Gratis verzending vanaf € 29,-
Tot 2 gratis samples
Veilig betalen
Gratis retourneren binnen 120 dagen

Yves Saint Laurent

Yves Saint Laurent merklogo
Dua Lipa en Libre parfumflesjes

YSL BEAUTÉ

Yves Saint Laurent staat voor luxe, creativiteit en uniciteit. Met iconische ontwerpen gaf hij vorm aan de mode en brak hij met conventies. YSL Beauté zet deze geest voort: door middel van make-up, geuren en huidverzorging wordt schoonheid gevierd als een uitdrukking van persoonlijkheid en stijl. Ontdek de exclusieve wereld van YSL, waar schoonheid een gebaar wordt.

Dua Lipa en Libre parfumflesjes

YSL BEAUTÉ

Yves Saint Laurent staat voor luxe, creativiteit en uniciteit. Met iconische ontwerpen gaf hij vorm aan de mode en brak hij met conventies. YSL Beauté zet deze geest voort: door middel van make-up, geuren en huidverzorging wordt schoonheid gevierd als een uitdrukking van persoonlijkheid en stijl. Ontdek de exclusieve wereld van YSL, waar schoonheid een gebaar wordt.

YSL-Nieuwigheden

YSL Libre Berry Crush: Bloemig & Fruitig

YSL Libre Berry Crush EDP is een gedurfde herinterpretatie van de Libre geur. Het combineert frisse frambozen met sensuele Franse lavendel en Marokkaanse oranjebloesem om een fruitig-bloemige harmonie te creëren.

Yves Saint Laurent
Libre Berry Crush • Eau de Parfum
vanaf € 78,99
Adviesprijs€ 89,00 (-11%)
30 ml (€ 2.633,00 / 1 L)
Yves Saint Laurent
Libre • Eau de Parfum
vanaf € 52,16
Adviesprijs€ 87,00 (-40%)
30 ml (€ 1.738,67 / 1 L)
Yves Saint Laurent
Libre Intense • Eau de Parfum
vanaf € 70,80
Adviesprijs€ 97,00 (-27%)
30 ml (€ 2.360,00 / 1 L)
Yves Saint Laurent
Libre L'Eau Nue • Parfum
vanaf € 87,01
Adviesprijs€ 125,00 (-30%)
50 ml (€ 1.740,20 / 1 L)

YSL Lovenude Lip Blusher

Een perfecte combinatie met de YSL Lovenude Lip Blusher & Kiss Shaper, zacht vervaagde lipkleur met een net French kiss effect op je lippen. Vorm, vervaag en hydrateer je lippen voor een perfect nude resultaat met de YSL Lovenude lipstick en lipliner.

YSL Lovenude Lip Blusher

Een perfecte combinatie met de YSL Lovenude Lip Blusher & Kiss Shaper, zacht vervaagde lipkleur met een net French kiss effect op je lippen. Vorm, vervaag en hydrateer je lippen voor een perfect nude resultaat met de YSL Lovenude lipstick en lipliner.

YSL Lovenude Lip Blusher

Een perfecte combinatie met de YSL Lovenude Lip Blusher & Kiss Shaper, zacht vervaagde lipkleur met een net French kiss effect op je lippen. Vorm, vervaag en hydrateer je lippen voor een perfect nude resultaat met de YSL Lovenude lipstick en lipliner.

Alle producten

111 producten
111 producten
MYSTERY
Nieuw
Yves Saint Laurent
Black Opium Pink Glaze • Eau de Parfum
vanaf € 63,00
Adviesprijs€ 77,00 (-18%)
30 ml (€ 2.100,00 / 1 l)
MYSTERY
Nieuw
Yves Saint Laurent
Y For Men • Eau de Parfum
vanaf € 65,08
Adviesprijs€ 80,00 (-19%)
40 ml (€ 1.627,00 / 1 l)
MYSTERY
Yves Saint Laurent
Libre • Eau de Parfum
vanaf € 52,16
Adviesprijs€ 87,00 (-40%)
30 ml (€ 1.738,67 / 1 l)
MYSTERY
Yves Saint Laurent
MYSLF • Eau de Parfum
vanaf € 54,88
Adviesprijs€ 89,00 (-38%)
40 ml (€ 1.372,00 / 1 l)
MYSTERY
+12 meer
+9 meer
Yves Saint Laurent
Make Me Blush Bold Blurring Blush • Blush
vanaf € 42,83
Adviesprijs€ 52,00 (-18%)
6 g (€ 71,38 / 10 g)
MYSTERY
Yves Saint Laurent
Black Opium • Eau de Parfum
vanaf € 60,45
Adviesprijs€ 82,00 (-26%)
30 ml (€ 2.015,00 / 1 l)
MYSTERY
Yves Saint Laurent
MYSLF Le Parfum • Parfum
vanaf € 63,56
Adviesprijs€ 105,00 (-39%)
40 ml (€ 1.589,00 / 1 l)
MYSTERY
+2 meer
Yves Saint Laurent
All Hours Hyper Bronzer • Bronzing poeder
vanaf € 49,72
Adviesprijs€ 63,00 (-21%)
7.5 g (€ 66,29 / 10 g)
MYSTERY
Nieuw
+28 meer
+25 meer
Yves Saint Laurent
Skin Affair N/A • Cushion foundation
vanaf € 48,95
Adviesprijs€ 57,00 (-14%)
14 g (€ 3.496,43 / 1 kg)
MYSTERY
Yves Saint Laurent
Libre Intense • Eau de Parfum
vanaf € 70,80
Adviesprijs€ 97,00 (-27%)
30 ml (€ 2.360,00 / 1 l)
MYSTERY
Yves Saint Laurent
Libre Refill • Eau de Parfum
€ 106,83
Adviesprijs€ 145,00 (-26%)
100 ml (€ 1.068,30 / 1 l)
MYSTERY
Yves Saint Laurent
Libre Le Parfum • Eau de Parfum
vanaf € 95,20
Adviesprijs€ 105,00 (-9%)
30 ml (€ 3.173,33 / 1 l)
MYSTERY
Beperkt
Yves Saint Laurent
Libre Set (EdP 50ml + EdP 10ml + Mini Mascara) • Geurset
€ 85,65
Adviesprijs€ 133,00 (-36%)
1 st (€ 85,65 / 1 pcs)
MYSTERY
+27 meer
+24 meer
Yves Saint Laurent
Encre de Peau All Hours • Vloeibare foundation
vanaf € 49,72
Adviesprijs€ 59,00 (-16%)
25 ml (€ 1.988,80 / 1 l)
MYSTERY
Yves Saint Laurent
MYSLF Refill • Eau de Parfum
€ 125,06
Adviesprijs€ 169,00 (-26%)
150 ml (€ 833,73 / 1 l)
MYSTERY
Beperkt
Yves Saint Laurent
Libre Eau de Parfum + Mini Loveshine Set • Geurset
€ 112,04
Adviesprijs€ 178,00 (-37%)
1 st (€ 112,04 / 1 pcs)
MYSTERY
Yves Saint Laurent
L'Homme • Deodorant Stick
€ 24,22
Adviesprijs€ 36,00 (-33%)
75 g (€ 322,93 / 1 kg)
MYSTERY
12 Beschikbare kleuren
Yves Saint Laurent
Couture Mini Clutch • Oogschaduwpalette
vanaf € 48,91
Adviesprijs€ 69,00 (-28%)
5 g (€ 97,82 / 10 g)
MYSTERY
+2 meer
Yves Saint Laurent
Lash Clash • Mascara
vanaf € 35,96
Adviesprijs€ 43,00 (-16%)
9 ml (€ 39,96 / 10 ml)
MYSTERY
Beperkt
Yves Saint Laurent
Libre Intense • Geurset
€ 120,85
Adviesprijs€ 192,00 (-37%)
1 st (€ 120,85 / 1 pcs)
MYSTERY
Yves Saint Laurent
Libre Flowers & Flames • Eau de Parfum
vanaf € 67,60
Adviesprijs€ 89,00 (-24%)
30 ml (€ 2.253,33 / 1 l)
MYSTERY
Yves Saint Laurent
MYSLF L'Absolu • Eau de Parfum
vanaf € 83,69
Adviesprijs€ 117,00 (-28%)
40 ml (€ 2.092,25 / 1 l)
MYSTERY
Yves Saint Laurent
MYSLF Eau de Toilette Intense • Eau de Toilette
vanaf € 57,50
Adviesprijs€ 85,00 (-32%)
40 ml (€ 1.437,50 / 1 l)
MYSTERY
+10 meer
+7 meer
Yves Saint Laurent
Loveshine Glans • Lipgloss
vanaf € 36,72
Adviesprijs€ 47,00 (-22%)
6 ml (€ 61,20 / 10 ml)
MYSTERY
Beperkt
Yves Saint Laurent
Black Opium Eau de Parfum Set • Geurset
€ 61,92
Adviesprijs€ 84,00 (-26%)
1 st (€ 61,92 / 1 pcs)
MYSTERY
Yves Saint Laurent
Opium • Eau de Toilette
vanaf € 80,82
Adviesprijs€ 115,00 (-30%)
50 ml (€ 1.616,40 / 1 l)
MYSTERY
Yves Saint Laurent
L'Homme • Eau de Parfum
€ 101,98
Adviesprijs€ 139,00 (-27%)
100 ml (€ 1.019,80 / 1 l)
MYSTERY
Yves Saint Laurent
Mon Paris • Eau de Parfum
vanaf € 69,75
Adviesprijs€ 85,00 (-18%)
30 ml (€ 2.325,00 / 1 l)
MYSTERY
Yves Saint Laurent
Jazz • Eau de Toilette
€ 75,95
Adviesprijs€ 110,00 (-31%)
80 ml (€ 949,38 / 1 l)
MYSTERY
+13 meer
+10 meer
Yves Saint Laurent
Loveshine Candy Glaze • Lipgloss
vanaf € 29,30
Adviesprijs€ 47,00 (-38%)
3.2 g (€ 91,56 / 10 g)
MYSTERY
Yves Saint Laurent
Touche Éclat Blur • Primer
€ 52,00
30 ml (€ 1.733,33 / 1 l)
MYSTERY
Nieuw
Yves Saint Laurent
Black Opium Refill • Eau de Parfum
€ 123,00
Adviesprijs€ 135,00 (-9%)
100 ml (€ 1.230,00 / 1 l)
MYSTERY
Yves Saint Laurent
Libre Berry Crush • Eau de Parfum
vanaf € 78,99
Adviesprijs€ 89,00 (-11%)
30 ml (€ 2.633,00 / 1 l)
MYSTERY
Yves Saint Laurent
Lash Clash Waterproof • Mascara
€ 42,73
9 ml (€ 47,48 / 10 ml)
MYSTERY
Beperkt
Yves Saint Laurent
Y Eau de Parfum 100ml + Eau de Parfum 10ml Set • Geurset
€ 94,30
Adviesprijs€ 144,00 (-35%)
1 st (€ 94,30 / 1 pcs)
MYSTERY
Yves Saint Laurent
La Nuit de L'Homme Le Parfum • Parfum
€ 120,67
Adviesprijs€ 150,00 (-20%)
100 ml (€ 1.206,70 / 1 l)
MYSTERY
Yves Saint Laurent
Kouros • Eau de Toilette
€ 100,50
Adviesprijs€ 122,00 (-18%)
100 ml (€ 1.005,00 / 1 l)
MYSTERY
+27 meer
+24 meer
Yves Saint Laurent
All Hours Glow Foundation • Vloeibare foundation
vanaf € 49,72
Adviesprijs€ 59,00 (-16%)
25 ml (€ 1.988,80 / 1 l)
MYSTERY
Yves Saint Laurent
Y Iced Cologne • Eau de Toilette
vanaf € 90,40
60 ml (€ 1.506,67 / 1 l)
MYSTERY
+20 meer
+17 meer
Yves Saint Laurent
Rouge Pur Couture Refillable • Lippenstift
vanaf € 26,84
Adviesprijs€ 47,00 (-43%)
3.8 g (€ 70,63 / 10 g)
MYSTERY
+7 meer
+4 meer
Yves Saint Laurent
All hours Hyper Compactpoeder • Compact Powder
vanaf € 50,41
Adviesprijs€ 55,00 (-8%)
7.5 g (€ 67,21 / 10 g)
MYSTERY
+1 meer
Yves Saint Laurent
All Hours Hyper Luminize • Highlighter
vanaf € 63,00
5 g (€ 126,00 / 10 g)
MYSTERY
+21 meer
+18 meer
Yves Saint Laurent
Loveshine • Lippenstift
vanaf € 37,59
Adviesprijs€ 47,00 (-20%)
3 g (€ 125,30 / 10 g)
MYSTERY
Yves Saint Laurent
La Nuit de L'Homme • Deodorant Stick
€ 36,00
75 g (€ 480,00 / 1 kg)
MYSTERY
Yves Saint Laurent
Y Intense • Eau de Parfum
vanaf € 100,50
Adviesprijs€ 112,00 (-10%)
60 ml (€ 1.675,00 / 1 l)
MYSTERY
+7 meer
+4 meer
Yves Saint Laurent
Make Me Blush Liquid Blush • Blushcrème
vanaf € 34,47
Adviesprijs€ 47,00 (-27%)
15 ml (€ 2.298,00 / 1 l)
MYSTERY
Yves Saint Laurent
La Nuit de l'Homme • Eau de Parfum
vanaf € 99,00
60 ml (€ 1.650,00 / 1 l)
MYSTERY
Beperkt
Yves Saint Laurent
MYSLF Eau de Parfum + Pouch Set • Geurset
€ 99,12
Adviesprijs€ 155,00 (-36%)
1 st (€ 99,12 / 1 pcs)
Pagina1van3

Yves Saint Laurent bij flaconi: Luxe parfums en make-up online shoppen

Yves Saint Laurent is een iconisch Frans luxemerk dat grensverleggende parfums en hoogwaardige cosmetica creëert, bekend om gedurfde geuren zoals Libre met lavendel en oranjebloesem.

Het assortiment combineert tijdloze elegantie met moderne sensualiteit, waarbij langhoudende formules en hervulbare flacons centraal staan voor zowel mannen als vrouwen.

Bij flaconi vind je de complete collectie van YSL Beauty, van de intens gepigmenteerde make-up tot de bestsellers voor je dagelijkse huidverzorgingsroutine.

MerkYves Saint Laurent
Opgericht1964 (YSL Beauty)
Land van herkomstFrankrijk
ProductcategorieënParfum, make-up, gezichtsverzorging
USPLuxe, langhoudende formules en hervulbare parfums
Populaire lijnenLibre, Black Opium, MYSLF, Touche Éclat
DoelgroepZelfbewuste mannen en vrouwen
DuurzaamheidNavulbare opties voor topgeuren en skincare

Waarom wij Yves Saint Laurent aanbevelen: De geuren bieden een uitzonderlijke houdbaarheid op de huid en de make-up levert direct een feilloos resultaat, zodat je met minimale moeite de hele dag een luxueuze uitstraling behoudt.

Voor wie is Yves Saint Laurent en wat maakt het merk bijzonder?

Yves Saint Laurent staat voor vrijheid, kracht en het vieren van je eigen individualiteit. Of je nu op zoek bent naar een opvallend oriëntaals parfum voor een avond uit of een foundation voor een vlekkeloze, natuurlijke look, de producten combineren betrouwbare prestaties met couture-elegantie. Daarbij focust de cosmetica sterk op langhoudende resultaten, zodat je make-up van de vroege ochtend tot in de late uurtjes perfect op zijn plek blijft zitten.

Je zoekt een signatuurgeur die lang blijft hangen: De Libre collectie combineert krachtige florale noten met warme vanille en witte musk, wat zorgt voor een onvergetelijke, zelfbewuste aanwezigheid.

Je wilt een frisse en wakkere blik: De iconische Touche Éclat concealer verheldert donkere kringen direct met een lichtreflecterende formule, zonder in de fijne lijntjes te trekken.

Je zoekt betrouwbare make-up voor een lange dag: De All Hours foundation biedt volledige dekking met een zweetbestendige, vochtregulerende finish die je huid toch laat ademen.

Je hecht waarde aan duurzaamheid in luxe: Met de hervulbare opties voor parfums zoals MYSLF en Black Opium combineer je high-end beauty eenvoudig met een milieubewuste routine.

Yves Saint Laurent bij flaconi: Parfum, make-up en verzorging

Bij flaconi ontdek je het complete aanbod van Yves Saint Laurent in drie overzichtelijke categorieën: parfum, make-up en gezichtsverzorging. Het assortiment is opgebouwd rondom sterke, herkenbare lijnen die stuk voor stuk uitblinken in prestatie en elegantie.

Yves Saint Laurent productcategorieën

Parfum — De kern van het merk, met iconische bloemige en oriëntaalse geuren voor dames en houtachtige composities voor heren. Van Eau de Toilette tot intens Parfum, je vindt hier voor elke gelegenheid de juiste intensiteit en sillage.

Make-up — Hoogwaardige formules voor je gezicht, ogen en lippen. Het aanbod varieert van volumineuze mascara's en verhullende primers tot gepigmenteerde lippenstiften die de lippen direct voller doen lijken.

Gezichtsverzorging — Innovatieve skincare-oplossingen, zoals de geavanceerde serums en crèmes die zich richten op hydratatie en het verminderen van de eerste tekenen van huidveroudering voor een energieke gloed.

Yves Saint Laurent productlijnen en series

Libre — De ultieme geurlijn voor de moderne vrouw die haar vrijheid viert. Libre draait om het spannende, androgyne contrast tussen koele lavendel en warme oranjebloesem en is beschikbaar in diverse intensiteiten en als lichaamsbalsem.

Black Opium — Een collectie van verslavende en verleidelijke avondgeuren. Met een stevige basis van donkere koffie en vanille biedt deze lijn sensuele Eau de Parfums voor wie op zoek is naar een mysterieuze uitstraling.

MYSLF — De moderne herenlijn die staat voor authentieke en expressieve mannelijkheid. De producten, waaronder hervulbare Eau de Parfums en bijpassende douchegels, delen een verfrissende, houtachtig-bloemige signatuur.

Pure Shots — Een doelgerichte huidverzorgingslijn die de huid helpt herstellen van een drukke levensstijl. Met producten zoals het Night Reboot Serum focust deze serie op celvernieuwing en een gladder, uitgerust huidoppervlak.

flaconi-tip: Combineer je make-up routine met je favoriete YSL geur. Gebruik de Touche Éclat Blur Primer voor een perfect gladde make-up basis en spray als finishing touch een vleugje van je signature parfum op je polsen en in je hals.

Wat kenmerkt de iconische Yves Saint Laurent parfums en make-up?

De formules van Yves Saint Laurent onderscheiden zich door gedurfde contrasten en innovatieve, sneldrogende texturen. Zowel in de geurcomposities als in de cosmetica staan hoogwaardige ingrediënten en een merkbaar resultaat voorop.

Lavendel en oranjebloesem: Dit spannende contrast vormt het kloppende hart van de Libre parfums. De koele, van oudsher mannelijke lavendel blendt prachtig met de zachte, warme oranjebloesem voor een onweerstaanbare, bloemige signatuur.

Koffie en vanille: De verslavende handtekening van de Black Opium lijn. Het krachtige koffie-extract wekt de zintuigen direct, terwijl zoete vanille en witte bloemen zorgen voor een sensuele, donkere diepte die urenlang aanwezig blijft.

Houtachtige frisheid: Bij de creatie van herengeuren zoals Y en MYSLF combineert het merk frisse, citrusachtige topnoten met warme houtsoorten en aardse patchouli. Dit resulteert in een energieke opening en een langhoudende, expressieve basis op de huid.

Lichtreflecterende pigmenten: De sleutel achter de befaamde Touche Éclat-lijn. In plaats van donkere kringen dik af te dekken met ondoorzichtige crèmes, vangen deze geavanceerde pigmenten het licht om je gezicht optisch te liften en te egaliseren zonder maskereffect.

Populaire Yves Saint Laurent producten: De favorieten bij flaconi

Of je nu op zoek bent naar een betrouwbare foundation voor dagelijks gebruik of een nieuw signatuurparfum, deze bestsellers van Yves Saint Laurent worden het meest gekozen door onze klanten.

Populaire Yves Saint Laurent parfums

Libre Eau de Parfum — Dit luxe damesparfum viert onafhankelijkheid met een unieke, krachtige mix van lavendel, oranjebloesem en musk voor een langhoudende indruk.

Y for Men Eau de Parfum — Een intens, mannelijk parfum dat frisse appel en gember moeiteloos combineert met donkere houtnoten voor de moderne, zelfbewuste man.

MYSLF Le Parfum — Een verfijnde herengeur die sprankelende en houtachtige geurnoten samenbrengt, gepresenteerd in een strakke, duurzaam hervulbare flacon.

Populaire Yves Saint Laurent make-up

Make Me Blush Bold Blurring Blush — Deze innovatieve blush geeft je wangen direct een stralende, natuurlijke kleur met een zacht, weichzeichnend effect dat eenvoudig op te bouwen is.

Lash Clash Mascara — Levert tot wel 200% meer volume en een intens zwarte finish die de hele dag feilloos op je wimpers blijft zitten zonder te vlekken.

Wat klanten waarderen aan Yves Saint Laurent

De reviews van Yves Saint Laurent beauty producten laten een overtuigend patroon zien. Klanten benadrukken steevast de krachtige prestaties, de hoge concentraties en de luxueuze beleving van het assortiment.

Uitzonderlijke houdbaarheid: Gebruikers benadrukken regelmatig dat parfums zoals Libre en Y for Men van 's ochtends vroeg tot 's avonds laat merkbaar blijven op de huid, waardoor je de hele dag door complimenten ontvangt.

Hoge kleurintensiteit: Make-up liefhebbers waarderen de sterke, betrouwbare pigmentatie van producten zoals de Lash Clash mascara en de Rouge Pur Couture lippenstiften, die direct na de eerste streek het beloofde, dekkende resultaat leveren.

Duurzaam en praktisch: De mogelijkheid om iconische geuren eenvoudig en voordelig na te vullen, wordt in de beoordelingen vaak geprezen als een welkome toevoeging die luxe beauty direct een stuk duurzamer maakt.

Yves Saint Laurent productvinder: Welk product past bij jou?

Vind je het lastig kiezen uit het ruime luxesegment? Kijk naar jouw specifieke behoefte en ontdek direct welk product het beste aansluit bij jouw wensen en levensstijl.

Wat is je behoefte?Aanbeveling
Een zoet, verleidelijk avondparfumBlack Opium Eau de Parfum: De intense mix van donkere koffie en zoete vanille is perfect voor een onvergetelijke, mysterieuze indruk.
Volle, opvallende wimpers zonder klontjesLash Clash Mascara uit de mascara-collectie: De extra dikke borstel en opbouwbare formule geven direct extreem volume en behouden de hele dag hun diepzwarte kleur.
Een frisse, houtachtige herengeurMYSLF Eau de Parfum: Combineert een sprankelende opening moeiteloos met warme, elegante houtnoten voor een moderne uitstraling.
Een foundation die de hele dag niet glimtAll Hours Vloeibare Foundation: Biedt volledige, ademende dekking met een matte finish die warmte- en zweetbestendig is.

Hoe haal je het maximale uit je Yves Saint Laurent producten?

De juiste techniek maakt een enorm verschil, zeker bij hooggepigmenteerde of geconcentreerde formules. Met deze praktische tips zorg je keer op keer voor een professioneel en langdurig resultaat dat gezien mag worden.

Parfum layering: Wil je dat een geur als Libre Eau de Parfum nóg langer blijft hangen? Breng het parfum direct na het douchen aan op een gehydrateerde huid of gebruik eerst de bijbehorende lichaamsbalsem als basis, zodat de geurnoten zich beter aan je huid hechten.

Concealer slim inzetten: De Touche Éclat is niet alleen bedoeld voor het camoufleren van wallen. Breng een klein beetje aan op de brug van je neus, net boven je jukbeenderen en in je cupido-boog om je gezicht direct te verhelderen en subtiel te liften.

De perfecte mascara techniek: Voor het spectaculaire effect van de Lash Clash Mascara plaats je het borsteltje dicht bij de wimperaanzet. Maak een stevige, lichte zigzagbeweging naar boven om elke wimperhaartje optimaal met pigment te coaten en de wimpers te scheiden.

Huidverzorging als voorbereiding: Gebruik het Pure Shots Night Reboot Serum vlak voor het slapengaan. De zachte exfoliërende werking zorgt ervoor dat je foundation de volgende ochtend veel mooier, gladder en gelijkmatiger aanbrengt, zonder droge plekjes te accentueren.

Je shopt al deze onmisbare essentials van Yves Saint Laurent eenvoudig en met snelle levering online bij flaconi.

Veelgestelde vragen over Yves Saint Laurent

Is Yves Saint Laurent make-up geschikt voor een gevoelige huid?

De make-upproducten van Yves Saint Laurent, zoals de hoogwaardige All Hours Foundation, worden uitgebreid en dermatologisch getest op tolerantie. Hoewel ze in sommige gevallen kenmerkende geurstoffen bevatten, zijn de formules doorgaans zeer zacht en goed te verdragen; check bij een extreem gevoelige huid altijd even de actieve ingrediënten op de verpakking of productpagina.

Zijn de parfums van Yves Saint Laurent navulbaar?

Ja, het merk zet zich proactief in voor duurzaamheid door voor veel van hun populairste parfums hervulbare flacons aan te bieden. Je kunt onder andere voor Libre, MYSLF en Black Opium een speciale refill kopen, wat grondstoffen, verpakkingsmateriaal en onnodige kosten bespaart.

Wat is het verschil tussen YSL Libre Eau de Parfum en Libre Intense?

De klassieke Libre Eau de Parfum focust zich sterk op het frisse, luchtige contrast tussen verkoelende lavendel en heldere oranjebloesem. De Libre Intense-variant voegt daar gesmolten orchidee en een veel rijkere, diepere basis van vanille aan toe, wat de geur aanzienlijk warmer en zwaarder maakt — perfect voor de avond of koudere maanden.

Hoe gebruik je de Yves Saint Laurent Touche Éclat Blur Primer?

Breng één pompje van deze Blur Primer aan op een gereinigd gezicht, vlak voordat je foundation of poeder aanbrengt. De innovatieve geltextuur strijkt vergrote poriën en fijne lijntjes visueel glad, wat resulteert in een vlekkeloos canvas en een make-uplook die urenlang strak en egaal blijft.