like product+5 meer+2 meerINGLOTLip Volume Tinted Lip Balm • Lippenbalsemvanaf € 17,955 g (€ 35,90 / 10 g)
like product+6 meer+3 meerINGLOTVelvet Define Lip Pencil • Liplinervanaf € 10,80Adviesprijs€ 13,50 (-20%)1.6 g (€ 67,50 / 10 g)
like product+9 meer+6 meerINGLOTGlazed Lips Liquid Lipstick Spf 50+ • Liquid Lipstickvanaf € 16,17Adviesprijs€ 22,00 (-27%)3.5 ml (€ 46,20 / 10 ml)
like product+5 meer+2 meerINGLOTCreamy Soft Lipliner • Liplinervanaf € 12,32Adviesprijs€ 16,00 (-23%)1.32 g (€ 93,33 / 10 g)
like product+2 meerINGLOTHD Lip Tint Matte • Lippenstiftvanaf € 14,02Adviesprijs€ 20,50 (-32%)5.5 ml (€ 25,49 / 10 ml)
like product+1 meerINGLOTSoft Precision Lipliner • Liplinervanaf € 10,90Adviesprijs€ 15,50 (-30%)1.13 g (€ 96,46 / 10 g)
like product+5 meer+2 meerINGLOTCreamy Soft Lipstick • Lippenstiftvanaf € 15,95Adviesprijs€ 20,00 (-20%)4.4 g (€ 36,25 / 10 g)
like product+1 meerINGLOTMe Like Volumizing Lip Gloss • Lipglossvanaf € 12,83Adviesprijs€ 19,00 (-32%)4.8 ml (€ 26,73 / 10 ml)
like product+3 meerINGLOTKiss Catcher • Lippenstiftvanaf € 18,00Adviesprijs€ 20,00 (-10%)4 g (€ 45,00 / 10 g)