Gratis verzending vanaf € 29,-
Tot 2 gratis samples
Veilig betalen
Gratis retourneren binnen 120 dagen

L'OCCITANE Pflege

Alle producten

55 producten
55 producten
FAVES
L'OCCITANE
Karité confort Verbena vloeibare zeep • Vloeibare zeep
€ 25,95
Adviesprijs€ 29,00 (-11%)
500 ml (€ 51,90 / 1 l)
FAVES
L'OCCITANE
Amande sublime geurende nevel voor lichaam en haar • Parfum Twist and Spray
€ 41,00
100 ml (€ 410,00 / 1 l)
FAVES
L'OCCITANE
Amande sublime Peeling-douchegel • Douchegel
€ 22,00
250 ml (€ 88,00 / 1 l)
FAVES
L'OCCITANE
Karité confort Shea Rijke Lichaamscrème • Bodycrème
€ 37,95
Adviesprijs€ 42,01 (-10%)
200 ml (€ 189,75 / 1 l)
FAVES
L'OCCITANE
Karité confort voedende lichaamsverzorgingsset • Persoonlijke verzorgingsset
€ 39,92
Adviesprijs€ 45,00 (-11%)
1 st (€ 39,92 / 1 pcs)
FAVES
L'OCCITANE
Shea Butter Ultra Riche • Gezichtscrème
€ 36,00
50 ml (€ 720,00 / 1 l)
L'OCCITANE
Karité confort Handverzorging geschenkset • Handverzorgingsset
€ 44,35
Adviesprijs€ 50,00 (-11%)
1 st (€ 44,35 / 1 pcs)
Pagina2van2