Gratis verzending vanaf € 29,-
Tot 2 gratis samples
Veilig betalen
Gratis retourneren binnen 120 dagen

Chloé Huidverzorging Lichaam

Alle producten

6 producten
6 producten
FAVES
Chloé
Chloé • Deodorantspray
€ 29,90
Adviesprijs€ 50,00 (-40%)
100 ml (€ 299,00 / 1 l)
FAVES
Chloé
Chloé • Bodylotion
€ 38,90
Adviesprijs€ 59,00 (-34%)
200 ml (€ 194,50 / 1 l)
FAVES
Chloé
Chloé • Bodycrème
€ 53,19
Adviesprijs€ 76,00 (-30%)
150 ml (€ 354,60 / 1 l)
FAVES
Chloé
Nomade • Bodylotion
€ 31,21
Adviesprijs€ 59,00 (-47%)
200 ml (€ 156,05 / 1 l)
FAVES
Chloé
Chloé • Douchegel
€ 34,50
Adviesprijs€ 53,00 (-35%)
200 ml (€ 172,50 / 1 l)
FAVES
Chloé
Nomade • Deodorantspray
€ 34,30
Adviesprijs€ 50,00 (-31%)
100 ml (€ 343,00 / 1 l)