Gratis verzending vanaf € 29,-
Tot 2 gratis samples
Veilig betalen
Gratis retourneren binnen 120 dagen

Goldwell Dualsenses

Alle producten

84 producten
84 producten
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses just smooth temmende conditioner - nieuwe formule • Conditioner
vanaf € 15,66
Adviesprijs€ 22,00 (-28%)
200 ml (€ 78,30 / 1 l)
FAVES
Goldwell
Dualsenses Sun Reflects UV Protect Spray • Leave-in-Treatment
€ 23,50
150 ml (€ 156,67 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses bond pro versterkende shampoo - nieuwe formule • Shampoo
vanaf € 7,05
Adviesprijs€ 9,90 (-28%)
100 ml (€ 70,50 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses blondes & highlights anti-geelgloed shampoo - nieuwe formule • Shampoo
vanaf € 7,05
Adviesprijs€ 9,90 (-28%)
100 ml (€ 70,50 / 1 l)
FAVES
Beperkt
Goldwell
Dualsenses Sun Reflects • Haarverzorgingsset
€ 13,41
Adviesprijs€ 18,60 (-28%)
1 st (€ 13,41 / 1 pcs)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses rich repair herstellende shampoo - nieuwe formule - nieuwe formule haarshampoo • Shampoo
€ 13,88
Adviesprijs€ 19,50 (-28%)
250 ml (€ 55,52 / 1 l)
FAVES
Goldwell
Dualsenses Silver Silver Shampoo • Shampoo
€ 10,07
Adviesprijs€ 19,50 (-48%)
250 ml (€ 40,28 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses bond pro versterkende conditioner - nieuwe formule • Conditioner
vanaf € 9,61
Adviesprijs€ 13,50 (-28%)
100 ml (€ 96,10 / 1 l)
FAVES
Goldwell
Dualsenses Silver Silver Conditioner • Conditioner
€ 10,51
Adviesprijs€ 22,00 (-52%)
200 ml (€ 52,55 / 1 l)
FAVES
Goldwell
Dualsenses Curls & Waves Hydrating Conditioner • Conditioner
vanaf € 11,73
Adviesprijs€ 22,00 (-47%)
200 ml (€ 58,65 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses rich repair 6 effecten serum - nieuwe formule • Haarserum
€ 19,57
Adviesprijs€ 27,50 (-28%)
100 ml (€ 195,70 / 1 l)
FAVES
Goldwell
Dualsenses Sun Reflects 60 Sek Treatment • Haarmasker
vanaf € 4,43
Adviesprijs€ 8,60 (-48%)
50 ml (€ 88,60 / 1 l)
FAVES
Goldwell
Dualsenses Men Power Gel • Haargel
€ 12,30
Adviesprijs€ 23,00 (-47%)
150 ml (€ 82,00 / 1 l)
FAVES
Goldwell
Dualsenses Just Smooth 60 Sek Treatment • Haarmasker
vanaf € 12,50
Adviesprijs€ 26,50 (-53%)
200 ml (€ 62,50 / 1 l)
Goldwell
Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Gelbstich Shampoo • Shampoo
vanaf € 10,07
Adviesprijs€ 19,50 (-48%)
250 ml (€ 40,28 / 1 l)
FAVES
Goldwell
Dualsenses Sun Reflects After Sun Shampoo • Shampoo
vanaf € 5,20
Adviesprijs€ 10,10 (-49%)
100 ml (€ 52,00 / 1 l)
FAVES
Goldwell
Dualsenses Rich Repair 60sec Treatment • Haarmasker
vanaf € 4,30
25 ml (€ 172,00 / 1 l)
FAVES
Goldwell
Dualsenses rich repair Herstellende Shampoo • Shampoo
€ 1,85
30 ml (€ 61,67 / 1 l)
FAVES
Goldwell
Dualsenses Color Brillanz Conditioner • Conditioner
€ 4,30
30 ml (€ 143,33 / 1 l)
FAVES
Goldwell
Dualsenses Curls & Waves Hydrating Shampoo • Shampoo
€ 10,07
Adviesprijs€ 19,50 (-48%)
250 ml (€ 40,28 / 1 l)
FAVES
Goldwell
Dualsenses Scalp Specialist Anti-Dandruff Shampoo • Shampoo
€ 13,70
Adviesprijs€ 19,50 (-30%)
250 ml (€ 54,80 / 1 l)
FAVES
Goldwell
Dualsenses bond pro Versterkende Conditioner • Conditioner
vanaf € 4,30
30 ml (€ 143,33 / 1 l)
FAVES
Goldwell
Dualsenses Men Anti-Dandruff Shampoo • Shampoo
€ 10,95
Adviesprijs€ 21,00 (-48%)
300 ml (€ 36,50 / 1 l)
FAVES
Goldwell
Dualsenses Scalp Specialist Deep Cleansing Shampoo • Shampoo
€ 10,07
Adviesprijs€ 19,50 (-48%)
250 ml (€ 40,28 / 1 l)
FAVES
Goldwell
Dualsenses Silver 60 Sek Treatment • Haarmasker
vanaf € 13,48
Adviesprijs€ 26,50 (-49%)
200 ml (€ 67,40 / 1 l)
FAVES
Goldwell
Dualsenses ultra volume Versterkende Shampoo • Shampoo
€ 1,75
30 ml (€ 58,33 / 1 l)
FAVES
Goldwell
Dualsenses Color Revive Dark Brown To Black • Uitgroeipoeder
€ 17,41
Adviesprijs€ 32,50 (-46%)
3.7 g (€ 47,05 / 10 g)
FAVES
Goldwell
Dualsenses bond pro versterkende haarshampoo • Shampoo
vanaf € 9,95
Adviesprijs€ 19,50 (-49%)
250 ml (€ 39,80 / 1 l)
FAVES
Goldwell
Dualsenses Men Thickening Shampoo • Shampoo
€ 14,36
Adviesprijs€ 21,00 (-32%)
300 ml (€ 47,87 / 1 l)
FAVES
Goldwell
Dualsenses Scalp Specialist Sensitive Foam Shampoo • Shampoo
€ 9,92
Adviesprijs€ 19,50 (-49%)
250 ml (€ 39,68 / 1 l)
FAVES
Goldwell
Dualsenses Blondes & Highlights 60 Sek Treatment • Haarmasker
€ 15,40
Adviesprijs€ 26,50 (-42%)
200 ml (€ 77,00 / 1 l)
FAVES
Goldwell
Dualsenses color extra rich Glans haarshampoo • Shampoo
€ 9,95
Adviesprijs€ 19,50 (-49%)
250 ml (€ 39,80 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses Sun Reflects 60 Sek. Pflegekur - Neue Formulierung • Treatment
vanaf € 7,50
50 ml (€ 150,00 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses blondes & highlights kleurshampoo - nieuwe formule • Shampoo
€ 13,88
Adviesprijs€ 19,50 (-28%)
250 ml (€ 55,52 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses scalp specialist diepreinigende shampoo - nieuwe formule • Shampoo
vanaf € 13,88
Adviesprijs€ 19,50 (-28%)
250 ml (€ 55,52 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses curls & waves bundelende shampoo - nieuwe formule • Shampoo
vanaf € 13,88
Adviesprijs€ 19,50 (-28%)
250 ml (€ 55,52 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses scalp specialist verdichtende shampoo - nieuwe formule • Shampoo
€ 13,88
Adviesprijs€ 19,50 (-28%)
250 ml (€ 55,52 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses color Extra Rich glansshampoo - nieuwe formule • Shampoo
vanaf € 13,88
Adviesprijs€ 19,50 (-28%)
250 ml (€ 55,52 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses men Hair & Body Shampoo - nieuwe formule • Shampoo
vanaf € 7,05
Adviesprijs€ 9,90 (-28%)
100 ml (€ 70,50 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses rich repair 60 sec. verzorgingskuur - nieuwe formule • Treatment
vanaf € 3,90
20 ml (€ 195,00 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses bond pro Repair & structuurspray - nieuwe formule • Conditioner Spray
vanaf € 7,05
Adviesprijs€ 9,90 (-28%)
50 ml (€ 141,00 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses rich repair herstellende Serum Spray - nieuwe formule • Leave-in-Treatment
vanaf € 7,05
Adviesprijs€ 9,90 (-28%)
50 ml (€ 141,00 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses bond pro Pre-Wash Cortex Filler - nieuwe formule • Haarcrème
€ 19,93
Adviesprijs€ 28,00 (-28%)
100 ml (€ 199,30 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses rich repair herstellende shampoo - nieuwe formule • Shampoo
vanaf € 7,05
Adviesprijs€ 9,90 (-28%)
100 ml (€ 70,50 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses rich repair herstellende conditioner - nieuwe formule • Conditioner
vanaf € 9,61
Adviesprijs€ 13,50 (-28%)
100 ml (€ 96,10 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses just smooth temmende shampoo - nieuwe formule • Shampoo
vanaf € 13,88
Adviesprijs€ 19,50 (-28%)
250 ml (€ 55,52 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses blondes & highlights anti-geel conditioner - nieuwe formule • Conditioner
vanaf € 9,61
Adviesprijs€ 13,50 (-28%)
100 ml (€ 96,10 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses blondes & highlights glansserumspray - nieuwe formule • Haarserum
vanaf € 7,05
Adviesprijs€ 9,90 (-28%)
50 ml (€ 141,00 / 1 l)
Pagina1van2