Gratis verzending vanaf € 29,-
Tot 2 gratis samples
Veilig betalen
Gratis retourneren binnen 120 dagen

Collistar

Collistar-logo

Alle producten

206 producten
206 producten
FAVES
Collistar
IDROATTIVA+ Fresh Moisturizing Water Cream Gel • Gezichtscrème
€ 24,85
Adviesprijs€ 42,00 (-41%)
50 ml (€ 497,00 / 1 l)
FAVES
Collistar
Attivi puri Vloeibare Balsem Met Hyaluronzuur • Conditioner Spray
€ 17,08
Adviesprijs€ 28,50 (-40%)
200 ml (€ 85,40 / 1 l)
FAVES
+1 meer
Collistar
Infinito Eye Marker • Eyeliner
vanaf € 15,22
Adviesprijs€ 27,00 (-44%)
1 ml (€ 152,20 / 10 ml)
FAVES
Collistar
Vitamin C Alpha-Arbutin • Serum
€ 27,17
Adviesprijs€ 49,00 (-45%)
30 ml (€ 905,67 / 1 l)
FAVES
Collistar
Benessere Neroli e Elicriso Body and Hair Perfume Mist • Haarparfum
€ 17,50
Adviesprijs€ 28,00 (-38%)
100 ml (€ 175,00 / 1 l)
FAVES
+3 meer
Collistar
Impeccabile Stick Concealer • Concealer
vanaf € 16,34
Adviesprijs€ 29,00 (-44%)
5 g (€ 32,68 / 10 g)
FAVES
Nieuw
Collistar
Man Perfect Adherence Shaving Foam • Scheerschuim
€ 11,23
Adviesprijs€ 18,50 (-39%)
200 ml (€ 56,15 / 1 l)
FAVES
Beperkt
Collistar
Tanning Protective Cream SPF 15 • Zonnecrème
€ 19,00
Adviesprijs€ 38,00 (-50%)
150 ml (€ 126,67 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Collistar
Body Anti-Water Thermal Talasso-Scrub • Lichaamsscrub
vanaf € 31,95
300 g (€ 106,50 / 1 kg)
FAVES
Nieuw
Collistar
Body Anticellulite Even Finish Cryo-Gel • Lichaamsgel
€ 53,95
Adviesprijs€ 60,00 (-10%)
400 ml (€ 134,88 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Collistar
Body Multi-Active Deodorant 24H - With Aloe Milk - Hypersensitive Skin • Deodorantspray
€ 20,95
Adviesprijs€ 23,00 (-9%)
100 ml (€ 209,50 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Collistar
Man Purifying Cleansing Gel Face • Reinigingsgel
€ 19,00
Adviesprijs€ 31,00 (-39%)
125 ml (€ 152,00 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Collistar
Man Acqua Attiva Eau De Toilette Energizzante • Eau de Toilette
€ 32,72
Adviesprijs€ 59,00 (-45%)
100 ml (€ 327,20 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Collistar
Unica Redensifying Depuffing Eye Contour Cream • Oogcrème
€ 36,90
Adviesprijs€ 60,00 (-39%)
15 ml (€ 2.460,00 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Collistar
Body Multi-Active Deodorant 48H - With Nourishing Rice Milk • Deodorant crème
€ 23,00
75 ml (€ 306,67 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Collistar
Man Sensitive Skins After-Shave • After Shave Lotion
€ 28,90
Adviesprijs€ 43,00 (-33%)
100 ml (€ 289,00 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Collistar
Man Revitalizing Acqua Vetiver Eau De Toilette • Eau de Toilette
€ 32,72
Adviesprijs€ 59,00 (-45%)
100 ml (€ 327,20 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Collistar
Body Hydra-Illuminating Repairing Sublime Butter • Body Butter
€ 34,00
200 ml (€ 170,00 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Collistar
Body Elasticizing Firming Talasso-Scrub • Lichaamsscrub
vanaf € 32,00
300 g (€ 106,67 / 1 kg)
FAVES
+13 meer
+10 meer
Collistar
Puro Gioiello Velvet Lipstick Refill • Lippenstift
vanaf € 18,20
Adviesprijs€ 26,00 (-30%)
3.1 g (€ 58,71 / 10 g)
FAVES
Nieuw
Collistar
Puro Lip Gloss Plump • Lipgloss
vanaf € 24,30
Adviesprijs€ 27,00 (-10%)
4.5 ml (€ 54,00 / 10 ml)
FAVES
Beperkt
Collistar
Tanning Moisturizing Milk Spray SPF 20 • Zonnemelk
€ 20,10
Adviesprijs€ 38,00 (-47%)
200 ml (€ 100,50 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Collistar
Body Multi-Active Deodorant 48H - With Soothing Oat Milk • Deodorant Roll-On
€ 20,95
Adviesprijs€ 23,00 (-9%)
75 ml (€ 279,33 / 1 l)
FAVES
Collistar
Not Glow Vibes • Highlighter
vanaf € 15,10
Adviesprijs€ 35,00 (-56%)
15 ml (€ 1.006,67 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Collistar
Man Attivi Puri Hyaluronic Acid Moisturizing Lifting • Serum
€ 26,90
Adviesprijs€ 43,00 (-37%)
30 ml (€ 896,67 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Collistar
Body Deep Moisturizing Fluid for All Skin Types • Bodycrème
€ 34,00
400 ml (€ 85,00 / 1 l)
FAVES
Nieuw
+5 meer
+2 meer
Collistar
Puro Lip Gloss Shine • Lipgloss
vanaf € 18,90
Adviesprijs€ 27,00 (-30%)
5 ml (€ 37,80 / 10 ml)
FAVES
Nieuw
Collistar
Man Attivi Puri Collagen Anti-Wrinkle Regenerating • Serum
€ 43,00
30 ml (€ 1.433,33 / 1 l)
FAVES
Beperkt
Collistar
Face Care Gentle Make-Up Removing Oil • Gezichtsverzorgingsset
€ 20,62
Adviesprijs€ 39,00 (-47%)
1 st (€ 20,62 / 1 pcs)
FAVES
Nieuw
Collistar
Man Toning Acqua Wood Eau De Toilette • Eau de Toilette
€ 32,72
Adviesprijs€ 59,00 (-45%)
100 ml (€ 327,20 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Collistar
Man Hydra Oil Free Moisturizer Face And Eye Gel 24H • Gezichtsgel
€ 25,90
Adviesprijs€ 45,00 (-42%)
80 ml (€ 323,75 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Collistar
Man Face and Beard Oil • Gezichtsolie
€ 19,50
Adviesprijs€ 31,00 (-37%)
30 ml (€ 650,00 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Collistar
Man After-Shave Toning Lotion • After Shave Lotion
€ 25,90
Adviesprijs€ 43,00 (-40%)
100 ml (€ 259,00 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Collistar
Body Hydra-Illuminating Renewing Sublime Superserum • Lichaamsserum
€ 56,00
200 ml (€ 280,00 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Collistar
Rigenera Smoothing Anti-Wrinkle Eye Contour • Oogcrème
€ 30,15
Adviesprijs€ 57,00 (-47%)
15 ml (€ 2.010,00 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Collistar
Body Firming Anti-Age Lifting Cream • Bodycrème
€ 42,00
200 ml (€ 210,00 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Collistar
Man Shower Shampoo 3 In1 • Shampoo
€ 16,19
Adviesprijs€ 27,00 (-40%)
250 ml (€ 64,76 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Collistar
Body Cryoactive Talasso-Scrub • Lichaamsscrub
€ 50,00
600 g (€ 83,33 / 1 kg)
FAVES
Nieuw
Collistar
Body Anti-Water Thermal Talasso Shower Oil • Doucheolie
€ 36,00
400 ml (€ 90,00 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Collistar
Man Anti-Wrinkle Revitalizing Cream • Gezichtscrème
€ 35,90
Adviesprijs€ 58,00 (-38%)
50 ml (€ 718,00 / 1 l)
FAVES
Beperkt
Collistar
Attivi Puri Hyaluronic Acid + Ceramides Water Gel • Gezichtsverzorgingsset
€ 29,63
Adviesprijs€ 56,00 (-47%)
1 st (€ 29,63 / 1 pcs)
FAVES
Beperkt
Collistar
Active Protection Sun Cream Face-Body SPF 30 • Zonnecrème
€ 20,10
Adviesprijs€ 38,00 (-47%)
150 ml (€ 134,00 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Collistar
Body Intensive Reshaping Firming Cream • Bodycrème
€ 60,00
400 ml (€ 150,00 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Collistar
Man Hydra Total Freshness Moisturizer Face And Eye Cream-Gel 24H • Gezichtscrème
€ 25,90
Adviesprijs€ 45,00 (-42%)
80 ml (€ 323,75 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Collistar
Body Anticellulite Draining Thermal Superserum • Lichaamsserum
€ 56,00
200 ml (€ 280,00 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Collistar
Body Hydra-Illuminating Sublime Talasso-Scrub • Lichaamsscrub
€ 50,00
600 g (€ 83,33 / 1 kg)
FAVES
Nieuw
Collistar
Body Hydra-Illuminating Sublime Talasso Shower Oil • Doucheolie
€ 36,00
400 ml (€ 90,00 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Collistar
Body Anticellulite Firming Thermal Cream • Bodycrème
€ 47,95
Adviesprijs€ 60,00 (-20%)
400 ml (€ 119,88 / 1 l)
Pagina3van5