Gratis verzending vanaf € 29,-
Tot 2 gratis samples
Veilig betalen
Gratis retourneren binnen 120 dagen

Collistar

Collistar-logo

Alle producten

206 producten
206 producten
FAVES
Nieuw
Collistar
Man Hydro-Gel After-Shave • After Shave Lotion
€ 24,90
Adviesprijs€ 43,00 (-42%)
100 ml (€ 249,00 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Collistar
Man Cleansing Scrub Face And Beard • Reinigingscrème
€ 17,50
Adviesprijs€ 29,00 (-40%)
100 ml (€ 175,00 / 1 l)
FAVES
Beperkt
Collistar
Corrective Protection Sun Body Cream Specific Zones SPF 50+ • Zonnebrandcrème
€ 20,10
Adviesprijs€ 38,00 (-47%)
100 ml (€ 201,00 / 1 l)
FAVES
Beperkt
Collistar
Sun Active Protection Sun Cream Face-Body Spf 50+ • Zonnebrandcrème
€ 20,10
Adviesprijs€ 38,00 (-47%)
100 ml (€ 201,00 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Collistar
Man Shaving Cream • Scheercrème
€ 18,50
Adviesprijs€ 31,00 (-40%)
200 ml (€ 92,50 / 1 l)
FAVES
Collistar
Not Blush Vibes • Blushcrème
vanaf € 22,49
Adviesprijs€ 35,00 (-36%)
15 ml (€ 1.499,33 / 1 l)
FAVES
Collistar
Impeccabile Setting Powder • Fixing Spray
€ 20,90
Adviesprijs€ 34,00 (-39%)
100 ml (€ 209,00 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Collistar
Body Firming Reshaping Abdomen and Hips Cream • Bodycrème
€ 50,00
200 ml (€ 250,00 / 1 l)
FAVES
Collistar
Gentle Make-Up Removing Oil • Make-up Remover
€ 19,50
Adviesprijs€ 33,00 (-41%)
150 ml (€ 130,00 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Collistar
Man Attivi Puri Eye Contour Hyaluronic Acid + Caffeine Anti-Age Lifting • Oogcrème
€ 24,00
Adviesprijs€ 42,00 (-43%)
15 ml (€ 1.600,00 / 1 l)
FAVES
Beperkt
Collistar
Active Protection Milk Spray SPF 30 • Zonnespray
€ 20,10
Adviesprijs€ 38,00 (-47%)
200 ml (€ 100,50 / 1 l)
FAVES
Collistar
Not Matterende basis • Primer
€ 17,39
Adviesprijs€ 31,00 (-44%)
30 ml (€ 579,67 / 1 l)
FAVES
Beperkt
Collistar
Sun Ultra Soothing After Sun Repair Treatment • After Sun Crème
€ 20,62
Adviesprijs€ 39,00 (-47%)
250 ml (€ 82,48 / 1 l)
FAVES
Beperkt
Collistar
Infinito Mascara • Oogmake-up set
€ 21,96
Adviesprijs€ 39,00 (-44%)
1 st (€ 21,96 / 1 pcs)
FAVES
Collistar
Idroattiva+ Intensief verzorgende gezichtsbalsem • Gezichtsbalsem
€ 21,69
Adviesprijs€ 42,00 (-48%)
50 ml (€ 433,80 / 1 l)
FAVES
Collistar
Impeccabile Mascara Base Length Boost • Mascara Primer
€ 19,50
Adviesprijs€ 30,00 (-35%)
12.5 ml (€ 1.560,00 / 1 l)
FAVES
Collistar
Benessere Neroli And Helichrysum Body Fragrance • Eau de Toilette
€ 29,50
Adviesprijs€ 50,00 (-41%)
100 ml (€ 295,00 / 1 l)
FAVES
Collistar
Professionale Transparante Fixerende Wenkbrauwgel • Wenkbrauwgel
€ 14,90
Adviesprijs€ 25,00 (-40%)
6 ml (€ 24,83 / 10 ml)
FAVES
Collistar
Benessere Fico e Glicine Body and Hair Perfume Mist • Haarparfum
€ 17,50
Adviesprijs€ 28,00 (-38%)
100 ml (€ 175,00 / 1 l)
FAVES
Collistar
Not Lip Crush • Lipgloss
€ 23,40
Adviesprijs€ 26,00 (-10%)
5 ml (€ 46,80 / 10 ml)
FAVES
Collistar
Attivi puri Collageen Serum • Haarserum
€ 17,32
Adviesprijs€ 30,00 (-42%)
100 ml (€ 173,20 / 1 l)
FAVES
Collistar
NOT Butter Mask • Lipmasker
€ 14,09
Adviesprijs€ 27,00 (-48%)
10 ml (€ 1.409,00 / 1 l)
FAVES
Collistar
Attivi Puri Phyto-Keratin Öl • Haarolie
€ 18,50
Adviesprijs€ 30,00 (-38%)
100 ml (€ 185,00 / 1 l)
FAVES
Collistar
Benessere Fig And Wisteria Body Liquid-Butter • Body Butter
€ 21,90
Adviesprijs€ 37,00 (-41%)
200 ml (€ 109,50 / 1 l)
FAVES
Collistar
Not transformerende gel • Blushcrème
€ 16,50
Adviesprijs€ 27,00 (-39%)
7 ml (€ 23,57 / 10 ml)
FAVES
Collistar
Magic Drops Glow Highlighting Body Concentrate • Lichaamsserum
€ 26,62
Adviesprijs€ 48,00 (-45%)
125 ml (€ 212,96 / 1 l)
FAVES
Collistar
Lift hd+ Sculpt liftende oogcontourverzorging tegen wallen • Oogcrème
€ 35,00
Adviesprijs€ 57,00 (-39%)
15 ml (€ 2.333,33 / 1 l)
FAVES
Collistar
Face Care Attivi Puri Retinol + Panthenol Drops • Serum
€ 27,17
Adviesprijs€ 49,00 (-45%)
30 ml (€ 905,67 / 1 l)
FAVES
Collistar
Benessere Fig And Wisteria Shower Milk-Cream • Douchecrème
€ 14,90
Adviesprijs€ 25,00 (-40%)
250 ml (€ 59,60 / 1 l)
FAVES
Collistar
Attivi puri Collageenbalsem • Conditioner
€ 17,09
Adviesprijs€ 28,50 (-40%)
200 ml (€ 85,45 / 1 l)
FAVES
Collistar
Face Rigenera Anti-Wrinkle Plumping Lip Treatment • Lipmasker
€ 26,62
Adviesprijs€ 48,00 (-45%)
15 ml (€ 1.774,67 / 1 l)
FAVES
Collistar
Benessere Fig And Wisteria Melting Body Butter • Body Butter
€ 21,50
Adviesprijs€ 37,00 (-42%)
200 ml (€ 107,50 / 1 l)
FAVES
Collistar
Face Care Attivi Puri Retinol + Phlorentin • Gezichtscrème
€ 30,50
Adviesprijs€ 55,00 (-45%)
50 ml (€ 610,00 / 1 l)
FAVES
Collistar
Make-Up Impeccabile Mascara Waterproof • Mascara
€ 20,90
Adviesprijs€ 32,00 (-35%)
12 ml (€ 1.741,67 / 1 l)
FAVES
Collistar
Not stralende basis • Primer
€ 19,50
Adviesprijs€ 31,00 (-37%)
30 ml (€ 650,00 / 1 l)
FAVES
Collistar
Attivi Puri Scrub Mit Niacinamid • Hoofdhuid scrub
€ 17,98
Adviesprijs€ 30,00 (-40%)
250 ml (€ 71,92 / 1 l)
FAVES
Collistar
Attivi Puri Salicylic Acid + Succinic Acid Drops • Serum
€ 28,58
Adviesprijs€ 49,00 (-42%)
30 ml (€ 952,67 / 1 l)
FAVES
Collistar
Attivi Puri Vitamin-C Maske • Haarmasker
€ 17,09
Adviesprijs€ 28,50 (-40%)
200 ml (€ 85,45 / 1 l)
FAVES
Beperkt
Collistar
Impeccabile Mascara • Oogmake-up set
€ 18,60
Adviesprijs€ 33,00 (-44%)
1 st (€ 18,60 / 1 pcs)
FAVES
Collistar
Gelmasker met Vitamine C + Polyhydroxyzuur • Gezichtsmasker
€ 18,51
Adviesprijs€ 35,00 (-47%)
75 ml (€ 246,80 / 1 l)
FAVES
Collistar
Cica-Gezichtsmasker Met Hyaluronzuur + Madecassosid • Gezichtsmasker
€ 21,90
Adviesprijs€ 35,00 (-37%)
75 ml (€ 292,00 / 1 l)
FAVES
Collistar
IDROATTIVA+ Hydro-Gel • Ooggel
€ 21,50
Adviesprijs€ 38,00 (-43%)
15 ml (€ 1.433,33 / 1 l)
FAVES
Collistar
Attivi Puri Salicylic Acid + Niacinamide • Gezichtscrème
vanaf € 12,90
Adviesprijs€ 20,00 (-36%)
100 ml (€ 129,00 / 1 l)
FAVES
Collistar
Vitamin C Ferulic Acid Cream • Gezichtscrème
€ 27,17
Adviesprijs€ 49,00 (-45%)
50 ml (€ 543,40 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Collistar
Unica Even Finish Redensifying Essence • Gezichtsemulsie
€ 58,00
200 ml (€ 290,00 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Collistar
Unica Even Finish Redensifying Cream • Gezichtscrème
€ 80,00
50 ml (€ 1.600,00 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Collistar
Unica Even Finish Redensifying Décolleté and Hand Cream • Bodycrème
€ 49,50
Adviesprijs€ 55,00 (-10%)
75 ml (€ 660,00 / 1 l)
FAVES
Collistar
Attivi Puri Phyto-Keratin Filler • Haarmasker
€ 25,55
Adviesprijs€ 30,00 (-15%)
100 ml (€ 255,50 / 1 l)
Pagina4van5