Gratis verzending vanaf € 29,-
Tot 2 gratis samples
Veilig betalen
Gratis retourneren binnen 120 dagen

Goldwell Dualsenses

Alle producten

83 producten
83 producten
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses bond pro Day & Night Bond Booster • Leave-in-Treatment
€ 19,93
Adviesprijs€ 28,00 (-28%)
75 ml (€ 265,73 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses curls & waves definiërende conditioner - nieuwe formule • Conditioner
vanaf € 15,66
Adviesprijs€ 22,00 (-28%)
200 ml (€ 78,30 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses curls & waves definitiespray - nieuwe formule • Leave-in-Treatment
€ 16,73
Adviesprijs€ 23,50 (-28%)
150 ml (€ 111,53 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses rich repair seconden treatment - nieuwe formule • Treatment
vanaf € 5,34
Adviesprijs€ 7,50 (-28%)
50 ml (€ 106,80 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses ultra volume versterkende shampoo - nieuwe formule • Shampoo
vanaf € 13,88
Adviesprijs€ 19,50 (-28%)
250 ml (€ 55,52 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses scalp specialist anti-haaruitvalserum - nieuwe formule • Leave-in-Treatment
€ 22,78
Adviesprijs€ 32,00 (-28%)
150 ml (€ 151,87 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses blondes & highlights 60 sec. verzorgingsmasker - nieuwe formule • Treatment
vanaf € 5,34
Adviesprijs€ 7,50 (-28%)
50 ml (€ 106,80 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses bond pro 60 sec. verzorgend masker - nieuwe formule • Treatment
€ 5,34
Adviesprijs€ 7,50 (-28%)
50 ml (€ 106,80 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses just smooth 6-effectenserum - nieuwe formule • Haarserum
€ 19,57
Adviesprijs€ 27,50 (-28%)
100 ml (€ 195,70 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses bond pro seconden verzorgingskuur - nieuwe formule • Treatment
vanaf € 18,86
Adviesprijs€ 26,50 (-28%)
200 ml (€ 94,30 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses color Brillanz conditioner - nieuwe formule • Conditioner
vanaf € 9,61
Adviesprijs€ 13,50 (-28%)
100 ml (€ 96,10 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses color Brilliance Serum Spray - nieuwe formule • Haarserum
vanaf € 7,05
Adviesprijs€ 9,90 (-28%)
50 ml (€ 141,00 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses color Brilliance shampoo - nieuwe formule • Shampoo
vanaf € 7,05
Adviesprijs€ 9,90 (-28%)
100 ml (€ 70,50 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses sun reflects After-Sun Hair & Body Shampoo - nieuwe formule • Shampoo
vanaf € 9,90
100 ml (€ 99,00 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses sun reflects UV-beschermingsspray - nieuwe formule • Leave-in-Treatment
vanaf € 9,90
50 ml (€ 198,00 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses color Extra Rich glansconditioner - nieuwe formule • Conditioner
vanaf € 15,66
Adviesprijs€ 22,00 (-28%)
200 ml (€ 78,30 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses scalp specialist anti-roos shampoo - nieuwe formule • Shampoo
€ 13,30
Adviesprijs€ 19,50 (-32%)
250 ml (€ 53,20 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses ultra volume Dualsenses ultra volume • Conditioner
vanaf € 15,66
Adviesprijs€ 22,00 (-28%)
200 ml (€ 78,30 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses color Repair & glansbalsem - nieuwe formule • Haarcrème
€ 19,93
Adviesprijs€ 28,00 (-28%)
75 ml (€ 265,73 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses just smooth temmende olie - nieuwe formule • Haarolie
€ 19,93
Adviesprijs€ 28,00 (-28%)
100 ml (€ 199,30 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses ultra volume versterkende spray - nieuwe formule • Leave-in-Treatment
€ 16,73
Adviesprijs€ 23,50 (-28%)
150 ml (€ 111,53 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses scalp specialist hoofdhuidbalans en hydraterende fluid - nieuwe formule • Hoofdhuidverzorging
€ 20,50
Adviesprijs€ 30,00 (-32%)
150 ml (€ 136,67 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses Blondes & Highlights Farbgebender Conditioner - Neue Formulierung • Conditioner
€ 15,66
Adviesprijs€ 22,00 (-28%)
200 ml (€ 78,30 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses Just Smooth 60 Sek. Pflegekur - Neue Formulierung • Treatment
€ 18,86
Adviesprijs€ 26,50 (-28%)
200 ml (€ 94,30 / 1 l)
FAVES
Goldwell
Dualsenses Color Revive Neutral Brown • Conditioner
€ 13,95
Adviesprijs€ 25,00 (-44%)
200 ml (€ 69,75 / 1 l)
FAVES
Goldwell
Dualsenses Bond Pro Repair & Structure Spray • Leave-in-Treatment
€ 6,10
30 ml (€ 203,33 / 1 l)
FAVES
Goldwell
Dualsenses Color Revive Copper • Conditioner
€ 12,72
Adviesprijs€ 25,00 (-49%)
200 ml (€ 63,60 / 1 l)
FAVES
Goldwell
Dualsenses Color Revive Copper Red • Uitgroeipoeder
€ 18,80
Adviesprijs€ 32,50 (-42%)
3.7 g (€ 50,81 / 10 g)
FAVES
Goldwell
Dualsenses Color Revive Copper • Shampoo
€ 11,15
Adviesprijs€ 19,50 (-43%)
250 ml (€ 44,60 / 1 l)
FAVES
Goldwell
Dualsenses Color Brilliance Serum Spray • Leave-in-Treatment
€ 6,10
30 ml (€ 203,33 / 1 l)
FAVES
Goldwell
Dualsenses Just Smooth 6 Effects Serum • Haarlotion
€ 7,20
20 ml (€ 360,00 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses color Extra Rich 60 seconden verzorgingskuur - nieuwe formule • Treatment
€ 18,10
Adviesprijs€ 26,50 (-32%)
200 ml (€ 90,50 / 1 l)
Goldwell
Dualsenses Color Brilliance Shampoo • Shampoo
vanaf € 1,85
30 ml (€ 61,67 / 1 l)
Goldwell
Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Yellow Conditioner • Conditioner
€ 4,30
30 ml (€ 143,33 / 1 l)
Goldwell
Dualsenses Color Repair & Radiance Balm • Haarlotion
€ 9,70
20 ml (€ 485,00 / 1 l)
Pagina2van2