Gratis verzending vanaf € 29,-
Tot 2 gratis samples
Veilig betalen
Gratis retourneren binnen 120 dagen

Yves Saint Laurent

Yves Saint Laurent merklogo
Dua Lipa en Libre parfumflesjes

YSL BEAUTÉ

Yves Saint Laurent staat voor luxe, creativiteit en uniciteit. Met iconische ontwerpen gaf hij vorm aan de mode en brak hij met conventies. YSL Beauté zet deze geest voort: door middel van make-up, geuren en huidverzorging wordt schoonheid gevierd als een uitdrukking van persoonlijkheid en stijl. Ontdek de exclusieve wereld van YSL, waar schoonheid een gebaar wordt.

Dua Lipa en Libre parfumflesjes

YSL BEAUTÉ

Yves Saint Laurent staat voor luxe, creativiteit en uniciteit. Met iconische ontwerpen gaf hij vorm aan de mode en brak hij met conventies. YSL Beauté zet deze geest voort: door middel van make-up, geuren en huidverzorging wordt schoonheid gevierd als een uitdrukking van persoonlijkheid en stijl. Ontdek de exclusieve wereld van YSL, waar schoonheid een gebaar wordt.

YSL-Nieuwigheden

YSL Libre Berry Crush: Bloemig & Fruitig

YSL Libre Berry Crush EDP is een gedurfde herinterpretatie van de Libre geur. Het combineert frisse frambozen met sensuele Franse lavendel en Marokkaanse oranjebloesem om een fruitig-bloemige harmonie te creëren.

Yves Saint Laurent
Libre Berry Crush • Eau de Parfum
vanaf € 78,99
Adviesprijs€ 89,00 (-11%)
30 ml (€ 2.633,00 / 1 L)
Yves Saint Laurent
Libre • Eau de Parfum
vanaf € 52,16
Adviesprijs€ 87,00 (-40%)
30 ml (€ 1.738,67 / 1 L)
Yves Saint Laurent
Libre Intense • Eau de Parfum
vanaf € 70,80
Adviesprijs€ 97,00 (-27%)
30 ml (€ 2.360,00 / 1 L)
Yves Saint Laurent
Libre L'Eau Nue • Parfum
vanaf € 87,01
Adviesprijs€ 125,00 (-30%)
50 ml (€ 1.740,20 / 1 L)

YSL Lovenude Lip Blusher

Een perfecte combinatie met de YSL Lovenude Lip Blusher & Kiss Shaper, zacht vervaagde lipkleur met een net French kiss effect op je lippen. Vorm, vervaag en hydrateer je lippen voor een perfect nude resultaat met de YSL Lovenude lipstick en lipliner.

YSL Lovenude Lip Blusher

Een perfecte combinatie met de YSL Lovenude Lip Blusher & Kiss Shaper, zacht vervaagde lipkleur met een net French kiss effect op je lippen. Vorm, vervaag en hydrateer je lippen voor een perfect nude resultaat met de YSL Lovenude lipstick en lipliner.

YSL Lovenude Lip Blusher

Een perfecte combinatie met de YSL Lovenude Lip Blusher & Kiss Shaper, zacht vervaagde lipkleur met een net French kiss effect op je lippen. Vorm, vervaag en hydrateer je lippen voor een perfect nude resultaat met de YSL Lovenude lipstick en lipliner.

Alle producten

111 producten
111 producten
MYSTERY
Nieuw
+3 meer
Yves Saint Laurent
Make Me Blush Cream Lifted Glow Cream Blush • Blushcrème
vanaf € 52,00
6 g (€ 86,67 / 10 g)
MYSTERY
Yves Saint Laurent
Pure Shots Youth Reload Serum • Serum
€ 89,95
Adviesprijs€ 105,00 (-14%)
30 ml (€ 2.998,33 / 1 l)
MYSTERY
Yves Saint Laurent
Pure Shots Youth Reload Creme Refill • Gezichtscrème
€ 84,95
Adviesprijs€ 100,00 (-15%)
50 ml (€ 1.699,00 / 1 l)
MYSTERY
Yves Saint Laurent
Pure Shots Youth Reload Serum Refill • Serum
€ 72,95
Adviesprijs€ 86,00 (-15%)
30 ml (€ 2.431,67 / 1 l)
MYSTERY
Yves Saint Laurent
Pure Shots Youth Reload Lotion • Gezichtslotion
€ 50,00
150 ml (€ 333,33 / 1 l)
MYSTERY
+1 meer
Yves Saint Laurent
Rouge Pur Couture The Slim Velvet Radical • Lippenstift
vanaf € 41,90
Adviesprijs€ 50,00 (-16%)
2 g (€ 209,50 / 10 g)
MYSTERY
+1 meer
Yves Saint Laurent
Rouge Pur Couture The Slim • Lippenstift
vanaf € 47,73
2 g (€ 238,65 / 10 g)
MYSTERY
Yves Saint Laurent
Pure Shots Eye Reboot Cream • Oogcrème
€ 67,22
Adviesprijs€ 85,00 (-21%)
15 ml (€ 4.481,33 / 1 l)
MYSTERY
Beperkt
Yves Saint Laurent
Black Opium EDP 50ml + 10ml + Mini Mascara Set • Geurset
€ 120,00
1 st (€ 120,00 / 1 pcs)
MYSTERY
Yves Saint Laurent
Cinema • Eau de Parfum
€ 121,59
Adviesprijs€ 145,00 (-16%)
80 ml (€ 1.519,88 / 1 l)
MYSTERY
Yves Saint Laurent
Y L'ELIXIR • Parfum
€ 130,00
60 ml (€ 2.166,67 / 1 l)
MYSTERY
Yves Saint Laurent
Crushliner • Eyeliner
vanaf € 33,00
0.4 g (€ 825,00 / 10 g)
MYSTERY
Yves Saint Laurent
Pure Shots Night Reboot Anti-Ageing Serum Refill • Serum
€ 86,00
30 ml (€ 2.866,67 / 1 l)
MYSTERY
Beperkt
Yves Saint Laurent
Libre Vanille Couture Limited Edition • Eau de Parfum
€ 143,00
50 ml (€ 2.860,00 / 1 l)
MYSTERY
Yves Saint Laurent
Opium • Eau de Parfum
vanaf € 86,36
Adviesprijs€ 125,00 (-31%)
50 ml (€ 1.727,20 / 1 l)
Pagina3van3