Gratis verzending vanaf € 29,-
Tot 2 gratis samples
Veilig betalen
Gratis retourneren binnen 120 dagen

Goldwell Conditioner

Alle producten

31 producten
31 producten
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses just smooth temmende conditioner - nieuwe formule • Conditioner
vanaf € 15,66
Adviesprijs€ 22,00 (-28%)
200 ml (€ 78,30 / 1 l)
FAVES
Goldwell
Dualsenses Sun Reflects UV Protect Spray • Leave-in-Treatment
€ 23,50
150 ml (€ 156,67 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses bond pro versterkende conditioner - nieuwe formule • Conditioner
vanaf € 9,61
Adviesprijs€ 13,50 (-28%)
100 ml (€ 96,10 / 1 l)
FAVES
Goldwell
Dualsenses Silver Silver Conditioner • Conditioner
€ 10,51
Adviesprijs€ 22,00 (-52%)
200 ml (€ 52,55 / 1 l)
FAVES
Goldwell
Stylesign curls Gewichtloos Fluid • Haarlotion
€ 13,68
Adviesprijs€ 25,00 (-45%)
150 ml (€ 91,20 / 1 l)
FAVES
Goldwell
Dualsenses Curls & Waves Hydrating Conditioner • Conditioner
vanaf € 11,73
Adviesprijs€ 22,00 (-47%)
200 ml (€ 58,65 / 1 l)
FAVES
Goldwell
Dualsenses Color Brillanz Conditioner • Conditioner
€ 4,30
30 ml (€ 143,33 / 1 l)
FAVES
Goldwell
Dualsenses bond pro Versterkende Conditioner • Conditioner
vanaf € 4,30
30 ml (€ 143,33 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses rich repair herstellende Serum Spray - nieuwe formule • Leave-in-Treatment
vanaf € 7,05
Adviesprijs€ 9,90 (-28%)
50 ml (€ 141,00 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses pure hydration hydraterende conditioner - nieuwe formule • Conditioner
vanaf € 9,61
Adviesprijs€ 13,50 (-28%)
100 ml (€ 96,10 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses rich repair herstellende conditioner - nieuwe formule • Conditioner
vanaf € 9,61
Adviesprijs€ 13,50 (-28%)
100 ml (€ 96,10 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses blondes & highlights anti-geel conditioner - nieuwe formule • Conditioner
vanaf € 9,61
Adviesprijs€ 13,50 (-28%)
100 ml (€ 96,10 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses bond pro Day & Night Bond Booster • Leave-in-Treatment
€ 19,93
Adviesprijs€ 28,00 (-28%)
75 ml (€ 265,73 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses curls & waves definiërende conditioner - nieuwe formule • Conditioner
vanaf € 15,66
Adviesprijs€ 22,00 (-28%)
200 ml (€ 78,30 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses curls & waves definitiespray - nieuwe formule • Leave-in-Treatment
€ 16,73
Adviesprijs€ 23,50 (-28%)
150 ml (€ 111,53 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses scalp specialist anti-haaruitvalserum - nieuwe formule • Leave-in-Treatment
€ 22,78
Adviesprijs€ 32,00 (-28%)
150 ml (€ 151,87 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses color Brillanz conditioner - nieuwe formule • Conditioner
vanaf € 9,61
Adviesprijs€ 13,50 (-28%)
100 ml (€ 96,10 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses sun reflects UV-beschermingsspray - nieuwe formule • Leave-in-Treatment
vanaf € 9,90
50 ml (€ 198,00 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses color Extra Rich glansconditioner - nieuwe formule • Conditioner
vanaf € 15,66
Adviesprijs€ 22,00 (-28%)
200 ml (€ 78,30 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses ultra volume Dualsenses ultra volume • Conditioner
vanaf € 15,66
Adviesprijs€ 22,00 (-28%)
200 ml (€ 78,30 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses pure hydration 5-in-1 hydraterende spray – nieuwe formule • Leave-in-Treatment
vanaf € 7,05
Adviesprijs€ 9,90 (-28%)
50 ml (€ 141,00 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses ultra volume versterkende spray - nieuwe formule • Leave-in-Treatment
€ 16,73
Adviesprijs€ 23,50 (-28%)
150 ml (€ 111,53 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses scalp specialist hoofdhuidbalans en hydraterende fluid - nieuwe formule • Hoofdhuidverzorging
€ 20,50
Adviesprijs€ 30,00 (-32%)
150 ml (€ 136,67 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses Blondes & Highlights Farbgebender Conditioner - Neue Formulierung • Conditioner
€ 15,66
Adviesprijs€ 22,00 (-28%)
200 ml (€ 78,30 / 1 l)
FAVES
Goldwell
Dualsenses Color Revive Neutral Brown • Conditioner
€ 13,95
Adviesprijs€ 25,00 (-44%)
200 ml (€ 69,75 / 1 l)
FAVES
Goldwell
Dualsenses Bond Pro Repair & Structure Spray • Leave-in-Treatment
€ 6,10
30 ml (€ 203,33 / 1 l)
FAVES
Goldwell
Dualsenses Color Revive Copper • Conditioner
€ 12,72
Adviesprijs€ 25,00 (-49%)
200 ml (€ 63,60 / 1 l)
FAVES
Goldwell
Dualsenses Color Brilliance Serum Spray • Leave-in-Treatment
€ 6,10
30 ml (€ 203,33 / 1 l)
FAVES
Goldwell
Dualsenses Just Smooth 6 Effects Serum • Haarlotion
€ 7,20
20 ml (€ 360,00 / 1 l)
Goldwell
Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Yellow Conditioner • Conditioner
€ 4,30
30 ml (€ 143,33 / 1 l)
Goldwell
Dualsenses Color Repair & Radiance Balm • Haarlotion
€ 9,70
20 ml (€ 485,00 / 1 l)