Gratis verzending vanaf € 29,-
Tot 2 gratis samples
Veilig betalen
Gratis retourneren binnen 120 dagen

Yves Saint Laurent

Yves Saint Laurent merklogo
Dua Lipa en Libre parfumflesjes

YSL BEAUTÉ

Yves Saint Laurent staat voor luxe, creativiteit en uniciteit. Met iconische ontwerpen gaf hij vorm aan de mode en brak hij met conventies. YSL Beauté zet deze geest voort: door middel van make-up, geuren en huidverzorging wordt schoonheid gevierd als een uitdrukking van persoonlijkheid en stijl. Ontdek de exclusieve wereld van YSL, waar schoonheid een gebaar wordt.

Dua Lipa en Libre parfumflesjes

YSL BEAUTÉ

Yves Saint Laurent staat voor luxe, creativiteit en uniciteit. Met iconische ontwerpen gaf hij vorm aan de mode en brak hij met conventies. YSL Beauté zet deze geest voort: door middel van make-up, geuren en huidverzorging wordt schoonheid gevierd als een uitdrukking van persoonlijkheid en stijl. Ontdek de exclusieve wereld van YSL, waar schoonheid een gebaar wordt.

YSL-Nieuwigheden

YSL Libre Berry Crush: Bloemig & Fruitig

YSL Libre Berry Crush EDP is een gedurfde herinterpretatie van de Libre geur. Het combineert frisse frambozen met sensuele Franse lavendel en Marokkaanse oranjebloesem om een fruitig-bloemige harmonie te creëren.

Yves Saint Laurent
Libre Berry Crush • Eau de Parfum
vanaf € 78,99
Adviesprijs€ 89,00 (-11%)
30 ml (€ 2.633,00 / 1 L)
Yves Saint Laurent
Libre • Eau de Parfum
vanaf € 52,16
Adviesprijs€ 87,00 (-40%)
30 ml (€ 1.738,67 / 1 L)
Yves Saint Laurent
Libre Intense • Eau de Parfum
vanaf € 70,80
Adviesprijs€ 97,00 (-27%)
30 ml (€ 2.360,00 / 1 L)
Yves Saint Laurent
Libre L'Eau Nue • Parfum
vanaf € 87,01
Adviesprijs€ 125,00 (-30%)
50 ml (€ 1.740,20 / 1 L)

YSL Lovenude Lip Blusher

Een perfecte combinatie met de YSL Lovenude Lip Blusher & Kiss Shaper, zacht vervaagde lipkleur met een net French kiss effect op je lippen. Vorm, vervaag en hydrateer je lippen voor een perfect nude resultaat met de YSL Lovenude lipstick en lipliner.

YSL Lovenude Lip Blusher

Een perfecte combinatie met de YSL Lovenude Lip Blusher & Kiss Shaper, zacht vervaagde lipkleur met een net French kiss effect op je lippen. Vorm, vervaag en hydrateer je lippen voor een perfect nude resultaat met de YSL Lovenude lipstick en lipliner.

YSL Lovenude Lip Blusher

Een perfecte combinatie met de YSL Lovenude Lip Blusher & Kiss Shaper, zacht vervaagde lipkleur met een net French kiss effect op je lippen. Vorm, vervaag en hydrateer je lippen voor een perfect nude resultaat met de YSL Lovenude lipstick en lipliner.

Alle producten

111 producten
111 producten
MYSTERY
+2 meer
Yves Saint Laurent
All Hours Hyper Blur • Loose Powder
vanaf € 47,65
Adviesprijs€ 60,00 (-21%)
10 g (€ 4.765,00 / 1 kg)
MYSTERY
Yves Saint Laurent
Volume Effet Faux Cils • Mascara
vanaf € 35,96
Adviesprijs€ 43,00 (-16%)
7.5 ml (€ 47,95 / 10 ml)
MYSTERY
Yves Saint Laurent
Black Opium Glitter • Eau de Parfum
vanaf € 53,37
Adviesprijs€ 85,00 (-37%)
30 ml (€ 1.779,00 / 1 l)
MYSTERY
+3 meer
Yves Saint Laurent
Lines Liberated • Eyeliner
vanaf € 27,17
Adviesprijs€ 35,00 (-22%)
1 g (€ 271,70 / 10 g)
MYSTERY
Yves Saint Laurent
La Nuit de L'Homme • Eau de Toilette
vanaf € 86,40
60 ml (€ 1.440,00 / 1 l)
MYSTERY
Yves Saint Laurent
Libre Intense Refill • Eau de Parfum
€ 145,00
Adviesprijs€ 162,00 (-10%)
100 ml (€ 1.450,00 / 1 l)
MYSTERY
Yves Saint Laurent
Touche Éclat Le Teint • Vloeibare foundation
vanaf € 65,00
25 ml (€ 2.600,00 / 1 l)
MYSTERY
Yves Saint Laurent
Pure Shots Stability Reboot Emulsion • Face Fluid
€ 50,00
75 ml (€ 666,67 / 1 l)
MYSTERY
Beperkt
Yves Saint Laurent
Black Opium Eau de Parfum + Mini Loveshine Set • Geurset
€ 127,36
Adviesprijs€ 162,00 (-21%)
1 st (€ 127,36 / 1 pcs)
MYSTERY
Yves Saint Laurent
Pure Shots Stability Reboot Bi-Essence Lotion • Gezichtslotion
€ 50,00
150 ml (€ 333,33 / 1 l)
MYSTERY
Yves Saint Laurent
Black Opium Le Parfum • Parfum
vanaf € 82,50
Adviesprijs€ 95,00 (-13%)
30 ml (€ 2.750,00 / 1 l)
MYSTERY
Yves Saint Laurent
Black Opium Over Red • Eau de Parfum
vanaf € 73,25
Adviesprijs€ 85,00 (-14%)
30 ml (€ 2.441,67 / 1 l)
MYSTERY
Yves Saint Laurent
L'Homme • Eau de Toilette
vanaf € 86,40
60 ml (€ 1.440,00 / 1 l)
MYSTERY
Beperkt
Yves Saint Laurent
Loveshine Set (Gloss Nr. 01 + Lipstick Nr. 44) • Lip Kits
€ 65,98
Adviesprijs€ 77,00 (-14%)
1 st (€ 65,98 / 1 pcs)
MYSTERY
Yves Saint Laurent
All Hours Brush • Kabuki kwast
€ 48,00
1 st (€ 48,00 / 1 pcs)
MYSTERY
Yves Saint Laurent
Rive Gauche • Eau de Toilette
€ 96,22
Adviesprijs€ 135,00 (-28%)
100 ml (€ 962,20 / 1 l)
MYSTERY
Yves Saint Laurent
M7 • Eau de Toilette
€ 92,00
Adviesprijs€ 110,00 (-16%)
80 ml (€ 1.150,00 / 1 l)
MYSTERY
Yves Saint Laurent
Volume Effet Faux Cils Radical • Mascara
€ 42,83
7.5 ml (€ 57,11 / 10 ml)
MYSTERY
Yves Saint Laurent
Libre • Lichaamsbalsem
€ 64,00
Adviesprijs€ 70,00 (-9%)
200 ml (€ 320,00 / 1 l)
MYSTERY
Yves Saint Laurent
Lash Latex • Mascara
€ 34,67
Adviesprijs€ 42,00 (-17%)
8.5 ml (€ 40,79 / 10 ml)
MYSTERY
+9 meer
+6 meer
Yves Saint Laurent
Touche Éclat • Concealer
vanaf € 26,63
Adviesprijs€ 42,00 (-37%)
3 ml (€ 88,77 / 10 ml)
MYSTERY
Yves Saint Laurent
Y For Men Refill • Eau de Parfum
€ 122,62
Adviesprijs€ 160,00 (-23%)
150 ml (€ 817,47 / 1 l)
MYSTERY
Yves Saint Laurent
Volume Effet Faux Cils Waterproof • Mascara
€ 43,00
7.5 ml (€ 57,33 / 10 ml)
MYSTERY
Yves Saint Laurent
Libre L'Eau Nue • Parfum
vanaf € 87,01
Adviesprijs€ 125,00 (-30%)
50 ml (€ 1.740,20 / 1 l)
MYSTERY
+13 meer
+10 meer
Yves Saint Laurent
Encre de Peau All Hours Precise Angles • Concealer
vanaf € 27,39
Adviesprijs€ 42,00 (-35%)
15 ml (€ 1.826,00 / 1 l)
MYSTERY
Yves Saint Laurent
Pure Shots Youth Reload Creme • Gezichtscrème
€ 106,95
Adviesprijs€ 125,00 (-14%)
50 ml (€ 2.139,00 / 1 l)
MYSTERY
+7 meer
+4 meer
Yves Saint Laurent
YSL Lovenude Lip Blusher • Lippenstift
vanaf € 38,25
Adviesprijs€ 49,00 (-22%)
3 g (€ 127,50 / 10 g)
MYSTERY
Yves Saint Laurent
Pure Shots Night Reboot Anti-Ageing Serum • Serum
€ 89,89
Adviesprijs€ 105,00 (-14%)
30 ml (€ 2.996,33 / 1 l)
MYSTERY
+8 meer
+5 meer
Yves Saint Laurent
YSL Lovenude Kiss Shaper Lip Liner • Lipliner
vanaf € 25,24
Adviesprijs€ 32,00 (-21%)
1.2 g (€ 210,33 / 10 g)
MYSTERY
Yves Saint Laurent
Y For Men • Eau de Toilette
vanaf € 80,87
Adviesprijs€ 89,00 (-9%)
60 ml (€ 1.347,83 / 1 l)
MYSTERY
Beperkt
Yves Saint Laurent
Y Le Parfum 60 ml Set • Geurset
€ 115,00
Adviesprijs€ 127,00 (-9%)
1 st (€ 115,00 / 1 pcs)
MYSTERY
Yves Saint Laurent
Yvresse • Eau de Toilette
€ 111,00
Adviesprijs€ 135,00 (-18%)
80 ml (€ 1.387,50 / 1 l)
MYSTERY
Yves Saint Laurent
Volume Effet Faux Cils The Curler • Mascara
€ 30,39
Adviesprijs€ 43,00 (-28%)
6.5 ml (€ 46,75 / 10 ml)
MYSTERY
Yves Saint Laurent
Y For Men • Deodorant Stick
€ 31,99
Adviesprijs€ 36,00 (-11%)
75 g (€ 426,53 / 1 kg)
MYSTERY
Yves Saint Laurent
Dessin des Sourcils • Wenkbrauwpotlood
vanaf € 32,00
1.25 g (€ 256,00 / 10 g)
MYSTERY
Beperkt
Yves Saint Laurent
Y Parfum • Parfum
vanaf € 99,00
40 ml (€ 2.475,00 / 1 l)
MYSTERY
Yves Saint Laurent
L'Homme Le Parfum • Eau de Parfum
€ 111,34
Adviesprijs€ 165,00 (-33%)
100 ml (€ 1.113,40 / 1 l)
MYSTERY
Yves Saint Laurent
Pure Shots Clean Reboot Mousse • Reinigingsschuim
€ 52,09
Adviesprijs€ 55,00 (-5%)
125 ml (€ 416,72 / 1 l)
MYSTERY
+8 meer
+5 meer
Yves Saint Laurent
Loveshine Candy Glow Balm • Lippenbalsem
vanaf € 29,81
Adviesprijs€ 47,00 (-37%)
3.1 g (€ 96,16 / 10 g)
MYSTERY
Yves Saint Laurent
Top Secrets Moisture • Primer
€ 45,99
Adviesprijs€ 64,00 (-28%)
40 ml (€ 1.149,75 / 1 l)
MYSTERY
Yves Saint Laurent
Rouge Pur Couture Refill • Lippenstift
vanaf € 36,00
3.8 g (€ 94,74 / 10 g)
MYSTERY
Beperkt
Yves Saint Laurent
La Nuit de l'Homme Eau de Toilette 100 ml Set • Geurset
€ 117,12
1 st (€ 117,12 / 1 pcs)
MYSTERY
Beperkt
Yves Saint Laurent
MYSLF Eau de Toilette 100ml + Eau de Parfum 10ml Set • Geurset
€ 117,92
Adviesprijs€ 141,00 (-16%)
1 st (€ 117,92 / 1 pcs)
MYSTERY
Beperkt
Yves Saint Laurent
Touche Éclat + Mini Lash Clash Set • Gezichtsmake-up set
€ 44,00
1 st (€ 44,00 / 1 pcs)
MYSTERY
Beperkt
Yves Saint Laurent
Libre Berry Crush Set • Geurset
€ 119,42
Adviesprijs€ 135,00 (-12%)
1 st (€ 119,42 / 1 pcs)
MYSTERY
Beperkt
Yves Saint Laurent
Lash Clash Set • Gezichtsmake-up set
€ 44,00
1 st (€ 44,00 / 1 pcs)
MYSTERY
Beperkt
Yves Saint Laurent
Loveshine Set • Gezichtsmake-up set
€ 48,00
1 st (€ 48,00 / 1 pcs)
MYSTERY
Beperkt
Yves Saint Laurent
Mascara Volume Effet Faux Cils Set • Gezichtsmake-up set
€ 44,00
1 st (€ 44,00 / 1 pcs)
Pagina2van3