Gratis verzending vanaf € 29,-
Tot 2 gratis samples
Veilig betalen
Gratis retourneren binnen 120 dagen

LANCÔME

Lancôme merklogo
Zoe Saldaña met Absolue Longevity gezichtscrème

Lancôme: Schoonheid à la française

Sensuele geuren, verleidelijke make-up en zeer effectieve huidverzorging: met onze savoir-faire laten we de glimlach van elke vrouw stralen. Onze missie is om iedereen niet alleen mooier, maar ook gelukkiger te maken, want voor Lancôme is geluk de meest aantrekkelijke vorm van schoonheid.

Zoe Saldaña met Absolue Longevity gezichtscrème

Lancôme: Schoonheid à la française

Sensuele geuren, verleidelijke make-up en zeer effectieve huidverzorging: met onze savoir-faire laten we de glimlach van elke vrouw stralen. Onze missie is om iedereen niet alleen mooier, maar ook gelukkiger te maken, want voor Lancôme is geluk de meest aantrekkelijke vorm van schoonheid.

Bestseller van LANCÔME

LANCÔME
La vie est belle Refillable • Eau de Parfum
vanaf € 73,00
30 ml (€ 2.433,33 / 1 L)
LANCÔME
Trésor • Eau de Parfum
vanaf € 60,00
30 ml (€ 2.000,00 / 1 L)
LANCÔME
Rénergie H.C.F. Triple Serum • Serum
vanaf € 60,00
Adviesprijs€ 72,00 (-17%)
20 ml (€ 3.000,00 / 1 L)
LANCÔME
Hypnôse • Mascara
vanaf € 39,00
6.2 ml (€ 62,90 / 10 ml)
LANCÔME
Teint Idole Ultra Wear 24H Wear & Comfort • Vloeibare foundation
vanaf € 27,50
Adviesprijs€ 55,00 (-50%)
30 ml (€ 916,67 / 1 L)
LANCÔME
Idôle • Eau de Parfum
vanaf € 52,00
Adviesprijs€ 67,00 (-22%)
25 ml (€ 2.080,00 / 1 L)
LANCÔME
Génifique Ultimate • Serum
vanaf € 45,00
Adviesprijs€ 60,00 (-25%)
20 ml (€ 2.250,00 / 1 L)
LANCÔME
Miracle • Eau de Parfum
vanaf € 57,50
Adviesprijs€ 65,00 (-12%)
30 ml (€ 1.916,67 / 1 L)
LANCÔME
Trésor Midnight Rose • Eau de Parfum
vanaf € 48,80
Adviesprijs€ 67,00 (-27%)
30 ml (€ 1.626,67 / 1 L)
LANCÔME Nieuwigheden

De nieuwe La vie est belle: Very Cherry

Jezelf zijn was nog nooit zo onweerstaanbaar. La vie est belle Very Cherry, Lancôme’s eerste houtachtige kersengeur, viert al je facetten – vrij en gepassioneerd. Uitdrukkingskrachtig in plaats van conformistisch, combineert deze geur zoete frisheid met houtachtige diepgang. Sappige kers ontmoet gepoederd viooltjesblad en sensuele oud voor een stralende, diepe en verslavende kenmerkende geur.

LANCÔME
La vie est belle L'Elixir Very Cherry • Eau de Parfum
vanaf € 70,00
Adviesprijs€ 82,00 (-15%)
30 ml (€ 2.333,33 / 1 L)
Beperkt
LANCÔME
Absolue Longevity MD Intercept Set • Gezichtsverzorgingsset
€ 165,00
1 st (€ 165,00 / 1 st)
LANCÔME
Teint Idole Shaping Foundation Stick • Foundationstick
vanaf € 50,00
9 g (€ 55,56 / 10 g)
LANCÔME
Rénergie Collagen Lift-Xtend Cream • Gezichtscrème
€ 110,00
50 ml (€ 2.200,00 / 1 L)

Samen werken aan een duurzamere toekomst

Schoonheid bij Lancôme is verantwoordelijkheid voor morgen. Op Domaine de la Rose beschermen we biodiversiteit via biologische landbouw. Deze belofte zie je terug in onze navulbare geuren, huidverzorging en make-up. Met navullingen kies je voor maximale kwaliteit met minder materiaalverbruik. Zo bouwen we samen aan een duurzamere toekomst.

Samen werken aan een duurzamere toekomst

Schoonheid bij Lancôme is verantwoordelijkheid voor morgen. Op Domaine de la Rose beschermen we biodiversiteit via biologische landbouw. Deze belofte zie je terug in onze navulbare geuren, huidverzorging en make-up. Met navullingen kies je voor maximale kwaliteit met minder materiaalverbruik. Zo bouwen we samen aan een duurzamere toekomst.

Samen werken aan een duurzamere toekomst

Schoonheid bij Lancôme is verantwoordelijkheid voor morgen. Op Domaine de la Rose beschermen we biodiversiteit via biologische landbouw. Deze belofte zie je terug in onze navulbare geuren, huidverzorging en make-up. Met navullingen kies je voor maximale kwaliteit met minder materiaalverbruik. Zo bouwen we samen aan een duurzamere toekomst.

Alle producten

192 producten
192 producten
APPWEEK
LANCÔME
Teint Idole Ultra Wear Stick • Foundationstick
vanaf € 49,00
9 g (€ 54,44 / 10 g)
APPWEEK
LANCÔME
Gel Éclat • Reinigingsschuim
€ 40,00
125 ml (€ 320,00 / 1 l)
APPWEEK
Beperkt
LANCÔME
Génifique Day Routine Set • Gezichtsverzorgingsset
€ 93,00
1 st (€ 93,00 / 1 pcs)
APPWEEK
LANCÔME
Rénergie C.R.X. Triple Serum Retinol • Serum
vanaf € 78,00
20 ml (€ 3.900,00 / 1 l)
APPWEEK
+3 meer
LANCÔME
L'Absolu Blush Subtil • Blush
vanaf € 49,00
5 g (€ 98,00 / 10 g)
APPWEEK
LANCÔME
Advanced Clarifique • Toner
€ 80,00
150 ml (€ 533,33 / 1 l)
APPWEEK
+5 meer
+2 meer
LANCÔME
Lip Idôle CuddleBlur™ Inflatable Lip Velvet • Lippenstift
vanaf € 39,00
8.5 ml (€ 45,88 / 10 ml)
APPWEEK
+4 meer
+1 meer
LANCÔME
Idôle Juicy Blush • Blushcrème
vanaf € 39,75
Adviesprijs€ 42,00 (-5%)
9 ml (€ 44,17 / 10 ml)
APPWEEK
+10 meer
+7 meer
LANCÔME
Lip Idole Lip Shaper • Lipliner
vanaf € 17,41
Adviesprijs€ 28,00 (-38%)
1.2 g (€ 145,08 / 10 g)
APPWEEK
+11 meer
+8 meer
LANCÔME
Lip Idôle Juicytreat • Lipgloss
vanaf € 39,00
8.5 ml (€ 45,88 / 10 ml)
APPWEEK
+5 meer
+2 meer
LANCÔME
Monsieur Big Drama Liqui-Pencil • Kajal potlood
vanaf € 29,00
1.2 g (€ 241,67 / 10 g)
APPWEEK
LANCÔME
Blanc Expert Empty Case • Cushion foundation
€ 8,00
Adviesprijs€ 16,00 (-50%)
1 st (€ 8,00 / 1 pcs)
APPWEEK
Beperkt
LANCÔME
Miracle 30 ml Eau de Parfum Set • Geurset
€ 65,00
1 st (€ 65,00 / 1 pcs)
APPWEEK
Beperkt
LANCÔME
Lash Idôle Mascara Set (+ BI-Facial 30ml + MINI Khol Liner) • Oogmake-up set
€ 37,00
1 st (€ 37,00 / 1 pcs)
APPWEEK
Beperkt
LANCÔME
Hypnôse Drama Mascara Set (+ BI-Facial 30ml + MINI Khol Liner) • Oogmake-up set
€ 41,00
1 st (€ 41,00 / 1 pcs)
APPWEEK
Nieuw
+8 meer
+5 meer
LANCÔME
L'Absolu Rouge Glaze Tintation • Lippenstift
vanaf € 42,00
4.5 ml (€ 93,33 / 10 ml)
APPWEEK
Beperkt
LANCÔME
Hydra Zen Day Set • Gezichtsverzorgingsset
€ 60,00
1 st (€ 60,00 / 1 pcs)
APPWEEK
Beperkt
LANCÔME
Lash Idôle Curl Goddess Set • Oogmake-up set
€ 37,00
1 st (€ 37,00 / 1 pcs)
APPWEEK
Beperkt
LANCÔME
La vie est belle Eau de Parfum 100 ml Set (+ Bodylotion 50 ml + MINI Mascara) • Geurset
€ 139,00
1 st (€ 139,00 / 1 pcs)
APPWEEK
Nieuw
LANCÔME
Génifique Repair Cleanser • Reinigingsgel
€ 40,00
200 ml (€ 200,00 / 1 l)
APPWEEK
LANCÔME
Lip Idôle Butterglow Glowy Color Balm • Lippenbalsem
vanaf € 42,00
3 g (€ 140,00 / 10 g)
APPWEEK
Nieuw
LANCÔME
Skin Idôle Makeup Magnet Skin-Loving Micro Setting Mist • Fixing Spray
€ 29,00
100 ml (€ 290,00 / 1 l)
APPWEEK
LANCÔME
Absolue Longevity MD Anticipate Cream • Serum
€ 155,00
50 ml (€ 3.100,00 / 1 l)
APPWEEK
Nieuw
LANCÔME
Génifique Repair Shot • Gezichtscrème
€ 95,00
20 ml (€ 4.750,00 / 1 l)
APPWEEK
Beperkt
LANCÔME
Rénergie H.P.N. 300-Peptide + Eye Cream Set • Gezichtsverzorgingsset
€ 126,00
1 st (€ 126,00 / 1 pcs)
APPWEEK
Beperkt
LANCÔME
Absolue Longevity Soft Cream 60 ml Set • Gezichtsverzorgingsset
€ 285,00
1 st (€ 285,00 / 1 pcs)
APPWEEK
LANCÔME
Juicy Tubes Cheeks Blush Tint • Blushcrème
vanaf € 25,00
10 ml (€ 2.500,00 / 1 l)
APPWEEK
Beperkt
LANCÔME
Idôle Eau de Parfum 100 ml Set • Geurset
€ 139,00
1 st (€ 139,00 / 1 pcs)
APPWEEK
LANCÔME
Juicy Tubes Cheeks Highlighter • Highlighter
vanaf € 25,00
10 ml (€ 2.500,00 / 1 l)
APPWEEK
LANCÔME
Absolue Longevity MD Intercept Serum • Serum
€ 175,00
50 ml (€ 3.500,00 / 1 l)
APPWEEK
LANCÔME
Absolue Longevity MD Reset Cream • Gezichtscrème
€ 155,00
50 ml (€ 3.100,00 / 1 l)
APPWEEK
LANCÔME
Melt Goddess Remover • Oogmake-up Remover
€ 38,00
8 ml (€ 47,50 / 10 ml)
APPWEEK
LANCÔME
Teint Idole Ultra Wear C.E. Skin Transforming • Highlighter
vanaf € 55,00
10 g (€ 5.500,00 / 1 kg)
APPWEEK
LANCÔME
Teint Idole Glow Stick • Highlighter
€ 50,00
9.2 g (€ 54,35 / 10 g)
APPWEEK
Beperkt
LANCÔME
Lash Idôle Mascara Set (+ Mini Kajastift + Bi-Facil 30 ml) • Oogmake-up set
€ 37,00
1 st (€ 37,00 / 1 pcs)
APPWEEK
LANCÔME
Teint Idole Ultra Wear C.E. Skin Transforming 24H • Highlighter
vanaf € 55,00
10 g (€ 5.500,00 / 1 kg)
APPWEEK
LANCÔME
Absolue Rose 80 Balm to Foam • Reinigingsschuim
€ 100,00
150 ml (€ 666,67 / 1 l)
APPWEEK
LANCÔME
Absolue Rose 80 Micro-Essence Emulsion • Gezichtsemulsie
€ 190,00
100 ml (€ 1.900,00 / 1 l)
APPWEEK
LANCÔME
Absolue Rose 80 Essence-In-Lotion • Gezichtslotion
€ 135,00
150 ml (€ 900,00 / 1 l)
APPWEEK
Beperkt
LANCÔME
Juicy Tubes Marshmallow Electro + Cocoa Macchiato + Cheeky Cherry • Lip Kits
€ 46,00
1 st (€ 46,00 / 1 pcs)
APPWEEK
LANCÔME
Cils Booster Lash Activating Serum • Wimperserum
€ 52,00
Adviesprijs€ 57,00 (-9%)
4 ml (€ 130,00 / 10 ml)
APPWEEK
LANCÔME
Brôw Define • Wenkbrauwpotlood
€ 30,00
0.9 g (€ 333,33 / 10 g)
APPWEEK
LANCÔME
Teint Idole Ultra Wear • Vloeibare foundation
€ 47,00
30 ml (€ 1.566,67 / 1 l)
APPWEEK
LANCÔME
Absolue The Lip Balm • Lippenbalsem
€ 87,00
9 g (€ 96,67 / 10 g)
APPWEEK
LANCÔME
Idôle Body Up Cream • Bodylotion
€ 55,00
200 ml (€ 275,00 / 1 l)
APPWEEK
LANCÔME
Idôle Hands on cream • Handcrème
€ 25,00
30 ml (€ 833,33 / 1 l)
APPWEEK
LANCÔME
Absolue Le Serum • Serum
€ 320,00
30 ml (€ 10.666,67 / 1 l)
APPWEEK
LANCÔME
L'Absolu Rouge Drama Ink • Liquid Lipstick
€ 42,00
6 ml (€ 70,00 / 10 ml)
Pagina4van4