Gratis verzending vanaf € 29,-
Tot 2 gratis samples
Veilig betalen
Gratis retourneren binnen 120 dagen

Collistar

Collistar-logo

Alle producten

206 producten
206 producten
FAVES
+10 meer
+7 meer
Collistar
Professionale oogcontourpotlood • Kajal potlood
vanaf € 13,50
Adviesprijs€ 24,00 (-44%)
1 ml (€ 135,00 / 10 ml)
FAVES
Nieuw
Collistar
Body Concentrated Anticellulite Cryo Body Capsules 14 Pcs • Lichaamsserum
€ 46,00
56 ml (€ 821,43 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Collistar
Man Energizing Cleansing Gel Face • Reinigingsgel
€ 18,50
Adviesprijs€ 31,00 (-40%)
200 ml (€ 92,50 / 1 l)
FAVES
Collistar
Twist Velvet Contour • Contour Stick
vanaf € 19,90
Adviesprijs€ 32,00 (-38%)
5 g (€ 39,80 / 10 g)
FAVES
Collistar
Lift HD+ Lifting Firming Face And Neck Cream • Gezichtscrème
€ 42,50
Adviesprijs€ 75,00 (-43%)
50 ml (€ 850,00 / 1 l)
FAVES
+13 meer
+10 meer
Collistar
Impeccabile Compact Eyeshadow • Oogschaduw
vanaf € 14,11
Adviesprijs€ 26,00 (-46%)
3 g (€ 47,03 / 10 g)
FAVES
Beperkt
Collistar
Supertanning Intensive Ultra-Rapid Treatment SPF 6 • Zonnecrème
€ 21,66
Adviesprijs€ 38,00 (-43%)
200 ml (€ 108,30 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Collistar
Man Acqua Vetiver Doccia-Shampoo • Shampoo
€ 18,00
Adviesprijs€ 30,00 (-40%)
250 ml (€ 72,00 / 1 l)
FAVES
Beperkt
Collistar
Intensive Ultra-Rapid Supertanning Treatment SPF 20 • Zelfbruinende crème
€ 21,90
Adviesprijs€ 38,00 (-42%)
200 ml (€ 109,50 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Collistar
Man Toning Shower Gel With Plant Proteins • Douchegel
€ 15,90
Adviesprijs€ 27,00 (-41%)
250 ml (€ 63,60 / 1 l)
FAVES
Collistar
Attivi Puri Collagen+Malachite • Gezichtscrème
€ 27,17
Adviesprijs€ 49,00 (-45%)
50 ml (€ 543,40 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Collistar
Man Hydra Daily Protective Moisturizer Face And Eye Cream 24H • Gezichtscrème
€ 27,50
Adviesprijs€ 45,00 (-39%)
80 ml (€ 343,75 / 1 l)
FAVES
Collistar
Benessere Neroli And Helichrysum Soft Body Cream • Bodycrème
€ 21,50
Adviesprijs€ 37,00 (-42%)
200 ml (€ 107,50 / 1 l)
FAVES
Collistar
Attivi Puri Collagen+Glycogen • Serum
€ 27,25
Adviesprijs€ 49,00 (-44%)
30 ml (€ 908,33 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Collistar
Man 48 Hours Deo Roll On • Deodorant Roll-On
€ 15,00
Adviesprijs€ 23,00 (-35%)
75 ml (€ 200,00 / 1 l)
FAVES
+6 meer
+3 meer
Collistar
Make-Up Puro Lipstick Matte • Lippenstift
vanaf € 16,62
Adviesprijs€ 29,50 (-44%)
3.5 g (€ 47,49 / 10 g)
FAVES
Nieuw
+13 meer
+10 meer
Collistar
Twist Stylo Eyeshadow • Oogschaduw
vanaf € 17,90
Adviesprijs€ 26,00 (-31%)
1.4 g (€ 127,86 / 10 g)
FAVES
Beperkt
Collistar
After-Sun Anti-Wrinkle Face Treatment • After Sun Crème
€ 35,95
50 ml (€ 719,00 / 1 l)
FAVES
Collistar
Face Care Anti-Age Cleansing Milk • Reinigingsmelk
€ 18,30
Adviesprijs€ 33,00 (-45%)
250 ml (€ 73,20 / 1 l)
FAVES
Collistar
Benessere Neroli And Helichrysum Shower Gel-Mousse • Douchegel
€ 14,90
Adviesprijs€ 25,00 (-40%)
200 ml (€ 74,50 / 1 l)
FAVES
+13 meer
+10 meer
Collistar
Puro Gioiello Velvet Lipstick • Lippenstift
vanaf € 18,86
Adviesprijs€ 34,00 (-45%)
3.1 g (€ 60,84 / 10 g)
FAVES
+5 meer
+2 meer
Collistar
Twist Balmy Gloss • Lipgloss
vanaf € 15,22
Adviesprijs€ 27,00 (-44%)
3 g (€ 50,73 / 10 g)
FAVES
Beperkt
Collistar
Sun Cooling After Sun Fluid • After Sun Lotion
€ 25,50
Adviesprijs€ 42,00 (-39%)
400 ml (€ 63,75 / 1 l)
FAVES
+2 meer
Collistar
Magica Bronzing Powder • Bronzing poeder
vanaf € 22,78
Adviesprijs€ 42,00 (-46%)
9 g (€ 25,31 / 10 g)
FAVES
Nieuw
Collistar
Man Anti-Age Energizing Cream-Gel • Gezichtscrème
€ 35,90
Adviesprijs€ 58,00 (-38%)
50 ml (€ 718,00 / 1 l)
FAVES
Collistar
Face Care Purifying Cleansing Gel • Reinigingsgel
€ 16,64
Adviesprijs€ 30,00 (-45%)
200 ml (€ 83,20 / 1 l)
FAVES
Beperkt
Collistar
Supertanning Dry Oil SPF 6 • Zonneolie
€ 22,36
Adviesprijs€ 38,00 (-41%)
200 ml (€ 111,80 / 1 l)
FAVES
Collistar
Benessere Neroli And Helichrysum Body Scrub • Lichaamsscrub
€ 20,50
Adviesprijs€ 35,00 (-41%)
250 ml (€ 82,00 / 1 l)
FAVES
Collistar
Futura Revitaliserende en Regenererende Gezichtscrème • Gezichtscrème
€ 55,95
Adviesprijs€ 80,00 (-30%)
50 ml (€ 1.119,00 / 1 l)
FAVES
+6 meer
+3 meer
Collistar
Nudo Zweite-Haut-Effekt • Vloeibare foundation
vanaf € 25,49
Adviesprijs€ 45,00 (-43%)
30 ml (€ 849,67 / 1 l)
FAVES
Collistar
Futura Revitaliserende en verhelderende gezichtscrème • Gezichtscrème
€ 49,50
Adviesprijs€ 80,00 (-38%)
50 ml (€ 990,00 / 1 l)
FAVES
Collistar
Magic Drops Face • Zelfbruinend serum
€ 23,29
Adviesprijs€ 42,00 (-45%)
30 ml (€ 776,33 / 1 l)
FAVES
Collistar
NOT Granita Scrub • Lipscrub
€ 15,59
Adviesprijs€ 27,00 (-42%)
12 ml (€ 1.299,17 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Collistar
Body Multi-Active Deodorant 24H - With Natural Prebiotic - Refreshing • Deodorantspray
€ 23,00
100 ml (€ 230,00 / 1 l)
FAVES
Collistar
Impeccabile Loose Powder • Loose Powder
vanaf € 24,00
Adviesprijs€ 39,00 (-38%)
10 g (€ 2.400,00 / 1 kg)
FAVES
+9 meer
+6 meer
Collistar
Make-Up Impeccabile Long Wear Foundation Spf 15 • Vloeibare foundation
vanaf € 24,41
Adviesprijs€ 45,00 (-46%)
30 ml (€ 813,67 / 1 l)
FAVES
+6 meer
+3 meer
Collistar
Magico Foundation • Vloeibare foundation
vanaf € 25,34
Adviesprijs€ 45,00 (-44%)
30 ml (€ 844,67 / 1 l)
FAVES
+6 meer
+3 meer
Collistar
Lift Hd+ Smoothing Lifting Foundation • Vloeibare foundation
vanaf € 24,41
Adviesprijs€ 45,00 (-46%)
30 ml (€ 813,67 / 1 l)
FAVES
Collistar
Magic Drops Body-Legs • Zelfbruinend serum
€ 26,62
Adviesprijs€ 48,00 (-45%)
125 ml (€ 212,96 / 1 l)
FAVES
Collistar
Lift HD+ Lifting Remodeling Face And Neck Serum • Serum
€ 38,29
Adviesprijs€ 69,00 (-45%)
30 ml (€ 1.276,33 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Collistar
Lift HD+ Lifting Eye And Lip Contour Cream • Oogcrème
€ 35,00
Adviesprijs€ 57,00 (-39%)
15 ml (€ 2.333,33 / 1 l)
FAVES
Beperkt
Collistar
Moisturizing Restructuring After Sun Balm • After Sun Crème
€ 25,50
Adviesprijs€ 42,00 (-39%)
400 ml (€ 63,75 / 1 l)
FAVES
Collistar
Lift HD+ Immediate Tensor Effect Lifting Vials • Ampullen
€ 28,24
Adviesprijs€ 48,00 (-41%)
1.5 ml (€ 188,27 / 10 ml)
FAVES
Beperkt
Collistar
Corrective Protection Sun Face Fluid SPF 50+ • Zonnecrème
€ 23,50
Adviesprijs€ 39,00 (-40%)
50 ml (€ 470,00 / 1 l)
FAVES
Collistar
Lift hd+ Sculpt liftende en remodellerende gezichtscrème • Gezichtscrème
€ 46,50
Adviesprijs€ 75,00 (-38%)
50 ml (€ 930,00 / 1 l)
FAVES
Collistar
Protective Magic Drops SPF 50 • Face Fluid
€ 26,72
Adviesprijs€ 43,00 (-38%)
30 ml (€ 890,67 / 1 l)
FAVES
Collistar
Benessere Fig And Wisteria Body Fragrance • Eau de Toilette
€ 29,90
Adviesprijs€ 50,00 (-40%)
100 ml (€ 299,00 / 1 l)
FAVES
Beperkt
Collistar
Supermoisturizing Regenerating After Sun Cream • After Sun Crème
€ 20,10
Adviesprijs€ 38,00 (-47%)
200 ml (€ 100,50 / 1 l)
Pagina1van5