Gratis verzending vanaf € 29,-
Tot 2 gratis samples
Veilig betalen
Gratis retourneren binnen 120 dagen

Narciso Rodriguez

Narciso Rodriguez merklogo

Alle producten

38 producten
38 producten
Narciso Rodriguez
for her Pure Musc Blanc Eau de Parfum Intense • Eau de Parfum
vanaf € 67,98
30 ml (€ 2.266,00 / 1 l)
Narciso Rodriguez
for her PURE MUSC • Eau de Parfum
vanaf € 45,21
30 ml (€ 1.507,00 / 1 l)
Narciso Rodriguez
for her eau de parfum intense • Eau de Parfum
vanaf € 50,99
30 ml (€ 1.699,67 / 1 l)
Narciso Rodriguez
for her • Eau de Parfum
vanaf € 44,90
30 ml (€ 1.496,67 / 1 l)
Narciso Rodriguez
NARCISO Poudrée • Eau de Parfum
vanaf € 46,04
30 ml (€ 1.534,67 / 1 l)
Narciso Rodriguez
For Her Musc Noir Rose • Eau de Parfum
vanaf € 44,90
30 ml (€ 1.496,67 / 1 l)
Narciso Rodriguez
for him Musc Santal Eau de Parfum Intense • Eau de Parfum
vanaf € 57,42
50 ml (€ 1.148,40 / 1 l)
Narciso Rodriguez
for her • Eau de Toilette
vanaf € 39,79
30 ml (€ 1.326,33 / 1 l)
Narciso Rodriguez
all of me • Eau de Parfum
vanaf € 48,60
30 ml (€ 1.620,00 / 1 l)
Narciso Rodriguez
all of me Floral • Eau de Parfum
vanaf € 43,20
30 ml (€ 1.440,00 / 1 l)
Narciso Rodriguez
For Her Musc Nude • Eau de Parfum
vanaf € 47,93
30 ml (€ 1.597,67 / 1 l)
Nieuw
Narciso Rodriguez
all of me essentiel • Eau de Parfum
vanaf € 81,00
30 ml (€ 2.700,00 / 1 l)
Narciso Rodriguez
for her • Bodylotion
€ 33,91
200 ml (€ 169,55 / 1 l)
Narciso Rodriguez
for her • Bodycrème
€ 49,45
150 ml (€ 329,67 / 1 l)
Beperkt
Narciso Rodriguez
for her PURE MUSC Spring Set • Geurset
€ 46,76
1 st (€ 46,76 / 1 pcs)
Narciso Rodriguez
NARCISO Radiante • Eau de Parfum
vanaf € 44,90
30 ml (€ 1.496,67 / 1 l)
Narciso Rodriguez
NARCISO Ambrée • Eau de Parfum
vanaf € 44,90
30 ml (€ 1.496,67 / 1 l)
Beperkt
Narciso Rodriguez
For her PURE MUSC lentecadeauset • Geurset
€ 62,06
1 st (€ 62,06 / 1 pcs)
Narciso Rodriguez
Narciso Cristal • Eau de Parfum
vanaf € 44,90
30 ml (€ 1.496,67 / 1 l)
Narciso Rodriguez
For Him Bleu Noir Parfum • Parfum
vanaf € 71,22
50 ml (€ 1.424,40 / 1 l)
Narciso Rodriguez
For Him Vetiver Musc • Eau de Toilette
vanaf € 50,03
50 ml (€ 1.000,60 / 1 l)
Beperkt
Narciso Rodriguez
for her Eau de Toilette + Body Lotion + Eau de Toilette Mini • Geurset
€ 76,23
1 st (€ 76,23 / 1 pcs)
Narciso Rodriguez
for her • Haarparfum
€ 27,65
30 ml (€ 921,67 / 1 l)
Narciso Rodriguez
all of me Intense • Eau de Parfum
vanaf € 49,46
30 ml (€ 1.648,67 / 1 l)
Narciso Rodriguez
all of me • Bodylotion
€ 37,94
200 ml (€ 189,70 / 1 l)
Narciso Rodriguez
for him bleu noir • Eau de Parfum
vanaf € 55,14
50 ml (€ 1.102,80 / 1 l)
Beperkt
Narciso Rodriguez
for her Eau de Parfum 100 ml + Pure Musc 10ml Set • Geurset
€ 109,80
1 st (€ 109,80 / 1 pcs)
Narciso Rodriguez
for her • Deodorantspray
€ 27,75
100 ml (€ 277,50 / 1 l)
Narciso Rodriguez
NARCISO haarparfum • Haarlak
€ 31,00
30 ml (€ 1.033,33 / 1 l)
Narciso Rodriguez
for him bleu noir • Eau de Toilette
vanaf € 63,50
50 ml (€ 1.270,00 / 1 l)
Narciso Rodriguez
all of me Intense Refill • Eau de Parfum
€ 114,00
150 ml (€ 760,00 / 1 l)
Beperkt
Nieuw
Narciso Rodriguez
for her 1 x Eau de Parfum 100 ml + 1 x Bodylotion 50 ml + 1 x Eau de Parfum 10 ml • Geurset
€ 167,00
1 st (€ 167,00 / 1 pcs)
Beperkt
Nieuw
Narciso Rodriguez
for her 1 x Eau de Parfum Intense 100 ml + 1 x Bodylotion 50 ml + 1 x Eau de Parfum Intense 10 ml • Geurset
€ 181,00
1 st (€ 181,00 / 1 pcs)
Beperkt
Nieuw
Narciso Rodriguez
for her 1 x Eau de Parfum 50 ml + 1 x Bodylotion 50 ml + 1 x Handcreme 50 ml • Geurset
vanaf € 124,00
1 st (€ 124,00 / 1 pcs)
Beperkt
Nieuw
Narciso Rodriguez
for her 1 x Eau de Toilette 100 ml + 1 x Bodylotion 50 ml + 1 x Eau de Toilette 10 ml • Geurset
€ 146,00
1 st (€ 146,00 / 1 pcs)
Beperkt
Nieuw
Narciso Rodriguez
NARCISO 1 x Eau de Parfum 90 ml + 1 x Bodylotion 50 ml + 1 x Eau de Parfum 10 ml • Geurset
€ 158,00
1 st (€ 158,00 / 1 pcs)
Beperkt
Nieuw
Narciso Rodriguez
for her 1 x Eau de Parfum Intense 50 ml + 1 x Bodylotion 50 ml + 1 x Duschgel 50 ml • Geurset
vanaf € 135,00
1 st (€ 135,00 / 1 pcs)
Narciso Rodriguez
all of me • Douchegel
€ 49,00
200 ml (€ 245,00 / 1 l)

Narciso Rodriguez parfum bij flaconi: Tijdloze geuren met een muskus hart online shoppen

Narciso Rodriguez is een luxueus mode- en parfumhuis, wereldwijd bekend om verfijnde geuren met een kenmerkend hart van muskus, zoals de iconische For Her lijn. Wat begon in 2003 met een visie op moderne vrouwelijkheid, is inmiddels uitgegroeid tot een uitgebreid assortiment van eau de parfums, eau de toilettes en lichaamsverzorging. Elke compositie is ontworpen om een intieme, onvergetelijke aura te creëren die zich aanpast aan de natuurlijke geur van de drager.

MerkNarciso Rodriguez
Opgericht2003 (parfumlijn)
Land van herkomstVerenigde Staten
ProductcategorieënDamesparfum, herenparfum, lichaamsverzorging, haarverzorging
USPEen kenmerkend muskus hart in elke geurcompositie
Populaire lijnenFor Her, All Of Me, Narciso, For Him
DoelgroepLiefhebbers van elegante, gelaagde parfums
Certificeringen—

Wat flaconi aan Narciso Rodriguez waardeert: De parfums zijn subtiel maar hebben een indrukwekkende sillage. De mogelijkheid om producten te layeren – zoals een bodylotion combineren met een eau de parfum – geeft je de vrijheid om jouw geurervaring volledig te personaliseren.

Voor wie is Narciso Rodriguez — en waarom is dit parfum zo uniek?

Narciso Rodriguez ontwerpt geuren die elegantie uitstralen zonder te overheersen. In tegenstelling tot veel andere parfumhuizen staat één ingrediënt altijd centraal: muskus. Deze basis zorgt voor een poederachtige, sensuele warmte die op elke huid net iets anders ruikt. Het resultaat is een persoonlijke signatuurgeur die perfect aansluit bij de moderne, zelfbewuste vrouw en man.

Je zoekt een geur die lang blijft hangen: De eau de parfums, waaronder de intense For Her varianten, bevatten een hoge concentratie geuroliën die urenlang op de huid aanwezig blijven en een blijvende indruk achterlaten.

Je wilt jouw eigen signatuurgeur creëren: Met geuren zoals Pure Musc biedt het merk de ideale basis voor layering. Je kunt deze geur moeiteloos dragen onder andere parfums uit de collectie om ze extra diepte en warmte te geven.

Je houdt van een sensuele, houtachtige basis: Naast florale noten bevatten veel composities warme houtsoorten zoals cashmeran, sandelhout en patchoeli, wat zorgt voor een verfijnde balans tussen bloemig en aards.

Narciso Rodriguez bij flaconi: Van For Her tot All Of Me

Bij flaconi vind je een breed assortiment van dit parfumhuis verdeeld over categorieën als damesparfum, herenparfum, lichaamsverzorging, haarverzorging en cadeausets. De collectie is opgebouwd rondom vier grote geurlijnen die elk een eigen interpretatie van muskus bieden.

Narciso Rodriguez productcategorieën bij flaconi

Parfum — Het hart van de collectie, met elegante damesparfums en karaktervolle herengeuren. Of je nu een krachtige eau de parfum intense zoekt voor de avond, of een frisse eau de toilette voor overdag, je vindt hier geuren met een uitstekende houdbaarheid.

Lichaamsverzorging — Luxueuze bodylotions, rijke bodycrèmes en douchegels die de huid intensief hydrateren. Ze bevatten dezelfde geurnoten als de parfums, wat ze ideaal maakt om je geur langer vast te houden.

Haarverzorging — Met een speciaal haarparfum of geparfumeerde haarlak voeg je een zachte geurdimensie toe aan je routine. Het parfum verspreidt zich subtiel bij elke beweging zonder het haar te verzwaren.

De bekende Narciso Rodriguez parfumlijnen

For Her — De eerste en meest bekende lijn van het merk. Deze collectie combineert een muskus hart met chypre, witte bloemen en amber. Geschikt voor degenen die houden van een tijdloos, vrouwelijk en poederachtig profiel.

All Of Me — Een moderne, bloemige houtachtige lijn die conventies doorbreekt door roos en geranium centraal te stellen, omhuld door de kenmerkende muskus. Deze geuren, die ook beschikbaar zijn in duurzame navullingen, bieden een stralende frisheid.

Narciso — Deze lijn legt de nadruk op verleiding en warmte met houtachtige noten en bloemige akkoorden. Parfums zoals Poudrée en Cristal stralen een zachte, crèmige sensualiteit uit.

For Him — Karaktervolle herengeuren die kruidige, houtachtige en aardse elementen zoals vetiver en nootmuskaat perfect in balans brengen met een diep muskus hart.

Populaire Narciso Rodriguez producten bij flaconi

For Her Pure Musc Eau de Parfum — Een uiterst pure, bloemige en elegante creatie die ideaal is om op zichzelf te dragen of te layeren met andere parfums uit de lijn.

All Of Me Eau de Parfum — Een luxueuze mix van roos, geranium en muskus in een strakke flacon, perfect voor dagelijks gebruik.

For Her Musc Noir Rose Eau de Parfum — Een mysterieuze, licht oriëntaalse interpretatie met zachte accenten van pruim en roos.

For Her Eau de Parfum — De klassieke, betoverende geur met roos en perzikpulp op een basis van patchoeli en amber.

Narciso Poudrée Eau de Parfum — Een onweerstaanbaar zachte, poederachtige compositie met witte jasmijn en Bulgaarse roos.

For Him Bleu Noir Eau de Parfum — Een donkere, elegante herengeur die hout en muskus combineert voor een krachtige uitstraling.

flaconi-tip: Om de houdbaarheid van je favoriete parfum te verlengen, combineer je het met de bijpassende bodylotion. Gebruik bijvoorbeeld de For Her Bodylotion op een vochtige huid en spray daarna de eau de parfum over je lichaam.

Welke geurnoten definiëren de parfums van Narciso Rodriguez?

Het merk kiest bewust voor een compact, herkenbaar geurprofiel in plaats van willekeurige ingrediënten. De composities zijn opgebouwd rondom drie pijlers die samen de beroemde chypre-structuur een moderne update geven.

Muskus (Moschus): Het absolute DNA van het merk. De specifieke muskus die wordt gebruikt, imiteert de natuurlijke geur van de huid. Het zorgt voor een sensuele, warme en langdurige basis die elke andere geurnoot versterkt en vasthoudt.

Witte bloemen en roos: Oranjebloesem, jasmijn, geranium en Bulgaarse roos voegen een heldere, stralende of juist intieme vrouwelijkheid toe aan het stevige muskus hart, zonder te zoet te worden.

Houtachtige en aardse noten: Ingrediënten zoals patchoeli, cashmeran, sandelhout en cederhout geven de geuren structuur, diepte en een rauw, verfijnd randje. Dit maakt de parfums niet alleen geschikt voor vrouwen, maar zorgt ook voor de mysterieuze ondertoon in de For Him lijn.

Populaire Narciso Rodriguez geuren: De favorieten bij flaconi

Benieuwd waar je moet beginnen? Dit zijn de producten die door flaconi-klanten het vaakst worden gekozen voor hun dagelijkse routine of speciale momenten.

Populaire damesparfums

For Her Eau de Parfum Intense — Een krachtige, zintuiglijke geur voor speciale avonden, met een diepe bloemige en houtachtige sillage.

Narciso Ambree Eau de Parfum — Een warme, zonovergoten geur met frangipani en ylang-ylang, ideaal voor wie van stralende ambertonen houdt.

For Her Eau de Toilette — De lichtere, iconische variant van de originele geur, perfect als subtiele signatuur voor op kantoor.

Populaire herenparfums

For Him Vetiver Musc Eau de Toilette — Een frisse, aardse compositie die de mannelijke ruwheid van vetiver verenigt met een verfijnde muskusbasis.

For Him Musc Santal Eau de Parfum Intense — Een felle, warme geur die de romigheid van sandelhout extra benadrukt, ontworpen voor de zelfbewuste man.

Populaire lichaamsverzorging

For Her Bodylotion — Een snel intrekkende lotion die de huid zijdezacht maakt en de herkenbare For Her geur de hele dag vasthoudt.

All Of Me Douchegel — Een zacht schuimende reiniging die de huid niet uitdroogt en een frisse, bloemige basis legt onder je parfum.

Wat klanten waarderen aan Narciso Rodriguez

Gebruikers van dit parfumhuis benadrukken vaak de herkenbaarheid en de hoge kwaliteit van de composities. De parfums worden geroemd om hun evenwichtige karakter.

Uitzonderlijke houdbaarheid: Zowel bij de eau de parfums als de eau de toilettes valt het klanten op dat de geur zich hecht aan de huid en kleding, waardoor deze vaak aan het einde van de dag nog duidelijk te ruiken is.

Intieme, niet-schreeuwerige sillage: Ondanks de lange draagtijd, waarderen dragers dat de parfums elegant blijven. Ze laten een subtiel spoor achter dat complimenten oplevert, zonder een hele ruimte te overweldigen.

Perfect voor layering: Veel klanten geven aan dat geuren zoals de Pure Musc uitstekend werken als basis onder andere bloemige of houtachtige parfums, wat resulteert in een compleet unieke geurcombinatie.

Narciso Rodriguez productfinder: Welk parfum past bij jou?

Twijfel je welke geur je moet kiezen? Gebruik deze snelle gids om direct jouw ideale match te vinden op basis van jouw voorkeuren.

Wat zoek je in een geur?Aanbevolen parfum
Een zachte, poederachtige geur voor elke dagNarciso Poudrée Eau de Parfum: Witte bloemen en muskus smelten samen tot een romige, verzorgde geur.
Een stralende, moderne bloemengeurAll Of Me Eau de Parfum: De opvallende combinatie van roos en geranium geeft je een fris en zelfverzekerd gevoel.
Een mysterieuze geur voor de avondFor Her Musc Noir Rose Eau de Parfum: Zachte pruim en roos voegen een diepe, licht oriëntaalse sensualiteit toe.
Een frisse, houtachtige herengeurFor Him Vetiver Musc Eau de Toilette: Aardse vetiver in een perfecte balans met warme muskus voor een krachtige uitstraling.

Hoe haal je het meeste uit jouw Narciso Rodriguez parfum?

De prestaties van een goed parfum hangen niet alleen af van de ingrediënten, maar ook van de manier waarop je het draagt. Met de juiste techniek maximaliseer je zowel de geurintensiteit als de houdbaarheid.

Hydrateer eerst je huid: Parfum hecht zich beter aan een gehydrateerde huid. Gebruik na het douchen de For Her Bodylotion of de All Of Me Bodylotion om je huid te voeden voordat je je parfum opsprayt. Dit creëert een basislaag die de moleculen langer vasthoudt.

Ontdek de kunst van het layeren: Pure Musc Eau de Parfum is speciaal ontworpen om gecombineerd te worden. Breng eerst Pure Musc aan als basis en spray daar overheen de For Her Eau de Toilette of Eau de Parfum. Zo creëer je een intensere en compleet persoonlijke geur.

Niet wrijven, alleen deppen: Spray de geur op je pulspunten (polsen, nek, achter de oren) en laat de vloeistof vanzelf opdrogen. Door je polsen tegen elkaar te wrijven breek je de moleculen af en vervliegt de geur aanzienlijk sneller.

Vind jouw ideale geurcombinaties en complete verzorgingsroutine in de online shop van flaconi en geniet elke dag van een langdurig parfumritueel.

Veelgestelde vragen over Narciso Rodriguez

Wat is het verschil tussen Narciso Rodriguez eau de parfum en eau de toilette?

Bij Narciso Rodriguez is het verschil vaak groter dan alleen de concentratie. In de For Her collectie heeft de eau de toilette een zwarte flacon en een focus op oranjebloesem, amber en vanille. De eau de parfum zit in een roze flacon en heeft een zachter, meer bloemig profiel met dominante noten van perzik en roos. Beide hebben het kenmerkende muskus hart, maar bieden een totaal andere geurervaring.

Welke geurnoten zitten in Narciso Rodriguez For Her?

De klassieke For Her compositie draait om een hart van muskus. Dit wordt omringd door chypre, zachte amber, patchoeli en subtiele bloemenakkoorden zoals roos of oranjebloesem. Deze combinatie creëert de tijdloze, elegante en houtachtige geur waar de lijn beroemd om is.

Kan ik een Narciso Rodriguez parfum zoals Pure Musc combineren met andere geuren?

Ja, de For Her Pure Musc Eau de Parfum is expliciet ontworpen om te layeren. Dankzij de heldere, enkelvoudige focus op muskus werkt deze geur perfect als primer. Je kunt hem onder vrijwel elke andere geur uit de For Her collectie dragen om deze extra warmte, diepte en een langere houdbaarheid te geven.

Waarom is muskus zo belangrijk in Narciso Rodriguez parfums?

Muskus is de absolute olfactorische handtekening van het merk, omdat het de natuurlijke warmte van de menselijke huid nabootst. Het zorgt ervoor dat een parfum zich aanpast aan jouw eigen lichaamschemie. Hierdoor voelen de creaties intiem en verfijnd aan, en vormen ze een aura om je heen in plaats van enkel als een masker te fungeren.

Biedt Narciso Rodriguez ook duurzame opties of navullingen aan?

Ja, het merk zet zich in voor verduurzaming. Populaire en moderne geuren, zoals de All Of Me Intense Refill Eau de Parfum, worden geleverd in herbruikbare flacons die je eenvoudig kunt navullen. Dit bespaart materialen en is een duurzame keuze voor je vaste signatuurgeur.