Gratis verzending vanaf € 29,-
Tot 2 gratis samples
Veilig betalen
Gratis retourneren binnen 120 dagen

Kérastase

Kérastase merklogo

Alle producten

161 producten
161 producten
MYSTERY
Kérastase
Genesis Sérum Anti-Chute Fortifiant • Haarserum
vanaf € 20,01
Adviesprijs€ 28,00 (-28%)
30 ml (€ 667,00 / 1 l)
MYSTERY
Kérastase
Nutritive 8h Magic Night Serum • Haarserum
vanaf € 19,69
Adviesprijs€ 31,20 (-37%)
30 ml (€ 656,33 / 1 l)
MYSTERY
Kérastase
Gloss Absolu Anti-Frizz Glaze Milk • Leave-in-Treatment
vanaf € 13,58
Adviesprijs€ 21,20 (-36%)
45 ml (€ 301,78 / 1 l)
MYSTERY
Kérastase
Gloss Absolu Glaze Drops • Haarolie
€ 32,36
Adviesprijs€ 52,00 (-38%)
45 ml (€ 719,11 / 1 l)
MYSTERY
Kérastase
Genesis Fondant Renforçateur • Conditioner
vanaf € 13,41
Adviesprijs€ 21,20 (-37%)
75 ml (€ 178,80 / 1 l)
MYSTERY
Kérastase
Gloss Absolu Fondant Insta Glaze • Conditioner
vanaf € 14,23
Adviesprijs€ 22,20 (-36%)
75 ml (€ 189,73 / 1 l)
MYSTERY
Kérastase
Elixir Ultime L'Huile Originale Refill • Haarolie
€ 36,30
Adviesprijs€ 57,60 (-37%)
75 ml (€ 484,00 / 1 l)
MYSTERY
Kérastase
Genesis Bain Hydra-Fortifiant • Shampoo
vanaf € 12,67
Adviesprijs€ 17,80 (-28%)
80 ml (€ 158,38 / 1 l)
MYSTERY
Kérastase
Specifique Dermo-Calm Bain Vital • Shampoo
vanaf € 23,24
Adviesprijs€ 36,40 (-36%)
250 ml (€ 92,96 / 1 l)
MYSTERY
Kérastase
Genesis Bain Hydra-Fortifiant Refill • Shampoo
€ 33,95
Adviesprijs€ 54,80 (-38%)
500 ml (€ 67,90 / 1 l)
MYSTERY
Kérastase
Genesis Défense Thermique • Conditioner Spray
€ 28,00
Adviesprijs€ 45,20 (-38%)
150 ml (€ 186,67 / 1 l)
MYSTERY
Kérastase
Nutritive Nectar Thermique • Leave-in-Treatment
€ 28,00
Adviesprijs€ 45,20 (-38%)
150 ml (€ 186,67 / 1 l)
MYSTERY
Kérastase
Genesis Masque Reconstituant • Haarmasker
€ 39,29
Adviesprijs€ 63,40 (-38%)
200 ml (€ 196,45 / 1 l)
MYSTERY
Kérastase
Specifique Bain Divalent • Shampoo
vanaf € 22,55
Adviesprijs€ 36,40 (-38%)
250 ml (€ 90,20 / 1 l)
MYSTERY
Kérastase
Gloss Absolu Bain Hydra-Glaze • Shampoo
vanaf € 12,06
Adviesprijs€ 17,80 (-32%)
80 ml (€ 150,75 / 1 l)
MYSTERY
Kérastase
Densifique Fondant Densité • Conditioner
€ 30,12
Adviesprijs€ 48,60 (-38%)
200 ml (€ 150,60 / 1 l)
MYSTERY
Kérastase
Symbiose Bain Crème Anti-Pelliculaire • Shampoo
€ 22,80
Adviesprijs€ 36,40 (-37%)
250 ml (€ 91,20 / 1 l)
MYSTERY
Kérastase
Blond Absolu Cicaflash • Conditioner
€ 31,10
Adviesprijs€ 50,20 (-38%)
250 ml (€ 124,40 / 1 l)
MYSTERY
Kérastase
Nutritive Masquintense Riche • Haarmasker
€ 36,31
Adviesprijs€ 58,60 (-38%)
200 ml (€ 181,55 / 1 l)
MYSTERY
Kérastase
Nutritive Lait Vital • Conditioner
€ 27,14
Adviesprijs€ 43,80 (-38%)
200 ml (€ 135,70 / 1 l)
MYSTERY
Kérastase
Curl Manifesto Crème De Jour Fondamentale • Haarlotion
€ 28,00
Adviesprijs€ 45,20 (-38%)
150 ml (€ 186,67 / 1 l)
MYSTERY
Kérastase
Resistance Ciment Thermique • Föhnlotion
€ 28,00
Adviesprijs€ 45,20 (-38%)
150 ml (€ 186,67 / 1 l)
MYSTERY
Kérastase
Gloss Absolu Masque Crème Hydra-Glaze • Haarmasker
vanaf € 16,06
Adviesprijs€ 24,40 (-34%)
75 ml (€ 214,13 / 1 l)
MYSTERY
Beperkt
Kérastase
Gloss Absolu Anti-Frizz Glossy Hair Set • Haarverzorgingsset
€ 33,42
Adviesprijs€ 52,00 (-36%)
1 st (€ 33,42 / 1 pcs)
MYSTERY
Kérastase
Curl Manifesto Bain Hydratation Douceur • Shampoo
€ 22,94
Adviesprijs€ 36,40 (-37%)
250 ml (€ 91,76 / 1 l)
MYSTERY
Kérastase
Blond Absolu Cicaplasme • Leave-in-Treatment
€ 28,00
Adviesprijs€ 45,20 (-38%)
150 ml (€ 186,67 / 1 l)
MYSTERY
Kérastase
Genesis Bain Nutri-Fortifiant • Shampoo
vanaf € 22,55
Adviesprijs€ 36,40 (-38%)
250 ml (€ 90,20 / 1 l)
MYSTERY
Kérastase
Chronologiste Overnight Youth Serum • Haarserum
vanaf € 31,36
Adviesprijs€ 50,00 (-37%)
30 ml (€ 1.045,33 / 1 l)
MYSTERY
Kérastase
Elixir Ultime L'Huile Originale Refillable • Haarolie
€ 45,46
Adviesprijs€ 77,20 (-41%)
75 ml (€ 606,13 / 1 l)
MYSTERY
Kérastase
Nutritive Masquintense • Haarmasker
€ 36,31
Adviesprijs€ 58,60 (-38%)
200 ml (€ 181,55 / 1 l)
MYSTERY
Kérastase
Gloss Absolu Le Parfum • Haarparfum
€ 29,32
Adviesprijs€ 44,20 (-34%)
30 ml (€ 977,33 / 1 l)
MYSTERY
Beperkt
Kérastase
Genesis Discovery Set • Haarverzorgingsset
€ 33,81
Adviesprijs€ 52,00 (-35%)
1 st (€ 33,81 / 1 pcs)
MYSTERY
Kérastase
Nutritive Bain Satin • Shampoo
€ 20,45
Adviesprijs€ 33,00 (-38%)
250 ml (€ 81,80 / 1 l)
MYSTERY
Kérastase
Nutritive Bain Satin Riche Refill • Shampoo
€ 30,87
Adviesprijs€ 49,80 (-38%)
500 ml (€ 61,74 / 1 l)
MYSTERY
Kérastase
Densifique Bain Navulverpakking • Shampoo
€ 34,78
Adviesprijs€ 54,80 (-37%)
500 ml (€ 69,56 / 1 l)
MYSTERY
Kérastase
Blond Absolu Masque Cicaextreme • Haarmasker
€ 39,29
Adviesprijs€ 63,40 (-38%)
200 ml (€ 196,45 / 1 l)
MYSTERY
Kérastase
Volumifique • Shampoo
€ 21,07
Adviesprijs€ 33,00 (-36%)
250 ml (€ 84,28 / 1 l)
MYSTERY
Kérastase
Curl Manifesto Gelée Curl Contour • Haarlotion
€ 28,48
Adviesprijs€ 45,20 (-37%)
150 ml (€ 189,87 / 1 l)
MYSTERY
Kérastase
Resistance Thérapiste • Haarserum
€ 37,31
Adviesprijs€ 60,20 (-38%)
30 ml (€ 1.243,67 / 1 l)
MYSTERY
Kérastase
Curl Manifesto Fondant Hydratation Essentielle • Conditioner
€ 31,10
Adviesprijs€ 50,20 (-38%)
250 ml (€ 124,40 / 1 l)
MYSTERY
Kérastase
Blond Absolu Bain Lumière Refill • Shampoo
€ 33,95
Adviesprijs€ 54,80 (-38%)
500 ml (€ 67,90 / 1 l)
MYSTERY
Kérastase
Chronologiste Bain Régénérant • Shampoo
vanaf € 13,14
Adviesprijs€ 21,20 (-38%)
80 ml (€ 164,25 / 1 l)
MYSTERY
Kérastase
Chroma Absolu Fondat Cica Chroma • Conditioner
€ 30,12
Adviesprijs€ 48,60 (-38%)
200 ml (€ 150,60 / 1 l)
MYSTERY
Kérastase
Densifique Bain Densité • Shampoo
vanaf € 23,21
Adviesprijs€ 36,40 (-36%)
250 ml (€ 92,84 / 1 l)
MYSTERY
Kérastase
Resistance Bain Force Architecte Refill • Shampoo
€ 31,01
Adviesprijs€ 49,80 (-38%)
500 ml (€ 62,02 / 1 l)
MYSTERY
Kérastase
Blond Absolu Bain Ultraviolet • Shampoo
€ 22,75
Adviesprijs€ 36,40 (-38%)
250 ml (€ 91,00 / 1 l)
MYSTERY
Kérastase
Chronologiste Masque Intense Regenerant • Haarmasker
vanaf € 19,34
Adviesprijs€ 31,20 (-38%)
75 ml (€ 257,87 / 1 l)
MYSTERY
Beperkt
Kérastase
Gloss trio XMas Set - geschenkset voor lang, frizz-gevoelig haar • Haarverzorgingsset
€ 84,50
Adviesprijs€ 110,80 (-24%)
1 st (€ 84,50 / 1 pcs)
Pagina1van4

Kérastase bij flaconi: Professionele haarverzorging online shoppen

Kérastase is een luxueus, professioneel haarverzorgingsmerk dat bekendstaat om wetenschappelijk onderbouwde formules en gerichte oplossingen voor uiteenlopende haarproblemen. Het merk combineert innovatieve technologieën met hoogwaardige actieve ingrediënten om de haarvezels zichtbaar te herstellen en versterken. Bij de online-shop van flaconi vind je het volledige assortiment, van voedende serums en rijke haaroliën tot intensief herstellende maskers voor elk haartype.

MerkKérastase
Opgericht1964
Land van herkomstFrankrijk
ProductcategorieënHaarverzorging, Styling, Hoofdhuidverzorging
USPWetenschappelijke precisie gecombineerd met luxueuze salonkwaliteit
Populaire productlijnenGenesis, Nutritive, Blond Absolu, Gloss Absolu
DoelgroepIedereen die op zoek is naar gericht haarherstel

Wat flaconi aan Kérastase waardeert: De uiterst specifieke benadering van haarverzorging zorgt ervoor dat ieder haartype precies krijgt wat het nodig heeft. Bovendien zet het merk met innovatieve navulverpakkingen voor iconische producten een belangrijke stap richting een duurzamere schoonheidsroutine.

Voor wie is Kérastase en wat maakt het merk bijzonder?

Kérastase brengt de expertise van de salon naar je eigen badkamer. Waar veel merken één algemene oplossing bieden, ontwikkelt dit merk doelgerichte formules voor complexe uitdagingen zoals haaruitval, kalkophoping, roos of extreme uitdroging. De focus ligt altijd op resultaatgerichte verzorging met een luxueuze geur- en textuurbeleving.

Je zoekt een oplossing voor haaruitval en verzwakt haar: De Genesis-lijn versterkt de haarwortels en vermindert haarbreuk aanzienlijk, waardoor je haar zijn natuurlijke weerstand en volheid terugkrijgt.

Je wilt extreem droog haar voeden: De klassieke Nutritive-lijn biedt rijke texturen die essentiële voedingsstoffen diep in de haarvezel inbrengen, voor langdurige zachtheid zonder te verzwaren.

Je verlangt naar maximale glans en pluiscontrole: De Gloss Absolu-collectie sluit de haarschubben en hydrateert diepgaand, wat resulteert in een gladde, pluisvrije finish met een indrukwekkende, spiegelende glans.

Kérastase producten bij flaconi: Categorieën en lijnen

Bij flaconi vind je het complete aanbod van Kérastase, perfect afgestemd op elke stap van je haarverzorgingsroutine. De collectie varieert van milde reiniging tot geavanceerde leave-in treatments.

Kérastase Shampoos en Conditioners

De basis voor gezond haar begint onder de douche. De Bains (shampoos) reinigen de hoofdhuid op milde wijze, terwijl de Fondants (conditioners) de haarvezels direct na het wassen ontwarren, verzachten en voorbereiden op verdere verzorging.

Kérastase Haarmaskers en Nachtverzorging

Voor haar dat extra voeding nodig heeft, bieden de Masques en speciale nachtserums een diepgaande behandeling. Deze rijke formules herstellen de structuur, dringen door tot diep in de kern van het haar en werken intensief terwijl je slaapt.

Kérastase Haarserums, Oliën en Leave-ins

Deze geconcentreerde producten pakken specifieke problemen aan en beschermen je haar gedurende de dag. Ze bieden hittebescherming, temmen pluis en geven dof haar direct een zijdezachte glans zonder het vet te maken.

flaconi-tip: Personaliseer je routine door producten uit verschillende lijnen te combineren. Gebruik bijvoorbeeld een hydraterende shampoo uit de Nutritive-lijn samen met een versterkend serum uit de Genesis-collectie om vochttekort en haarbreuk gelijktijdig aan te pakken.

Wat zijn de belangrijkste ingrediënten in Kérastase haarverzorging?

De effectiviteit van Kérastase is gebaseerd op jarenlang onderzoek en hoogwaardige, actieve werkstoffen. Elk ingrediënt wordt geselecteerd op basis van zijn vermogen om de haarstructuur daadwerkelijk te transformeren.

Hyaluronzuur: Deze krachtige vochtinbrenger trekt vocht aan en houdt het vast in de haarvezel. Het versterkt het haar, voorkomt breuk en zorgt voor een volle, gehydrateerde uitstraling, wat cruciaal is voor geblondeerd haar binnen de Blond Absolu-lijn.

Ceramiden: Dit zijn huideigen lipiden die de haarschubben sluiten en de vezel beschermen tegen vochtverlies en externe schade. Ze herstellen de natuurlijke barrière van verzwakt haar en maken het direct gladder en weerbaar.

Gemberwortel-extract: Bekend om zijn beschermende eigenschappen, verdedigt dit extract de haarvezels tegen dagelijkse externe agressors. Het is een sleutelingrediënt in de anti-haaruitval formules om het haar sterk en vitaal te houden.

Populaire Kérastase producten: De favorieten bij flaconi

Deze bestsellers van Kérastase helpen je om snel resultaat te boeken en je haar de ultieme salonbehandeling te geven.

populaire Haarserums en Leave-In Treatments

Kérastase Genesis Serum Anti-Chute Fortifiant Haarserum — Deze krachtige, dagelijkse kuur versterkt het haar vanaf de wortel en vermindert haaruitval door haarbreuk effectief.

Kérastase Nutritive 8H Magic Night Serum Haarserum — Een intensieve nachtverzorging die extreem droog haar gedurende acht uur diepgaand voedt, voor stralend en zacht haar bij het ontwaken.

Kérastase Gloss Absolu Anti-Frizz Glaze Milk Leave-in Treatment — Een luxueuze haarmelk die diep hydrateert, pluizig haar direct temt en zorgt voor een indrukwekkende glans zonder uitspoelen.

populaire Haaroliën

Kérastase Elixir Ultime L'Huile Originale Refill Haarolie — De iconische, navulbare haarolie die voedt, beschermt tegen hitte en droog haar transformeert tot een zijdezachte coupe.

Kérastase Gloss Absolu Glaze Drops Haarolie — Een gladmakende olieformule die pluis langdurig onder controle houdt en het haar een onweerstaanbare, reflecterende finish geeft.

Wat klanten waarderen aan Kérastase

Klanten van Kérastase benadrukken regelmatig de tastbare resultaten en de premium salonervaring die ze gewoon thuis ervaren.

Zichtbaar minder haarbreuk: Gebruikers geven vaak aan dat ze na het starten met de versterkende serums aanzienlijk minder haar in hun borstel vinden en dat het haar robuuster aanvoelt.

Luxe geurbeleving: De verfijnde geurprofielen van de shampoos en oliën blijven langdurig, maar subtiel aanwezig in het haar, wat de dagelijkse routine een luxe en rustgevend randje geeft.

Gewichtloze voeding: Ondanks de rijke texturen van de maskers en oliën, waarderen klanten met fijner haar dat de producten snel intrekken zonder het haar plat of vettig te maken.

Kérastase productvinder: Welk product past bij jouw haartype?

Weet je niet zeker waar je moet beginnen? Beantwoord deze vragen om snel het ideale Kérastase product voor jouw specifieke haarbehoefte te vinden.

Jouw haarbehoefteOnze aanbeveling
Haaruitval en verzwakt haar?Genesis Serum Anti-Chute Fortifiant: Versterkt de haarwortels direct en bevordert de weerstand om toekomstige haaruitval te beperken.
Dof haar vol met pluis?Gloss Absolu Anti-Frizz Glaze Milk: Voedt intensief, sluit de haarschubben en levert direct controle over pluis met een reflecterende glans.
Extreem droog en stug haar?Nutritive 8H Magic Night Serum: Herstelt en hydrateert je haar gedurende acht uur terwijl je slaapt, zodat je wakker wordt met zijdezachte lengtes.

Kérastase aanbrengen: Tips voor optimale resultaten

De formules van Kérastase werken het best wanneer je de juiste applicatietechnieken gebruikt. Door je haar strategisch te verzorgen, haal je het maximale uit de actieve ingrediënten.

Double Cleansing: Was je haar altijd twee keer met je shampoo. De eerste wasbeurt verwijdert vuil, talg en stylingresten. De tweede wasbeurt zorgt ervoor dat het schuim rijker wordt en de verzorgende stoffen diep in de haarvezel kunnen doordringen.

Juiste dosering van olie: Gebruik bij de Elixir Ultime haarolie slechts één tot twee pompjes. Wrijf de olie warm tussen je handpalmen en verdeel het gelijkmatig over de lengtes en punten van handdoekdroog haar voor het föhnen, of op droog haar als finishing touch.

Nachtverzorging: Breng het Nutritive nachtserum aan voor het slapengaan. Vlecht je haar losjes in na het aanbrengen; dit voorkomt wrijving op je kussensloop en zorgt voor natuurlijke golven en extra definitie in de ochtend.

Ontdek jouw nieuwe favoriet en vind alle producten voor je complete haarverzorgingsroutine bij flaconi — snel en eenvoudig thuisbezorgd.

Veelgestelde vragen over Kérastase

Waarom is Kérastase zo goed voor je haar?

Kérastase baseert zijn effectiviteit op jarenlange dermatologische en cosmetische expertise. Het merk ontwikkelt formules die niet alleen de buitenste haarschubben tijdelijk gladmaken, maar actieve ingrediënten zoals ceramiden en hyaluronzuur bevatten om de haarstructuur van binnenuit te repareren en versterken.

Welke Kérastase lijn past bij mijn haartype?

Kies je lijn op basis van je grootste haarzorg. Voor droog haar is de vochtinbrengende Nutritive-lijn perfect. Heb je last van verzwakt haar en haarbreuk, kies dan voor Genesis. Voor dof of pluizig haar is de Gloss Absolu-lijn de beste keuze om de glans te herstellen.

Wat is het verschil tussen Kérastase en Olaplex?

Terwijl Olaplex zich vrijwel uitsluitend richt op het herstellen van verbroken zwavelbruggen in de haarvezel, biedt dit merk een veel bredere benadering van haarverzorging. Naast structureel herstel vind je hier gerichte oplossingen voor problemen zoals haaruitval, roos, uitdroging en kleurbehoud, gecombineerd met op maat gemaakte, luxueuze texturen.

Biedt Kérastase producten voor een gevoelige hoofdhuid?

Ja, de Spécifique- en Symbiose-lijnen zijn specifiek ontworpen om de hoofdhuid weer in balans te brengen. Deze zachte formules kalmeren irritaties en roodheid, verwijderen roos en reguleren de talgproductie, terwijl ze tegelijkertijd de lengtes van je haar voldoende hydratatie bieden.