Gratis verzending vanaf € 29,-
Tot 2 gratis samples
Veilig betalen
Gratis retourneren binnen 120 dagen

Populaire Productlijnen van Goldwell

Alle producten

116 producten
116 producten
FAVES
Goldwell
Dualsenses bond pro Versterkende Conditioner • Conditioner
vanaf € 4,30
30 ml (€ 143,33 / 1 l)
FAVES
Goldwell
Dualsenses Men Anti-Dandruff Shampoo • Shampoo
€ 10,95
Adviesprijs€ 21,00 (-48%)
300 ml (€ 36,50 / 1 l)
FAVES
Goldwell
Dualsenses Scalp Specialist Deep Cleansing Shampoo • Shampoo
€ 10,07
Adviesprijs€ 19,50 (-48%)
250 ml (€ 40,28 / 1 l)
FAVES
Goldwell
Dualsenses Silver 60 Sek Treatment • Haarmasker
vanaf € 13,48
Adviesprijs€ 26,50 (-49%)
200 ml (€ 67,40 / 1 l)
FAVES
Goldwell
Dualsenses ultra volume Versterkende Shampoo • Shampoo
€ 1,75
30 ml (€ 58,33 / 1 l)
FAVES
Goldwell
Dualsenses Color Revive Dark Brown To Black • Uitgroeipoeder
€ 17,41
Adviesprijs€ 32,50 (-46%)
3.7 g (€ 47,05 / 10 g)
FAVES
Goldwell
Dualsenses bond pro versterkende haarshampoo • Shampoo
vanaf € 9,95
Adviesprijs€ 19,50 (-49%)
250 ml (€ 39,80 / 1 l)
FAVES
Goldwell
Dualsenses Men Thickening Shampoo • Shampoo
€ 14,36
Adviesprijs€ 21,00 (-32%)
300 ml (€ 47,87 / 1 l)
FAVES
Goldwell
Dualsenses Scalp Specialist Sensitive Foam Shampoo • Shampoo
€ 9,92
Adviesprijs€ 19,50 (-49%)
250 ml (€ 39,68 / 1 l)
FAVES
Goldwell
Dualsenses Blondes & Highlights 60 Sek Treatment • Haarmasker
€ 15,40
Adviesprijs€ 26,50 (-42%)
200 ml (€ 77,00 / 1 l)
FAVES
Goldwell
Dualsenses color extra rich Glans haarshampoo • Shampoo
€ 9,95
Adviesprijs€ 19,50 (-49%)
250 ml (€ 39,80 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses Sun Reflects 60 Sek. Pflegekur - Neue Formulierung • Treatment
vanaf € 7,50
50 ml (€ 150,00 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses blondes & highlights kleurshampoo - nieuwe formule • Shampoo
€ 13,88
Adviesprijs€ 19,50 (-28%)
250 ml (€ 55,52 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses scalp specialist diepreinigende shampoo - nieuwe formule • Shampoo
vanaf € 13,88
Adviesprijs€ 19,50 (-28%)
250 ml (€ 55,52 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses curls & waves bundelende shampoo - nieuwe formule • Shampoo
vanaf € 13,88
Adviesprijs€ 19,50 (-28%)
250 ml (€ 55,52 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses scalp specialist verdichtende shampoo - nieuwe formule • Shampoo
€ 13,88
Adviesprijs€ 19,50 (-28%)
250 ml (€ 55,52 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses color Extra Rich glansshampoo - nieuwe formule • Shampoo
vanaf € 13,88
Adviesprijs€ 19,50 (-28%)
250 ml (€ 55,52 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses men Hair & Body Shampoo - nieuwe formule • Shampoo
vanaf € 7,05
Adviesprijs€ 9,90 (-28%)
100 ml (€ 70,50 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses rich repair 60 sec. verzorgingskuur - nieuwe formule • Treatment
vanaf € 3,90
20 ml (€ 195,00 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses bond pro Repair & structuurspray - nieuwe formule • Conditioner Spray
vanaf € 7,05
Adviesprijs€ 9,90 (-28%)
50 ml (€ 141,00 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses rich repair herstellende Serum Spray - nieuwe formule • Leave-in-Treatment
vanaf € 7,05
Adviesprijs€ 9,90 (-28%)
50 ml (€ 141,00 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses bond pro Pre-Wash Cortex Filler - nieuwe formule • Haarcrème
€ 19,93
Adviesprijs€ 28,00 (-28%)
100 ml (€ 199,30 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses rich repair herstellende shampoo - nieuwe formule • Shampoo
vanaf € 7,05
Adviesprijs€ 9,90 (-28%)
100 ml (€ 70,50 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses pure hydration hydraterende conditioner - nieuwe formule • Conditioner
vanaf € 9,61
Adviesprijs€ 13,50 (-28%)
100 ml (€ 96,10 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses rich repair herstellende conditioner - nieuwe formule • Conditioner
vanaf € 9,61
Adviesprijs€ 13,50 (-28%)
100 ml (€ 96,10 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses just smooth temmende shampoo - nieuwe formule • Shampoo
vanaf € 13,88
Adviesprijs€ 19,50 (-28%)
250 ml (€ 55,52 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses blondes & highlights anti-geel conditioner - nieuwe formule • Conditioner
vanaf € 9,61
Adviesprijs€ 13,50 (-28%)
100 ml (€ 96,10 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses blondes & highlights glansserumspray - nieuwe formule • Haarserum
vanaf € 7,05
Adviesprijs€ 9,90 (-28%)
50 ml (€ 141,00 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses scalp specialist Sensitive schuimshampoo - nieuwe formule • Shampoo
€ 13,88
Adviesprijs€ 19,50 (-28%)
250 ml (€ 55,52 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses bond pro Day & Night Bond Booster • Leave-in-Treatment
€ 19,93
Adviesprijs€ 28,00 (-28%)
75 ml (€ 265,73 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses curls & waves definiërende conditioner - nieuwe formule • Conditioner
vanaf € 15,66
Adviesprijs€ 22,00 (-28%)
200 ml (€ 78,30 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses curls & waves definitiespray - nieuwe formule • Leave-in-Treatment
€ 16,73
Adviesprijs€ 23,50 (-28%)
150 ml (€ 111,53 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses rich repair seconden treatment - nieuwe formule • Treatment
vanaf € 5,34
Adviesprijs€ 7,50 (-28%)
50 ml (€ 106,80 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses ultra volume versterkende shampoo - nieuwe formule • Shampoo
vanaf € 13,88
Adviesprijs€ 19,50 (-28%)
250 ml (€ 55,52 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses scalp specialist anti-haaruitvalserum - nieuwe formule • Leave-in-Treatment
€ 22,78
Adviesprijs€ 32,00 (-28%)
150 ml (€ 151,87 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses blondes & highlights 60 sec. verzorgingsmasker - nieuwe formule • Treatment
vanaf € 5,34
Adviesprijs€ 7,50 (-28%)
50 ml (€ 106,80 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses bond pro 60 sec. verzorgend masker - nieuwe formule • Treatment
€ 5,34
Adviesprijs€ 7,50 (-28%)
50 ml (€ 106,80 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses just smooth 6-effectenserum - nieuwe formule • Haarserum
€ 19,57
Adviesprijs€ 27,50 (-28%)
100 ml (€ 195,70 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses bond pro seconden verzorgingskuur - nieuwe formule • Treatment
vanaf € 18,86
Adviesprijs€ 26,50 (-28%)
200 ml (€ 94,30 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses color Brillanz conditioner - nieuwe formule • Conditioner
vanaf € 9,61
Adviesprijs€ 13,50 (-28%)
100 ml (€ 96,10 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses color Brilliance Serum Spray - nieuwe formule • Haarserum
vanaf € 7,05
Adviesprijs€ 9,90 (-28%)
50 ml (€ 141,00 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses color Brilliance shampoo - nieuwe formule • Shampoo
vanaf € 7,05
Adviesprijs€ 9,90 (-28%)
100 ml (€ 70,50 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses sun reflects After-Sun Hair & Body Shampoo - nieuwe formule • Shampoo
vanaf € 9,90
100 ml (€ 99,00 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses sun reflects UV-beschermingsspray - nieuwe formule • Leave-in-Treatment
vanaf € 9,90
50 ml (€ 198,00 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses color Extra Rich glansconditioner - nieuwe formule • Conditioner
vanaf € 15,66
Adviesprijs€ 22,00 (-28%)
200 ml (€ 78,30 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses scalp specialist anti-roos shampoo - nieuwe formule • Shampoo
€ 13,30
Adviesprijs€ 19,50 (-32%)
250 ml (€ 53,20 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses ultra volume Dualsenses ultra volume • Conditioner
vanaf € 15,66
Adviesprijs€ 22,00 (-28%)
200 ml (€ 78,30 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses pure hydration 5-in-1 hydraterende spray – nieuwe formule • Leave-in-Treatment
vanaf € 7,05
Adviesprijs€ 9,90 (-28%)
50 ml (€ 141,00 / 1 l)
Pagina2van3