Gratis verzending vanaf € 29,-
Tot 2 gratis samples
Veilig betalen
Gratis retourneren binnen 120 dagen

Kiehl's

Kiehl's merklogo
Collage met Kiehl's claim, model en producten

Huidverzorgingsexperts sinds 1851

De gezichtsverzorgingsexpert uit New York presenteert zeer effectieve en zeer compatibele huid- en haarverzorgingsproducten. Kiehl's werd in 1851 opgericht door een Duitse apotheker in New York en combineert natuurlijke ingrediënten met wetenschappelijke kennis om gepersonaliseerde huidverzorgingsoplossingen en zeer effectieve producten te creëren.

Collage met Kiehl's claim, model en producten

Huidverzorgingsexperts sinds 1851

De gezichtsverzorgingsexpert uit New York presenteert zeer effectieve en zeer compatibele huid- en haarverzorgingsproducten. Kiehl's werd in 1851 opgericht door een Duitse apotheker in New York en combineert natuurlijke ingrediënten met wetenschappelijke kennis om gepersonaliseerde huidverzorgingsoplossingen en zeer effectieve producten te creëren.

KIEHL'S BESTSELLER

Bij Kiehl's vind je bestsellers op alle gebieden. Kiehl's cosmetica heeft altijd de nadruk gelegd op kwaliteit en advies, zodat je precies die verzorgingsproducten voor je huid krijgt die passen bij jouw huidbehoeften en die goed voor je zijn.

Kiehl's
Ultra Facial Cream • Gezichtscrème
vanaf € 22,00
28 ml (€ 785,71 / 1 L)
Kiehl's
Dermatologist Solutions Retinol Daily Micro-Dose Treatment • Serum
vanaf € 59,00
30 ml (€ 1.966,67 / 1 L)
Kiehl's
Creamy Eye Treatment with Avocado • Oogcrème
vanaf € 37,00
14 ml (€ 2.642,86 / 1 L)
NIEUWE PRODUCTEN VAN KIEHL'S

Ultra Facial Meltdown Recovery Cream

Kiehl's Ultra Facial Meltdown Recovery Cream is een dermatologisch geteste vochtinbrengende crème die huidirritaties verzacht en de regeneratie van de beschermende huidbarrière ondersteunt.

• Vermindert droogheid, schilfering en roodheid

• Ondersteunt 50% sneller herstel van de beschermende barrière van de huid na procedures

• Gemakkelijk smeltende, geurvrije crème

Kiehl's
Ultra Facial Meltdown Recovery Cream • Gezichtscrème
vanaf € 25,00
28 ml (€ 892,86 / 1 L)
Kiehl's
Ultra Facial Cleanser • Reinigingsgel
vanaf € 14,00
Adviesprijs€ 15,00 (-7%)
75 ml (€ 186,67 / 1 L)
Kiehl's
Ultra Light Daily UV Defense SPF 50 with Pollution • Zonnecrème
vanaf € 45,00
Adviesprijs€ 49,00 (-8%)
30 ml (€ 1.500,00 / 1 L)
Kiehl's
Creamy Eye Treatment with Avocado • Oogcrème
vanaf € 37,00
14 ml (€ 2.642,86 / 1 L)

Alle producten

88 producten
88 producten
APPWEEK
Kiehl's
Ultra Facial Cream Refill • Gezichtscrème
€ 65,00
150 ml (€ 433,33 / 1 l)
APPWEEK
Kiehl's
Creamy Eye Treatment with Avocado • Oogcrème
vanaf € 37,00
14 ml (€ 2.642,86 / 1 l)
APPWEEK
Kiehl's
Ultra Facial Cream SPF 30 • Gezichtscrème
€ 36,00
50 ml (€ 720,00 / 1 l)
APPWEEK
Kiehl's
Ultra Facial Cream • Gezichtscrème
vanaf € 22,00
28 ml (€ 785,71 / 1 l)
APPWEEK
Kiehl's
Facial Fuel Energizing Moisture Treatment for Men • Gezichtscrème
vanaf € 36,00
75 ml (€ 480,00 / 1 l)
APPWEEK
Kiehl's
Super Multi-Corrective • Gezichtscrème
vanaf € 84,00
50 ml (€ 1.680,00 / 1 l)
APPWEEK
Kiehl's
Midnight Recovery Recovery Omega Rich Cloud Cream • Gezichtscrème
€ 58,00
50 ml (€ 1.160,00 / 1 l)
APPWEEK
Kiehl's
Dermatologist Solutions Retinol Daily Micro-Dose Treatment • Serum
vanaf € 59,00
30 ml (€ 1.966,67 / 1 l)
APPWEEK
Kiehl's
Ultra Facial Moisturizer • Gezichtscrème
vanaf € 35,00
125 ml (€ 280,00 / 1 l)
APPWEEK
Kiehl's
Age Defender Power Serum • Serum
€ 74,00
Adviesprijs€ 79,00 (-6%)
75 ml (€ 986,67 / 1 l)
APPWEEK
Kiehl's
Ultra Facial Cleanser • Reinigingsgel
vanaf € 14,00
Adviesprijs€ 15,00 (-7%)
75 ml (€ 186,67 / 1 l)
APPWEEK
Kiehl's
Creme De Corps Soy Milk & Honey • Body Butter
€ 47,00
226 g (€ 207,96 / 1 kg)
APPWEEK
Kiehl's
Super Multi-Corrective SPF 30 • Gezichtscrème
€ 71,17
Adviesprijs€ 85,00 (-16%)
50 ml (€ 1.423,40 / 1 l)
APPWEEK
Kiehl's
Calendula Serum-Infused Water Cream • Gezichtscrème
vanaf € 56,00
50 ml (€ 1.120,00 / 1 l)
APPWEEK
Kiehl's
Clearly Corrective Dark Spot Solution • Serum
vanaf € 66,00
30 ml (€ 2.200,00 / 1 l)
APPWEEK
Kiehl's
Powerful-Strength Line-Reducing Concentrate • Serum
vanaf € 77,00
50 ml (€ 1.540,00 / 1 l)
APPWEEK
Kiehl's
Ultra Facial Meltdown Recovery Cream • Gezichtscrème
vanaf € 25,00
28 ml (€ 892,86 / 1 l)
APPWEEK
Nieuw
Kiehl's
Ultra Facial Meltdown Recovery Cream Refill Pouch • Gezichtscrème
€ 64,80
Adviesprijs€ 72,00 (-10%)
150 ml (€ 432,00 / 1 l)
APPWEEK
Kiehl's
Ultra Facial Oil-Free Gel Cream • Gezichtsgel
vanaf € 22,00
28 ml (€ 785,71 / 1 l)
APPWEEK
Kiehl's
Calendula Deep Cleansing Foaming Face Wash • Reinigingsgel
vanaf € 15,00
Adviesprijs€ 17,00 (-12%)
75 ml (€ 200,00 / 1 l)
APPWEEK
Kiehl's
Facial Fuel Energizing Face Wash • Reinigingsgel
vanaf € 14,00
Adviesprijs€ 15,00 (-7%)
75 ml (€ 186,67 / 1 l)
APPWEEK
Nieuw
Kiehl's
1cc* CollaShot Plump Serum • Serum
vanaf € 49,00
30 ml (€ 1.633,33 / 1 l)
APPWEEK
Kiehl's
Rare Earth Deep Pore Cleansing Mask • Gezichtsmasker
€ 41,00
125 ml (€ 328,00 / 1 l)
APPWEEK
Kiehl's
Age Defender Eye Repair • Oogcrème
€ 51,00
Adviesprijs€ 56,00 (-9%)
14 ml (€ 3.642,86 / 1 l)
APPWEEK
Kiehl's
Daily Refining Milk-Peel Toner • Toner
€ 59,84
Adviesprijs€ 79,00 (-24%)
200 ml (€ 299,20 / 1 l)
APPWEEK
Kiehl's
Ultra Facial Overnight Rehydrating Mask • Gezichtsmasker
€ 43,00
100 ml (€ 430,00 / 1 l)
APPWEEK
Kiehl's
Dermatologist Solutions Hydro-Plumping Serum • Gezichtscrème
€ 70,82
Adviesprijs€ 89,00 (-20%)
75 ml (€ 944,27 / 1 l)
APPWEEK
Kiehl's
Truly Targeted Overnight Blemish Patch • Pimple Patches
€ 13,00
Adviesprijs€ 16,00 (-19%)
22 st (€ 0,59 / 1 pcs)
APPWEEK
Kiehl's
Powerful-Strength Dark Circle Reducing Vitamin C • Oogserum
€ 53,00
15 ml (€ 3.533,33 / 1 l)
APPWEEK
Kiehl's
Facial Fuel Energizing Scrub • Gezichtsscrub
€ 27,00
Adviesprijs€ 33,00 (-18%)
100 ml (€ 270,00 / 1 l)
APPWEEK
Kiehl's
Midnight Recovery Concentrate • Serum
vanaf € 31,00
15 ml (€ 2.066,67 / 1 l)
APPWEEK
Beperkt
Kiehl's
Ultra Facial Face Eye Hydration Set • Gezichtsverzorgingsset
€ 50,00
1 st (€ 50,00 / 1 pcs)
APPWEEK
Beperkt
Kiehl's
Calendula Duo Set (Foaming Wash & Toner) • Gezichtsverzorgingsset
€ 66,81
Adviesprijs€ 72,00 (-7%)
1 st (€ 66,81 / 1 pcs)
APPWEEK
Kiehl's
Original Musk • Bodylotion
€ 29,00
250 ml (€ 116,00 / 1 l)
APPWEEK
Kiehl's
Eye Fuel • Oogcrème
€ 31,00
Adviesprijs€ 33,00 (-6%)
15 ml (€ 2.066,67 / 1 l)
APPWEEK
Kiehl's
PURE SERUM 1.5% Hyaluronic Acid • Serum
€ 37,00
30 ml (€ 1.233,33 / 1 l)
APPWEEK
Kiehl's
Ultra Body Mega Moisture Squalane Creme • Bodycrème
vanaf € 19,00
75 ml (€ 253,33 / 1 l)
APPWEEK
Kiehl's
Super Multi-Corrective Eye Zone Treatment • Oogcrème
vanaf € 52,00
14 ml (€ 3.714,29 / 1 l)
APPWEEK
Kiehl's
Rare Earth Pore Tightener • Primer
€ 35,00
30 ml (€ 1.166,67 / 1 l)
APPWEEK
Kiehl's
Calendula Herbal Extract Toner Alcohol-Free • Toner
vanaf € 46,00
250 ml (€ 184,00 / 1 l)
APPWEEK
Kiehl's
Super Multi-Corrective Soft Cream • Gezichtscrème
vanaf € 85,00
50 ml (€ 1.700,00 / 1 l)
APPWEEK
Kiehl's
Ultra Facial Advanced Repair Barrier Cream • Gezichtscrème
€ 41,00
50 ml (€ 820,00 / 1 l)
APPWEEK
Kiehl's
Turmeric & Cranberry Seed Energizing Radiance Masque • Gezichtsmasker
€ 53,00
100 ml (€ 530,00 / 1 l)
APPWEEK
Kiehl's
Ultra Facial Barrier-Hydrating Cleanser • Reinigingslotion
vanaf € 20,00
75 ml (€ 266,67 / 1 l)
APPWEEK
Beperkt
Kiehl's
Ultra Meltdown Mending Lip Gel • Lipmasker
€ 19,80
Adviesprijs€ 22,00 (-10%)
15 ml (€ 1.320,00 / 1 l)
APPWEEK
Kiehl's
PURE SERUM 5% Niacinamide • Serum
€ 37,00
30 ml (€ 1.233,33 / 1 l)
APPWEEK
Kiehl's
Rare Earth Deep Pore Daily Cleanser • Reinigingsgel
€ 29,00
150 ml (€ 193,33 / 1 l)
APPWEEK
Kiehl's
Baby Nurturing Baby Cream for Face & Body • Bodycrème voor baby's
€ 29,00
200 ml (€ 145,00 / 1 l)
Pagina1van2