MYSTERYlike productKérastasePremière Hair oil for damaged hair • Haarolie€ 35,10Adviesprijs€ 56,40 (-38%)30 ml (€ 1.170,00 / 1 l)
MYSTERYlike productKérastaseResistance Bundle • Haarverzorgingsset€ 58,73Adviesprijs€ 94,80 (-38%)2x1 st (€ 58,73 / 1 pcs)
MYSTERYlike productKérastaseGloss Absolu Crème Hydra-Glaze • Shampoovanaf € 11,03Adviesprijs€ 17,80 (-38%)80 ml (€ 137,88 / 1 l)
MYSTERYlike productKérastaseGenesis Homme • Haarpaste€ 28,00Adviesprijs€ 45,20 (-38%)75 ml (€ 373,33 / 1 l)
MYSTERYlike productKérastasePremière Shampoo for damaged hair • Shampoovanaf € 13,14Adviesprijs€ 21,20 (-38%)80 ml (€ 164,25 / 1 l)
MYSTERYlike productKérastaseChroma Absolu Bain Riche Chroma Respect Refill • Shampoo€ 33,55Adviesprijs€ 54,80 (-39%)500 ml (€ 67,10 / 1 l)
MYSTERYBeperktlike productKérastaseSoleil Huile Sirène • Haarolie€ 29,90Adviesprijs€ 45,20 (-34%)150 ml (€ 199,33 / 1 l)
MYSTERYlike productKérastaseBlond Absolu Blond Guard Mini • Haarserum€ 15,80Adviesprijs€ 22,20 (-28%)45 ml (€ 351,11 / 1 l)
MYSTERYlike productKérastaseElixir Ultime Le Bain • Shampoo€ 22,93Adviesprijs€ 36,40 (-37%)250 ml (€ 91,72 / 1 l)
MYSTERYlike productKérastaseResistance Extentioniste Thermique • Föhnlotion€ 28,00Adviesprijs€ 45,20 (-38%)150 ml (€ 186,67 / 1 l)
MYSTERYlike productKérastasePremiere Exclusive Sets • Haarverzorgingsset€ 45,17Adviesprijs€ 81,60 (-45%)1 st (€ 45,17 / 1 pcs)
MYSTERYlike productKérastasePremière navulverpakking Shampoo • Shampoo€ 45,99Adviesprijs€ 63,60 (-28%)500 ml (€ 91,98 / 1 l)
MYSTERYlike productKérastaseSpecifique Potentialiste Serum • Haarserum€ 39,16Adviesprijs€ 63,20 (-38%)90 ml (€ 435,11 / 1 l)
MYSTERYlike productKérastaseNutritive Exclusive Sets • Haarverzorgingsset€ 40,06Adviesprijs€ 65,00 (-38%)1 st (€ 40,06 / 1 pcs)
MYSTERYlike productKérastaseNutritive Nutri-Supplement Split Ends Serum • Haarserum€ 38,95Adviesprijs€ 63,20 (-38%)50 ml (€ 779,00 / 1 l)
MYSTERYlike productKérastaseDensifique Masque Densité • Haarmasker€ 42,45Adviesprijs€ 63,40 (-33%)200 ml (€ 212,25 / 1 l)
MYSTERYlike productKérastaseChroma Absolu L‘Huile Cicagloss • Haarolievanaf € 23,23Adviesprijs€ 36,40 (-36%)30 ml (€ 774,33 / 1 l)
MYSTERYlike productKérastaseChroma Absolu Bain Riche Chroma Respect • Shampoovanaf € 22,60Adviesprijs€ 36,40 (-38%)250 ml (€ 90,40 / 1 l)
MYSTERYlike productKérastaseBlond Absolu L'Huile Cicaextreme Refill • Haarolie€ 36,90Adviesprijs€ 57,60 (-36%)75 ml (€ 492,00 / 1 l)
MYSTERYBeperktlike productKérastaseElixir ultime hour duo XMas Set - cadeauset voor alle haartypes • Haarverzorgingsset€ 70,31Adviesprijs€ 92,20 (-24%)1 st (€ 70,31 / 1 pcs)
MYSTERYlike productKérastaseChroma Absolu L‘Huile Cicagloss Refill • Haarolie€ 35,68Adviesprijs€ 57,60 (-38%)75 ml (€ 475,73 / 1 l)
MYSTERYlike productKérastaseResistance Extentioniste • Haarmasker€ 39,29Adviesprijs€ 63,40 (-38%)200 ml (€ 196,45 / 1 l)
MYSTERYlike productKérastaseCouture Styling L'Incroyable • Föhnlotion€ 28,48Adviesprijs€ 45,20 (-37%)150 ml (€ 189,87 / 1 l)
MYSTERYlike productKérastaseNutritive Nutri-Supplement Scalp Serum • Haarserum€ 39,16Adviesprijs€ 63,20 (-38%)90 ml (€ 435,11 / 1 l)
MYSTERYBeperktlike productKérastaseNutritive XMas Set - geschenkset voor droog haar • Haarverzorgingsset€ 60,40Adviesprijs€ 79,20 (-24%)1 st (€ 60,40 / 1 pcs)
MYSTERYlike productKérastasePremière Pre-Shampoo Geschenkset • Haarverzorgingsset€ 51,12Adviesprijs€ 93,20 (-45%)1 st (€ 51,12 / 1 pcs)
MYSTERYBeperktlike productKérastaseGloss cream duo XMas Set - geschenkset voor lang, pluisgevoelig haar • Haarverzorgingsset€ 65,28Adviesprijs€ 85,60 (-24%)1 st (€ 65,28 / 1 pcs)
MYSTERYlike productKérastasePurifying Scrub • Hoofdhuid scrub€ 42,23Adviesprijs€ 67,00 (-37%)250 ml (€ 168,92 / 1 l)
MYSTERYlike productKérastaseCurl Manifesto Huile Sublime Repair • Haarolie€ 41,11Adviesprijs€ 63,20 (-35%)50 ml (€ 822,20 / 1 l)
MYSTERYlike productKérastaseSymbiose Fondant Apaisant Essentiel • Conditioner€ 30,12Adviesprijs€ 48,60 (-38%)200 ml (€ 150,60 / 1 l)
MYSTERYlike productKérastaseBlond Absolu Cicaflash Mini • Conditioner€ 16,18Adviesprijs€ 22,20 (-27%)75 ml (€ 215,73 / 1 l)
MYSTERYlike productKérastaseSpecifique Bain Divalent Refill • Shampoo€ 39,99Adviesprijs€ 53,60 (-25%)500 ml (€ 79,98 / 1 l)
MYSTERYlike productKérastaseGenesis Bain Nutri-Fortifiant Refill • Shampoo€ 38,13Adviesprijs€ 54,80 (-30%)500 ml (€ 76,26 / 1 l)
MYSTERYNieuwlike productKérastaseMini Iconics Trio Discovery Set • Haarverzorgingsset€ 64,50Adviesprijs€ 84,00 (-23%)1 st (€ 64,50 / 1 pcs)
MYSTERYlike productKérastaseBlond Absolu Bain Lumière Mini • Shampoo€ 12,81Adviesprijs€ 17,80 (-28%)80 ml (€ 160,13 / 1 l)
MYSTERYBeperktlike productKérastaseSoleil Masque Apré-Soleil • Haarmasker€ 36,31Adviesprijs€ 58,60 (-38%)200 ml (€ 181,55 / 1 l)
MYSTERYlike productKérastaseBlond Absolu Bundle • Haarverzorgingsset€ 68,45Adviesprijs€ 104,60 (-35%)2x1 st (€ 68,45 / 1 pcs)
MYSTERYlike productKérastaseSymbiose Masque Revitalisant Essentiel • Haarmasker€ 41,64Adviesprijs€ 63,40 (-34%)200 ml (€ 208,20 / 1 l)
MYSTERYlike productKérastaseDiscipline Oléo-Relax Refillable • Haarolie€ 47,14Adviesprijs€ 77,20 (-39%)75 ml (€ 628,53 / 1 l)
MYSTERYlike productKérastaseGenesis Homme • Conditioner Spray€ 28,00Adviesprijs€ 45,20 (-38%)150 ml (€ 186,67 / 1 l)
MYSTERYlike productKérastaseSymbiose Micro-Peeling Cellulaire • Hoofdhuid scrub€ 30,12Adviesprijs€ 46,80 (-36%)200 ml (€ 150,60 / 1 l)
MYSTERYlike productKérastasePremière Discovery Set • Haarverzorgingsset€ 39,51Adviesprijs€ 63,00 (-37%)1 st (€ 39,51 / 1 pcs)
MYSTERYlike productKérastaseSpecifique Masque Rehydratant • Haarmasker€ 41,50Adviesprijs€ 63,40 (-35%)200 ml (€ 207,50 / 1 l)
MYSTERYlike productKérastaseBlond Absolu Serum Hyaluronic Acid • Haarserum€ 41,11Adviesprijs€ 63,20 (-35%)50 ml (€ 822,20 / 1 l)
MYSTERYBeperktlike productKérastasePremière Bundle • Haarverzorgingsset€ 73,91Adviesprijs€ 120,40 (-39%)2x1 st (€ 73,91 / 1 pcs)
MYSTERYlike productKérastaseCouture Styling Laque Noire • Haarlak€ 31,01Adviesprijs€ 45,20 (-31%)300 ml (€ 103,37 / 1 l)
MYSTERYNieuwlike productKérastaseBlond Absolu Trio Discovery Set • Haarverzorgingsset€ 52,001 st (€ 52,00 / 1 pcs)
MYSTERYlike productKérastaseInitialiste • Haarserum€ 41,09Adviesprijs€ 63,20 (-35%)60 ml (€ 684,83 / 1 l)