like productBVLGARIOmnia Crystalline • Eau de Toilettevanaf € 55,50Adviesprijs€ 74,00 (-25%)30 ml (€ 1.850,00 / 1 l)
like productBVLGARIOmnia Coral • Eau de Toilette€ 98,64Adviesprijs€ 145,00 (-32%)100 ml (€ 986,40 / 1 l)
like productBVLGARIOmnia Amethyste • Eau de Toilettevanaf € 55,50Adviesprijs€ 74,00 (-25%)30 ml (€ 1.850,00 / 1 l)
like productBVLGARIOmnia Crystalline • Eau de Parfumvanaf € 79,60Adviesprijs€ 120,00 (-34%)50 ml (€ 1.592,00 / 1 l)
BeperktNieuwlike productBVLGARIOmnia Crystalline Beauty Set 2026 • Geurset€ 133,83Adviesprijs€ 206,00 (-35%)1 st (€ 133,83 / 1 pcs)
Beperktlike productBVLGARIOmnia Crystalline Spring Set • Geurset€ 124,57Adviesprijs€ 213,00 (-42%)1 st (€ 124,57 / 1 pcs)
like productBVLGARIOmnia Crystalline Body Milk • Body Milk€ 52,14Adviesprijs€ 66,00 (-21%)200 ml (€ 260,70 / 1 l)
like productBVLGARIOmnia Crystalline Hand Cream • Handcrème€ 36,00Adviesprijs€ 45,00 (-20%)40 ml (€ 900,00 / 1 l)