Gratis verzending vanaf € 29,-
Tot 2 gratis samples
Veilig betalen
Gratis retourneren binnen 120 dagen

LANCÔME

Lancôme merklogo
Zoe Saldaña met Absolue Longevity gezichtscrème

Lancôme: Schoonheid à la française

Sensuele geuren, verleidelijke make-up en zeer effectieve huidverzorging: met onze savoir-faire laten we de glimlach van elke vrouw stralen. Onze missie is om iedereen niet alleen mooier, maar ook gelukkiger te maken, want voor Lancôme is geluk de meest aantrekkelijke vorm van schoonheid.

Zoe Saldaña met Absolue Longevity gezichtscrème

Lancôme: Schoonheid à la française

Sensuele geuren, verleidelijke make-up en zeer effectieve huidverzorging: met onze savoir-faire laten we de glimlach van elke vrouw stralen. Onze missie is om iedereen niet alleen mooier, maar ook gelukkiger te maken, want voor Lancôme is geluk de meest aantrekkelijke vorm van schoonheid.

Bestseller van LANCÔME

LANCÔME
La vie est belle Refillable • Eau de Parfum
vanaf € 73,00
30 ml (€ 2.433,33 / 1 L)
LANCÔME
Trésor • Eau de Parfum
vanaf € 60,00
30 ml (€ 2.000,00 / 1 L)
LANCÔME
Rénergie H.C.F. Triple Serum • Serum
vanaf € 60,00
Adviesprijs€ 72,00 (-17%)
20 ml (€ 3.000,00 / 1 L)
LANCÔME
Hypnôse • Mascara
vanaf € 39,00
6.2 ml (€ 62,90 / 10 ml)
LANCÔME
Teint Idole Ultra Wear 24H Wear & Comfort • Vloeibare foundation
vanaf € 27,50
Adviesprijs€ 55,00 (-50%)
30 ml (€ 916,67 / 1 L)
LANCÔME
Idôle • Eau de Parfum
vanaf € 52,00
Adviesprijs€ 67,00 (-22%)
25 ml (€ 2.080,00 / 1 L)
LANCÔME
Génifique Ultimate • Serum
vanaf € 42,00
Adviesprijs€ 60,00 (-30%)
20 ml (€ 2.100,00 / 1 L)
LANCÔME
Miracle • Eau de Parfum
vanaf € 57,50
Adviesprijs€ 65,00 (-12%)
30 ml (€ 1.916,67 / 1 L)
LANCÔME
Trésor Midnight Rose • Eau de Parfum
vanaf € 47,90
Adviesprijs€ 67,00 (-28%)
30 ml (€ 1.596,67 / 1 L)
LANCÔME Nieuwigheden

De nieuwe La vie est belle: Very Cherry

Jezelf zijn was nog nooit zo onweerstaanbaar. La vie est belle Very Cherry, Lancôme’s eerste houtachtige kersengeur, viert al je facetten – vrij en gepassioneerd. Uitdrukkingskrachtig in plaats van conformistisch, combineert deze geur zoete frisheid met houtachtige diepgang. Sappige kers ontmoet gepoederd viooltjesblad en sensuele oud voor een stralende, diepe en verslavende kenmerkende geur.

LANCÔME
La vie est belle L'Elixir Very Cherry • Eau de Parfum
vanaf € 80,50
30 ml (€ 2.683,33 / 1 L)
Beperkt
LANCÔME
Absolue Longevity MD Intercept Set • Gezichtsverzorgingsset
€ 165,00
1 st (€ 165,00 / 1 st)
LANCÔME
Teint Idole Shaping Foundation Stick • Foundationstick
vanaf € 50,00
9 g (€ 55,56 / 10 g)
LANCÔME
Rénergie Collagen Lift-Xtend Cream • Gezichtscrème
€ 110,00
50 ml (€ 2.200,00 / 1 L)

Samen werken aan een duurzamere toekomst

Schoonheid bij Lancôme is verantwoordelijkheid voor morgen. Op Domaine de la Rose beschermen we biodiversiteit via biologische landbouw. Deze belofte zie je terug in onze navulbare geuren, huidverzorging en make-up. Met navullingen kies je voor maximale kwaliteit met minder materiaalverbruik. Zo bouwen we samen aan een duurzamere toekomst.

Samen werken aan een duurzamere toekomst

Schoonheid bij Lancôme is verantwoordelijkheid voor morgen. Op Domaine de la Rose beschermen we biodiversiteit via biologische landbouw. Deze belofte zie je terug in onze navulbare geuren, huidverzorging en make-up. Met navullingen kies je voor maximale kwaliteit met minder materiaalverbruik. Zo bouwen we samen aan een duurzamere toekomst.

Samen werken aan een duurzamere toekomst

Schoonheid bij Lancôme is verantwoordelijkheid voor morgen. Op Domaine de la Rose beschermen we biodiversiteit via biologische landbouw. Deze belofte zie je terug in onze navulbare geuren, huidverzorging en make-up. Met navullingen kies je voor maximale kwaliteit met minder materiaalverbruik. Zo bouwen we samen aan een duurzamere toekomst.

Alle producten

192 producten
192 producten
MYSTERY
LANCÔME
Rénergie H.P.N. UVMUNE Cream SPF50 Refill • Gezichtscrème
€ 100,00
50 ml (€ 2.000,00 / 1 l)
MYSTERY
LANCÔME
La vie est belle Intensément • Eau de Parfum
vanaf € 155,00
100 ml (€ 1.550,00 / 1 l)
MYSTERY
+16 meer
+13 meer
LANCÔME
L'absolu rouge Romige • Lippenstift
vanaf € 44,94
3.4 g (€ 132,18 / 10 g)
MYSTERY
+6 meer
+3 meer
LANCÔME
Le Stylo Waterproof • Eyeliner
vanaf € 29,00
0.3 g (€ 966,67 / 10 g)
MYSTERY
LANCÔME
Hydra Zen Crème Riche for dry Skin • Gezichtscrème
€ 47,52
Adviesprijs€ 60,00 (-21%)
50 ml (€ 950,40 / 1 l)
MYSTERY
LANCÔME
Nutrix Royal • Bodylotion
vanaf € 33,63
400 ml (€ 84,08 / 1 l)
MYSTERY
LANCÔME
Idôle Power • Eau de Parfum
vanaf € 59,50
Adviesprijs€ 72,00 (-17%)
25 ml (€ 2.380,00 / 1 l)
MYSTERY
LANCÔME
Trésor Midnight Rose • Eau de Parfum
vanaf € 47,90
Adviesprijs€ 67,00 (-28%)
30 ml (€ 1.596,67 / 1 l)
MYSTERY
LANCÔME
Lash Idôle Curl Goddess • Mascara
vanaf € 17,00
4 ml (€ 42,50 / 10 ml)
MYSTERY
Beperkt
LANCÔME
Nutrix FACE + BODY SET • Gezichtsverzorgingsset
€ 55,00
1 st (€ 55,00 / 1 pcs)
MYSTERY
LANCÔME
Galatéis Douceur • Reinigingsmelk
€ 48,00
400 ml (€ 120,00 / 1 l)
MYSTERY
LANCÔME
Lancôme Ô Oui • Eau de Toilette
€ 70,00
Adviesprijs€ 85,00 (-18%)
100 ml (€ 700,00 / 1 l)
MYSTERY
LANCÔME
Idôle Peach'N Roses • Eau de Parfum
vanaf € 57,90
Adviesprijs€ 65,00 (-11%)
25 ml (€ 2.316,00 / 1 l)
MYSTERY
Beperkt
LANCÔME
Absolue The Eye Cream Set • Gezichtsverzorgingsset
€ 175,00
1 st (€ 175,00 / 1 pcs)
MYSTERY
LANCÔME
Mousse Éclat • Reinigingsschuim
€ 27,95
Adviesprijs€ 40,00 (-30%)
200 ml (€ 139,75 / 1 l)
MYSTERY
LANCÔME
Hydra Zen Anti-Stress Glow • Face Fluid
€ 55,00
50 ml (€ 1.100,00 / 1 l)
MYSTERY
LANCÔME
Trésor • Eau de Parfum
vanaf € 60,00
30 ml (€ 2.000,00 / 1 l)
MYSTERY
LANCÔME
Idôle Refill • Eau de Parfum
€ 94,90
Adviesprijs€ 119,00 (-20%)
100 ml (€ 949,00 / 1 l)
MYSTERY
+13 meer
+10 meer
LANCÔME
L'Absolu Rouge Drama Matte • Lippenstift
vanaf € 40,00
Adviesprijs€ 45,00 (-11%)
4 g (€ 100,00 / 10 g)
MYSTERY
+9 meer
+6 meer
LANCÔME
Juicy Tubes • Lipgloss
vanaf € 20,00
15 ml (€ 1.333,33 / 1 l)
MYSTERY
+24 meer
+21 meer
LANCÔME
Teint Idole Shaping Foundation Stick • Foundationstick
vanaf € 50,00
9 g (€ 55,56 / 10 g)
MYSTERY
LANCÔME
Advanced Génifique • Serum
€ 102,70
Adviesprijs€ 177,00 (-42%)
100 ml (€ 1.027,00 / 1 l)
MYSTERY
Beperkt
LANCÔME
Summer Essentials Set • Geurset
€ 52,00
1 st (€ 52,00 / 1 pcs)
MYSTERY
LANCÔME
Eau Micellaire Douceur • Toner
€ 48,00
400 ml (€ 120,00 / 1 l)
MYSTERY
Beperkt
LANCÔME
Rénergie C.R.X. Triple Serum Retinol Set • Gezichtsverzorgingsset
€ 158,00
1 st (€ 158,00 / 1 pcs)
MYSTERY
Beperkt
LANCÔME
Lash Idôle Flutter Extension Mascara Set (+ MINI Lip Liner + MINI Butter Glow) • Oogmake-up set
€ 37,00
1 st (€ 37,00 / 1 pcs)
MYSTERY
LANCÔME
Hypnôse Waterproof • Mascara
€ 39,00
6 ml (€ 65,00 / 10 ml)
MYSTERY
LANCÔME
Rénergie H.P.N. 300-Peptide Cream Refill • Gezichtscrème
€ 95,00
50 ml (€ 1.900,00 / 1 l)
MYSTERY
LANCÔME
Idôle Now • Eau de Parfum
vanaf € 122,00
Adviesprijs€ 139,00 (-12%)
100 ml (€ 1.220,00 / 1 l)
MYSTERY
LANCÔME
Trésor La Nuit L'Eau de Parfum • Eau de Parfum
vanaf € 67,50
30 ml (€ 2.250,00 / 1 l)
MYSTERY
8 Beschikbare kleuren
LANCÔME
Hypnôse • Oogschaduwpalette
vanaf € 56,80
3.5 g (€ 162,29 / 10 g)
MYSTERY
+1 meer
LANCÔME
Blush Subtil • Blush
vanaf € 49,00
5.1 g (€ 96,08 / 10 g)
MYSTERY
LANCÔME
Absolue Longevity Soft Cream Refill • Gezichtscrème
€ 240,00
60 ml (€ 4.000,00 / 1 l)
MYSTERY
LANCÔME
Absolue Longevity MD Reset Serum • Serum
€ 175,00
50 ml (€ 3.500,00 / 1 l)
MYSTERY
LANCÔME
Hydra Zen Day Creme • Dagcrème
vanaf € 60,00
50 ml (€ 1.200,00 / 1 l)
MYSTERY
LANCÔME
Hypnôse L'Absolu de Noir • Mascara
€ 39,00
6.2 ml (€ 62,90 / 10 ml)
MYSTERY
+2 meer
LANCÔME
Ombre Hypnôse Stylo • Oogschaduw
vanaf € 23,40
Adviesprijs€ 36,00 (-35%)
1.4 g (€ 167,14 / 10 g)
MYSTERY
LANCÔME
Tonique Douceur • Toner
€ 49,00
400 ml (€ 122,50 / 1 l)
MYSTERY
Exclusief
+12 meer
+9 meer
LANCÔME
L'Absolu Rouge Intimatte • Lippenstift
vanaf € 45,00
3 g (€ 150,00 / 10 g)
MYSTERY
Beperkt
LANCÔME
Idôle Peach'N Roses Mini • Eau de Parfum
€ 25,00
10 ml (€ 2.500,00 / 1 l)
MYSTERY
LANCÔME
Rénergie • Gezichtscrème
€ 68,00
Adviesprijs€ 100,00 (-32%)
50 ml (€ 1.360,00 / 1 l)
MYSTERY
LANCÔME
Lancôme Ô Oui Hair & Body Mist - Your Daily Boost of Euphoria • Body Mist
€ 21,90
Adviesprijs€ 29,00 (-24%)
100 ml (€ 219,00 / 1 l)
MYSTERY
Beperkt
LANCÔME
Teint Idole Shaping Blush Stick • Blush
vanaf € 50,00
9.2 g (€ 54,35 / 10 g)
MYSTERY
LANCÔME
Rénergie H.P.N. 300-Peptide Rich Cream • Gezichtscrème
€ 83,85
Adviesprijs€ 123,00 (-32%)
50 ml (€ 1.677,00 / 1 l)
MYSTERY
LANCÔME
La vie est belle Iris Absolu • Eau de Parfum
vanaf € 81,60
Adviesprijs€ 117,00 (-30%)
50 ml (€ 1.632,00 / 1 l)
MYSTERY
LANCÔME
La Nuit Trésor Le Parfum • Parfum
€ 119,00
Adviesprijs€ 150,00 (-21%)
100 ml (€ 1.190,00 / 1 l)
MYSTERY
LANCÔME
La vie est belle • Douchegel
€ 49,00
200 ml (€ 245,00 / 1 l)
MYSTERY
LANCÔME
La Nuit Trésor Rouge Drama • Eau de Parfum
vanaf € 93,90
Adviesprijs€ 109,00 (-14%)
50 ml (€ 1.878,00 / 1 l)
Pagina2van4