Gratis verzending vanaf € 29,-
Tot 2 gratis samples
Veilig betalen
Gratis retourneren binnen 120 dagen

Kérastase

Kérastase merklogo

Alle producten

161 producten
161 producten
MYSTERY
Beperkt
Kérastase
Chronologiste XMas Set - cadeauset voor anti-aging / alle haartypes • Haarverzorgingsset
€ 76,57
Adviesprijs€ 100,40 (-24%)
1 st (€ 76,57 / 1 pcs)
MYSTERY
Kérastase
Symbiose Sérum Cellulaire Nuit Anti-Pelliculaire Intensif • Haarserum
€ 43,17
Adviesprijs€ 63,20 (-32%)
90 ml (€ 479,67 / 1 l)
MYSTERY
Kérastase
Première Pre-shampoo for damaged hair • Pre-shampoo
vanaf € 13,38
Adviesprijs€ 21,60 (-38%)
45 ml (€ 297,33 / 1 l)
MYSTERY
Kérastase
Chronologiste L’Huile de Parfum Refill • Haarolie
€ 46,10
Adviesprijs€ 74,40 (-38%)
75 ml (€ 614,67 / 1 l)
MYSTERY
Kérastase
Gensis Cure Apaisante • Treatment
€ 44,50
Adviesprijs€ 71,80 (-38%)
10x6 ml (€ 7.416,67 / 1 l)
MYSTERY
Beperkt
Kérastase
Mini trio XMas Set - geschenkset voor alle haartypen • Haarverzorgingsset
€ 64,06
Adviesprijs€ 84,00 (-24%)
1 st (€ 64,06 / 1 pcs)
MYSTERY
Beperkt
Kérastase
Mini duo XMas Set - geschenkset voor glansloos en droog haar • Haarverzorgingsset
€ 43,77
Adviesprijs€ 57,40 (-24%)
1 st (€ 43,77 / 1 pcs)
MYSTERY
Beperkt
Kérastase
Blond trio XMas Set - geschenkset voor natuurlijk blond en geblondeerd haar • Haarverzorgingsset
€ 51,40
Adviesprijs€ 67,40 (-24%)
1 st (€ 51,40 / 1 pcs)
MYSTERY
Beperkt
Kérastase
8 hour magic night XMas Set - cadeauset voor naar haaruitval neigend haar • Haarverzorgingsset
€ 61,16
Adviesprijs€ 80,20 (-24%)
1 st (€ 61,16 / 1 pcs)
MYSTERY
Nieuw
Kérastase
Chronologiste Longevity Potion • Haarserum
€ 76,80
30 ml (€ 2.560,00 / 1 l)
MYSTERY
Kérastase
Première Duo Discovery Set • Haarverzorgingsset
€ 23,95
Adviesprijs€ 36,40 (-34%)
1 st (€ 23,95 / 1 pcs)
MYSTERY
Kérastase
Première Pre-Shampoo Spring Set • Haarverzorgingsset
€ 71,49
Adviesprijs€ 93,20 (-23%)
1 st (€ 71,49 / 1 pcs)
MYSTERY
Kérastase
Nutritive & Genesis Magic Night Duo Box • Haarverzorgingsset
€ 77,40
1 st (€ 77,40 / 1 pcs)
MYSTERY
Kérastase
Curl Manifesto Masque Beurre Haute Nutrition • Haarmasker
€ 40,90
Adviesprijs€ 63,40 (-35%)
200 ml (€ 204,50 / 1 l)
MYSTERY
Kérastase
Gloss Absolu Bain Hydra-Glaze Refill • Shampoo
€ 39,48
Adviesprijs€ 54,80 (-28%)
500 ml (€ 78,96 / 1 l)
MYSTERY
Kérastase
Couture Styling Laque Couture • Haarlak
€ 32,05
Adviesprijs€ 45,20 (-28%)
300 ml (€ 106,83 / 1 l)
MYSTERY
Kérastase
Densifique Homme • Treatment
€ 193,80
30x6 ml (€ 32.300,00 / 1 l)
Pagina4van4