Gratis verzending vanaf € 29,-
Tot 2 gratis samples
Veilig betalen
Gratis retourneren binnen 120 dagen

Jean Paul Gaultier

Jean Paul Gaultier merklogo
JPG Parfumflesjes

Jean Paul Gaultier

Wie belichaamt sensualiteit, vrijheid en onconventionaliteit? Wie stopt al meer dan 20 jaar uitvoerig gecreëerde parfums in "blikken"? Wie bracht streetstyle naar de catwalk en de catwalk naar de straat? Wie is het enfant terrible van de mode? Jean Paul Gaultier, natuurlijk!

JPG Parfumflesjes

Jean Paul Gaultier

Wie belichaamt sensualiteit, vrijheid en onconventionaliteit? Wie stopt al meer dan 20 jaar uitvoerig gecreëerde parfums in "blikken"? Wie bracht streetstyle naar de catwalk en de catwalk naar de straat? Wie is het enfant terrible van de mode? Jean Paul Gaultier, natuurlijk!

Nieuwe producten van JPG

SCHANDALIG ELIXIR

Ontdek de nieuwe geuren voor hem en haar van Jean Paul Gaultier en laat je verleiden door hun allure.

SCANDAL POUR HOMME INTENSE - Warm leer ontmoet de frisheid van vetiver, terwijl aromatische salie de geur perfect afrondt. Een sensuele ervaring die je altijd bij zal blijven.

SCANDAL INTENSE - Laat je meevoeren door de verleidelijke combinatie van ylang-ylangbloesem en zoete vanille. Met zijn bloemige en ambertoetsen creëert deze geur een onweerstaanbare uitstraling.

Jean Paul Gaultier
Scandal Elixir Parfum • Parfum
€ 55,00
Adviesprijs€ 91,50 (-40%)
30 ml (€ 1.833,33 / 1 L)
Jean Paul Gaultier
Scandal Elixir Parfum for Him • Parfum
€ 79,00
Adviesprijs€ 112,50 (-30%)
50 ml (€ 1.580,00 / 1 L)

LE MALE ELIXIR ABSOLU

Hittewaarschuwing op het Gaultier-schip! LE MALE ELIXIR ABSOLU ontvlamt een intense, sensuele hitte met zijn kruidige, amberkleurige geur. De gouden flacon symboliseert macht en weelde. Elke spray is een explosie voor de zintuigen. Klaar om de vlammen aan boord te voelen?

LE MALE ELIXIR ABSOLU

Hittewaarschuwing op het Gaultier-schip! LE MALE ELIXIR ABSOLU ontvlamt een intense, sensuele hitte met zijn kruidige, amberkleurige geur. De gouden flacon symboliseert macht en weelde. Elke spray is een explosie voor de zintuigen. Klaar om de vlammen aan boord te voelen?

LE MALE ELIXIR ABSOLU

Hittewaarschuwing op het Gaultier-schip! LE MALE ELIXIR ABSOLU ontvlamt een intense, sensuele hitte met zijn kruidige, amberkleurige geur. De gouden flacon symboliseert macht en weelde. Elke spray is een explosie voor de zintuigen. Klaar om de vlammen aan boord te voelen?

Alle producten

51 producten
51 producten
MYSTERY
Jean Paul Gaultier
Le Male Le Parfum • Eau de Parfum
vanaf € 69,84
Adviesprijs€ 104,00 (-33%)
75 ml (€ 931,20 / 1 l)
MYSTERY
Jean Paul Gaultier
Gaultier Divine • Eau de Parfum
vanaf € 55,29
Adviesprijs€ 78,00 (-28%)
30 ml (€ 1.843,00 / 1 l)
MYSTERY
Jean Paul Gaultier
Le Male • Eau de Toilette
vanaf € 54,50
Adviesprijs€ 71,00 (-23%)
40 ml (€ 1.362,50 / 1 l)
MYSTERY
Jean Paul Gaultier
Le Male Elixir • Parfum
vanaf € 74,85
Adviesprijs€ 111,50 (-33%)
75 ml (€ 998,00 / 1 l)
MYSTERY
Jean Paul Gaultier
Le Beau Le Parfum • Eau de Parfum
vanaf € 77,50
Adviesprijs€ 105,50 (-27%)
75 ml (€ 1.033,33 / 1 l)
MYSTERY
Jean Paul Gaultier
Scandal pour Homme Le Parfum Intense • Eau de Parfum
vanaf € 63,50
Adviesprijs€ 102,50 (-38%)
50 ml (€ 1.270,00 / 1 l)
MYSTERY
Jean Paul Gaultier
Le Beau Narcisse • Eau de Parfum
vanaf € 78,93
Adviesprijs€ 102,00 (-23%)
75 ml (€ 1.052,40 / 1 l)
MYSTERY
Jean Paul Gaultier
La Belle • Eau de Parfum
vanaf € 53,49
Adviesprijs€ 75,50 (-28%)
30 ml (€ 1.783,00 / 1 l)
MYSTERY
Jean Paul Gaultier
La Belle Rosea • Eau de Parfum
vanaf € 60,90
Adviesprijs€ 83,00 (-27%)
30 ml (€ 2.030,00 / 1 l)
MYSTERY
Nieuw
Jean Paul Gaultier
La Favorite • Eau de Parfum
vanaf € 64,36
Adviesprijs€ 78,00 (-17%)
30 ml (€ 2.145,33 / 1 l)
MYSTERY
Jean Paul Gaultier
Le Male Elixir Absolu • Parfum
vanaf € 86,50
Adviesprijs€ 120,50 (-28%)
75 ml (€ 1.153,33 / 1 l)
MYSTERY
Jean Paul Gaultier
Scandal pour Homme Le Parfum Intense Refill • Eau de Parfum
€ 129,85
Adviesprijs€ 169,50 (-23%)
200 ml (€ 649,25 / 1 l)
MYSTERY
Jean Paul Gaultier
Le Beau • Eau de Toilette
vanaf € 67,90
Adviesprijs€ 92,50 (-27%)
75 ml (€ 905,33 / 1 l)
MYSTERY
Beperkt
Jean Paul Gaultier
Divine Eau de Parfum 50 ml + Bodylotion 75 ml • Geurset
€ 82,31
Adviesprijs€ 117,97 (-30%)
1 st (€ 82,31 / 1 pcs)
MYSTERY
Jean Paul Gaultier
Scandal Elixir Parfum • Parfum
vanaf € 55,00
Adviesprijs€ 91,50 (-40%)
30 ml (€ 1.833,33 / 1 l)
MYSTERY
Jean Paul Gaultier
Classique • Eau de Toilette
vanaf € 52,50
Adviesprijs€ 69,50 (-24%)
30 ml (€ 1.750,00 / 1 l)
MYSTERY
Beperkt
Jean Paul Gaultier
Ultra Male Intense • Eau de Toilette
€ 89,29
Adviesprijs€ 129,00 (-31%)
125 ml (€ 714,32 / 1 l)
MYSTERY
Jean Paul Gaultier
Scandal Elixir Parfum for Him • Parfum
vanaf € 79,00
Adviesprijs€ 112,50 (-30%)
50 ml (€ 1.580,00 / 1 l)
MYSTERY
Jean Paul Gaultier
Scandal Intense • Eau de Parfum
vanaf € 59,90
Adviesprijs€ 83,50 (-28%)
30 ml (€ 1.996,67 / 1 l)
MYSTERY
Jean Paul Gaultier
Les Femmes Gaultier Divine Couture • Eau de Parfum
vanaf € 54,50
Adviesprijs€ 78,00 (-30%)
30 ml (€ 1.816,67 / 1 l)
MYSTERY
Jean Paul Gaultier
Gaultier Divine Le Parfum • Eau de Parfum
vanaf € 60,50
Adviesprijs€ 85,50 (-28%)
30 ml (€ 2.016,67 / 1 l)
MYSTERY
Jean Paul Gaultier
Le Beau Paradise Garden • Eau de Parfum
vanaf € 72,99
Adviesprijs€ 100,50 (-27%)
75 ml (€ 973,20 / 1 l)
MYSTERY
Jean Paul Gaultier
Scandal • Eau de Parfum
vanaf € 52,50
Adviesprijs€ 76,50 (-31%)
30 ml (€ 1.750,00 / 1 l)
MYSTERY
Jean Paul Gaultier
Gaultier Divine Elixir • Parfum
vanaf € 63,90
Adviesprijs€ 87,50 (-27%)
30 ml (€ 2.130,00 / 1 l)
MYSTERY
Jean Paul Gaultier
Scandal pour Homme Absolu • Parfum
vanaf € 78,00
Adviesprijs€ 112,50 (-31%)
50 ml (€ 1.560,00 / 1 l)
MYSTERY
Jean Paul Gaultier
La Belle Paradise Garden • Eau de Parfum
vanaf € 57,50
Adviesprijs€ 81,50 (-28%)
30 ml (€ 1.916,67 / 1 l)
MYSTERY
Jean Paul Gaultier
Scandal pour Homme • Eau de Toilette
vanaf € 62,92
Adviesprijs€ 93,50 (-33%)
50 ml (€ 1.258,40 / 1 l)
MYSTERY
Jean Paul Gaultier
Scandal pour Homme • Deodorantspray
€ 32,90
Adviesprijs€ 43,00 (-23%)
150 ml (€ 219,33 / 1 l)
MYSTERY
Jean Paul Gaultier
Scandal Pour Homme Intense • Eau de Parfum
vanaf € 66,00
Adviesprijs€ 103,00 (-36%)
50 ml (€ 1.320,00 / 1 l)
MYSTERY
Nieuw
Jean Paul Gaultier
La Favorite Body Cream • Bodycrème
€ 41,50
Adviesprijs€ 58,50 (-28%)
200 ml (€ 207,50 / 1 l)
MYSTERY
Jean Paul Gaultier
Gaultier Divine • Bodylotion
€ 38,50
Adviesprijs€ 58,50 (-34%)
200 ml (€ 192,50 / 1 l)
MYSTERY
Jean Paul Gaultier
Le Male • After Shave Balsem
€ 41,90
Adviesprijs€ 54,00 (-22%)
100 ml (€ 419,00 / 1 l)
MYSTERY
Jean Paul Gaultier
Le Male • Deodorantspray
€ 29,50
Adviesprijs€ 41,50 (-28%)
150 ml (€ 196,67 / 1 l)
MYSTERY
Jean Paul Gaultier
Scandal Le Parfum Intense • Eau de Parfum
vanaf € 57,50
Adviesprijs€ 83,00 (-31%)
30 ml (€ 1.916,67 / 1 l)
MYSTERY
Nieuw
Jean Paul Gaultier
La Favorite Body Oil • Lichaamsolie
€ 42,50
Adviesprijs€ 58,50 (-27%)
150 ml (€ 283,33 / 1 l)
MYSTERY
Jean Paul Gaultier
Le Male • Douchegel
€ 29,90
Adviesprijs€ 39,50 (-24%)
200 ml (€ 149,50 / 1 l)
MYSTERY
Jean Paul Gaultier
Le Male • Deodorant Stick
€ 30,22
Adviesprijs€ 39,00 (-23%)
75 g (€ 402,93 / 1 kg)
MYSTERY
Jean Paul Gaultier
Scandal • Bodylotion
€ 28,90
Adviesprijs€ 38,50 (-25%)
200 ml (€ 144,50 / 1 l)
MYSTERY
Jean Paul Gaultier
Scandal • Douchegel
€ 29,77
Adviesprijs€ 38,50 (-23%)
200 ml (€ 148,85 / 1 l)
MYSTERY
Jean Paul Gaultier
Scandal pour Homme • Deodorant Stick
€ 31,50
Adviesprijs€ 41,00 (-23%)
75 g (€ 420,00 / 1 kg)
MYSTERY
Jean Paul Gaultier
Gaultier Divine • Douchegel
€ 34,99
Adviesprijs€ 50,50 (-31%)
200 ml (€ 174,95 / 1 l)
MYSTERY
Jean Paul Gaultier
Scandal Absolu • Parfum
vanaf € 62,50
Adviesprijs€ 91,50 (-32%)
30 ml (€ 2.083,33 / 1 l)
MYSTERY
Jean Paul Gaultier
Scandal pour Homme • Douchegel
€ 28,50
Adviesprijs€ 41,50 (-31%)
150 ml (€ 190,00 / 1 l)
MYSTERY
Jean Paul Gaultier
Classique • Bodylotion
€ 38,50
Adviesprijs€ 52,50 (-27%)
200 ml (€ 192,50 / 1 l)
MYSTERY
Nieuw
Jean Paul Gaultier
La Favorite Refill • Eau de Parfum
€ 140,00
Adviesprijs€ 195,50 (-28%)
200 ml (€ 700,00 / 1 l)
MYSTERY
Jean Paul Gaultier
Les Femmes Gaultier Divine Couture Refill • Eau de Parfum
€ 142,00
Adviesprijs€ 195,50 (-27%)
200 ml (€ 710,00 / 1 l)
MYSTERY
Jean Paul Gaultier
Gaultier Divine Elixir Refill • Parfum
€ 152,00
Adviesprijs€ 220,50 (-31%)
200 ml (€ 760,00 / 1 l)
MYSTERY
Jean Paul Gaultier
Classique • Douchegel
€ 30,50
Adviesprijs€ 43,50 (-30%)
200 ml (€ 152,50 / 1 l)
Pagina1van2

Jean Paul Gaultier bij flaconi: Iconische parfums en lichaamsverzorging online kopen

Jean Paul Gaultier is een luxueus Frans designermerk, wereldwijd bekend om zijn provocerende en intens sensuele parfums zoals de iconische Le Male en Scandal geurlijnen. Waar andere merken kiezen voor subtiliteit, staat een Jean Paul Gaultier parfum garant voor een onvergetelijke, charismatische aura in flacons die ware verzamelobjecten zijn.

MerkJean Paul Gaultier
Opgericht1976 (Eerste parfum in 1993)
HerkomstlandFrankrijk
ProductcategorieënParfum, lichaamsverzorging, aftershave, deodorants
USPIntens langhoudende geuren met een provocerend, onweerstaanbaar karakter
Populaire lijnenLe Male, Scandal, La Belle, Le Beau, Divine
DoelgroepZelfverzekerde liefhebbers van krachtige designergeuren
KenmerkenDuurzame refill-opties, opvallende sculptuurflacons

Wat flaconi aan Jean Paul Gaultier waardeert: De parfums bieden een ongekende levensduur op de huid. Bovendien maken de spectaculaire flacons — van de beroemde matrozentorso tot de goddelijke korsetten — het merk tot een absolute blikvanger in elke badkamer.

Voor wie is Jean Paul Gaultier — en wat maakt de parfums bijzonder?

Het merk viert moderne mannelijkheid en goddelijke vrouwelijkheid met composities die direct de aandacht trekken. Jean Paul Gaultier combineert traditionele geurnoten met onverwachte, zoete en aromatische contrasten. Dit resulteert in geuren met een enorme sillage, ideaal voor wie niet bang is om op te vallen en een blijvende indruk wil achterlaten.

Je zoekt een krachtige avondgeur: Intense creaties zoals Le Male Elixir en Scandal Le Parfum bieden warme, houtachtige en gourmand noten die de hele nacht moeiteloos op de huid blijven hangen.

Je wilt je geurbeleving intensiveren: Door je eau de parfum te combineren met de bijpassende Jean Paul Gaultier douchegel of bodylotion creëer je een rijke gelaagdheid, waardoor de geur nog langer vasthoudt.

Je zoekt een fris parfum met karakter: De klassieke Le Male en Le Beau lijnen balanceren de aromatische frisheid van munt en lavendel of de tropische twist van kokoshout met een verleidelijke, warme basis.

Jean Paul Gaultier bij flaconi: Categorieën, lijnen & favorieten

Bij flaconi vind je het complete assortiment van Jean Paul Gaultier, verdeeld over hoogwaardige parfums en luxe lichaamsverzorging. De zeven iconische kernlijnen trekken als een rode draad door het aanbod en bieden voor elk moment de juiste intensiteit.

Jean Paul Gaultier productcategorieën bij flaconi

Parfum — De absolute kern van het merk. Van frisse eau de toilettes tot de extreem geconcentreerde elixirs, stuk voor stuk ontworpen om een langdurige en onweerstaanbare aura te creëren voor dames en heren.

Lichaamsverzorging & Douche — Verleng de houdbaarheid van je parfum met geparfumeerde bodylotions en douchegels die de huid niet alleen zacht reinigen en hydrateren, maar ook omhullen met je favoriete geur.

Deodorants & Aftershave — Verzorgende aftershave balsems en deodorantsprays of sticks die de huid beschermen, kalmeren en een subtiele laag van signatuurnoten zoals munt en lavendel achterlaten.

Jean Paul Gaultier geurlijnen & series

Le Male — De tijdloze klassieker voor heren, herkenbaar aan de iconische matrozentorso. Deze aromatische fougère-lijn contrasteert krachtige munt en kalmerende lavendel met warme vanille, en is verkrijgbaar van frisse eau de toilette tot krachtig elixir.

Scandal — Een provocerende, onweerstaanbare lijn voor zowel dames als heren. De damesgeuren draaien om bedwelmende honing en bloedsinaasappel, terwijl de herenvarianten scoren met houtachtige amber en karamel.

La Belle — Een gourmand-bloemige dameslijn die draait om pure verleiding. Het combineert sappige peer en sprankelende bergamot met een diepe, rokerige basis van vetiver en vanille in een prachtig rood-roze korset.

Le Beau — De exotische, houtachtige broer van Le Male. Deze herenlijn voert je mee naar een weelderige tuin, met verfrissend kokoshout en warme tonkaboon als onweerstaanbare kern.

Gaultier Divine — De nieuwste pijler voor de moderne godin. Deze lijn biedt een zonnig, ziltig bloemenprofiel waarbij lelie verrassend botst met het zoete van zoute meringue.

Classique — De ultieme, tijdloze damesgeur. Deze poederige, bloemige compositie van roos, oranjebloesem en vanille viert absolute sensualiteit en elegantie.

Populaire Jean Paul Gaultier producten bij flaconi

Le Male Le Parfum Eau de Parfum — Een intense, oriëntaals-houtachtige geur die moderne mannelijkheid belichaamt met kardemom en een charismatische vanille-signatuur.

Scandal Eau de Parfum — Een verslavende, provocerende damesgeur met zoete honing, gardenia en aardse patchoeli voor een onvergetelijke aanwezigheid in de nacht.

Le Beau Le Parfum Eau de Parfum — Houtachtig, amberkleurig en rijk aan kokoshout; ideaal voor bijzondere gelegenheden en een sfeer van verfijnde mannelijkheid.

Gaultier Divine Eau de Parfum — Een stralende, bloemig-gourmand creatie die de moderne vrouwelijkheid zelebreert met een betoverend, karaktersterk spoor.

Le Male Eau de Toilette — De klassieke must-have met frisse munt en lavendel die kracht en verleiding op een ongeëvenaarde manier samenbrengt.

flaconi-tip: Als je houdt van de onweerstaanbare basis van een Gaultier-parfum, kies dan voor de 'Le Parfum' of 'Elixir' uitvoeringen voor in de avond, en gebruik de klassieke eau de toilette of de bodylotion voor een zachtere sillage overdag.

Wat zijn de kenmerkende ingrediënten in een Jean Paul Gaultier parfum?

De formules van Jean Paul Gaultier danken hun succes aan het gedurfde gebruik van extreme contrasten. Frisse, aromatische noten botsen met diepe, warme gourmand-akkoorden, wat resulteert in geuren die direct intrigeren en extreem lang op de huid presteren.

Vanille en Tonkaboon: Deze warme, zoete en uitnodigende basisingrediënten vormen de sensuele ruggengraat van succesvolle lijnen zoals Le Male en La Belle. Ze versmelten met de huid en garanderen de bekende langdurige levensduur van de parfums.

Munt en Lavendel: Geïnspireerd op de klassieke geur van scheerzeep uit de barbershop, zorgen deze noten in Le Male voor een vlijmscherpe, aromatische explosie van frisheid die direct de aandacht opeist.

Honing en Gardenia: Binnen de Scandal-collectie zorgt de toevoeging van rijke, vloeibare honing en bedwelmende witte bloemen zoals gardenia voor een stroperige, provocerende signatuur die krachtig vrouwelijk aanvoelt.

Kokoshout: Een onverwacht, tropisch ingrediënt dat de Le Beau-lijn zijn unieke karakter geeft. Het biedt een romig, houtachtig facet dat mannelijke frisheid moeiteloos combineert met zonovergoten sensualiteit.

Wat klanten waarderen aan Jean Paul Gaultier

De community-reviews en ervaringen laten zien dat de parfums van Gaultier blind gekocht en herhaaldelijk aangeschaft worden vanwege hun ongekende prestaties en opvallende karakteristieken.

Extreme houdbaarheid: Gebruikers benadrukken steevast dat creaties zoals Le Male Elixir en Scandal Intense van de vroege ochtend tot diep in de nacht krachtig aanwezig blijven, zonder dat je hoeft bij te sprayen.

Sillage en complimenten: De krachtige projectie van de geuren zorgt ervoor dat dragers opvallen. Veel klanten noemen als aankoopreden dat ze met een Gaultier-parfum continu de vraag krijgen welke geur ze dragen.

Iconisch flacon-design: Naast de geurkwaliteit, waarderen klanten het verzamelelement. De opvallende glazen torso's, gouden details en unieke bewaarblikken worden vaak bestempeld als luxe pronkstukken in het interieur.

Jean Paul Gaultier productvinder: Welk parfum past bij jou?

Twijfel je welke geur het beste bij jouw stijl of gelegenheid past? Ontdek direct jouw ideale match met deze praktische keuzehulp.

Wat zoek je?Aanbeveling
Een zoete, verleidelijke avondgeur (Dames)Scandal Eau de Parfum: Intense honing, gardenia en patchoeli zorgen voor een provocerende, langhoudende aura in het nachtleven.
Een warme, charismatische wintergeur (Heren)Le Male Elixir Parfum: Pure mannelijkheid in een gouden flacon, waar kruidige noten warm versmelten met vanille.
Een tropische, frisse signatuur voor de zomerLe Beau Le Parfum: De combinatie van exotisch kokoshout en houtachtige amber is ideaal voor warmere dagen.
Een stralende, bloemig-ziltige geur (Dames)Gaultier Divine Eau de Parfum: Lelie en zoute meringue bieden een moderne, zonnige en unieke bloemengeur.

Hoe haal je het meeste uit jouw Jean Paul Gaultier parfum?

De parfums van Gaultier presteren uit zichzelf al bovengemiddeld goed, maar met een paar slimme technieken optimaliseer je de intensiteit en de levensduur van de geurmoleculen op je huid.

Gelaagdheid (Layering): Een goed gehydrateerde huid houdt een geur veel langer vast. Was jezelf met de bijpassende Jean Paul Gaultier douchegel en breng direct daarna de overeenkomstige bodylotion of aftershave balsem aan. Spray het parfum vervolgens op de zachte, verzorgde huid voor maximale sillage.

Kies strategische warmtepunten: Breng zware, gourmand geuren zoals La Belle of Le Male Le Parfum aan op je pulspunten — de binnenkant van je polsen, in je nek en in de knieholtes. De lichaamswarmte op deze plekken helpt de rijke vanille- en ambernoten gedurende de hele dag te activeren.

Niet wrijven na het sprayen: Wrijf je polsen nooit over elkaar nadat je de geur hebt aangebracht. Deze wrijving breekt de delicate topnoten (zoals bergamot of munt) voortijdig af, waardoor het frisse openingseffect van de geur razendsnel verdwijnt.

Bestel de perfecte combinatie voor jouw gelaagde geurroutine, van deodorantspray tot luxe bodylotion, direct in het Jean Paul Gaultier assortiment bij flaconi.

Veelgestelde vragen over Jean Paul Gaultier

Welk Jean Paul Gaultier parfum is het sterkst?

De Jean Paul Gaultier parfums met de benaming 'Elixir', 'Absolu' of 'Le Parfum Intense' bevatten de hoogste en meest intense geurconcentraties. Producten zoals Le Male Elixir Parfum en Scandal Absolu Parfum hebben een extreem sterke sillage en blijven dankzij hun diepe, houtachtige amber- en vanillenoten moeiteloos urenlang (vaak zelfs tot de volgende dag) aanwezig op de huid.

Is Jean Paul Gaultier Le Male Le Parfum een echte wintergeur?

Ja, de warme, oriëntaals-houtachtige samenstelling van Le Male Le Parfum komt het best tot zijn recht in koudere temperaturen. De toevoeging van rijke kardemom, elegante iris en zware vanille maakt het een uitstekende en behaaglijke keuze voor het herfst- en winterseizoen, of voor een avond uit.

Zijn de geuren van Jean Paul Gaultier erg zoet?

Veel populaire creaties van de ontwerper bevatten inderdaad prominente gourmand (zoete) akkoorden, maar deze zijn altijd in balans met onverwachte, scherpe contrasten. Zo combineert de krachtige Scandal-lijn intense honing met aardse patchoeli, en leunt Le Male zwaar op vanille die doorbroken wordt door extreem frisse, aromatische munt. Ze zijn uitgesproken en rijk, maar nooit eendimensionaal zoet.

Wat is het verschil tussen Le Male Eau de Toilette en Le Beau?

Hoewel beide herengeuren de mannelijke signatuur van het merk dragen, verschillen ze sterk in sfeer. De klassieke Le Male Eau de Toilette draait om de frisse, nostalgische scheerzeep-vibe van lavendel en munt met een warme vanillebasis. Le Beau slaat juist een opvallend tropische, zonnige weg in door aromatisch kokoshout te combineren met verleidelijke tonkaboon, wat het een ideale, sensuele zomergeur maakt.