FAVESlike productGoldwellDualsenses bond pro Versterkende Conditioner • Conditionervanaf € 4,3030 ml (€ 143,33 / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Men Anti-Dandruff Shampoo • Shampoo€ 10,95Adviesprijs€ 21,00 (-48%)300 ml (€ 36,50 / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Scalp Specialist Deep Cleansing Shampoo • Shampoo€ 10,07Adviesprijs€ 19,50 (-48%)250 ml (€ 40,28 / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Silver 60 Sek Treatment • Haarmaskervanaf € 13,48Adviesprijs€ 26,50 (-49%)200 ml (€ 67,40 / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses ultra volume Versterkende Shampoo • Shampoo€ 1,7530 ml (€ 58,33 / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Color Revive Dark Brown To Black • Uitgroeipoeder€ 17,41Adviesprijs€ 32,50 (-46%)3.7 g (€ 47,05 / 10 g)
FAVESlike productGoldwellDualsenses bond pro versterkende haarshampoo • Shampoovanaf € 9,95Adviesprijs€ 19,50 (-49%)250 ml (€ 39,80 / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Men Thickening Shampoo • Shampoo€ 14,36Adviesprijs€ 21,00 (-32%)300 ml (€ 47,87 / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Scalp Specialist Sensitive Foam Shampoo • Shampoo€ 9,92Adviesprijs€ 19,50 (-49%)250 ml (€ 39,68 / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Blondes & Highlights 60 Sek Treatment • Haarmasker€ 15,40Adviesprijs€ 26,50 (-42%)200 ml (€ 77,00 / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses color extra rich Glans haarshampoo • Shampoo€ 9,95Adviesprijs€ 19,50 (-49%)250 ml (€ 39,80 / 1 l)
FAVESNieuwlike productGoldwellDualsenses Sun Reflects 60 Sek. Pflegekur - Neue Formulierung • Treatmentvanaf € 7,5050 ml (€ 150,00 / 1 l)
FAVESNieuwlike productGoldwellDualsenses blondes & highlights kleurshampoo - nieuwe formule • Shampoo€ 13,88Adviesprijs€ 19,50 (-28%)250 ml (€ 55,52 / 1 l)
FAVESNieuwlike productGoldwellDualsenses scalp specialist diepreinigende shampoo - nieuwe formule • Shampoovanaf € 13,88Adviesprijs€ 19,50 (-28%)250 ml (€ 55,52 / 1 l)
FAVESNieuwlike productGoldwellDualsenses curls & waves bundelende shampoo - nieuwe formule • Shampoovanaf € 13,88Adviesprijs€ 19,50 (-28%)250 ml (€ 55,52 / 1 l)
FAVESNieuwlike productGoldwellDualsenses scalp specialist verdichtende shampoo - nieuwe formule • Shampoo€ 13,88Adviesprijs€ 19,50 (-28%)250 ml (€ 55,52 / 1 l)
FAVESNieuwlike productGoldwellDualsenses color Extra Rich glansshampoo - nieuwe formule • Shampoovanaf € 13,88Adviesprijs€ 19,50 (-28%)250 ml (€ 55,52 / 1 l)
FAVESNieuwlike productGoldwellDualsenses men Hair & Body Shampoo - nieuwe formule • Shampoovanaf € 7,05Adviesprijs€ 9,90 (-28%)100 ml (€ 70,50 / 1 l)
FAVESNieuwlike productGoldwellDualsenses rich repair 60 sec. verzorgingskuur - nieuwe formule • Treatmentvanaf € 3,9020 ml (€ 195,00 / 1 l)
FAVESNieuwlike productGoldwellDualsenses bond pro Repair & structuurspray - nieuwe formule • Conditioner Sprayvanaf € 7,05Adviesprijs€ 9,90 (-28%)50 ml (€ 141,00 / 1 l)
FAVESNieuwlike productGoldwellDualsenses rich repair herstellende Serum Spray - nieuwe formule • Leave-in-Treatmentvanaf € 7,05Adviesprijs€ 9,90 (-28%)50 ml (€ 141,00 / 1 l)
FAVESNieuwlike productGoldwellDualsenses bond pro Pre-Wash Cortex Filler - nieuwe formule • Haarcrème€ 19,93Adviesprijs€ 28,00 (-28%)100 ml (€ 199,30 / 1 l)
FAVESNieuwlike productGoldwellDualsenses rich repair herstellende shampoo - nieuwe formule • Shampoovanaf € 7,05Adviesprijs€ 9,90 (-28%)100 ml (€ 70,50 / 1 l)
FAVESNieuwlike productGoldwellDualsenses pure hydration hydraterende conditioner - nieuwe formule • Conditionervanaf € 9,61Adviesprijs€ 13,50 (-28%)100 ml (€ 96,10 / 1 l)
FAVESNieuwlike productGoldwellDualsenses rich repair herstellende conditioner - nieuwe formule • Conditionervanaf € 9,61Adviesprijs€ 13,50 (-28%)100 ml (€ 96,10 / 1 l)
FAVESNieuwlike productGoldwellDualsenses just smooth temmende shampoo - nieuwe formule • Shampoovanaf € 13,88Adviesprijs€ 19,50 (-28%)250 ml (€ 55,52 / 1 l)
FAVESNieuwlike productGoldwellDualsenses blondes & highlights anti-geel conditioner - nieuwe formule • Conditionervanaf € 9,61Adviesprijs€ 13,50 (-28%)100 ml (€ 96,10 / 1 l)
FAVESNieuwlike productGoldwellDualsenses blondes & highlights glansserumspray - nieuwe formule • Haarserumvanaf € 7,05Adviesprijs€ 9,90 (-28%)50 ml (€ 141,00 / 1 l)
FAVESNieuwlike productGoldwellDualsenses scalp specialist Sensitive schuimshampoo - nieuwe formule • Shampoo€ 13,88Adviesprijs€ 19,50 (-28%)250 ml (€ 55,52 / 1 l)
FAVESNieuwlike productGoldwellDualsenses bond pro Day & Night Bond Booster • Leave-in-Treatment€ 19,93Adviesprijs€ 28,00 (-28%)75 ml (€ 265,73 / 1 l)
FAVESNieuwlike productGoldwellDualsenses curls & waves definiërende conditioner - nieuwe formule • Conditionervanaf € 15,66Adviesprijs€ 22,00 (-28%)200 ml (€ 78,30 / 1 l)
FAVESNieuwlike productGoldwellDualsenses curls & waves definitiespray - nieuwe formule • Leave-in-Treatment€ 16,73Adviesprijs€ 23,50 (-28%)150 ml (€ 111,53 / 1 l)
FAVESNieuwlike productGoldwellDualsenses rich repair seconden treatment - nieuwe formule • Treatmentvanaf € 5,34Adviesprijs€ 7,50 (-28%)50 ml (€ 106,80 / 1 l)
FAVESNieuwlike productGoldwellDualsenses ultra volume versterkende shampoo - nieuwe formule • Shampoovanaf € 13,88Adviesprijs€ 19,50 (-28%)250 ml (€ 55,52 / 1 l)
FAVESNieuwlike productGoldwellDualsenses scalp specialist anti-haaruitvalserum - nieuwe formule • Leave-in-Treatment€ 22,78Adviesprijs€ 32,00 (-28%)150 ml (€ 151,87 / 1 l)
FAVESNieuwlike productGoldwellDualsenses blondes & highlights 60 sec. verzorgingsmasker - nieuwe formule • Treatmentvanaf € 5,34Adviesprijs€ 7,50 (-28%)50 ml (€ 106,80 / 1 l)
FAVESNieuwlike productGoldwellDualsenses bond pro 60 sec. verzorgend masker - nieuwe formule • Treatment€ 5,34Adviesprijs€ 7,50 (-28%)50 ml (€ 106,80 / 1 l)
FAVESNieuwlike productGoldwellDualsenses just smooth 6-effectenserum - nieuwe formule • Haarserum€ 19,57Adviesprijs€ 27,50 (-28%)100 ml (€ 195,70 / 1 l)
FAVESNieuwlike productGoldwellDualsenses bond pro seconden verzorgingskuur - nieuwe formule • Treatmentvanaf € 18,86Adviesprijs€ 26,50 (-28%)200 ml (€ 94,30 / 1 l)
FAVESNieuwlike productGoldwellDualsenses color Brillanz conditioner - nieuwe formule • Conditionervanaf € 9,61Adviesprijs€ 13,50 (-28%)100 ml (€ 96,10 / 1 l)
FAVESNieuwlike productGoldwellDualsenses color Brilliance Serum Spray - nieuwe formule • Haarserumvanaf € 7,05Adviesprijs€ 9,90 (-28%)50 ml (€ 141,00 / 1 l)
FAVESNieuwlike productGoldwellDualsenses color Brilliance shampoo - nieuwe formule • Shampoovanaf € 7,05Adviesprijs€ 9,90 (-28%)100 ml (€ 70,50 / 1 l)
FAVESNieuwlike productGoldwellDualsenses sun reflects After-Sun Hair & Body Shampoo - nieuwe formule • Shampoovanaf € 9,90100 ml (€ 99,00 / 1 l)
FAVESNieuwlike productGoldwellDualsenses sun reflects UV-beschermingsspray - nieuwe formule • Leave-in-Treatmentvanaf € 9,9050 ml (€ 198,00 / 1 l)
FAVESNieuwlike productGoldwellDualsenses color Extra Rich glansconditioner - nieuwe formule • Conditionervanaf € 15,66Adviesprijs€ 22,00 (-28%)200 ml (€ 78,30 / 1 l)
FAVESNieuwlike productGoldwellDualsenses scalp specialist anti-roos shampoo - nieuwe formule • Shampoo€ 13,30Adviesprijs€ 19,50 (-32%)250 ml (€ 53,20 / 1 l)
FAVESNieuwlike productGoldwellDualsenses ultra volume Dualsenses ultra volume • Conditionervanaf € 15,66Adviesprijs€ 22,00 (-28%)200 ml (€ 78,30 / 1 l)
FAVESNieuwlike productGoldwellDualsenses pure hydration 5-in-1 hydraterende spray – nieuwe formule • Leave-in-Treatmentvanaf € 7,05Adviesprijs€ 9,90 (-28%)50 ml (€ 141,00 / 1 l)