Gratis verzending vanaf € 29,-
Tot 2 gratis samples
Veilig betalen
Gratis retourneren binnen 120 dagen

LANCÔME

Lancôme merklogo
Zoe Saldaña met Absolue Longevity gezichtscrème

Lancôme: Schoonheid à la française

Sensuele geuren, verleidelijke make-up en zeer effectieve huidverzorging: met onze savoir-faire laten we de glimlach van elke vrouw stralen. Onze missie is om iedereen niet alleen mooier, maar ook gelukkiger te maken, want voor Lancôme is geluk de meest aantrekkelijke vorm van schoonheid.

Zoe Saldaña met Absolue Longevity gezichtscrème

Lancôme: Schoonheid à la française

Sensuele geuren, verleidelijke make-up en zeer effectieve huidverzorging: met onze savoir-faire laten we de glimlach van elke vrouw stralen. Onze missie is om iedereen niet alleen mooier, maar ook gelukkiger te maken, want voor Lancôme is geluk de meest aantrekkelijke vorm van schoonheid.

Bestseller van LANCÔME

LANCÔME
La vie est belle Refillable • Eau de Parfum
vanaf € 73,00
30 ml (€ 2.433,33 / 1 L)
LANCÔME
Trésor • Eau de Parfum
vanaf € 60,00
30 ml (€ 2.000,00 / 1 L)
LANCÔME
Rénergie H.C.F. Triple Serum • Serum
vanaf € 60,00
Adviesprijs€ 72,00 (-17%)
20 ml (€ 3.000,00 / 1 L)
LANCÔME
Hypnôse • Mascara
vanaf € 39,00
6.2 ml (€ 62,90 / 10 ml)
LANCÔME
Teint Idole Ultra Wear 24H Wear & Comfort • Vloeibare foundation
vanaf € 27,50
Adviesprijs€ 55,00 (-50%)
30 ml (€ 916,67 / 1 L)
LANCÔME
Idôle • Eau de Parfum
vanaf € 52,00
Adviesprijs€ 67,00 (-22%)
25 ml (€ 2.080,00 / 1 L)
LANCÔME
Génifique Ultimate • Serum
vanaf € 45,00
Adviesprijs€ 60,00 (-25%)
20 ml (€ 2.250,00 / 1 L)
LANCÔME
Miracle • Eau de Parfum
vanaf € 57,50
Adviesprijs€ 65,00 (-12%)
30 ml (€ 1.916,67 / 1 L)
LANCÔME
Trésor Midnight Rose • Eau de Parfum
vanaf € 48,80
Adviesprijs€ 67,00 (-27%)
30 ml (€ 1.626,67 / 1 L)
LANCÔME Nieuwigheden

De nieuwe La vie est belle: Very Cherry

Jezelf zijn was nog nooit zo onweerstaanbaar. La vie est belle Very Cherry, Lancôme’s eerste houtachtige kersengeur, viert al je facetten – vrij en gepassioneerd. Uitdrukkingskrachtig in plaats van conformistisch, combineert deze geur zoete frisheid met houtachtige diepgang. Sappige kers ontmoet gepoederd viooltjesblad en sensuele oud voor een stralende, diepe en verslavende kenmerkende geur.

LANCÔME
La vie est belle L'Elixir Very Cherry • Eau de Parfum
vanaf € 70,00
Adviesprijs€ 82,00 (-15%)
30 ml (€ 2.333,33 / 1 L)
Beperkt
LANCÔME
Absolue Longevity MD Intercept Set • Gezichtsverzorgingsset
€ 165,00
1 st (€ 165,00 / 1 st)
LANCÔME
Teint Idole Shaping Foundation Stick • Foundationstick
vanaf € 50,00
9 g (€ 55,56 / 10 g)
LANCÔME
Rénergie Collagen Lift-Xtend Cream • Gezichtscrème
€ 110,00
50 ml (€ 2.200,00 / 1 L)

Samen werken aan een duurzamere toekomst

Schoonheid bij Lancôme is verantwoordelijkheid voor morgen. Op Domaine de la Rose beschermen we biodiversiteit via biologische landbouw. Deze belofte zie je terug in onze navulbare geuren, huidverzorging en make-up. Met navullingen kies je voor maximale kwaliteit met minder materiaalverbruik. Zo bouwen we samen aan een duurzamere toekomst.

Samen werken aan een duurzamere toekomst

Schoonheid bij Lancôme is verantwoordelijkheid voor morgen. Op Domaine de la Rose beschermen we biodiversiteit via biologische landbouw. Deze belofte zie je terug in onze navulbare geuren, huidverzorging en make-up. Met navullingen kies je voor maximale kwaliteit met minder materiaalverbruik. Zo bouwen we samen aan een duurzamere toekomst.

Samen werken aan een duurzamere toekomst

Schoonheid bij Lancôme is verantwoordelijkheid voor morgen. Op Domaine de la Rose beschermen we biodiversiteit via biologische landbouw. Deze belofte zie je terug in onze navulbare geuren, huidverzorging en make-up. Met navullingen kies je voor maximale kwaliteit met minder materiaalverbruik. Zo bouwen we samen aan een duurzamere toekomst.

Alle producten

192 producten
192 producten
APPWEEK
LANCÔME
Absolue Longevity MD Intercept Cream • Gezichtscrème
€ 155,00
50 ml (€ 3.100,00 / 1 l)
APPWEEK
LANCÔME
Artliner • Eyeliner
vanaf € 42,00
1.4 ml (€ 300,00 / 10 ml)
APPWEEK
LANCÔME
Monsieur Big • Mascara
€ 35,00
10 ml (€ 3.500,00 / 1 l)
APPWEEK
LANCÔME
Génifique Ultimate Refill • Serum
€ 112,00
50 ml (€ 2.240,00 / 1 l)
APPWEEK
Exclusief
+12 meer
+9 meer
LANCÔME
L'Absolu Rouge Intimatte • Lippenstift
vanaf € 45,00
3 g (€ 150,00 / 10 g)
APPWEEK
LANCÔME
Génifique Ultimate • Serum
vanaf € 45,00
Adviesprijs€ 60,00 (-25%)
20 ml (€ 2.250,00 / 1 l)
APPWEEK
LANCÔME
Lait Galatée Confort • Reinigingsmelk
vanaf € 27,00
200 ml (€ 135,00 / 1 l)
APPWEEK
LANCÔME
Tonique Confort • Toner
vanaf € 35,00
200 ml (€ 175,00 / 1 l)
APPWEEK
LANCÔME
Rénergie H.P.N. 300-Peptide Cream • Gezichtscrème
vanaf € 35,00
15 ml (€ 2.333,33 / 1 l)
APPWEEK
LANCÔME
Rénergie H.P.N. UVMUNE Cream SPF50 • Gezichtscrème
vanaf € 130,00
50 ml (€ 2.600,00 / 1 l)
APPWEEK
LANCÔME
La vie est belle Intensément • Eau de Parfum
vanaf € 128,89
Adviesprijs€ 155,00 (-17%)
100 ml (€ 1.288,90 / 1 l)
APPWEEK
LANCÔME
Absolue The Eye Cream • Oogcrème
€ 160,00
20 ml (€ 8.000,00 / 1 l)
APPWEEK
LANCÔME
Brow Shaping Powdery Pencil • Wenkbrauwpotlood
vanaf € 30,00
1 g (€ 300,00 / 10 g)
APPWEEK
LANCÔME
Lash Idôle Waterproof • Mascara
€ 35,00
8 ml (€ 43,75 / 10 ml)
APPWEEK
LANCÔME
Hypnôse • Eau de Parfum
€ 105,43
Adviesprijs€ 125,00 (-16%)
75 ml (€ 1.405,73 / 1 l)
APPWEEK
LANCÔME
Génifique Lotion • Gezichtslotion
€ 100,00
150 ml (€ 666,67 / 1 l)
APPWEEK
LANCÔME
Advanced Génifique Nuit • Nachtcrème
€ 85,60
Adviesprijs€ 92,00 (-7%)
50 ml (€ 1.712,00 / 1 l)
APPWEEK
+15 meer
+12 meer
LANCÔME
Teint Idole Ultra Wear All Over • Concealer
vanaf € 38,00
13 ml (€ 2.923,08 / 1 l)
APPWEEK
LANCÔME
Rénergie Cream SPF 20 • Gezichtscrème
€ 123,00
50 ml (€ 2.460,00 / 1 l)
APPWEEK
LANCÔME
Magie Noire • Eau de Toilette
€ 88,50
Adviesprijs€ 107,00 (-17%)
75 ml (€ 1.180,00 / 1 l)
APPWEEK
LANCÔME
Poeme • Eau de Parfum
€ 134,25
100 ml (€ 1.342,50 / 1 l)
APPWEEK
LANCÔME
Monsieur Big Waterproof • Mascara
€ 35,00
10 ml (€ 3.500,00 / 1 l)
APPWEEK
+15 meer
+12 meer
LANCÔME
Lip Idôle Squalane-12 Butterglow • Lippenbalsem
vanaf € 42,00
3 g (€ 140,00 / 10 g)
APPWEEK
LANCÔME
Absolue Le Serum Refill • Serum
€ 265,00
30 ml (€ 8.833,33 / 1 l)
APPWEEK
+21 meer
+18 meer
LANCÔME
Teint Idole Ultra Wear Skin-Glow • Concealer
vanaf € 36,86
13 ml (€ 2.835,38 / 1 l)
APPWEEK
LANCÔME
Rénergie H.C.F. Triple Serum • Oogserum
€ 89,00
20 ml (€ 4.450,00 / 1 l)
APPWEEK
+9 meer
+6 meer
LANCÔME
Idôle Goddess Dimension Monoeyeshadow • Oogschaduw
vanaf € 33,00
1.2 g (€ 275,00 / 10 g)
APPWEEK
LANCÔME
Absolue Longevity Soft Cream • Gezichtscrème
vanaf € 165,00
30 ml (€ 5.500,00 / 1 l)
APPWEEK
LANCÔME
Confort Creme Mains • Handcrème
€ 15,00
75 ml (€ 200,00 / 1 l)
APPWEEK
LANCÔME
Idôle  • Eau de Toilette
vanaf € 54,00
Adviesprijs€ 60,00 (-10%)
25 ml (€ 2.160,00 / 1 l)
APPWEEK
LANCÔME
UV Expert Supra Screen SPF 50 • Zonnecrème
€ 47,00
40 ml (€ 1.175,00 / 1 l)
APPWEEK
Beperkt
LANCÔME
Génifique Day-Night Routine Set • Gezichtsverzorgingsset
€ 142,00
1 st (€ 142,00 / 1 pcs)
APPWEEK
LANCÔME
Crayon Khôl • Kajal potlood
vanaf € 28,00
1.8 g (€ 155,56 / 10 g)
APPWEEK
+2 meer
LANCÔME
Teint Idole Ultra Wear Skin Refining Setting Powder • Compact Powder
vanaf € 49,00
10 g (€ 4.900,00 / 1 kg)
APPWEEK
LANCÔME
Les Ô Ôver the Top • Eau de Toilette
€ 70,00
Adviesprijs€ 85,00 (-18%)
100 ml (€ 700,00 / 1 l)
APPWEEK
LANCÔME
Les Ô Zenith • Eau de Toilette
€ 66,50
Adviesprijs€ 85,00 (-22%)
100 ml (€ 665,00 / 1 l)
APPWEEK
LANCÔME
Hydra Zen Nuit • Nachtcrème
€ 59,00
Adviesprijs€ 75,00 (-21%)
50 ml (€ 1.180,00 / 1 l)
APPWEEK
LANCÔME
Uv expert Supra Screen Stick SPF 50 • Zonnestick
€ 37,00
18 g (€ 2.055,56 / 1 kg)
APPWEEK
+8 meer
+5 meer
LANCÔME
Idôle Eye-Blusher Tint • Oogschaduw
vanaf € 33,00
7 ml (€ 47,14 / 10 ml)
APPWEEK
+4 meer
+1 meer
LANCÔME
Teint Idole Ultra Wear C.E. Skin 24H • Bronzing poeder
vanaf € 55,00
10 g (€ 5.500,00 / 1 kg)
APPWEEK
LANCÔME
Les Ô Ôff Now • Eau de Toilette
€ 71,90
Adviesprijs€ 85,00 (-15%)
100 ml (€ 719,00 / 1 l)
APPWEEK
LANCÔME
Teint Idole Ultra Wear Halo Blur, Luminous Blurring • Compact Powder
€ 55,00
11 g (€ 5.000,00 / 1 kg)
APPWEEK
+17 meer
+14 meer
LANCÔME
Skin Idôle 3+ Serum Supertint • Vloeibare foundation
vanaf € 49,00
30 ml (€ 1.633,33 / 1 l)
APPWEEK
LANCÔME
Lancôme Ô Zenith Hair & Body Mist - Your Go-To Mist for Sunshine Joy • Body Mist
€ 21,90
Adviesprijs€ 29,00 (-24%)
100 ml (€ 219,00 / 1 l)
APPWEEK
LANCÔME
Lancôme Ô Cool Hair & Body Mist - Your Dose of Chill in a Bottle • Body Mist
€ 23,66
Adviesprijs€ 29,00 (-18%)
100 ml (€ 236,60 / 1 l)
APPWEEK
LANCÔME
Loose Setting Powder • Fixeerpoeder
€ 45,00
15 g (€ 3.000,00 / 1 kg)
APPWEEK
Beperkt
LANCÔME
Monsieur Big Mascara Set (+ Drama Liqui-Pencil Mini + Bi-Facil 30 ml) • Oogmake-up set
€ 37,00
1 st (€ 37,00 / 1 pcs)
APPWEEK
LANCÔME
Hydra Zen Gel Cream • Gezichtsgel
€ 37,58
Adviesprijs€ 60,00 (-37%)
50 ml (€ 751,60 / 1 l)
Pagina3van4