Gratis verzending vanaf € 29,-
Tot 2 gratis samples
Veilig betalen
Gratis retourneren binnen 120 dagen

Goldwell

Merklogo van Goldwell
Goldwell Dualsenses-advertentie met twee vrouwen (zwart en blond haar) tegen een blauwe achtergrond. Tekst: "GOLDWELL DUALSENSES Professional care Proven in seconds".

HET ONMIDDELLIJKE EFFECT

Goldwell brengt een moderne stijl in je dagelijkse routine: krachtige formules met onmiddellijk effect voor zichtbaar zachter, glanzender en gezonder haar. Geïnspireerd door zijn professionele erfgoed combineert het merk innovatie met intuïtieve producten voor moeiteloze styling.

Goldwell Dualsenses-advertentie met twee vrouwen (zwart en blond haar) tegen een blauwe achtergrond. Tekst: "GOLDWELL DUALSENSES Professional care Proven in seconds".

HET ONMIDDELLIJKE EFFECT

Goldwell brengt een moderne stijl in je dagelijkse routine: krachtige formules met onmiddellijk effect voor zichtbaar zachter, glanzender en gezonder haar. Geïnspireerd door zijn professionele erfgoed combineert het merk innovatie met intuïtieve producten voor moeiteloze styling.

Haar dat 20 keer sterker is. 99 % minder haarbreuk

Dualsenses Bond Pro geeft je haar onmiddellijk nieuwe kracht - voor merkbaar minder haarbreuk, meer souplesse en een gezond, verzorgd haargevoel. De voedende formules omhullen elke haar en versterken het van wortel tot punt.

Goldwell
Dualsenses bond pro Day & Night Bond Booster • Leave-in-Treatment
€ 19,93
Adviesprijs€ 28,00 (-28%)
75 ml (€ 265,73 / 1 L)
Goldwell
Dualsenses bond pro seconden verzorgingskuur - nieuwe formule • Treatment
€ 18,86
Adviesprijs€ 26,50 (-28%)
200 ml (€ 94,30 / 1 L)
Goldwell
Dualsenses bond pro Repair & structuurspray - nieuwe formule • Conditioner Spray
€ 16,73
Adviesprijs€ 23,50 (-28%)
150 ml (€ 111,53 / 1 L)

Alle producten

116 producten
116 producten
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses color Repair & glansbalsem - nieuwe formule • Haarcrème
€ 19,93
Adviesprijs€ 28,00 (-28%)
75 ml (€ 265,73 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses just smooth temmende olie - nieuwe formule • Haarolie
€ 19,93
Adviesprijs€ 28,00 (-28%)
100 ml (€ 199,30 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses ultra volume versterkende spray - nieuwe formule • Leave-in-Treatment
€ 16,73
Adviesprijs€ 23,50 (-28%)
150 ml (€ 111,53 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses scalp specialist hoofdhuidbalans en hydraterende fluid - nieuwe formule • Hoofdhuidverzorging
€ 20,50
Adviesprijs€ 30,00 (-32%)
150 ml (€ 136,67 / 1 l)
FAVES
Beperkt
Goldwell
Stylesign kennismakingsreisformaat • Haarstyling set
€ 25,50
1 st (€ 25,50 / 1 pcs)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses Blondes & Highlights Farbgebender Conditioner - Neue Formulierung • Conditioner
€ 15,66
Adviesprijs€ 22,00 (-28%)
200 ml (€ 78,30 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses Just Smooth 60 Sek. Pflegekur - Neue Formulierung • Treatment
€ 18,86
Adviesprijs€ 26,50 (-28%)
200 ml (€ 94,30 / 1 l)
FAVES
Goldwell
Dualsenses Color Revive Neutral Brown • Conditioner
€ 13,95
Adviesprijs€ 25,00 (-44%)
200 ml (€ 69,75 / 1 l)
FAVES
Goldwell
Stylesign texture Definiërende haarwax • Haarwax
€ 12,24
Adviesprijs€ 22,50 (-46%)
75 ml (€ 163,20 / 1 l)
FAVES
Goldwell
Dualsenses Bond Pro Repair & Structure Spray • Leave-in-Treatment
€ 6,10
30 ml (€ 203,33 / 1 l)
FAVES
Goldwell
Dualsenses Color Revive Copper • Conditioner
€ 12,72
Adviesprijs€ 25,00 (-49%)
200 ml (€ 63,60 / 1 l)
FAVES
Goldwell
Dualsenses Color Revive Copper Red • Uitgroeipoeder
€ 18,80
Adviesprijs€ 32,50 (-42%)
3.7 g (€ 50,81 / 10 g)
FAVES
Goldwell
Dualsenses Color Revive Copper • Shampoo
€ 11,15
Adviesprijs€ 19,50 (-43%)
250 ml (€ 44,60 / 1 l)
FAVES
Goldwell
Dualsenses Color Brilliance Serum Spray • Leave-in-Treatment
€ 6,10
30 ml (€ 203,33 / 1 l)
FAVES
Goldwell
Dualsenses Just Smooth 6 Effects Serum • Haarlotion
€ 7,20
20 ml (€ 360,00 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses color Extra Rich 60 seconden verzorgingskuur - nieuwe formule • Treatment
€ 18,10
Adviesprijs€ 26,50 (-32%)
200 ml (€ 90,50 / 1 l)
Goldwell
Dualsenses Color Brilliance Shampoo • Shampoo
vanaf € 1,85
30 ml (€ 61,67 / 1 l)
Goldwell
Stylesign Curls Definierende Crème • Stylingcrème
€ 25,00
150 ml (€ 166,67 / 1 l)
Goldwell
Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Yellow Conditioner • Conditioner
€ 4,30
30 ml (€ 143,33 / 1 l)
Goldwell
Dualsenses Color Repair & Radiance Balm • Haarlotion
€ 9,70
20 ml (€ 485,00 / 1 l)
Pagina3van3