Gratis verzending vanaf € 29,-
Tot 2 gratis samples
Veilig betalen
Gratis retourneren binnen 120 dagen

LANCÔME

Lancôme merklogo
Zoe Saldaña met Absolue Longevity gezichtscrème

Lancôme: Schoonheid à la française

Sensuele geuren, verleidelijke make-up en zeer effectieve huidverzorging: met onze savoir-faire laten we de glimlach van elke vrouw stralen. Onze missie is om iedereen niet alleen mooier, maar ook gelukkiger te maken, want voor Lancôme is geluk de meest aantrekkelijke vorm van schoonheid.

Zoe Saldaña met Absolue Longevity gezichtscrème

Lancôme: Schoonheid à la française

Sensuele geuren, verleidelijke make-up en zeer effectieve huidverzorging: met onze savoir-faire laten we de glimlach van elke vrouw stralen. Onze missie is om iedereen niet alleen mooier, maar ook gelukkiger te maken, want voor Lancôme is geluk de meest aantrekkelijke vorm van schoonheid.

Bestseller van LANCÔME

LANCÔME
La vie est belle Refillable • Eau de Parfum
vanaf € 73,00
30 ml (€ 2.433,33 / 1 L)
LANCÔME
Trésor • Eau de Parfum
vanaf € 60,00
30 ml (€ 2.000,00 / 1 L)
LANCÔME
Rénergie H.C.F. Triple Serum • Serum
vanaf € 60,00
Adviesprijs€ 72,00 (-17%)
20 ml (€ 3.000,00 / 1 L)
LANCÔME
Hypnôse • Mascara
vanaf € 39,00
6.2 ml (€ 62,90 / 10 ml)
LANCÔME
Teint Idole Ultra Wear 24H Wear & Comfort • Vloeibare foundation
vanaf € 27,50
Adviesprijs€ 55,00 (-50%)
30 ml (€ 916,67 / 1 L)
LANCÔME
Idôle • Eau de Parfum
vanaf € 52,00
Adviesprijs€ 67,00 (-22%)
25 ml (€ 2.080,00 / 1 L)
LANCÔME
Génifique Ultimate • Serum
vanaf € 42,00
Adviesprijs€ 60,00 (-30%)
20 ml (€ 2.100,00 / 1 L)
LANCÔME
Miracle • Eau de Parfum
vanaf € 57,50
Adviesprijs€ 65,00 (-12%)
30 ml (€ 1.916,67 / 1 L)
LANCÔME
Trésor Midnight Rose • Eau de Parfum
vanaf € 47,90
Adviesprijs€ 67,00 (-28%)
30 ml (€ 1.596,67 / 1 L)
LANCÔME Nieuwigheden

De nieuwe La vie est belle: Very Cherry

Jezelf zijn was nog nooit zo onweerstaanbaar. La vie est belle Very Cherry, Lancôme’s eerste houtachtige kersengeur, viert al je facetten – vrij en gepassioneerd. Uitdrukkingskrachtig in plaats van conformistisch, combineert deze geur zoete frisheid met houtachtige diepgang. Sappige kers ontmoet gepoederd viooltjesblad en sensuele oud voor een stralende, diepe en verslavende kenmerkende geur.

LANCÔME
La vie est belle L'Elixir Very Cherry • Eau de Parfum
vanaf € 80,50
30 ml (€ 2.683,33 / 1 L)
Beperkt
LANCÔME
Absolue Longevity MD Intercept Set • Gezichtsverzorgingsset
€ 165,00
1 st (€ 165,00 / 1 st)
LANCÔME
Teint Idole Shaping Foundation Stick • Foundationstick
vanaf € 50,00
9 g (€ 55,56 / 10 g)
LANCÔME
Rénergie Collagen Lift-Xtend Cream • Gezichtscrème
€ 110,00
50 ml (€ 2.200,00 / 1 L)

Samen werken aan een duurzamere toekomst

Schoonheid bij Lancôme is verantwoordelijkheid voor morgen. Op Domaine de la Rose beschermen we biodiversiteit via biologische landbouw. Deze belofte zie je terug in onze navulbare geuren, huidverzorging en make-up. Met navullingen kies je voor maximale kwaliteit met minder materiaalverbruik. Zo bouwen we samen aan een duurzamere toekomst.

Samen werken aan een duurzamere toekomst

Schoonheid bij Lancôme is verantwoordelijkheid voor morgen. Op Domaine de la Rose beschermen we biodiversiteit via biologische landbouw. Deze belofte zie je terug in onze navulbare geuren, huidverzorging en make-up. Met navullingen kies je voor maximale kwaliteit met minder materiaalverbruik. Zo bouwen we samen aan een duurzamere toekomst.

Samen werken aan een duurzamere toekomst

Schoonheid bij Lancôme is verantwoordelijkheid voor morgen. Op Domaine de la Rose beschermen we biodiversiteit via biologische landbouw. Deze belofte zie je terug in onze navulbare geuren, huidverzorging en make-up. Met navullingen kies je voor maximale kwaliteit met minder materiaalverbruik. Zo bouwen we samen aan een duurzamere toekomst.

Alle producten

192 producten
192 producten
MYSTERY
Nieuw
LANCÔME
La vie est belle L'Elixir Very Cherry • Eau de Parfum
vanaf € 80,50
30 ml (€ 2.683,33 / 1 l)
MYSTERY
LANCÔME
La vie est belle Refillable • Eau de Parfum
vanaf € 73,00
30 ml (€ 2.433,33 / 1 l)
MYSTERY
LANCÔME
La vie est belle Refill • Eau de Parfum
€ 70,90
Adviesprijs€ 118,00 (-40%)
100 ml (€ 709,00 / 1 l)
MYSTERY
LANCÔME
La vie est belle Vanille Nude • Eau de Parfum
vanaf € 55,90
Adviesprijs€ 73,00 (-23%)
30 ml (€ 1.863,33 / 1 l)
MYSTERY
LANCÔME
Bocage • Deodorant Roll-On
€ 21,00
Adviesprijs€ 30,00 (-30%)
50 ml (€ 420,00 / 1 l)
MYSTERY
LANCÔME
Rénergie Nuit Multi-Glow • Nachtcrème
€ 135,00
50 ml (€ 2.700,00 / 1 l)
MYSTERY
LANCÔME
Hypnôse Drama Volume • Mascara
€ 39,00
8 ml (€ 48,75 / 10 ml)
MYSTERY
LANCÔME
Rénergie Collagen Lift-Xtend Cream • Gezichtscrème
€ 110,00
50 ml (€ 2.200,00 / 1 l)
MYSTERY
Beperkt
LANCÔME
Rénergie H.C.F. + C.R.X. Triple Serum Routine Set • Gezichtsverzorgingsset
€ 155,00
1 st (€ 155,00 / 1 pcs)
MYSTERY
LANCÔME
La vie est belle Elixir • Eau de Parfum
vanaf € 24,00
Adviesprijs€ 29,00 (-17%)
10 ml (€ 2.400,00 / 1 l)
MYSTERY
LANCÔME
Absolue Rich Cream Nachfüllkapsel • Gezichtscrème
€ 240,00
60 ml (€ 4.000,00 / 1 l)
MYSTERY
LANCÔME
Idôle • Eau de Parfum
vanaf € 52,00
Adviesprijs€ 67,00 (-22%)
25 ml (€ 2.080,00 / 1 l)
MYSTERY
LANCÔME
Rénergie Multi-Glow Day • Gezichtscrème
€ 99,00
50 ml (€ 1.980,00 / 1 l)
MYSTERY
Beperkt
LANCÔME
Idôle Eau de Parfum 50 ml Set (+ EdP 10 ml + LVEB Bodylotion 50 ml) • Geurset
€ 105,00
1 st (€ 105,00 / 1 pcs)
MYSTERY
Beperkt
LANCÔME
Génifique favoriete gezichtsverzorgingsset • Gezichtsverzorgingsset
€ 19,95
1 st (€ 19,95 / 1 pcs)
MYSTERY
LANCÔME
La vie est belle Elixir Refill • Eau de Parfum
€ 103,00
Adviesprijs€ 132,00 (-22%)
100 ml (€ 1.030,00 / 1 l)
MYSTERY
LANCÔME
Bocage • Deodorant crème
€ 30,00
50 ml (€ 600,00 / 1 l)
MYSTERY
Beperkt
LANCÔME
Absolue Longevity MD Intercept Set • Gezichtsverzorgingsset
€ 165,00
1 st (€ 165,00 / 1 pcs)
MYSTERY
+40 meer
+37 meer
LANCÔME
Teint Idole Ultra Wear 24H Wear & Comfort • Vloeibare foundation
vanaf € 27,50
Adviesprijs€ 55,00 (-50%)
30 ml (€ 916,67 / 1 l)
MYSTERY
LANCÔME
Bi-Facil • Oogmake-up Remover
vanaf € 19,00
75 ml (€ 253,33 / 1 l)
MYSTERY
LANCÔME
Définicils • Mascara
€ 28,60
Adviesprijs€ 39,00 (-27%)
6.5 ml (€ 44,00 / 10 ml)
MYSTERY
2 Beschikbare kleuren
LANCÔME
Hypnôse • Mascara
vanaf € 39,00
6.2 ml (€ 62,90 / 10 ml)
MYSTERY
LANCÔME
Miracle • Eau de Parfum
vanaf € 57,50
Adviesprijs€ 65,00 (-12%)
30 ml (€ 1.916,67 / 1 l)
MYSTERY
LANCÔME
Bocage • Deodorantspray
€ 30,00
125 ml (€ 240,00 / 1 l)
MYSTERY
LANCÔME
La vie est belle • Bodylotion
€ 49,50
Adviesprijs€ 62,00 (-20%)
200 ml (€ 247,50 / 1 l)
MYSTERY
LANCÔME
Lash Idôle • Mascara
vanaf € 35,00
8 ml (€ 43,75 / 10 ml)
MYSTERY
LANCÔME
Cils Booster XL • Mascara Primer
€ 29,90
Adviesprijs€ 38,00 (-21%)
5.5 ml (€ 54,36 / 10 ml)
MYSTERY
LANCÔME
Rénergie H.C.F. Triple Serum • Serum
vanaf € 60,00
Adviesprijs€ 72,00 (-17%)
20 ml (€ 3.000,00 / 1 l)
MYSTERY
LANCÔME
Rénergie Multi-Lift • Gezichtscrème
€ 120,00
50 ml (€ 2.400,00 / 1 l)
MYSTERY
LANCÔME
Rose Sugar Scrub • Gezichtsscrub
€ 29,00
100 ml (€ 290,00 / 1 l)
MYSTERY
Beperkt
LANCÔME
Hydra zen Care favorite set • Gezichtsverzorgingsset
€ 19,95
1 st (€ 19,95 / 1 pcs)
MYSTERY
+6 meer
+3 meer
LANCÔME
Teint Miracle • Vloeibare foundation
vanaf € 55,00
30 ml (€ 1.833,33 / 1 l)
MYSTERY
Beperkt
LANCÔME
Absolue The Soft Cream Set • Gezichtsverzorgingsset
€ 295,00
1 st (€ 295,00 / 1 pcs)
MYSTERY
LANCÔME
Hypnôse Drama Waterproof • Mascara
€ 39,00
8 ml (€ 48,75 / 10 ml)
MYSTERY
Beperkt
LANCÔME
Tresor Eau de Parfum 30 ml Set • Geurset
€ 60,00
1 st (€ 60,00 / 1 pcs)
MYSTERY
LANCÔME
Génifique Yeux Ultimate • Oogcrème
€ 48,10
Adviesprijs€ 63,00 (-24%)
20 ml (€ 2.405,00 / 1 l)
MYSTERY
LANCÔME
Rénergie Yeux Eye Cream • Oogcrème
€ 76,00
20 ml (€ 3.800,00 / 1 l)
MYSTERY
Beperkt
LANCÔME
La vie est belle 30 ml EdP Set + Refill • Geurset
€ 160,00
1 st (€ 160,00 / 1 pcs)
MYSTERY
LANCÔME
Génifique Act Jeunesse • Gezichtscrème
€ 61,00
Adviesprijs€ 87,00 (-30%)
50 ml (€ 1.220,00 / 1 l)
MYSTERY
Beperkt
LANCÔME
La vie est belle Eau de Parfum • Geurset
€ 73,00
1 st (€ 73,00 / 1 pcs)
MYSTERY
LANCÔME
Rénergie Nuit Multi-Lift • Nachtcrème
€ 113,60
Adviesprijs€ 130,00 (-13%)
50 ml (€ 2.272,00 / 1 l)
MYSTERY
LANCÔME
La vie est belle Rose Extraordinaire • Eau de Parfum
vanaf € 64,90
Adviesprijs€ 73,00 (-11%)
30 ml (€ 2.163,33 / 1 l)
MYSTERY
+1 meer
LANCÔME
Effacernes longue tenue SPF 30 • Concealer
vanaf € 38,00
15 ml (€ 2.533,33 / 1 l)
MYSTERY
Beperkt
LANCÔME
La vie est belle Eau de Parfum 50 ml Set (+ EdP 10 ml + Bodylotion 50 ml) • Geurset
€ 109,00
1 st (€ 109,00 / 1 pcs)
MYSTERY
LANCÔME
Lash Idôle Liner Waterproof • Eyeliner
vanaf € 28,00
1 ml (€ 280,00 / 10 ml)
MYSTERY
LANCÔME
Soleil Bronzer SPF 50 Sun • BB Cream
€ 40,00
50 ml (€ 800,00 / 1 l)
MYSTERY
LANCÔME
Lash Idôle Flutter Extension • Mascara
vanaf € 17,00
4 ml (€ 42,50 / 10 ml)
MYSTERY
LANCÔME
Nutrix Moisturizing Face Cream • Gezichtscrème
€ 34,00
50 ml (€ 680,00 / 1 l)
Pagina1van4

LANCÔME bij flaconi: Franse luxe parfum, make-up en huidverzorging online shoppen

LANCÔME is een prestigieus Frans cosmeticamerk dat wereldwijd bekendstaat om zijn baanbrekende huidverzorging, langhoudende make-up en iconische parfums. Met geavanceerde formules die actieve ingrediënten zoals hyaluronzuur en peptiden bevatten, biedt de marktleider gerichte oplossingen voor anti-aging en een stralende teint. Bij flaconi vind je het complete assortiment, van het wereldberoemde La Vie Est Belle parfum tot het innovatieve Génifique serum.

MerkLancôme
Opgericht1935
Land van herkomstFrankrijk
ProductcategorieënParfum, gezichtsverzorging, make-up, lichaamsverzorging
USPWetenschappelijk onderbouwde anti-aging formules en tijdloze elegantie
Bekende lijnenLa Vie Est Belle, Rénergie, Génifique, Teint Idole, Hypnôse
DoelgroepVrouwen die zoeken naar doeltreffende resultaten en een vleugje luxe
ZertificeringenSteeds meer navulbare, milieuvriendelijke opties beschikbaar

Wat flaconi aan Lancôme waardeert: De nuchtere combinatie van wetenschap en luxe. Je geniet van hoogwaardige actieve ingrediënten zoals vitamine C en peptiden die zichtbaar resultaat leveren voor de huid, verpakt in een elegante, zintuiglijke ervaring.

Voor wie is Lancôme en wat maakt de producten zo effectief?

Lancôme richt zich op doeltreffende probleemoplossing zonder de luxe beleving uit het oog te verliezen. Het merk combineert jarenlange dermatologische expertise met comfortabele texturen. Of je nu fijne lijntjes wilt aanpakken met geavanceerde serums of op zoek bent naar een foundation die betrouwbaar blijft zitten zonder de huid uit te drogen, dit merk biedt gerichte oplossingen voor elke stap in je beautyroutine.

Je zoekt naar een effectieve anti-aging routine: De Rénergie-lijn combineert krachtige ingrediënten zoals hyaluronzuur en peptiden om de rijpere huid zichtbaar te verstevigen en de elasticiteit te verbeteren.

Je wilt een dekkende, langhoudende foundation: De Teint Idole Ultra Wear foundation biedt een ademende dekking die tot wel 24 uur comfortabel aanvoelt en een ongelijkmatige teint moeiteloos egaliseert.

Je zoekt een tijdloos parfum met karakter: Het bekende La Vie Est Belle Eau de Parfum biedt een bloemig-zoete geurbeleving met noten van iris en vanille, geschikt voor een zelfbewuste uitstraling op elk moment van de dag.

Lancôme assortiment bij flaconi: Categorieën, lijnen & favorieten

Het assortiment van Lancôme biedt alles voor een complete verzorging en look. Bij flaconi vind je de drie hoofdcategorieën van het merk: parfum, huidverzorging en make-up, aangevuld met lichaamsverzorging. De bekende lijnen zoals La Vie Est Belle, Génifique en Rénergie vormen de kern van deze collectie.

Lancôme productcategorieën bij flaconi

Parfum — De geurcollectie van het merk staat symbool voor levensvreugde en vrouwelijke kracht. Naast het wereldwijde succes van La Vie Est Belle, bieden de collecties complexe geurcomposities die variëren van fris en bloemig tot warm en sensueel.

Huidverzorging — Gezichtsverzorging vormt de kern van de wetenschappelijke innovatie. De producten zitten boordevol actieve werkstoffen. Ze richten zich specifiek op celvernieuwing, hydratatie en het verminderen van zichtbare huidveroudering voor alle huidtypen.

Make-up — De make-up producten combineren intense kleurafgifte met verzorgende eigenschappen. Van volumegevende mascara's tot betrouwbare foundations; deze producten zijn ontwikkeld om de hele dag comfortabel te dragen.

Lancôme productlijnen & series

La Vie Est Belle — De iconische parfumlijn met een zoete, bloemige signatuur van iris en vanille. Naast het originele Eau de Parfum bevat deze lijn ook navullingen, bodylotions, douchegels en intensere geurvarianten zoals L'Élixir.

Rénergie — De innovatige anti-aging serie van het merk. Gekenmerkt door het gebruik van peptiden, hyaluronzuur en vitamine C. De lijn bevat dagcrèmes, nachtcrèmes en het geavanceerde H.C.F. Triple Serum voor gerichte versteviging van de huid.

Génifique — De lijn die draait om een stralende, gehydrateerde huid en een sterk microbioom. Met pre- en probiotica als basis helpt deze collectie de huidbarrière te versterken en een doffe teint aan te pakken.

Teint Idole Ultra Wear — De make-uplijn voor een onberispelijke teint. Bekend om de langhoudende formules die tot 24 uur dekking bieden zonder zwaar aan te voelen. Inclusief vloeibare foundations, concealers en handige foundation sticks.

Populaire Lancôme producten bij flaconi

La Vie Est Belle Refillable Eau de Parfum — Het tijdloze bloemig-zoete damesparfum dat pure levensvreugde belichaamt, verpakt in een duurzame navulbare flacon.

Rénergie H.C.F. Triple Serum — Een anti-aging serum dat drie actieve doses (hyaluronzuur, vitamine C+niacinamide, en ferulinezuur) combineert voor een gladdere en stevigere huid.

Teint Idole Ultra Wear 24h Vloeibare Foundation — Vloeibare foundation die een natuurlijke matte finish geeft, goed dekt en de huid laat ademen gedurende de hele dag.

Idôle Eau de Parfum — Een moderne, frisse chypre-geur die elegantie en kracht uitstraalt, speciaal ontwikkeld voor de zelfbewuste vrouw.

Hypnôse Mascara — Een absolute make-up klassieker voor intens volume; de formule houdt de wimpers soepel en voorkomt klontjes.

flaconi-tip: Breng voor een langhoudende en stralende make-up look eerst een paar druppels van het Advanced Génifique Serum aan onder je Teint Idole foundation. Dit zorgt voor een gladder huidoppervlak en een mooie, verzorgde basis.

Wat zijn de belangrijkste ingrediënten in Lancôme producten?

Achter de luxueuze verpakkingen schuilt serieuze huidwetenschap. Het merk gebruikt klinisch onderbouwde werkstoffen in de huidverzorgingsroutine om specifieke huidproblemen efficiënt en doelgericht aan te pakken.

Hyaluronzuur en 300 Peptiden: Deze combinatie vormt de kern van de vernieuwde Rénergie-lijn. Hyaluronzuur houdt vocht vast voor een direct voller effect, terwijl de mix van 300 verschillende peptiden de celvernieuwing stimuleert en de huidstructuur zichtbaar verstevigt.

Pre- en probiotische extracten: De sleutelingrediënten van het Génifique Ultimate Serum. Ze versterken het natuurlijke microbioom van de huid, wat helpt bij het sneller herstellen van de huidbarrière en het verzachten van roodheid.

Grand Rose Extracten: Deze koudgeperste rozenextracten worden gebruikt in de premium Absolue-huidverzorging. Ze hydrateren en kalmeren de droge, rijpere huid intensief en dragen bij aan een snellere huidregeneratie voor een frisse teint.

Populaire Lancôme producten: De favorieten bij flaconi

Of je nu je parfumcollectie wilt uitbreiden of op zoek bent naar een betrouwbare mascara, deze bestsellers worden steevast gekozen door onze klanten.

populaire Lancôme Parfum

Trésor Eau de Parfum — Een warme, romantische geurcompositie met abrikozenbloesem en moskus die al decennia een onvergetelijke indruk achterlaat.

La Vie Est Belle Refillable Eau de Parfum — Het populaire damesparfum vol levensvreugde met zoete, bloemige noten van iris, oranjebloesem en vanille.

populaire Lancôme Huidverzorging

Génifique Ultimate Serum — Een geconcentreerd gezichtsserum dat de vochtbalans herstelt, de huidbarrière versterkt en een vermoeide huid direct een gezonde gloed geeft.

Rénergie H.C.F. Triple Serum — Een effectief 3-in-1 anti-aging serum dat inzet op celvernieuwing, het verminderen van fijne lijntjes en het egaliseren van de huidteint.

populaire Lancôme Make-up

Teint Idole Ultra Wear 24h Vloeibare Foundation — Vloeibare foundation voor een egale teint met een langhoudende, ademende dekking die niet in poriën trekt of afgeeft.

Wat klanten aan Lancôme waarderen

Gebruikerservaringen benadrukken regelmatig de fijne balans tussen een luxe beleving en zichtbaar resultaat. Dit is wat steevast terugkomt in de beoordelingen over het merk.

Langhoudende geuren: Bij parfums zoals La Vie Est Belle geven klanten vaak aan dat de geur met slechts één of twee sprays de hele dag op de huid aanwezig blijft, zonder overheersend te worden.

Zichtbare huidverbetering: Consumenten melden dat bij consistent gebruik van de Rénergie- en Génifique-serums de huid voelbaar steviger wordt en droogtelijntjes duidelijk afnemen.

Betrouwbare make-up dekking: Gebruikers waarderen de Teint Idole Ultra Wear foundation enorm omdat deze, zelfs op een gecombineerde of vette huid, gedurende de dag niet gaat glimmen of oxideren.

Lancôme productvinder: Welk product past bij jou?

Weet je niet precies waar je moet beginnen in het ruime aanbod van het merk? Bekijk dit handige overzicht en vind direct jouw passende match.

Jouw behoefteOnze aanbeveling
Gevoelige en vochtarme huid?Génifique Ultimate Serum: Bevat pre- en probiotica om de verstoorde huidbarrière snel en effectief te kalmeren en te versterken.
Zichtbare lifting en anti-aging?Rénergie H.C.F. Triple Serum: Pakt rimpels en verlies van stevigheid actief aan met een mix van hyaluronzuur en vitamine C.
Zoete en optimistische geur?La Vie Est Belle Refillable Eau de Parfum: De juiste keuze voor liefhebbers van iris en warme vanille die zoeken naar een klassiek damesparfum.
Foundation met hoge dekking?Teint Idole Ultra Wear Foundation: Maskeert onzuiverheden en roodheid, voelt ademend aan en blijft tot 24 uur feilloos zitten.

Hoe haal ik het beste uit mijn Lancôme producten?

De actieve formules van het merk leveren de mooiste resultaten wanneer je ze op de juiste manier in je huidverzorgingsroutine verwerkt. Met deze nuchtere tips haal je het maximale uit je producten.

Serum effectief aanbrengen: Breng het Génifique of Rénergie serum altijd aan op een gereinigde, nog licht vochtige huid. Hierdoor sluis je het vocht beter in de huid en worden actieve ingrediënten sneller en dieper opgenomen.

Parfum layering voor een langere duur: Wil je dat jouw La Vie Est Belle Eau de Parfum de hele dag goed ruikt? Stapel de geuren door eerst te wassen met de bijbehorende douchegel, hydrateer vervolgens met de bodylotion en spray als laatste het parfum op je hals en polsen.

Optimaal wimpervolume: Voor het welbekende effect van de Hypnôse Mascara breng je het product aan in een zigzagbeweging vanaf de wimperaanzet tot aan de puntjes. Voor nóg meer lengte kun je vooraf de Cils Booster XL primer aanbrengen.

Alle benodigdheden voor jouw ideale huidverzorgingsroutine, make-up look en parfum-layering bestel je direct online bij flaconi.

Veelgestelde vragen over Lancôme

Wat is het populairste parfum van LANCÔME voor dames?

Het populairste parfum van Lancôme is zonder twijfel La Vie Est Belle Eau de Parfum. Deze geur, geliefd om zijn unieke bloemig-zoete samenstelling met iris, oranjebloesem en een basis van warme vanille, is een van de bestverkochte parfums ter wereld.

Wat is het beste product van Lancôme voor de rijpere huid?

Voor de rijpere huid is de Rénergie-lijn een uitstekende keuze. Producten zoals het Rénergie H.C.F. Triple Serum richten zich doelgericht op het liften van de huid, het hydrateren en het verzachten van rimpels met de hulp van hyaluronzuur en actieve peptiden.

Zijn de parfums van Lancôme navulbaar?

Ja, het merk zet zich in voor duurzaamheid en biedt navullingen aan voor hun bekendste geuren. Zo is de klassieke La Vie Est Belle flacon tegenwoordig navulbaar, wat niet alleen beter is voor het milieu door materiaalbesparing, maar ook voordeliger voor jou.

Welke Lancôme foundation is geschikt voor een vette huid?

De Teint Idole Ultra Wear 24h Vloeibare Foundation werkt erg goed voor de vette tot gecombineerde huid. De lichte, ademende formule reguleert glans en zorgt voor een zachte, matte finish die langhoudend is zonder gedurende de dag in je poriën te trekken.

Wat doet het Lancôme Génifique serum voor je huid?

Het Génifique Ultimate Serum versterkt het natuurlijke huidmicrobioom en repareert de huidbarrière. Het hydrateert een vochtarme huid intensief, vermindert een doffe uitstraling en helpt zichtbaar bij het verzachten van beginnende tekenen van huidveroudering en droogtelijntjes.