MYSTERYlike productKérastaseGenesis Sérum Anti-Chute Fortifiant • Haarserumvanaf € 20,01Adviesprijs€ 28,00 (-28%)30 ml (€ 667,00 / 1 l)
MYSTERYlike productKérastaseNutritive 8h Magic Night Serum • Haarserumvanaf € 19,69Adviesprijs€ 31,20 (-37%)30 ml (€ 656,33 / 1 l)
MYSTERYlike productKérastaseGloss Absolu Anti-Frizz Glaze Milk • Leave-in-Treatmentvanaf € 13,58Adviesprijs€ 21,20 (-36%)45 ml (€ 301,78 / 1 l)
MYSTERYlike productKérastaseGloss Absolu Glaze Drops • Haarolie€ 32,36Adviesprijs€ 52,00 (-38%)45 ml (€ 719,11 / 1 l)
MYSTERYlike productKérastaseGenesis Fondant Renforçateur • Conditionervanaf € 13,41Adviesprijs€ 21,20 (-37%)75 ml (€ 178,80 / 1 l)
MYSTERYlike productKérastaseGloss Absolu Fondant Insta Glaze • Conditionervanaf € 14,23Adviesprijs€ 22,20 (-36%)75 ml (€ 189,73 / 1 l)
MYSTERYlike productKérastaseElixir Ultime L'Huile Originale Refill • Haarolie€ 36,30Adviesprijs€ 57,60 (-37%)75 ml (€ 484,00 / 1 l)
MYSTERYlike productKérastaseGenesis Bain Hydra-Fortifiant • Shampoovanaf € 12,67Adviesprijs€ 17,80 (-28%)80 ml (€ 158,38 / 1 l)
MYSTERYlike productKérastaseSpecifique Dermo-Calm Bain Vital • Shampoovanaf € 23,24Adviesprijs€ 36,40 (-36%)250 ml (€ 92,96 / 1 l)
MYSTERYlike productKérastaseGenesis Bain Hydra-Fortifiant Refill • Shampoo€ 33,95Adviesprijs€ 54,80 (-38%)500 ml (€ 67,90 / 1 l)
MYSTERYlike productKérastaseGenesis Défense Thermique • Conditioner Spray€ 28,00Adviesprijs€ 45,20 (-38%)150 ml (€ 186,67 / 1 l)
MYSTERYlike productKérastaseNutritive Nectar Thermique • Leave-in-Treatment€ 28,00Adviesprijs€ 45,20 (-38%)150 ml (€ 186,67 / 1 l)
MYSTERYlike productKérastaseGenesis Masque Reconstituant • Haarmasker€ 39,29Adviesprijs€ 63,40 (-38%)200 ml (€ 196,45 / 1 l)
MYSTERYlike productKérastaseSpecifique Bain Divalent • Shampoovanaf € 22,55Adviesprijs€ 36,40 (-38%)250 ml (€ 90,20 / 1 l)
MYSTERYlike productKérastaseGloss Absolu Bain Hydra-Glaze • Shampoovanaf € 12,06Adviesprijs€ 17,80 (-32%)80 ml (€ 150,75 / 1 l)
MYSTERYlike productKérastaseDensifique Fondant Densité • Conditioner€ 30,12Adviesprijs€ 48,60 (-38%)200 ml (€ 150,60 / 1 l)
MYSTERYlike productKérastaseSymbiose Bain Crème Anti-Pelliculaire • Shampoo€ 22,80Adviesprijs€ 36,40 (-37%)250 ml (€ 91,20 / 1 l)
MYSTERYlike productKérastaseBlond Absolu Cicaflash • Conditioner€ 31,10Adviesprijs€ 50,20 (-38%)250 ml (€ 124,40 / 1 l)
MYSTERYlike productKérastaseNutritive Masquintense Riche • Haarmasker€ 36,31Adviesprijs€ 58,60 (-38%)200 ml (€ 181,55 / 1 l)
MYSTERYlike productKérastaseNutritive Lait Vital • Conditioner€ 27,14Adviesprijs€ 43,80 (-38%)200 ml (€ 135,70 / 1 l)
MYSTERYlike productKérastaseCurl Manifesto Crème De Jour Fondamentale • Haarlotion€ 28,00Adviesprijs€ 45,20 (-38%)150 ml (€ 186,67 / 1 l)
MYSTERYlike productKérastaseGloss Absolu Masque Crème Hydra-Glaze • Haarmaskervanaf € 16,06Adviesprijs€ 24,40 (-34%)75 ml (€ 214,13 / 1 l)
MYSTERYBeperktlike productKérastaseGloss Absolu Anti-Frizz Glossy Hair Set • Haarverzorgingsset€ 33,42Adviesprijs€ 52,00 (-36%)1 st (€ 33,42 / 1 pcs)
MYSTERYlike productKérastaseCurl Manifesto Bain Hydratation Douceur • Shampoo€ 22,94Adviesprijs€ 36,40 (-37%)250 ml (€ 91,76 / 1 l)
MYSTERYlike productKérastaseBlond Absolu Cicaplasme • Leave-in-Treatment€ 28,00Adviesprijs€ 45,20 (-38%)150 ml (€ 186,67 / 1 l)
MYSTERYlike productKérastaseGenesis Bain Nutri-Fortifiant • Shampoovanaf € 22,55Adviesprijs€ 36,40 (-38%)250 ml (€ 90,20 / 1 l)
MYSTERYlike productKérastaseChronologiste Overnight Youth Serum • Haarserumvanaf € 31,36Adviesprijs€ 50,00 (-37%)30 ml (€ 1.045,33 / 1 l)
MYSTERYlike productKérastaseElixir Ultime L'Huile Originale Refillable • Haarolie€ 45,46Adviesprijs€ 77,20 (-41%)75 ml (€ 606,13 / 1 l)
MYSTERYlike productKérastaseNutritive Masquintense • Haarmasker€ 36,31Adviesprijs€ 58,60 (-38%)200 ml (€ 181,55 / 1 l)
MYSTERYBeperktlike productKérastaseGenesis Discovery Set • Haarverzorgingsset€ 33,81Adviesprijs€ 52,00 (-35%)1 st (€ 33,81 / 1 pcs)
MYSTERYlike productKérastaseNutritive Bain Satin • Shampoo€ 20,45Adviesprijs€ 33,00 (-38%)250 ml (€ 81,80 / 1 l)
MYSTERYlike productKérastaseNutritive Bain Satin Riche Refill • Shampoo€ 30,87Adviesprijs€ 49,80 (-38%)500 ml (€ 61,74 / 1 l)
MYSTERYlike productKérastaseDensifique Bain Navulverpakking • Shampoo€ 34,78Adviesprijs€ 54,80 (-37%)500 ml (€ 69,56 / 1 l)
MYSTERYlike productKérastaseBlond Absolu Masque Cicaextreme • Haarmasker€ 39,29Adviesprijs€ 63,40 (-38%)200 ml (€ 196,45 / 1 l)
MYSTERYlike productKérastaseVolumifique • Shampoo€ 21,07Adviesprijs€ 33,00 (-36%)250 ml (€ 84,28 / 1 l)
MYSTERYlike productKérastaseCurl Manifesto Gelée Curl Contour • Haarlotion€ 28,48Adviesprijs€ 45,20 (-37%)150 ml (€ 189,87 / 1 l)
MYSTERYlike productKérastaseResistance Thérapiste • Haarserum€ 37,31Adviesprijs€ 60,20 (-38%)30 ml (€ 1.243,67 / 1 l)
MYSTERYlike productKérastaseCurl Manifesto Fondant Hydratation Essentielle • Conditioner€ 31,10Adviesprijs€ 50,20 (-38%)250 ml (€ 124,40 / 1 l)
MYSTERYlike productKérastaseBlond Absolu Bain Lumière Refill • Shampoo€ 33,95Adviesprijs€ 54,80 (-38%)500 ml (€ 67,90 / 1 l)
MYSTERYlike productKérastaseChronologiste Bain Régénérant • Shampoovanaf € 13,14Adviesprijs€ 21,20 (-38%)80 ml (€ 164,25 / 1 l)
MYSTERYlike productKérastaseChroma Absolu Fondat Cica Chroma • Conditioner€ 30,12Adviesprijs€ 48,60 (-38%)200 ml (€ 150,60 / 1 l)
MYSTERYlike productKérastaseDensifique Bain Densité • Shampoovanaf € 23,21Adviesprijs€ 36,40 (-36%)250 ml (€ 92,84 / 1 l)
MYSTERYlike productKérastaseResistance Bain Force Architecte Refill • Shampoo€ 31,01Adviesprijs€ 49,80 (-38%)500 ml (€ 62,02 / 1 l)
MYSTERYlike productKérastaseBlond Absolu Bain Ultraviolet • Shampoo€ 22,75Adviesprijs€ 36,40 (-38%)250 ml (€ 91,00 / 1 l)
MYSTERYlike productKérastaseChronologiste Masque Intense Regenerant • Haarmaskervanaf € 19,34Adviesprijs€ 31,20 (-38%)75 ml (€ 257,87 / 1 l)
MYSTERYBeperktlike productKérastaseGloss trio XMas Set - geschenkset voor lang, frizz-gevoelig haar • Haarverzorgingsset€ 84,50Adviesprijs€ 110,80 (-24%)1 st (€ 84,50 / 1 pcs)
MYSTERYlike productKérastaseDensifique Homme Bain Densité • Shampoo€ 22,74Adviesprijs€ 36,40 (-38%)250 ml (€ 90,96 / 1 l)
MYSTERYlike productKérastaseBlond Absolu Bain Lumière • Shampoovanaf € 22,55Adviesprijs€ 36,40 (-38%)250 ml (€ 90,20 / 1 l)