Gratis verzending vanaf € 29,-
Tot 2 gratis samples
Veilig betalen
Gratis retourneren binnen 120 dagen

HUGO BOSS

Hugo Boss merklogo

Alle producten

57 producten
57 producten
MYSTERY
Nieuw
HUGO BOSS
Boss Bottled Beyond For Her • Eau de Parfum
vanaf € 49,90
Adviesprijs€ 80,00 (-38%)
30 ml (€ 1.663,33 / 1 l)
MYSTERY
HUGO BOSS
BOSS The Scent Elixir For Him New Design • Parfum
vanaf € 58,40
Adviesprijs€ 124,00 (-53%)
50 ml (€ 1.168,00 / 1 l)
MYSTERY
HUGO BOSS
Boss Bottled Beyond • Eau de Parfum
vanaf € 63,26
Adviesprijs€ 99,00 (-36%)
50 ml (€ 1.265,20 / 1 l)
MYSTERY
HUGO BOSS
BOSS Bottled • Eau de Toilette
vanaf € 40,28
Adviesprijs€ 89,00 (-55%)
50 ml (€ 805,60 / 1 l)
MYSTERY
HUGO BOSS
BOSS Bottled Elixir • Parfum
vanaf € 53,77
Adviesprijs€ 116,00 (-54%)
50 ml (€ 1.075,40 / 1 l)
MYSTERY
HUGO BOSS
BOSS The Scent Elixir For Her Intense • Parfum
vanaf € 47,75
Adviesprijs€ 104,00 (-54%)
30 ml (€ 1.591,67 / 1 l)
MYSTERY
HUGO BOSS
BOSS The Scent For Her New Design • Eau de Parfum
vanaf € 41,40
Adviesprijs€ 80,00 (-48%)
30 ml (€ 1.380,00 / 1 l)
MYSTERY
HUGO BOSS
BOSS The Scent For Him • Eau de Toilette
vanaf € 44,03
Adviesprijs€ 93,00 (-53%)
50 ml (€ 880,60 / 1 l)
MYSTERY
HUGO BOSS
ALIVE • Eau de Parfum
vanaf € 38,80
Adviesprijs€ 78,00 (-50%)
30 ml (€ 1.293,33 / 1 l)
MYSTERY
HUGO BOSS
Boss the Scent Intense for Her • Eau de Parfum
vanaf € 49,20
Adviesprijs€ 88,00 (-44%)
30 ml (€ 1.640,00 / 1 l)
MYSTERY
HUGO BOSS
BOSS The Scent Le Parfum For Him New Design • Parfum
vanaf € 49,23
Adviesprijs€ 109,00 (-55%)
50 ml (€ 984,60 / 1 l)
MYSTERY
HUGO BOSS
BOSS Bottled • Eau de Parfum
vanaf € 46,53
Adviesprijs€ 98,00 (-53%)
50 ml (€ 930,60 / 1 l)
MYSTERY
HUGO BOSS
BOSS Bottled • Parfum
vanaf € 45,63
Adviesprijs€ 102,00 (-55%)
50 ml (€ 912,60 / 1 l)
MYSTERY
HUGO BOSS
BOSS Bottled • Douchegel
€ 11,47
Adviesprijs€ 20,00 (-43%)
150 ml (€ 76,47 / 1 l)
MYSTERY
HUGO BOSS
BOSS The Scent Magnetic For Her New Design • Eau de Parfum
vanaf € 44,40
Adviesprijs€ 88,00 (-50%)
30 ml (€ 1.480,00 / 1 l)
MYSTERY
HUGO BOSS
BOSS The Scent • Deodorantspray
€ 15,65
Adviesprijs€ 35,00 (-55%)
150 ml (€ 104,33 / 1 l)
MYSTERY
HUGO BOSS
BOSS The Scent For Him New Design • After Shave Lotion
€ 47,90
Adviesprijs€ 90,00 (-47%)
100 ml (€ 479,00 / 1 l)
MYSTERY
HUGO BOSS
BOSS Bottled Infinite • Eau de Parfum
vanaf € 46,06
Adviesprijs€ 93,00 (-50%)
50 ml (€ 921,20 / 1 l)
MYSTERY
HUGO BOSS
Hugo Man • Eau de Toilette
vanaf € 37,04
Adviesprijs€ 79,00 (-53%)
75 ml (€ 493,87 / 1 l)
MYSTERY
HUGO BOSS
Boss Bottled Striking Lavender • Eau de Parfum
vanaf € 53,90
Adviesprijs€ 98,00 (-45%)
50 ml (€ 1.078,00 / 1 l)
MYSTERY
HUGO BOSS
BOSS The Scent Le Parfum For Her New Design • Parfum
vanaf € 43,10
Adviesprijs€ 92,00 (-53%)
30 ml (€ 1.436,67 / 1 l)
MYSTERY
HUGO BOSS
BOSS Bottled • Deodorantspray
€ 16,75
Adviesprijs€ 35,00 (-52%)
150 ml (€ 111,67 / 1 l)
MYSTERY
HUGO BOSS
Boss Bottled Beyond • Deodorant Stick
€ 23,55
Adviesprijs€ 39,00 (-40%)
75 ml (€ 314,00 / 1 l)
MYSTERY
HUGO BOSS
BOSS Bottled • After Shave Lotion
vanaf € 31,76
Adviesprijs€ 71,00 (-55%)
50 ml (€ 635,20 / 1 l)
MYSTERY
Beperkt
HUGO BOSS
Boss ma vie Eau de Parfum en Bodylotion voor dames • Geurset
€ 35,36
Adviesprijs€ 72,00 (-51%)
1 st (€ 35,36 / 1 pcs)
MYSTERY
HUGO BOSS
Boss Bottled Beyond • Douchegel
€ 20,60
Adviesprijs€ 39,00 (-47%)
200 ml (€ 103,00 / 1 l)
MYSTERY
HUGO BOSS
BOSS The Scent • Douchegel
€ 18,90
Adviesprijs€ 35,00 (-46%)
150 ml (€ 126,00 / 1 l)
MYSTERY
HUGO BOSS
Deep Red New Design • Eau de Parfum
€ 46,01
Adviesprijs€ 99,00 (-54%)
75 ml (€ 613,47 / 1 l)
MYSTERY
HUGO BOSS
BOSS The Scent Magnetic For Him New Design • Eau de Parfum
vanaf € 56,80
Adviesprijs€ 106,00 (-46%)
50 ml (€ 1.136,00 / 1 l)
MYSTERY
HUGO BOSS
BOSS Bottled • After Shave Balsem
€ 28,18
Adviesprijs€ 60,00 (-53%)
75 ml (€ 375,73 / 1 l)
MYSTERY
HUGO BOSS
Hugo Intense • Eau de Parfum
vanaf € 43,50
Adviesprijs€ 95,00 (-54%)
75 ml (€ 580,00 / 1 l)
MYSTERY
HUGO BOSS
BOSS The Scent • Deodorant Stick
€ 15,50
Adviesprijs€ 35,00 (-56%)
75 ml (€ 206,67 / 1 l)
MYSTERY
HUGO BOSS
ALIVE • Parfum
vanaf € 40,71
Adviesprijs€ 91,00 (-55%)
30 ml (€ 1.357,00 / 1 l)
MYSTERY
HUGO BOSS
Boss Bottled Beyond • Deodorantspray
€ 23,55
Adviesprijs€ 39,00 (-40%)
150 ml (€ 157,00 / 1 l)
MYSTERY
HUGO BOSS
BOSS Bottled • Deodorant Stick
€ 15,66
Adviesprijs€ 35,00 (-55%)
75 ml (€ 208,80 / 1 l)
MYSTERY
HUGO BOSS
BOSS Bottled Unlimited • Eau de Toilette
€ 56,17
Adviesprijs€ 119,00 (-53%)
100 ml (€ 561,70 / 1 l)
MYSTERY
HUGO BOSS
Boss Femme New Design • Eau de Parfum
vanaf € 29,15
Adviesprijs€ 65,00 (-55%)
30 ml (€ 971,67 / 1 l)
MYSTERY
HUGO BOSS
Boss Ma Vie New Design • Eau de Parfum
vanaf € 32,21
Adviesprijs€ 72,00 (-55%)
30 ml (€ 1.073,67 / 1 l)
MYSTERY
HUGO BOSS
Hugo Jeans • Eau de Toilette
vanaf € 40,54
Adviesprijs€ 83,00 (-51%)
75 ml (€ 540,53 / 1 l)
MYSTERY
HUGO BOSS
BOSS Bottled Night • Eau de Toilette
vanaf € 54,99
Adviesprijs€ 119,00 (-54%)
100 ml (€ 549,90 / 1 l)
MYSTERY
HUGO BOSS
BOSS Orange Woman N/A • Eau de Toilette
vanaf € 25,94
Adviesprijs€ 58,00 (-55%)
30 ml (€ 864,67 / 1 l)
MYSTERY
HUGO BOSS
BOSS Bottled Tonic • Eau de Toilette
€ 53,20
Adviesprijs€ 119,00 (-55%)
100 ml (€ 532,00 / 1 l)
MYSTERY
HUGO BOSS
ALIVE • Deodorantspray
€ 20,58
Adviesprijs€ 46,00 (-55%)
100 ml (€ 205,80 / 1 l)
MYSTERY
Beperkt
HUGO BOSS
Boss The Scent Holiday Set • Geurset
€ 75,00
Adviesprijs€ 93,00 (-19%)
1 st (€ 75,00 / 1 pcs)
MYSTERY
Nieuw
HUGO BOSS
Boss Bottled Beyond for Him • Eau de Toilette
vanaf € 75,20
Adviesprijs€ 94,00 (-20%)
50 ml (€ 1.504,00 / 1 l)
MYSTERY
Beperkt
HUGO BOSS
Hugo Holiday Set • Geurset
€ 38,45
Adviesprijs€ 82,00 (-53%)
1 st (€ 38,45 / 1 pcs)
MYSTERY
Beperkt
HUGO BOSS
Boss The Scent Elixir Holiday Set • Geurset
€ 58,40
Adviesprijs€ 124,00 (-53%)
1 st (€ 58,40 / 1 pcs)
MYSTERY
HUGO BOSS
Hugo Women New Design • Eau de Parfum
€ 76,50
Adviesprijs€ 99,00 (-23%)
75 ml (€ 1.020,00 / 1 l)
Pagina1van2

Hugo Boss bij flaconi: Elegante parfum en lichaamsverzorging online shoppe

HUGO BOSS is een premium lifestyle- en beautymerk, wereldwijd bekend om verfijnde herenparfum en hoogwaardige verzorgingsproducten voor de moderne, zelfbewuste man en vrouw. Met iconische geurlijnen die variëren van dynamisch fris tot intens en houtachtig, creëert het merk een onweerstaanbare uitstraling voor elke gelegenheid. Bij flaconi vind je het uitgebreide assortiment, van de tijdloze klassiekers tot de nieuwste elixirs, inclusief bijpassende lichaamsverzorging voor de perfecte gelaagdheid.

MerkHugo Boss
Opgericht1924
Land van herkomstDuitsland
ProductcategorieënParfum, lichaamsverzorging, aftershave, deodorant
USPZelfbewuste, elegante geurcomposities met een langdurige intensiteit
Populaire productlijnenBOSS Bottled, BOSS The Scent, Alive, HUGO Man
DoelgroepDe moderne, doelgerichte man en vrouw

Wat flaconi aan Hugo Boss waardeert: De geuren stralen pure professionaliteit en kracht uit, zonder in te leveren op sensualiteit. Het merk biedt complete geurrituelen aan, waarbij je favoriete parfum naadloos overgaat in je dagelijkse douchegel en deodorant voor een extra lang aanhoudend effect.

Voor wie is Hugo Boss en voor welke gelegenheid?

Hugo Boss ontwerpt producten voor mensen die met vertrouwen hun eigen pad bewandelen. Of je nu op zoek bent naar een energieke start van je werkdag of een gelaagde, verleidelijke geur voor een speciale avond, de collecties sluiten perfect aan op verschillende momenten in jouw leven.

Je zoekt een frisse, professionele geur voor op kantoor: Een klassieke eau de toilette zoals Boss Bottled combineert fruitige appelnoten met warme houtakkoorden, waardoor je direct een toegankelijke maar zelfverzekerde indruk maakt.

Je wilt een intense, verleidelijke geur voor de avond: De elixirs en eau de parfums uit de Boss The Scent-lijn bevatten rijke, warme noten zoals geroosterde cacao en leer, die zorgen voor een magnetische en onvergetelijke uitstraling.

Je zoekt een positieve en inspirerende damesgeur: De Alive-lijn is speciaal gecreëerd om vrouwelijke kracht en levensvreugde te vieren, met sprankelende akkoorden en een warme basis van hout.

Hugo Boss producten bij flaconi: Categorieën en collecties

In de online shop van flaconi ontdek je het volledige spectrum van Hugo Boss, verdeeld over hoogwaardige parfums en ondersteunende lichaamsverzorgingsproducten. De collecties zijn zo opgebouwd dat je jouw favoriete geur moeiteloos kunt versterken met bijpassende verzorging.

Hugo Boss parfum: Tijdloze klassiekers en intense elixirs

De parfumcollectie vormt het absolute hart van het merk. Met krachtige pijlers zoals BOSS Bottled voor een houtachtige, kruidige beleving en BOSS The Scent voor een meer verleidelijke, sensuele touch. Voor vrouwen biedt de Alive-lijn sprankelende en bloemige composities. De variatie loopt uiteen van verfrissende eau de toilettes voor overdag tot zeer geconcentreerde elixirs voor momenten waarop de geur extra lang moet blijven hangen.

Hugo Boss lichaamsverzorging en verzorging voor mannen

Om jouw geurritueel compleet te maken, biedt het assortiment luxe douchegels, bodylotions en effectieve Hugo Boss deo sprays en sticks. Vooral de verzorgingslijn voor mannen is zeer uitgebreid, met kalmerende aftershaves die de huid na het scheren verzorgen en tegelijkertijd een subtiele geur achterlaten.

flaconi-tip: Combineer je Boss parfum met de bijbehorende douchegel en aftershavebalsem uit dezelfde lijn. Deze laag-op-laag techniek voorkomt dat verschillende geuren met elkaar botsen en zorgt ervoor dat je favoriete luchtje de hele dag door subtiel aanwezig blijft.

Wat zijn de kenmerkende geurnoten van Hugo Boss?

Hugo Boss parfums herken je direct aan de uitgebalanceerde mix van mannelijke kruiden, verkwikkend fruit en rijke houtsoorten. Het merk werkt met hoogwaardige ingrediënten die de zintuigen prikkelen en een langdurige indruk achterlaten.

Maninka-fruit: Een exclusief en exotisch ingrediënt dat centraal staat in de Boss The Scent-lijn. Het fruit levert een verleidelijke, rum-achtige geur op die passie en sensualiteit toevoegt aan de compositie.

Warme houtsoorten en vetiver: Sandelhout, cederhout en vetiver vormen de stevige, elegante basis van iconen zoals Boss Bottled. Deze noten zorgen voor de klassieke, mannelijke diepte en geven de geur zijn indrukwekkende houdbaarheid.

Fruitige en bloemige contrasten: Ingrediënten zoals knapperige groene appel in herengeuren of honingperzik, fresia en sprankelende lavendel in damesgeuren zorgen voor een energieke, frisse opening die perfect in balans is met de zwaardere basisnoten.

Populaire Hugo Boss producten: De favorieten bij flaconi

Ben je op zoek naar een nieuwe signatuurgeur? Ontdek de meest geliefde Hugo Boss creaties die klanten steeds opnieuw kiezen vanwege hun krachtige en betrouwbare karakter.

Geliefde Hugo Boss herengeuren en verzorging

Hugo Boss BOSS The Scent Elixir For Him New Design Parfum — Een uiterst geconcentreerd, warm en kruidig parfum met een intense aantrekkingskracht, perfect voor de avond en speciale gelegenheden.

Hugo Boss Boss Bottled Eau de Toilette — De ultieme, tijdloze klassieker die frisse appelnoten combineert met houtachtige akkoorden; ideaal voor zelfverzekerd, dagelijks gebruik op kantoor.

Hugo Boss Boss Bottled Elixir Parfum — Een langdurig, rokerig en kruidig elixir dat de essentie van de Bottled-lijn opnieuw definieert voor de man die een blijvende indruk wil maken.

Hugo Boss Boss Bottled Beyond Eau de Parfum — Een elegante, houtachtig-kruidige geur die succes en doelgerichtheid uitstraalt in een moderne compositie.

Geliefde Hugo Boss damesgeuren

Hugo Boss Boss The Scent Elixir For Her Intense Parfum — Een diepe, fascinerende geurbeleving die onmiddellijk verleidt en uitzonderlijk lang op de huid aanwezig blijft.

Wat klanten aan Hugo Boss waarderen

De betrouwbaarheid en veelzijdigheid van Hugo Boss maken het een onmisbaar merk in de dagelijkse routine van velen. De geuren staan erom bekend precies te leveren wat ze beloven: uitstraling, elegantie en prestatie.

Uitmuntende houdbaarheid: Zeker bij de nieuwere elixirs en eau de parfums geven gebruikers regelmatig aan dat de geur na een lange werkdag of een avond uit nog steeds perfect waarneembaar is.

Veelzijdige inzetbaarheid: Klanten benadrukken dat geuren zoals de klassieke Boss Bottled de perfecte balans hebben; ze zijn krachtig genoeg om op te vallen, maar nooit overweldigend of storend in een zakelijke omgeving.

Comfort na het scheren: Bij het gebruik van de Hugo Boss aftershave lotions en balsems ervaren mannen een verkoelend en verzachtend effect dat huidirritaties na het scheren vermindert, met als bonus een luxe, mannelijke geur.

Hugo Boss productvinder: Welke geur past bij jou?

Weet je niet precies met welke geur je moet beginnen? Gebruik deze nuchtere gids om direct het product te vinden dat aansluit bij jouw specifieke behoefte en moment.

Wat zoek je?Onze aanbeveling
Een frisse, professionele geur voor dagelijks gebruik?Boss Bottled Eau de Toilette: Subtiel, tijdloos en fris dankzij de combinatie van fruit en hout.
Een warme, verleidelijke geur voor een speciale avond?Boss The Scent Elixir For Him: De zeer hoge parfumconcentratie en kruidige noten zorgen voor een magnetische aantrekkingskracht.
Een opwekkend, elegant damesparfum?Alive Eau de Parfum: Fruitige en houtachtige noten die direct zorgen voor een goed humeur en een portie vrouwelijk zelfvertrouwen.
Een kalmerende verzorging na het scheren?Boss The Scent After Shave Lotion: Verzacht de huid direct na de scheerbeurt en versterkt je Boss The Scent parfumritueel.

Hoe haal je het meeste uit jouw Hugo Boss geur?

Zelfs de beste geuren van Hugo Boss komen nog beter tot hun recht wanneer je ze op de juiste manier toepast en combineert in je dagelijkse routine.

Bereid de huid voor: Breng je geur aan op een goed gehydrateerde huid, het liefst direct na het douchen. Een droge huid neemt parfumoliën sneller op, waardoor de geur sneller vervliegt. Gebruik een ongeparfumeerde bodylotion of de bijpassende lotion uit de geurlijn.

De kracht van gelaagdheid: Verleng de houdbaarheid van je Hugo Boss luchtje door te starten met een bijbehorende douchegel en, voor de mannen, de routine af te sluiten met een Hugo Boss deo of aftershavebalsem uit exact dezelfde serie.

Pulspunten gebruiken, niet wrijven: Spray de geur op plekken waar je hartslag voelbaar is, zoals je polsen, in je hals en achter je oren. Wrijf je polsen daarna niet tegen elkaar; dit beschadigt de geurmoleculen en breekt de topnoten sneller af.

Ontdek jouw nieuwe favoriete geur en verzorgingsproducten in de online shop van flaconi en geef je dagelijkse routine een krachtige upgrade.

Veelgestelde vragen over Hugo Boss

Wat is het verschil tussen Hugo Boss BOSS en HUGO?

Binnen Hugo Boss richt de BOSS-lijn (waaronder Boss Bottled en Boss The Scent) zich op tijdloze, elegante en klassieke geuren voor de gedreven, moderne professional. De HUGO-lijn daarentegen spreekt met dynamische, frisse en unieke composities een meer onconventioneel en jonger publiek aan.

Welke HUGO BOSS parfum blijft het langst zitten?

Als je op zoek bent naar maximale houdbaarheid, kies dan voor de elixirs of eau de parfums. De Boss Bottled Elixir Parfum en de Boss The Scent Elixir For Him hebben een zeer hoge geurconcentratie en rijke basisnoten die de hele dag en tot diep in de avond op de huid merkbaar blijven.

Biedt Hugo Boss ook lichaamsverzorging aan?

Ja, de collectie reikt veel verder dan alleen parfum. Om je geurbeleving optimaal te ondersteunen, biedt het merk hoogwaardige lichaamsverzorging zoals hydraterende bodylotions, verkwikkende douchegels en effectieve deodorantsprays en -sticks in de exacte geuren van de populaire parfumlijnen.

Wat zijn de belangrijkste geurnoten van Boss The Scent?

Boss The Scent onderscheidt zich door de verleidelijke combinatie van kruidige gember, exotisch maninka-fruit en een mannelijke basis van leer. Deze mix zorgt voor een warme, houtachtig-kruidige geur die direct de aandacht trekt zonder scherp over te komen.