FAVESlike productL'OCCITANEAmande sublime Verstevigende Lichaamsolie • Lichaamsolie€ 33,75Adviesprijs€ 42,00 (-20%)100 ml (€ 337,50 / 1 l)
FAVESlike productL'OCCITANEAmande sublime lichaamsverzorging geschenkset • Persoonlijke verzorgingsset€ 44,20Adviesprijs€ 55,00 (-20%)1 st (€ 44,20 / 1 pcs)
FAVESlike productL'OCCITANEKarité Confort Shea • Handcrèmevanaf € 8,00Adviesprijs€ 9,00 (-11%)30 ml (€ 266,67 / 1 l)
FAVESlike productL'OCCITANEAmande sublime navulling • Doucheolie€ 27,95Adviesprijs€ 35,00 (-20%)500 ml (€ 55,90 / 1 l)
FAVESlike productL'OCCITANEKarité confort Shea intensief verzorgende handbalsem • Handbalsem€ 24,75Adviesprijs€ 29,01 (-15%)150 ml (€ 165,00 / 1 l)
FAVESlike productL'OCCITANEAmande Sublime • Doucheolievanaf € 19,95Adviesprijs€ 22,00 (-9%)250 ml (€ 79,80 / 1 l)
FAVESlike productL'OCCITANEAmande Sublime • Handcrèmevanaf € 8,00Adviesprijs€ 9,00 (-11%)30 ml (€ 266,67 / 1 l)
FAVESlike productL'OCCITANEAmande Sublime Routine • Persoonlijke verzorgingsset€ 26,96Adviesprijs€ 30,00 (-10%)1 st (€ 26,96 / 1 pcs)
FAVESlike productL'OCCITANEImmortelle Divine Crème Jeunesse • Gezichtscrème€ 95,0050 ml (€ 1.900,00 / 1 l)
FAVESlike productL'OCCITANEKarité Confort Shea Fusscreme • Voetcrème€ 23,95Adviesprijs€ 27,00 (-11%)150 ml (€ 159,67 / 1 l)
FAVESlike productL'OCCITANECèdre Encens • Douchegel€ 16,00Adviesprijs€ 18,00 (-11%)250 ml (€ 64,00 / 1 l)
FAVESlike productL'OCCITANEKarité Confort Routine • Persoonlijke verzorgingsset€ 26,96Adviesprijs€ 30,00 (-10%)1 st (€ 26,96 / 1 pcs)
FAVESlike productL'OCCITANEFleurs de Cerisier • Body Milk€ 23,95Adviesprijs€ 27,00 (-11%)250 ml (€ 95,80 / 1 l)
FAVESlike productL'OCCITANEImmortelle Reset Reset Nuit Huile-En-Serum New Formula • Gezichtsolie€ 65,0030 ml (€ 2.166,67 / 1 l)
FAVESlike productL'OCCITANEFleurs de Cerisier • Douchegel€ 16,00Adviesprijs€ 18,00 (-11%)250 ml (€ 64,00 / 1 l)
FAVESlike productL'OCCITANEKarité confort Verbena vloeibare zeep navulling • Vloeibare zeep€ 22,95Adviesprijs€ 26,01 (-12%)500 ml (€ 45,90 / 1 l)
FAVESlike productL'OCCITANEFleurs de Cerisier • Handcrèmevanaf € 8,00Adviesprijs€ 9,00 (-11%)30 ml (€ 266,67 / 1 l)
FAVESlike productL'OCCITANEKarité confort en nèroli orchidée Handverzorging Geschenkset • Handverzorgingsset€ 22,46Adviesprijs€ 25,00 (-10%)1 st (€ 22,46 / 1 pcs)
FAVESlike productL'OCCITANEKarité confort Sheabutter Zeepblok • Zeepblok€ 12,00250 g (€ 48,00 / 1 kg)
FAVESBeperktlike productL'OCCITANEHandcrèmetrio kerst • Handverzorgingsset€ 22,22Adviesprijs€ 25,00 (-11%)1 st (€ 22,22 / 1 pcs)
FAVESBeperktlike productL'OCCITANEIkonen Kennenlerntäschchen • Persoonlijke verzorgingsset€ 26,67Adviesprijs€ 30,00 (-11%)1 st (€ 26,67 / 1 pcs)
FAVESBeperktlike productL'OCCITANEFleurs de Cerisier Körperpflege-Kollektion • Persoonlijke verzorgingsset€ 43,46Adviesprijs€ 49,00 (-11%)1 st (€ 43,46 / 1 pcs)
FAVESBeperktlike productL'OCCITANEKarité Confort Weihnachtsschmuck • Persoonlijke verzorgingsset€ 14,22Adviesprijs€ 16,00 (-11%)1 st (€ 14,22 / 1 pcs)
FAVESBeperktlike productL'OCCITANEFleurs de Cerisier Weihnachtsschmuck • Persoonlijke verzorgingsset€ 14,22Adviesprijs€ 16,00 (-11%)1 st (€ 14,22 / 1 pcs)
FAVESlike productL'OCCITANEVerbene Perfume Collection • Persoonlijke verzorgingsset€ 65,001 st (€ 65,00 / 1 pcs)
FAVESlike productL'OCCITANEFleurs de Cerisier Routine • Persoonlijke verzorgingsset€ 25,48Adviesprijs€ 30,00 (-15%)1 st (€ 25,48 / 1 pcs)
FAVESlike productL'OCCITANEKarité confort Shea Rijke Lichaamscrème navulling • Bodycrème€ 38,00200 ml (€ 190,00 / 1 l)
FAVESlike productL'OCCITANEAmande Sublime • Bodycrème€ 44,95Adviesprijs€ 52,00 (-14%)200 ml (€ 224,75 / 1 l)
FAVESlike productL'OCCITANEAmande sublime hydraterende bodylotion • Body Milk€ 39,00240 ml (€ 162,50 / 1 l)
FAVESlike productL'OCCITANEKarité confort Shea Intensief Verzorgende Voetbalsem • Voetenbalsem€ 25,95Adviesprijs€ 29,01 (-11%)150 ml (€ 173,00 / 1 l)
FAVESlike productL'OCCITANEKarité confort hydraterende douchecrème • Douchecrème€ 19,95Adviesprijs€ 22,00 (-9%)250 ml (€ 79,80 / 1 l)
FAVESBeperktlike productL'OCCITANEAmande Sublime Weihnachtsschmuck • Persoonlijke verzorgingsset€ 14,22Adviesprijs€ 16,00 (-11%)1 st (€ 14,22 / 1 pcs)
FAVESBeperktlike productL'OCCITANEVerveine Körperpflege-Kollektion • Persoonlijke verzorgingsset€ 49,001 st (€ 49,00 / 1 pcs)
FAVESBeperktlike productL'OCCITANEKarité Confort Körperpflege-Kollektion • Persoonlijke verzorgingsset€ 66,53Adviesprijs€ 75,00 (-11%)1 st (€ 66,53 / 1 pcs)
FAVESBeperktlike productL'OCCITANEVerveine Duftkollektion • Persoonlijke verzorgingsset€ 75,001 st (€ 75,00 / 1 pcs)
FAVESBeperktlike productL'OCCITANEAmande Sublime Körperpflege-Set • Persoonlijke verzorgingsset€ 68,01Adviesprijs€ 75,00 (-9%)1 st (€ 68,01 / 1 pcs)
FAVESlike productL'OCCITANEKarité confort zuivere sheabutter • Body Butter€ 39,00150 ml (€ 260,00 / 1 l)