Gratis verzending vanaf € 29,-
Tot 2 gratis samples
Veilig betalen
Gratis retourneren binnen 120 dagen

Gucci

Gucci merklogo

Alle producten

46 producten
46 producten
Gucci
Guilty Absolu Parfum Pour Homme • Parfum
€ 90,59
Adviesprijs€ 165,00 (-45%)
60 ml (€ 1.509,83 / 1 l)
Gucci
Flora by Gucci Gorgeous Gardenia • Eau de Parfum
vanaf € 45,40
Adviesprijs€ 84,00 (-46%)
30 ml (€ 1.513,33 / 1 l)
Gucci
Guilty Elixir Pour Homme • Eau de Parfum
€ 81,70
Adviesprijs€ 165,00 (-50%)
60 ml (€ 1.361,67 / 1 l)
Gucci
Flora by Gucci Gorgeous Gardenia Intense • Eau de Parfum
vanaf € 48,40
Adviesprijs€ 92,00 (-47%)
30 ml (€ 1.613,33 / 1 l)
Gucci
Bloom Ambrosia D'Oro • Eau de Parfum
vanaf € 54,07
Adviesprijs€ 84,00 (-36%)
30 ml (€ 1.802,33 / 1 l)
Gucci
Flora by Gucci Gorgeous Magnolia • Eau de Parfum
vanaf € 42,04
Adviesprijs€ 84,00 (-50%)
30 ml (€ 1.401,33 / 1 l)
Nieuw
Gucci
Flora by Gucci Gorgeous Orchid Intense • Eau de Parfum
vanaf € 71,20
Adviesprijs€ 92,00 (-23%)
30 ml (€ 2.373,33 / 1 l)
Gucci
Guilty Pour Femme Intense • Eau de Parfum
vanaf € 62,81
Adviesprijs€ 126,00 (-50%)
50 ml (€ 1.256,20 / 1 l)
Gucci
Flora by Gucci Gorgeous Jasmine • Eau de Parfum
vanaf € 42,80
Adviesprijs€ 84,00 (-49%)
30 ml (€ 1.426,67 / 1 l)
Gucci
Guilty Pour Femme • Eau de Parfum
vanaf € 42,52
Adviesprijs€ 84,00 (-49%)
30 ml (€ 1.417,33 / 1 l)
Gucci
Guilty Pour Homme • Eau de Parfum
vanaf € 50,23
Adviesprijs€ 100,00 (-50%)
50 ml (€ 1.004,60 / 1 l)
Gucci
Flora by Gucci Gorgeous Gardenia Intense Refill • Eau de Parfum
€ 73,60
Adviesprijs€ 172,00 (-56%)
150 ml (€ 490,67 / 1 l)
Gucci
Bloom Intense • Eau de Parfum
vanaf € 56,19
Adviesprijs€ 92,00 (-39%)
30 ml (€ 1.873,00 / 1 l)
Gucci
Guilty Elixir Pour Femme • Eau de Parfum
€ 74,50
Adviesprijs€ 164,00 (-55%)
60 ml (€ 1.241,67 / 1 l)
Beperkt
Nieuw
Gucci
Flora Gorgeous Gardenia Holiday Set • Geurset
€ 63,94
Adviesprijs€ 124,00 (-48%)
1 st (€ 63,94 / 1 pcs)
Gucci
Guilty Pour Homme • Eau de Toilette
vanaf € 45,70
Adviesprijs€ 86,00 (-47%)
50 ml (€ 914,00 / 1 l)
Gucci
Guilty Pour Femme • Bodylotion
€ 27,47
150 ml (€ 183,13 / 1 l)
Gucci
Bloom • Eau de Toilette
vanaf € 40,00
Adviesprijs€ 71,00 (-44%)
30 ml (€ 1.333,33 / 1 l)
Gucci
Guilty Absolu Parfum Pour Femme • Parfum
€ 78,62
Adviesprijs€ 164,00 (-52%)
60 ml (€ 1.310,33 / 1 l)
Gucci
Bloom • Eau de Parfum
vanaf € 41,83
Adviesprijs€ 84,00 (-50%)
30 ml (€ 1.394,33 / 1 l)
Gucci
Guilty Pour Homme • Douchegel
€ 20,90
150 ml (€ 139,33 / 1 l)
Gucci
Guilty Pour Homme • Parfum
vanaf € 56,99
Adviesprijs€ 119,00 (-52%)
50 ml (€ 1.139,80 / 1 l)
Gucci
Bloom • Parfum
vanaf € 58,00
Adviesprijs€ 92,00 (-37%)
30 ml (€ 1.933,33 / 1 l)
Gucci
Guilty Pour Femme • Eau de Toilette
vanaf € 45,90
Adviesprijs€ 76,00 (-40%)
30 ml (€ 1.530,00 / 1 l)
Gucci
Flora by Gucci Gorgeous Magnolia Refill • Eau de Parfum
€ 92,80
Adviesprijs€ 164,00 (-43%)
150 ml (€ 618,67 / 1 l)
Gucci
Guilty Pour Homme Absolute • Eau de Parfum
€ 126,90
Adviesprijs€ 141,00 (-10%)
90 ml (€ 1.410,00 / 1 l)
Gucci
Guilty Pour Femme • Douchegel
€ 27,47
150 ml (€ 183,13 / 1 l)
Gucci
Rush • Eau de Toilette
vanaf € 65,50
Adviesprijs€ 100,00 (-35%)
50 ml (€ 1.310,00 / 1 l)
Gucci
Bamboo • Eau de Parfum
vanaf € 39,90
Adviesprijs€ 84,00 (-53%)
30 ml (€ 1.330,00 / 1 l)
Gucci
Guilty Absolute Pour Femme • Eau de Parfum
€ 68,00
Adviesprijs€ 124,00 (-45%)
50 ml (€ 1.360,00 / 1 l)
Gucci
Bamboo • Eau de Toilette
vanaf € 43,50
Adviesprijs€ 80,00 (-46%)
30 ml (€ 1.450,00 / 1 l)
Beperkt
Nieuw
Gucci
Makeup Shine Lipstick • Lippenstift
vanaf € 51,00
1.8 g (€ 283,33 / 10 g)
+5 meer
+2 meer
Gucci
Glow Oil-In-Water Lip Tint • Liptint
vanaf € 43,00
6.5 ml (€ 66,15 / 10 ml)
Beperkt
Nieuw
Gucci
Makeup Eye Shadow Palette • Oogschaduw
€ 73,00
14 g (€ 5.214,29 / 1 kg)
Beperkt
Nieuw
Gucci
Flora Holiday Set • Geurset
€ 197,00
1 st (€ 197,00 / 1 pcs)
+9 meer
+6 meer
Gucci
Éternité de Beauté • Cushion foundation
vanaf € 76,00
14 g (€ 5.428,57 / 1 kg)
+9 meer
+6 meer
Gucci
Éternité de Beauté Refill • Cushion foundation
vanaf € 53,00
14 g (€ 3.785,71 / 1 kg)
+3 meer
Gucci
Glow • Blush
vanaf € 59,00
5.5 g (€ 107,27 / 10 g)
+17 meer
+14 meer
Gucci
Glow Skin Tint • Getinte gezichtscrème
vanaf € 58,00
30 ml (€ 1.933,33 / 1 l)
+7 meer
+4 meer
Gucci
Effortless Beauty Powder • Compact Powder
vanaf € 64,00
10 g (€ 6.400,00 / 1 kg)
Gucci
Baume Nourissant Universel • Lippenbalsem
€ 62,00
8 g (€ 77,50 / 10 g)
Gucci
Glow • Highlighter
€ 58,00
10 g (€ 5.800,00 / 1 kg)
Gucci
Cushion de Beauté • Cushion foundation
vanaf € 76,00
14 g (€ 5.428,57 / 1 kg)
Gucci
Gloss à Lèvres • Lipgloss
€ 43,00
7 ml (€ 61,43 / 10 ml)
Gucci
Rouge à Lèvres Voile Lipstick • Lippenstift
vanaf € 51,00
3.5 g (€ 145,71 / 10 g)
+3 meer
Gucci
Rouge à Lèvres Matte Lipstick • Lippenstift
vanaf € 51,00
4 g (€ 127,50 / 10 g)

Gucci bij flaconi: Luxe designer geuren en parfums online shoppen

Gucci is een iconisch Italiaans luxemerk dat wereldwijd bekendstaat om zijn expressieve designer geuren, waarbij krachtige botanische extracten en houtachtige bases centraal staan. De signatuur van het merk komt sterk naar voren in hero-producten zoals het Gucci Flora Gorgeous Gardenia Eau de Parfum, dat een weelderige, witte bloemenzee combineert met moderne elegantie. Bij flaconi ontdek je het uitgebreide assortiment aan Gucci geuren, variërend van damesparfum en eau de toilette tot verfijnde lichaamsverzorging.

MerkGucci
HerkomstlandItalië
ProductcategorieënParfum, Lichaamsverzorging
USPExpressieve, langhoudende geurprofielen in opvallende flacons
Populaire lijnenFlora, Guilty, Bloom
DoelgroepLiefhebbers van krachtige, elegante en moderne parfums

Wat flaconi aan Gucci waardeert: De geuren ontwikkelen zich rijk en gelaagd op de huid, waardoor je met slechts één of twee sprays een langhoudend parfum ervaart dat de hele dag of avond aanwezig blijft zonder te overheersen.

Voor wie is Gucci parfum en wat maakt de merkidentiteit uniek?

Gucci parfums vertalen Italiaanse weelde naar draagbare, moderne geurcomposities. Het merk neemt afstand van ingetogen geuren en viert juist opvallende, sensuele en karaktervolle aroma's. Of het nu gaat om een rijk bloemig damesparfum of een diepe, houtachtige herengeur, de creaties zijn geformuleerd om een krachtige, zelfverzekerde aura achter te laten.

Je zoekt een expressief damesparfum: De Flora-lijn, waaronder het Gorgeous Orchid Intense Eau de Parfum, combineert zachte bloemige noten met een diepe intensiteit die direct in het oog springt.

Je wilt een intense, mannelijke signatuur achterlaten: Het Gucci Guilty Elixir pour Homme is ontworpen voor mannen die houden van een krachtige combinatie van sensualiteit en houtachtige diepte, ideaal voor avondgebruik.

Je hecht waarde aan duurzame luxe: Verschillende lijnen bieden ecologische oplossingen, zoals de Gorgeous Gardenia Intense Refill, waardoor je jouw favoriete flacon gemakkelijk en bewust opnieuw kunt vullen.

Gucci assortiment bij flaconi: Categorieën en series

Bij flaconi vind je de creaties van Gucci onderverdeeld in premium geuren en ondersteunende lichaamsverzorging. Het hart van de collectie wordt gevormd door drie kenmerkende parfumlijnen die elk een geheel eigen karakter en sfeer vertegenwoordigen.

Gucci productcategorieën bij flaconi

Parfum — De hoofdmoot van het assortiment bestaat uit krachtige eaux de parfum, frisse eaux de toilette en geconcentreerde elixers voor zowel dames als heren. Van weelderige bloemen in de lente tot diepe ambernoten voor de winter, er is een passende geur voor elk moment.

Lichaamsverzorging — De geurervaring wordt verlengd met bijpassende geparfumeerde douchegels en rijke bodylotions. Deze producten reinigen en hydrateren de huid, terwijl ze de basis leggen voor je parfum.

De iconische Gucci lijnen

Flora by Gucci — Een viering van bloemige elegantie en vrouwelijkheid. Deze lijn draait om uitgesproken witte bloemen zoals gardenia, jasmijn en magnolia. De opvallende flacons met bloemenprints maken dit tot een favoriet voor liefhebbers van vrolijke, heldere aroma's.

Gucci Guilty — De sensuele, rebelse tegenhanger in de collectie, beschikbaar voor zowel dames als heren. Deze lijn kenmerkt zich door warme, oriëntaalse geurnoten zoals patchoeli, mandora en roze peper, ontworpen om een verleidelijke en mysterieuze indruk achter te laten.

Gucci Bloom — Geïnspireerd op een weelderig, bloeiend bloemenveld. De composities leunen zwaar op klassieke, onvervalste bloemnoten zoals tuberoos en de exotische rangoon creeper (rangunschlinger), wat resulteert in een authentieke, natuurlijke geurervaring.

flaconi-tip: Combineer je geurritueel. Gebruik de Guilty Pour Femme Bodylotion als basis voordat je het gelijknamige parfum aanbrengt om de intensiteit en levensduur van de geur te verlengen.

Wat kenmerkt de geurprofielen van Gucci?

Gucci baseert zijn formuleringen op een selectie van uitgesproken, hoogwaardige ingrediënten die de geuren hun opvallende en luxueuze karakter geven. De focus ligt op het creëren van harmonieuze maar krachtige contrasten.

Gardenia en Jasmijn: Deze klassieke witte bloemen vormen het DNA van de Flora-lijn. Ze leveren een stralende, vrouwelijke bloemige geur die zowel elegant als uitnodigend is. Je vindt deze levendige noten prominent in het Gorgeous Jasmine Eau de Parfum.

Tuberoos en Rangoon Creeper: Dit duo is verantwoordelijk voor de authentieke 'bloeiende tuin'-ervaring van de Bloom-lijn. De rangoon creeper is een zeldzame Zuid-Indiase plant die gedurende de bloei van kleur verandert, en geeft het parfum een poederig en licht fruitig bloemenaroma.

Patchoeli en Leder: Gekenmerkt door hun aardse, donkere en verleidelijke eigenschappen, vormen deze ingrediënten vaak de basis voor de Guilty-herengeuren, waaronder het Guilty Absolu Parfum Pour Homme. Ze bieden een moderne, mannelijke diepte die lang op de huid blijft liggen.

Populaire Gucci parfums: De favorieten bij flaconi

Of je nu op zoek bent naar een fris bloemig damesparfum of een houtachtige herengeur, deze creaties worden door flaconi-klanten het vaakst gekozen als hun signature scent.

populaire Gucci damesgeuren

Flora Gorgeous Gardenia Eau de Parfum — Een helder, onweerstaanbaar bloemenparfum dat de zoete geur van witte gardenia combineert met een lichte ondertoon van bruine suiker voor een moderne twist.

Bloom Eau de Parfum — Een puur en authentiek bloemenboeket op basis van jasmijn en tuberoos, ideaal voor de vrouw die houdt van klassieke elegantie.

Guilty Pour Femme Eau de Parfum — Een gedurfd en oriëntaals parfum dat bloemige hartnoten mengt met patchoeli en amber, perfect voor avondgelegenheden.

populaire Gucci herengeuren

Guilty Pour Homme Eau de Toilette — Een frisse, doch aromatische klassieker die citrus combineert met lavendel en cederhout voor een veelzijdige mannelijke uitstraling.

Guilty Pour Homme Absolute Eau de Parfum — Een krachtig statement met een pure ledernoot en houtachtige accenten, ontwikkeld voor de man die een onvergetelijke, droge sillage zoekt.

Wat klanten waarderen aan Gucci parfums

De beoordelingen van Gucci parfums benadrukken steevast de premium kwaliteit en het krachtige karakter van de composities. Liefhebbers van designer geuren weten deze collectie bijzonder goed te waarderen.

Uitzonderlijke sillage: Gebruikers merken vaak op dat de geuren, met name uit de Intense- en Elixir-lijnen, een opvallende geurwolk achterlaten die complimenten oplevert zonder overdadig te hoeven sprayen.

Luxe verpakking: De iconische, vaak vintage-geïnspireerde flacons — zoals het roze bloemdessin van de Flora-lijn — worden door de community geprezen als ware eyecatchers op de badkamerplank.

Onderscheidende composities: Ondanks het toegankelijke designerprofiel, benadrukken klanten dat de parfums niet vervallen in standaard geurprofielen, dankzij eigenzinnige noten zoals mandora of rangoon creeper.

Gucci productvinder: Welke geur past bij jou?

Vind eenvoudig jouw nieuwe favoriete Gucci geur door je persoonlijke smaak of gelegenheid als uitgangspunt te nemen. Beantwoord de onderstaande vragen voor een gericht advies.

Jouw behoefteOnze aanbeveling
Je houdt van stralende, zoete bloemengeuren?Flora Gorgeous Gardenia Eau de Parfum: Een vrolijke mix van witte bloemen met een subtiele gourmand touch.
Je zoekt een mysterieuze geur voor de avond?Guilty Pour Femme Intense Eau de Parfum: Mandora, ylang-ylang en rijke patchoeli zorgen voor een donkere, sensuele ambergeur.
Je wilt een frisse, klassieke geur voor hem?Guilty Pour Homme Eau de Toilette: Houtachtig en aromatisch, bijzonder draagbaar als dagelijkse signatuur.
Je bent fan van een zware, intense ledergeur?Guilty Absolu Parfum Pour Homme: Een expressieve herengeur die houtnoten met pure lederakkoorden combineert.

Hoe haal je het meeste uit jouw Gucci geuren?

De composities van Gucci zijn ontworpen om langdurig op de huid te presteren. Met een paar eenvoudige aanpassing in je routine kun je de houdbaarheid en de ontwikkeling van de noten optimaliseren.

Geur layering: Verleng de levensduur van je parfum door gebruik te maken van de bijbehorende verzorgingsproducten. Start je ochtend met de Gucci Guilty Pour Femme Douchegel, masseer de bodylotion in en sluit af met het parfum. Zo bouw je de geur in lagen op, wat zorgt voor een langere sillage.

Strategisch sprayen: Om bloemige parfums zoals die uit de Bloom- of Flora-lijn goed tot hun recht te laten komen, breng je ze aan op de warme pulsatiepunten: de binnenkant van je polsen, in je hals en achter de oren. Wrijf de polsen niet over elkaar, dit kan de subtiele topnoten breken.

Haar als geurdrager: Spray een lichte wolk eau de parfum voor je uit en loop erdoorheen, of spray het heel licht in je haarborstel voordat je je haar kamt. Vooral zwaardere noten zoals jasmijn en patchoeli blijven uitstekend in het haar hangen en geven bij elke beweging een zacht aroma af.

Alle geuren en de bijpassende verzorgingsproducten voor je ideale parfumroutine vind je direct in de online-shop van flaconi.

Veelgestelde vragen over Gucci parfums

Welke Gucci geur past het beste bij mij?

Dit hangt sterk af van de sfeer die je wilt uitstralen. Als je de voorkeur geeft aan energieke, romantische en bloemige aroma's, sluit de Gucci Flora-lijn naadloos bij je aan. Voor wie houdt van mysterieuze, kruidige en warme oriëntaalse noten is de Guilty-lijn een uitstekende keuze, terwijl de Bloom-collectie speciaal ontwikkeld is voor fans van pure, onversneden klassieke bloemenextracten.

Wat maakt de flacons van Gucci zo speciaal?

De merkidentiteit komt sterk terug in het opvallende design van de verpakkingen. Waar de Guilty-flacons strak en metallic zijn om een moderne uitstraling te garanderen, valt de Flora-lijn op door vintage geïnspireerde pastelkleurige lak en het klassieke florale patroon dat oorspronkelijk in 1966 voor Grace Kelly werd ontworpen.

Biedt Gucci ook navulbare parfums aan?

Ja, het merk beweegt steeds meer richting duurzame oplossingen in hun geurlijnen. Je kunt onder andere voor de populaire Flora Gorgeous Gardenia Eau de Parfum Intense een handige refill aanschaffen. Hiermee hergebruik je jouw originele sierlijke flacon, wat resulteert in minder afval en een voordeligere aankoop.

Welke Gucci parfum voor dames is het meest langhoudend?

Over het algemeen bieden de varianten met de toevoeging 'Intense', 'Absolu' of 'Elixir' de hoogste concentratie geuroliën en de langste houdbaarheid. Het Gucci Guilty Elixir Pour Femme en de Flora Intense parfums nestelen zich stevig op de huid en blijven met gemak de gehele dag ruikbaar, zonder hun complexiteit te verliezen.