Gratis verzending vanaf € 29,-
Tot 2 gratis samples
Veilig betalen
Gratis retourneren binnen 120 dagen

LANCÔME Huidverzorging

HUIDVERSTEVIGENDE CRÈMES & SERUMS VAN LANCÔME

Door intensief onderzoek en ontwikkeling heeft LANCÔME een gamma haarverzorgingsproducten gecreëerd die perfect aangepast zijn aan uw huid en die zich onderscheiden door hun gepatenteerde, actieve ingrediënten - een Franse variëteit die een revolutie teweegbrengt in de haarverzorging van de toekomst.

Alle producten

85 producten
85 producten
APPWEEK
LANCÔME
Tonique Confort • Toner
vanaf € 35,00
200 ml (€ 175,00 / 1 l)
APPWEEK
LANCÔME
Rénergie H.P.N. 300-Peptide Cream • Gezichtscrème
vanaf € 35,00
15 ml (€ 2.333,33 / 1 l)
APPWEEK
LANCÔME
Rénergie H.P.N. UVMUNE Cream SPF50 • Gezichtscrème
vanaf € 130,00
50 ml (€ 2.600,00 / 1 l)
APPWEEK
LANCÔME
Absolue The Eye Cream • Oogcrème
€ 160,00
20 ml (€ 8.000,00 / 1 l)
APPWEEK
LANCÔME
Génifique Lotion • Gezichtslotion
€ 100,00
150 ml (€ 666,67 / 1 l)
APPWEEK
LANCÔME
Advanced Génifique Nuit • Nachtcrème
€ 85,60
Adviesprijs€ 92,00 (-7%)
50 ml (€ 1.712,00 / 1 l)
APPWEEK
LANCÔME
Rénergie Cream SPF 20 • Gezichtscrème
€ 123,00
50 ml (€ 2.460,00 / 1 l)
APPWEEK
+15 meer
+12 meer
LANCÔME
Lip Idôle Squalane-12 Butterglow • Lippenbalsem
vanaf € 42,00
3 g (€ 140,00 / 10 g)
APPWEEK
LANCÔME
Absolue Le Serum Refill • Serum
€ 265,00
30 ml (€ 8.833,33 / 1 l)
APPWEEK
LANCÔME
Rénergie H.C.F. Triple Serum • Oogserum
€ 89,00
20 ml (€ 4.450,00 / 1 l)
APPWEEK
LANCÔME
Absolue Longevity Soft Cream • Gezichtscrème
vanaf € 165,00
30 ml (€ 5.500,00 / 1 l)
APPWEEK
LANCÔME
Confort Creme Mains • Handcrème
€ 15,00
75 ml (€ 200,00 / 1 l)
APPWEEK
LANCÔME
UV Expert Supra Screen SPF 50 • Zonnecrème
€ 47,00
40 ml (€ 1.175,00 / 1 l)
APPWEEK
Beperkt
LANCÔME
Génifique Day-Night Routine Set • Gezichtsverzorgingsset
€ 142,00
1 st (€ 142,00 / 1 pcs)
APPWEEK
LANCÔME
Hydra Zen Nuit • Nachtcrème
€ 59,00
Adviesprijs€ 75,00 (-21%)
50 ml (€ 1.180,00 / 1 l)
APPWEEK
LANCÔME
Uv expert Supra Screen Stick SPF 50 • Zonnestick
€ 37,00
18 g (€ 2.055,56 / 1 kg)
APPWEEK
LANCÔME
Hydra Zen Gel Cream • Gezichtsgel
€ 37,58
Adviesprijs€ 60,00 (-37%)
50 ml (€ 751,60 / 1 l)
APPWEEK
LANCÔME
Gel Éclat • Reinigingsschuim
€ 40,00
125 ml (€ 320,00 / 1 l)
APPWEEK
Beperkt
LANCÔME
Génifique Day Routine Set • Gezichtsverzorgingsset
€ 93,00
1 st (€ 93,00 / 1 pcs)
APPWEEK
LANCÔME
Rénergie C.R.X. Triple Serum Retinol • Serum
vanaf € 78,00
20 ml (€ 3.900,00 / 1 l)
APPWEEK
LANCÔME
Advanced Clarifique • Toner
€ 80,00
150 ml (€ 533,33 / 1 l)
APPWEEK
Beperkt
LANCÔME
Hydra Zen Day Set • Gezichtsverzorgingsset
€ 60,00
1 st (€ 60,00 / 1 pcs)
APPWEEK
Nieuw
LANCÔME
Génifique Repair Cleanser • Reinigingsgel
€ 40,00
200 ml (€ 200,00 / 1 l)
APPWEEK
LANCÔME
Lip Idôle Butterglow Glowy Color Balm • Lippenbalsem
vanaf € 42,00
3 g (€ 140,00 / 10 g)
APPWEEK
LANCÔME
Absolue Longevity MD Anticipate Cream • Serum
€ 155,00
50 ml (€ 3.100,00 / 1 l)
APPWEEK
Nieuw
LANCÔME
Génifique Repair Shot • Gezichtscrème
€ 95,00
20 ml (€ 4.750,00 / 1 l)
APPWEEK
Beperkt
LANCÔME
Rénergie H.P.N. 300-Peptide + Eye Cream Set • Gezichtsverzorgingsset
€ 126,00
1 st (€ 126,00 / 1 pcs)
APPWEEK
Beperkt
LANCÔME
Absolue Longevity Soft Cream 60 ml Set • Gezichtsverzorgingsset
€ 285,00
1 st (€ 285,00 / 1 pcs)
APPWEEK
LANCÔME
Absolue Longevity MD Intercept Serum • Serum
€ 175,00
50 ml (€ 3.500,00 / 1 l)
APPWEEK
LANCÔME
Absolue Longevity MD Reset Cream • Gezichtscrème
€ 155,00
50 ml (€ 3.100,00 / 1 l)
APPWEEK
LANCÔME
Absolue Rose 80 Balm to Foam • Reinigingsschuim
€ 100,00
150 ml (€ 666,67 / 1 l)
APPWEEK
LANCÔME
Absolue Rose 80 Micro-Essence Emulsion • Gezichtsemulsie
€ 190,00
100 ml (€ 1.900,00 / 1 l)
APPWEEK
LANCÔME
Absolue Rose 80 Essence-In-Lotion • Gezichtslotion
€ 135,00
150 ml (€ 900,00 / 1 l)
APPWEEK
LANCÔME
Cils Booster Lash Activating Serum • Wimperserum
€ 52,00
Adviesprijs€ 57,00 (-9%)
4 ml (€ 130,00 / 10 ml)
APPWEEK
LANCÔME
Idôle Body Up Cream • Bodylotion
€ 55,00
200 ml (€ 275,00 / 1 l)
APPWEEK
LANCÔME
Idôle Hands on cream • Handcrème
€ 25,00
30 ml (€ 833,33 / 1 l)
APPWEEK
LANCÔME
Absolue Le Serum • Serum
€ 320,00
30 ml (€ 10.666,67 / 1 l)
Pagina2van2