Gratis verzending vanaf € 29,-
Tot 2 gratis samples
Veilig betalen
Gratis retourneren binnen 120 dagen

Kess Berlin Lipmake-up

Alle producten

3 producten
3 producten
FAVES
+1 meer
Kess Berlin
Triple Tint Lip Balm • Lippenbalsem
vanaf € 14,40
Adviesprijs€ 16,00 (-10%)
3.7 g (€ 38,92 / 10 g)
FAVES
+3 meer
Kess Berlin
Soft Shape Lip Liner • Lipliner
vanaf € 12,46
Adviesprijs€ 16,00 (-22%)
0.35 g (€ 356,00 / 10 g)
FAVES
+1 meer
Kess Berlin
Jelly Treat Lip Oil • Lipolie
vanaf € 22,00
4 ml (€ 55,00 / 10 ml)