Gratis verzending vanaf € 29,-
Tot 2 gratis samples
Veilig betalen
Gratis retourneren binnen 120 dagen

Kiehl's

Kiehl's merklogo
Collage met Kiehl's claim, model en producten

Huidverzorgingsexperts sinds 1851

De gezichtsverzorgingsexpert uit New York presenteert zeer effectieve en zeer compatibele huid- en haarverzorgingsproducten. Kiehl's werd in 1851 opgericht door een Duitse apotheker in New York en combineert natuurlijke ingrediënten met wetenschappelijke kennis om gepersonaliseerde huidverzorgingsoplossingen en zeer effectieve producten te creëren.

Collage met Kiehl's claim, model en producten

Huidverzorgingsexperts sinds 1851

De gezichtsverzorgingsexpert uit New York presenteert zeer effectieve en zeer compatibele huid- en haarverzorgingsproducten. Kiehl's werd in 1851 opgericht door een Duitse apotheker in New York en combineert natuurlijke ingrediënten met wetenschappelijke kennis om gepersonaliseerde huidverzorgingsoplossingen en zeer effectieve producten te creëren.

KIEHL'S BESTSELLER

Bij Kiehl's vind je bestsellers op alle gebieden. Kiehl's cosmetica heeft altijd de nadruk gelegd op kwaliteit en advies, zodat je precies die verzorgingsproducten voor je huid krijgt die passen bij jouw huidbehoeften en die goed voor je zijn.

Kiehl's
Ultra Facial Cream • Gezichtscrème
vanaf € 22,00
28 ml (€ 785,71 / 1 L)
Kiehl's
Dermatologist Solutions Retinol Daily Micro-Dose Treatment • Serum
vanaf € 59,00
30 ml (€ 1.966,67 / 1 L)
Kiehl's
Creamy Eye Treatment with Avocado • Oogcrème
vanaf € 37,00
14 ml (€ 2.642,86 / 1 L)
NIEUWE PRODUCTEN VAN KIEHL'S

Ultra Facial Meltdown Recovery Cream

Kiehl's Ultra Facial Meltdown Recovery Cream is een dermatologisch geteste vochtinbrengende crème die huidirritaties verzacht en de regeneratie van de beschermende huidbarrière ondersteunt.

• Vermindert droogheid, schilfering en roodheid

• Ondersteunt 50% sneller herstel van de beschermende barrière van de huid na procedures

• Gemakkelijk smeltende, geurvrije crème

Kiehl's
Ultra Facial Meltdown Recovery Cream • Gezichtscrème
vanaf € 25,00
28 ml (€ 892,86 / 1 L)
Kiehl's
Ultra Facial Cleanser • Reinigingsgel
vanaf € 14,00
Adviesprijs€ 15,00 (-7%)
75 ml (€ 186,67 / 1 L)
Kiehl's
Ultra Light Daily UV Defense SPF 50 with Pollution • Zonnecrème
vanaf € 45,00
Adviesprijs€ 49,00 (-8%)
30 ml (€ 1.500,00 / 1 L)
Kiehl's
Creamy Eye Treatment with Avocado • Oogcrème
vanaf € 37,00
14 ml (€ 2.642,86 / 1 L)

Alle producten

88 producten
88 producten
APPWEEK
Kiehl's
Ultra Light Daily UV Defense SPF 50 with Pollution • Zonnecrème
vanaf € 45,00
Adviesprijs€ 49,00 (-8%)
30 ml (€ 1.500,00 / 1 l)
APPWEEK
Kiehl's
Superbly Efficient Anti-Perspirant & Deodorant • Deodorant crème
€ 26,00
Adviesprijs€ 28,00 (-7%)
75 ml (€ 346,67 / 1 l)
APPWEEK
Kiehl's
Midnight Recovery Eye • Oogcrème
€ 41,00
15 ml (€ 2.733,33 / 1 l)
APPWEEK
Kiehl's
Ultra Facial Toner • Toner
vanaf € 14,00
Adviesprijs€ 15,00 (-7%)
75 ml (€ 186,67 / 1 l)
APPWEEK
Kiehl's
Buttermask For Lips • Lipmasker
€ 32,00
10 g (€ 3.200,00 / 1 kg)
APPWEEK
Kiehl's
Amino Acid • Shampoo
vanaf € 28,56
Adviesprijs€ 31,00 (-8%)
250 ml (€ 114,24 / 1 l)
APPWEEK
Kiehl's
Close Shavers • After Shave Gel
€ 28,00
75 ml (€ 373,33 / 1 l)
APPWEEK
Kiehl's
Ultimate Strength Hand Salve • Handcrème
vanaf € 28,00
150 ml (€ 186,67 / 1 l)
APPWEEK
Kiehl's
Amino Acid • Conditioner
vanaf € 14,28
75 ml (€ 190,40 / 1 l)
APPWEEK
Kiehl's
Calendula Petal-Infused Calming Mask • Gezichtsmasker
€ 53,00
100 ml (€ 530,00 / 1 l)
APPWEEK
Kiehl's
Powerful Wrinkle Reducing Eye Cream • Oogcrème
€ 50,00
14 ml (€ 3.571,43 / 1 l)
APPWEEK
Kiehl's
Close-Shavers Squadron Ultimate Brushless Blue Eagle • Scheercrème
€ 26,00
150 ml (€ 173,33 / 1 l)
APPWEEK
Kiehl's
Creme De Corps • Bodylotion
vanaf € 14,00
75 ml (€ 186,67 / 1 l)
APPWEEK
Kiehl's
Cucumber Herbal Alcohol-Free Toner • Toner
€ 29,00
250 ml (€ 116,00 / 1 l)
APPWEEK
Kiehl's
Aromatic Blends Original Musk • Eau de Toilette
€ 61,00
Adviesprijs€ 66,00 (-8%)
50 ml (€ 1.220,00 / 1 l)
APPWEEK
Kiehl's
Ultra Light UV Defense Aqua • Zonnegel
vanaf € 45,00
Adviesprijs€ 55,00 (-18%)
30 ml (€ 1.500,00 / 1 l)
APPWEEK
Kiehl's
Ultra Facial Oil-Free Cleanser • Reinigingsgel
€ 25,00
150 ml (€ 166,67 / 1 l)
APPWEEK
Kiehl's
Midnight Recovery Botanical Cleansing • Reinigingsolie
€ 38,00
Adviesprijs€ 41,00 (-7%)
175 ml (€ 217,14 / 1 l)
APPWEEK
Kiehl's
Magic Elixir • Haarolie
€ 28,56
Adviesprijs€ 33,00 (-13%)
125 ml (€ 228,48 / 1 l)
APPWEEK
Beperkt
Kiehl's
Unwrap Smooth Skin Anti-Aging Geschenk-Set • Gezichtsverzorgingsset
€ 125,00
1 st (€ 125,00 / 1 pcs)
APPWEEK
Beperkt
Kiehl's
Facial Fuel Men's Bundle Set • Gezichtsverzorgingsset
€ 76,00
1 st (€ 76,00 / 1 pcs)
APPWEEK
Beperkt
Kiehl's
Ultra Facial Cleanse Tone Hydrate Set • Gezichtsverzorgingsset
€ 41,00
1 st (€ 41,00 / 1 pcs)
APPWEEK
Beperkt
Kiehl's
Ultra Facial Head To Toe Hydration Set • Gezichtsverzorgingsset
€ 40,00
1 st (€ 40,00 / 1 pcs)
APPWEEK
Beperkt
Kiehl's
Men's Grooming Travel Set • Gezichtsverzorgingsset
€ 74,00
1 st (€ 74,00 / 1 pcs)
APPWEEK
Kiehl's
Gentle Cleanser • Reinigingsgel
€ 37,00
500 ml (€ 74,00 / 1 l)
APPWEEK
Kiehl's
Iris Extract Activating Treatment Essence • Toner
€ 57,00
200 ml (€ 285,00 / 1 l)
APPWEEK
Kiehl's
Ultra Facial Barrier Balm • Gezichtscrème
€ 34,00
5 g (€ 68,00 / 10 g)
APPWEEK
Kiehl's
Vital Skin-Strengthening Super Serum • Serum
vanaf € 69,00
30 ml (€ 2.300,00 / 1 l)
APPWEEK
Kiehl's
Epidermal Re-Texturizing Micro-Dermabrasion • Lichaamsscrub
€ 48,49
Adviesprijs€ 59,00 (-18%)
75 ml (€ 646,53 / 1 l)
APPWEEK
Kiehl's
Expertly Clear Blemish Treating & Preventing Lotion • Gezichtslotion
€ 39,00
60 ml (€ 650,00 / 1 l)
APPWEEK
Kiehl's
Olive Fruit Oil • Shampoo
€ 41,82
500 ml (€ 83,64 / 1 l)
APPWEEK
Kiehl's
Age Defender Moisturizer • Gezichtscrème
€ 59,47
Adviesprijs€ 70,00 (-15%)
50 ml (€ 1.189,40 / 1 l)
APPWEEK
Kiehl's
Lip Balm #1 • Lippenbalsem
€ 13,00
15 ml (€ 866,67 / 1 l)
APPWEEK
Kiehl's
Cucumber Herbal Conditioning Cleanser • Reinigingsgel
€ 29,00
150 ml (€ 193,33 / 1 l)
APPWEEK
Kiehl's
Body Fuel All-in-One Energizing Wash • Douchegel
€ 29,00
250 ml (€ 116,00 / 1 l)
APPWEEK
Kiehl's
PURE SERUM 10% Glycolic Acid • Serum
€ 37,00
30 ml (€ 1.233,33 / 1 l)
APPWEEK
Kiehl's
Clearly Corrective Brightening & Soothing • Toner
€ 57,00
200 ml (€ 285,00 / 1 l)
APPWEEK
Kiehl's
Ultra Facial Oil-Free Toner • Toner
€ 26,00
250 ml (€ 104,00 / 1 l)
APPWEEK
Kiehl's
Rice & Wheat Volumizing • Shampoo
€ 44,00
500 ml (€ 88,00 / 1 l)
APPWEEK
Kiehl's
Hair Conditioner and Grooming Aid Formula 133 • Conditioner
€ 42,00
500 ml (€ 84,00 / 1 l)
Pagina2van2