Gratis verzending vanaf € 29,-
Tot 2 gratis samples
Veilig betalen
Gratis retourneren binnen 120 dagen

Goldwell

Merklogo van Goldwell
Goldwell Dualsenses-advertentie met twee vrouwen (zwart en blond haar) tegen een blauwe achtergrond. Tekst: "GOLDWELL DUALSENSES Professional care Proven in seconds".

HET ONMIDDELLIJKE EFFECT

Goldwell brengt een moderne stijl in je dagelijkse routine: krachtige formules met onmiddellijk effect voor zichtbaar zachter, glanzender en gezonder haar. Geïnspireerd door zijn professionele erfgoed combineert het merk innovatie met intuïtieve producten voor moeiteloze styling.

Goldwell Dualsenses-advertentie met twee vrouwen (zwart en blond haar) tegen een blauwe achtergrond. Tekst: "GOLDWELL DUALSENSES Professional care Proven in seconds".

HET ONMIDDELLIJKE EFFECT

Goldwell brengt een moderne stijl in je dagelijkse routine: krachtige formules met onmiddellijk effect voor zichtbaar zachter, glanzender en gezonder haar. Geïnspireerd door zijn professionele erfgoed combineert het merk innovatie met intuïtieve producten voor moeiteloze styling.

Haar dat 20 keer sterker is. 99 % minder haarbreuk

Dualsenses Bond Pro geeft je haar onmiddellijk nieuwe kracht - voor merkbaar minder haarbreuk, meer souplesse en een gezond, verzorgd haargevoel. De voedende formules omhullen elke haar en versterken het van wortel tot punt.

Goldwell
Dualsenses bond pro Day & Night Bond Booster • Leave-in-Treatment
€ 19,93
Adviesprijs€ 28,00 (-28%)
75 ml (€ 265,73 / 1 L)
Goldwell
Dualsenses bond pro seconden verzorgingskuur - nieuwe formule • Treatment
€ 18,86
Adviesprijs€ 26,50 (-28%)
200 ml (€ 94,30 / 1 L)
Goldwell
Dualsenses bond pro Repair & structuurspray - nieuwe formule • Conditioner Spray
€ 16,73
Adviesprijs€ 23,50 (-28%)
150 ml (€ 111,53 / 1 L)

Alle producten

116 producten
116 producten
FAVES
Goldwell
Dualsenses bond pro Versterkende Conditioner • Conditioner
vanaf € 4,30
30 ml (€ 143,33 / 1 l)
FAVES
Goldwell
Dualsenses Men Anti-Dandruff Shampoo • Shampoo
€ 10,95
Adviesprijs€ 21,00 (-48%)
300 ml (€ 36,50 / 1 l)
FAVES
Goldwell
Dualsenses Scalp Specialist Deep Cleansing Shampoo • Shampoo
€ 10,07
Adviesprijs€ 19,50 (-48%)
250 ml (€ 40,28 / 1 l)
FAVES
Goldwell
Dualsenses Silver 60 Sek Treatment • Haarmasker
vanaf € 13,48
Adviesprijs€ 26,50 (-49%)
200 ml (€ 67,40 / 1 l)
FAVES
Goldwell
Dualsenses ultra volume Versterkende Shampoo • Shampoo
€ 1,75
30 ml (€ 58,33 / 1 l)
FAVES
Goldwell
Dualsenses Color Revive Dark Brown To Black • Uitgroeipoeder
€ 17,41
Adviesprijs€ 32,50 (-46%)
3.7 g (€ 47,05 / 10 g)
FAVES
Goldwell
Dualsenses bond pro versterkende haarshampoo • Shampoo
vanaf € 9,95
Adviesprijs€ 19,50 (-49%)
250 ml (€ 39,80 / 1 l)
FAVES
Goldwell
Dualsenses Men Thickening Shampoo • Shampoo
€ 14,36
Adviesprijs€ 21,00 (-32%)
300 ml (€ 47,87 / 1 l)
FAVES
Goldwell
Dualsenses Scalp Specialist Sensitive Foam Shampoo • Shampoo
€ 9,92
Adviesprijs€ 19,50 (-49%)
250 ml (€ 39,68 / 1 l)
FAVES
Goldwell
Dualsenses Blondes & Highlights 60 Sek Treatment • Haarmasker
€ 15,40
Adviesprijs€ 26,50 (-42%)
200 ml (€ 77,00 / 1 l)
FAVES
Goldwell
Dualsenses color extra rich Glans haarshampoo • Shampoo
€ 9,95
Adviesprijs€ 19,50 (-49%)
250 ml (€ 39,80 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses Sun Reflects 60 Sek. Pflegekur - Neue Formulierung • Treatment
vanaf € 7,50
50 ml (€ 150,00 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses blondes & highlights kleurshampoo - nieuwe formule • Shampoo
€ 13,88
Adviesprijs€ 19,50 (-28%)
250 ml (€ 55,52 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses scalp specialist diepreinigende shampoo - nieuwe formule • Shampoo
vanaf € 13,88
Adviesprijs€ 19,50 (-28%)
250 ml (€ 55,52 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses curls & waves bundelende shampoo - nieuwe formule • Shampoo
vanaf € 13,88
Adviesprijs€ 19,50 (-28%)
250 ml (€ 55,52 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses scalp specialist verdichtende shampoo - nieuwe formule • Shampoo
€ 13,88
Adviesprijs€ 19,50 (-28%)
250 ml (€ 55,52 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses color Extra Rich glansshampoo - nieuwe formule • Shampoo
vanaf € 13,88
Adviesprijs€ 19,50 (-28%)
250 ml (€ 55,52 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses men Hair & Body Shampoo - nieuwe formule • Shampoo
vanaf € 7,05
Adviesprijs€ 9,90 (-28%)
100 ml (€ 70,50 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses rich repair 60 sec. verzorgingskuur - nieuwe formule • Treatment
vanaf € 3,90
20 ml (€ 195,00 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses bond pro Repair & structuurspray - nieuwe formule • Conditioner Spray
vanaf € 7,05
Adviesprijs€ 9,90 (-28%)
50 ml (€ 141,00 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses rich repair herstellende Serum Spray - nieuwe formule • Leave-in-Treatment
vanaf € 7,05
Adviesprijs€ 9,90 (-28%)
50 ml (€ 141,00 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses bond pro Pre-Wash Cortex Filler - nieuwe formule • Haarcrème
€ 19,93
Adviesprijs€ 28,00 (-28%)
100 ml (€ 199,30 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses rich repair herstellende shampoo - nieuwe formule • Shampoo
vanaf € 7,05
Adviesprijs€ 9,90 (-28%)
100 ml (€ 70,50 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses pure hydration hydraterende conditioner - nieuwe formule • Conditioner
vanaf € 9,61
Adviesprijs€ 13,50 (-28%)
100 ml (€ 96,10 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses rich repair herstellende conditioner - nieuwe formule • Conditioner
vanaf € 9,61
Adviesprijs€ 13,50 (-28%)
100 ml (€ 96,10 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses just smooth temmende shampoo - nieuwe formule • Shampoo
vanaf € 13,88
Adviesprijs€ 19,50 (-28%)
250 ml (€ 55,52 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses blondes & highlights anti-geel conditioner - nieuwe formule • Conditioner
vanaf € 9,61
Adviesprijs€ 13,50 (-28%)
100 ml (€ 96,10 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses blondes & highlights glansserumspray - nieuwe formule • Haarserum
vanaf € 7,05
Adviesprijs€ 9,90 (-28%)
50 ml (€ 141,00 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses scalp specialist Sensitive schuimshampoo - nieuwe formule • Shampoo
€ 13,88
Adviesprijs€ 19,50 (-28%)
250 ml (€ 55,52 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses bond pro Day & Night Bond Booster • Leave-in-Treatment
€ 19,93
Adviesprijs€ 28,00 (-28%)
75 ml (€ 265,73 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses curls & waves definiërende conditioner - nieuwe formule • Conditioner
vanaf € 15,66
Adviesprijs€ 22,00 (-28%)
200 ml (€ 78,30 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses curls & waves definitiespray - nieuwe formule • Leave-in-Treatment
€ 16,73
Adviesprijs€ 23,50 (-28%)
150 ml (€ 111,53 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses rich repair seconden treatment - nieuwe formule • Treatment
vanaf € 5,34
Adviesprijs€ 7,50 (-28%)
50 ml (€ 106,80 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses ultra volume versterkende shampoo - nieuwe formule • Shampoo
vanaf € 13,88
Adviesprijs€ 19,50 (-28%)
250 ml (€ 55,52 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses scalp specialist anti-haaruitvalserum - nieuwe formule • Leave-in-Treatment
€ 22,78
Adviesprijs€ 32,00 (-28%)
150 ml (€ 151,87 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses blondes & highlights 60 sec. verzorgingsmasker - nieuwe formule • Treatment
vanaf € 5,34
Adviesprijs€ 7,50 (-28%)
50 ml (€ 106,80 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses bond pro 60 sec. verzorgend masker - nieuwe formule • Treatment
€ 5,34
Adviesprijs€ 7,50 (-28%)
50 ml (€ 106,80 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses just smooth 6-effectenserum - nieuwe formule • Haarserum
€ 19,57
Adviesprijs€ 27,50 (-28%)
100 ml (€ 195,70 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses bond pro seconden verzorgingskuur - nieuwe formule • Treatment
vanaf € 18,86
Adviesprijs€ 26,50 (-28%)
200 ml (€ 94,30 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses color Brillanz conditioner - nieuwe formule • Conditioner
vanaf € 9,61
Adviesprijs€ 13,50 (-28%)
100 ml (€ 96,10 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses color Brilliance Serum Spray - nieuwe formule • Haarserum
vanaf € 7,05
Adviesprijs€ 9,90 (-28%)
50 ml (€ 141,00 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses color Brilliance shampoo - nieuwe formule • Shampoo
vanaf € 7,05
Adviesprijs€ 9,90 (-28%)
100 ml (€ 70,50 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses sun reflects After-Sun Hair & Body Shampoo - nieuwe formule • Shampoo
vanaf € 9,90
100 ml (€ 99,00 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses sun reflects UV-beschermingsspray - nieuwe formule • Leave-in-Treatment
vanaf € 9,90
50 ml (€ 198,00 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses color Extra Rich glansconditioner - nieuwe formule • Conditioner
vanaf € 15,66
Adviesprijs€ 22,00 (-28%)
200 ml (€ 78,30 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses scalp specialist anti-roos shampoo - nieuwe formule • Shampoo
€ 13,30
Adviesprijs€ 19,50 (-32%)
250 ml (€ 53,20 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses ultra volume Dualsenses ultra volume • Conditioner
vanaf € 15,66
Adviesprijs€ 22,00 (-28%)
200 ml (€ 78,30 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses pure hydration 5-in-1 hydraterende spray – nieuwe formule • Leave-in-Treatment
vanaf € 7,05
Adviesprijs€ 9,90 (-28%)
50 ml (€ 141,00 / 1 l)
Pagina2van3