beter wilt leren kennen.

populaire Giorgio Armani geuren voor dames

Power of You Eau de Parfum — Een expressief parfum met een krachtige sillage, ontworpen om zelfbewustzijn op een luxueuze manier te onderstrepen.

Acqua di Gioia Eau de Parfum — Verfrissend bloemig en vol energie dankzij aquatische noten, munt en verfijnde jasmijn voor een natuurlijke uitstraling.

populaire Giorgio Armani geuren voor heren

Code Refillable Eau de Parfum — Een mysterieuze en verleidelijke mannengeur die diepe, houtachtige akkoorden combineert met een praktische, milieubewuste navuloptie.

Acqua di Gio Homme Profondo Refillable — Een intense, aquatische interpretatie die langhoudende frisheid biedt en duurzaam in gebruik is.

populaire Giorgio Armani make-up

Lip Maestro Liquid Lipstick — Intens gepigmenteerde vloeibare lippenstift die zorgt voor een fluweelmatte finish zonder de lippen uit te drogen.

Eyes to Kill Classico Mascara — Zorgt voor direct volume, verlenging en separatie, afgewerkt met een diepzwarte en wrijfvaste formule.

Wat klanten waarderen aan Giorgio Armani

De beoordelingen weerspiegelen de sterke punten van de formules en laten zien waarom het merk zo’n grote schare trouwe gebruikers heeft opgebouwd.

Natuurlijke teint zonder maskereffect: Gebruikers loven de foundations voor hun luchtige structuur. Ze benadrukken vaak dat de make-up zich mooi aanpast aan de huidtextuur en roodheden bedekt zonder in de poriën te trekken.

Langdurige geurbeleving: Een terugkerend positief signaal is de uithardingsduur van de eau de parfums. De geuren behouden hun complexe profiel gedurende de dag, waardoor je zelfs 's avonds de warme hout- of vanillenoten nog duidelijk ruikt.

Bewuste luxe door navullingen: Vaste klanten zijn enorm te spreken over het gebruiksgemak en het duurzaamheidsaspect van de Refillable-edities, waarmee ze kosten besparen en tegelijkertijd hun favoriete flacon kunnen behouden.

Giorgio Armani productvinder: Welk product past bij jou?

Vind direct de juiste match voor jouw behoefte of huidtype. Deze handige richtlijnen helpen je snel op weg binnen het assortiment.

Wat is jouw doel?Aanbevolen product
Een frisse, dagelijkse herengeurAcqua di Gio Homme Eau de Toilette: Levendige, aquatische noten zorgen direct voor een schoon en verkwikkend gevoel.
Een egale huid met een natuurlijke glowLuminous Silk Foundation: Lichte formule die onzuiverheden camoufleert en vocht inbrengt voor een perfect heldere finish.
Een avontuurlijke bloemige damesgeurMy Way Refillable Eau de Parfum: Tuberoos en vanille creëren een warme, energieke geur die goed blijft hangen.
Een warm parfum voor de avondStronger With You Intensely Eau de Parfum: Een onweerstaanbare combinatie van amber en roze peper laat een onvergetelijke, diepe indruk achter.

Hoe haal je het beste uit jouw Giorgio Armani producten?

De juiste applicatie maakt een wereld van verschil als je het optimale resultaat uit deze hoogwaardige parfums en cosmetica wilt halen. Met de volgende tips integreer je ze naadloos in je routine.

Foundation aanbrengen in lagen: Bouw de Luminous Silk Foundation langzaam op. Start met een kleine hoeveelheid op het midden van je gezicht en werk dit met een vochtige spons of kwast uit naar buiten toe. Zo vermijd je harde randjes en behoud je de luchtige textuur.

Geurverlenging op de huid: Spray parfum altijd op de warme punten van je lichaam, zoals de binnenkant van je polsen, je hals en achter je oren. Wrijf je polsen niet tegen elkaar; dit breekt de geurmoleculen en verandert de ontwikkeling van het parfum.

Intense wimpers creëren: Plaats het borsteltje van de Eyes to Kill Mascara strak bij de aanzet van je wimperharen en maak een zigzagbeweging omhoog. Dit scheidt de haartjes direct, geeft ze maximaal volume en voorkomt klonteren.

Ontdek alle tools en producten voor jouw luxueuze routine direct in de online-shop, van navullingen tot aan perfect dekkende concealers.

Veelgestelde vragen over Giorgio Armani

Wat maakt de geuren van Giorgio Armani uniek?

Giorgio Armani onderscheidt zich door de balans tussen verfijnde, langhoudende geurcomposities en een sterke focus op milieubewustzijn. Veel lijnen integreren hoogwaardige, contrasterende noten zoals warme vanille met frisse maritieme of bloemige akkoorden, verpakt in innovatieve, navulbare flacons.

Welke Giorgio Armani foundation past bij een droge huid?

De Luminous Silk Foundation is bij uitstek geschikt voor de drogere of vochtarme huid. Dankzij hydraterende ingrediënten trekt de vloeibare make-up niet in droogtelijntjes, maar zorgt het voor een comfortabele en stralende laag die de hele dag soepel blijft aanvoelen.

Zijn de parfums van Giorgio Armani navulbaar?

Ja, de collectie biedt een brede selectie navulbare producten aan. Iconische dames- en herengeuren, waaronder My Way, Code Homme en Acqua di Giò, beschikken over slimme navulsystemen waarmee je je ecologische voetafdruk verkleint zonder afscheid te nemen van je favoriete fles.

Hoe lang blijft de Lip Maestro vloeibare lippenstift zitten?

De vloeibare Lip Maestro lippenstift is geliefd vanwege de uitstekende houdbaarheid en intense kleurafgifte. De formule droogt fluweelmat op en hecht sterk, waardoor je urenlang verzekerd bent van een vlekkeloos resultaat zonder dat je lippen strak of droog aanvoelen.