Gratis verzending vanaf € 29,-
Tot 2 gratis samples
Veilig betalen
Gratis retourneren binnen 120 dagen

L'Oréal Paris

Merklogo van LOreal Paris

Alle producten

197 producten
197 producten
L'Oréal Paris
Age Perfect • Toner
€ 4,99
200 ml (€ 24,95 / 1 l)
L'Oréal Paris
Revitalift Crème Rouge • Dagcrème
€ 10,95
50 ml (€ 219,00 / 1 l)
L'Oréal Paris
Age Perfect • Reinigingsmelk
€ 4,99
200 ml (€ 24,95 / 1 l)
Beperkt
Nieuw
L'Oréal Paris
Adventskalendar 24 Beauty-Highlights 2026 • Adventskalender
€ 89,99
1 st (€ 89,99 / 1 pcs)
L'Oréal Paris
Anti-Falten Experte 65+ Vitaminkomplex • Dagcrème
€ 5,99
50 ml (€ 119,80 / 1 l)
L'Oréal Paris
Préférence Vivid Colors Rose Gold • Haarkleur
€ 8,99
1 st (€ 8,99 / 1 pcs)
L'Oréal Paris
Elvital Hydra [Hyaluronic • Shampoo
vanaf € 9,99
1000 ml (€ 9,99 / 1 l)
L'Oréal Paris
Anti-Falten Experte 65+ Vitaminkomplex • Nachtcrème
€ 5,99
50 ml (€ 119,80 / 1 l)
L'Oréal Paris
Age Perfect Pro-Kollagen Experte Straffend • Oogcrème
€ 11,99
15 ml (€ 799,33 / 1 l)
L'Oréal Paris
Anti-Falten Experte 55+ Calcium • Dagcrème
€ 5,99
50 ml (€ 119,80 / 1 l)
L'Oréal Paris
Air Volume Mega Easy Waterproof • Mascara
€ 13,01
Adviesprijs€ 14,99 (-13%)
7.9 ml (€ 16,47 / 10 ml)
L'Oréal Paris
Volume Million Lashes Panorama Mascara • Mascara
vanaf € 14,01
Adviesprijs€ 14,99 (-7%)
11 ml (€ 1.273,64 / 1 l)
L'Oréal Paris
Revitalift Hydraterende Oogcrème • Oogcrème
€ 11,95
15 ml (€ 796,67 / 1 l)
+3 meer
L'Oréal Paris
Color Riche Satin • Lippenstift
vanaf € 8,99
Adviesprijs€ 9,99 (-10%)
4.8 g (€ 18,73 / 10 g)
L'Oréal Paris
Anti-Falten Experte 55+ Calcium • Nachtcrème
€ 5,99
50 ml (€ 119,80 / 1 l)
L'Oréal Paris
Infaillible 3-Second Setting Mist • Fixing Spray
€ 9,99
75 ml (€ 133,20 / 1 l)
+1 meer
L'Oréal Paris
Color Riche Satin Nude • Lippenstift
vanaf € 9,99
5 g (€ 19,98 / 10 g)
L'Oréal Paris
Telescopic Waterproof • Mascara
€ 13,99
8 ml (€ 17,49 / 10 ml)
L'Oréal Paris
Age Perfect Pro-Kollagen Experte LSF30 • Gezichtscrème
€ 12,99
50 ml (€ 259,80 / 1 l)
L'Oréal Paris
Hydra Active 3 Alle huidtypen • Nachtcrème
€ 3,99
50 ml (€ 79,80 / 1 l)
L'Oréal Paris
Age Perfect Cell Renew Regenerating Cream Day SPF 30 • Gezichtscrème
€ 19,95
50 ml (€ 399,00 / 1 l)
L'Oréal Paris
Revitalift hydraterende verzorging zonder parfum met probiotica • Gezichtscrème
€ 10,00
Adviesprijs€ 10,99 (-9%)
50 ml (€ 200,00 / 1 l)
L'Oréal Paris
Hydra Active 3 Trockene & Empfindliche Haut • Dagcrème
€ 3,99
50 ml (€ 79,80 / 1 l)
L'Oréal Paris
Pro XXL Lift • Mascara
€ 15,29
Adviesprijs€ 16,99 (-10%)
12 ml (€ 1.274,17 / 1 l)
L'Oréal Paris
Perfect Slim By Super Liner • Eyeliner
vanaf € 9,59
1 st (€ 9,59 / 1 pcs)
L'Oréal Paris
Revitalift Laser Anti-Age Serum • Serum
€ 18,20
Adviesprijs€ 19,99 (-9%)
50 ml (€ 364,00 / 1 l)
L'Oréal Paris
Age Perfect Nourishing cleansing cream with collagen • Reinigingscrème
€ 5,99
150 ml (€ 39,93 / 1 l)
L'Oréal Paris
Elvital Bond Repair Leave-In Serum • Haarserum
€ 9,99
150 ml (€ 66,60 / 1 l)
L'Oréal Paris
Elvital Glycolic Gloss • Shampoo
€ 5,99
200 ml (€ 29,95 / 1 l)
L'Oréal Paris
Hydra Genius Aloe Water - Sensible Haut • Face Fluid
€ 12,95
70 ml (€ 185,00 / 1 l)
+1 meer
L'Oréal Paris
Perfect Match Le Blush • Blush
vanaf € 9,99
5 g (€ 19,98 / 10 g)
L'Oréal Paris
Age Perfect Golden Age • Nachtcrème
€ 16,50
Adviesprijs€ 17,99 (-8%)
50 ml (€ 330,00 / 1 l)
L'Oréal Paris
Préférence Le Blonding Toner - 02 Pearly Boost • Haarkleur
€ 8,99
1 st (€ 8,99 / 1 pcs)
+2 meer
L'Oréal Paris
Infaillible 24H Fresh Wear • Compact Foundation
vanaf € 11,89
Adviesprijs€ 14,99 (-21%)
9 g (€ 13,21 / 10 g)
+5 meer
+2 meer
L'Oréal Paris
Infaillible 2-Step • Lippenstift
vanaf € 12,59
Adviesprijs€ 13,99 (-10%)
5.7 ml (€ 22,09 / 10 ml)
L'Oréal Paris
Excellence Crème Nudes 7UC - Koper • Haarkleur
€ 6,99
1 st (€ 6,99 / 1 pcs)
L'Oréal Paris
Préférence Cool Blondes Nr. 7.1 - koele middelblond • Haarkleur
€ 8,99
1 st (€ 8,99 / 1 pcs)
+5 meer
+2 meer
L'Oréal Paris
Color Riche Glow Paradise • Lippenstift
vanaf € 11,99
3.8 g (€ 31,55 / 10 g)
L'Oréal Paris
Elvital Kleurglans • Shampoo
vanaf € 4,49
300 ml (€ 14,97 / 1 l)
L'Oréal Paris
False Lash Telescopic Gold • Mascara
€ 13,79
8.4 ml (€ 16,42 / 10 ml)
+1 meer
L'Oréal Paris
Perfect Match • Concealer
vanaf € 8,99
Adviesprijs€ 9,99 (-10%)
6.8 ml (€ 13,22 / 10 ml)
L'Oréal Paris
Anti-Falten Experte 35+ Collagen • Gezichtscrème
€ 5,99
50 ml (€ 119,80 / 1 l)
L'Oréal Paris
Elvital Dream Length Super Herstellende • Shampoo
vanaf € 4,49
300 ml (€ 14,97 / 1 l)
L'Oréal Paris
Revitalift Filler Glass Skin Fluid • Face Fluid
€ 13,65
Adviesprijs€ 14,99 (-9%)
50 ml (€ 273,00 / 1 l)
L'Oréal Paris
Elvital Öl Magique Coco • Shampoo
€ 4,49
300 ml (€ 14,97 / 1 l)
L'Oréal Paris
Magic Retouch permanent uitgroeidekking Nr. 4 donkerbruin • Haarkleur
€ 5,99
1 st (€ 5,99 / 1 pcs)
L'Oréal Paris
Age Perfect Zell Renaissance Midnight Serum • Serum
€ 17,19
Adviesprijs€ 19,99 (-14%)
30 ml (€ 573,00 / 1 l)
L'Oréal Paris
Vitamin C poriënverfijnende toner • Toner
€ 9,95
180 ml (€ 55,28 / 1 l)
Pagina1van5

L'Oréal Paris bij flaconi: Innovatieve make-up en verzorging online shoppen

L'Oréal Paris is een toonaangevend wereldwijd cosmeticamerk dat toegankelijke, wetenschappelijk onderbouwde make-up, huidverzorging en haarverzorging biedt. Het merk combineert actieve ingrediënten zoals hyaluronzuur en pro-collageen met effectieve texturen voor professionele resultaten thuis. Bij flaconi vind je de complete collectie, van de sterk hydraterende Revitalift-lijn tot de langhoudende Infaillible make-up formules.

BrandL'Oréal Paris
Opgericht1909
Land van herkomstFrankrijk
ProductcategorieënMake-up, Huidverzorging, Haarverzorging
USPKlinisch geïnspireerde anti-aging en verzorging voor dagelijks gebruik
Populaire productlijnenRevitalift, Age Perfect, Elvital, Infaillible, True Match
DoelgroepAlle huid- en haartypen, met sterke focus op de rijpere huid
Certificeringen 

Wat flaconi aan L'Oréal Paris waardeert: Het merk maakt innovatieve technologieën uit het laboratorium direct beschikbaar voor jouw dagelijkse huidverzorgingsroutine. Vooral de doelgerichte aanpak voor de rijpere huid biedt effectieve oplossingen die echt verschil maken, zonder in te leveren op comfort.

Voor wie is L'Oréal Paris – en wat maakt het merk bijzonder?

L'Oréal Paris combineert jarenlange dermatologische expertise met toegankelijke producten voor elke dag. De focus ligt sterk op anti-aging en het structureel herstellen van haar en huid, met formules die de strijd aangaan met veroudering en haarschade. Het is de ideale keuze wanneer je zoekt naar klinisch geïnspireerde resultaten en betrouwbare make-up met een lange houdbaarheid.

Je zoekt naar intensieve hydratatie en rimpelvermindering: De Revitalift Filler-lijn met hooggeconcentreerd hyaluronzuur vult fijne lijntjes zichtbaar op en herstelt de vochtbalans van je gezicht.

Je wilt je rijpere huid gericht verstevigen: De Age Perfect-collectie voedt diep met ingrediënten zoals Manuka Honing en ondersteunt de celvernieuwing voor een veerkrachtige huid naarmate je ouder wordt.

Je zoekt make-up die de hele dag perfect blijft zitten: De Infaillible-lijn biedt foundations en lipsticks die een extreem lange houdbaarheid garanderen, zonder af te geven of zwaar aan te voelen op de huid.

Je haar heeft behoefte aan structureel herstel: De Elvital Bond Repair producten bouwen verbroken haarverbindingen van binnenuit weer op voor sterker, veerkrachtiger en gezonder haar.

L'Oréal Paris producten bij flaconi: Categorieën, series & favorieten

Bij flaconi ontdek je het volledige L'Oréal Paris assortiment verdeeld over make-up, huidverzorging en haarverzorging. De bekende series zoals Revitalift voor anti-aging en Elvital voor haarherstel lopen als een rode draad door de veelzijdige collectie.

L'Oréal Paris productcategorieën bij flaconi

Make-up — Het hart van de collectie biedt alles van langhoudende foundations en volumegevende mascara's tot intens gepigmenteerde lipsticks. Met deze producten creëer je moeiteloos een egale basis en sprekende ogen die de hele dag perfect blijven zitten.

Huidverzorging — Geavanceerde crèmes, serums en reinigers voor de gezichtsverzorging zijn speciaal ontwikkeld om de huid te hydrateren en tekenen van huidveroudering gericht aan te pakken. Ideaal om je gezicht te beschermen, verstevigen en een natuurlijke glans te geven.

Haarverzorging — Krachtige shampoos, conditioners en leave-in serums die zich richten op specifieke haarbehoeften zoals volume, droogte of kleurbehoud. Een complete routine voor structureel herstel en voelbaar zachtere lokken.

L'Oréal Paris productlijnen & series

Age Perfect — Deze lijn is speciaal geformuleerd voor de behoeften van de rijpere huid vanaf 50 en 65 jaar. Formules met pro-collageen, calcium en Manuka Honing voeden de huid intensief en helpen verslapping en droogte effectief tegen te gaan.

Revitalift — De ultieme anti-aging serie gericht op het verminderen van rimpels en het verbeteren van de huidelasticiteit. Door het gebruik van hyaluronzuur en pro-retinol vult deze lijn fijne lijntjes op en stimuleert het de celvernieuwing.

Elvital — Een veelzijdige haarverzorgingslijn met oplossingen voor elk haartype. Van de Hydra Hyaluronic producten voor pure hydratatie tot de Fibralogy lijn voor voller haar, Elvital biedt complete verzorgingssystemen voor dagelijks gebruik.

Infaillible — De make-up lijn voor extreme houdbaarheid en een vlekkeloze dekking. Deze producten, van foundations tot eyeliners, zijn ontwikkeld om hitte, zweet en vocht moeiteloos te weerstaan voor een onberispelijke look.

flaconi-tip: Combineer de crèmes uit de Revitalift- of Age Perfect-lijnen altijd met het bijbehorende serum. Door actieve ingrediënten zoals hyaluronzuur en vitamine C in laagjes aan te brengen, maximaliseer je de opname en het verstevigende resultaat op je huid.

Wat zijn de belangrijkste ingrediënten in L'Oréal Paris producten?

L'Oréal Paris baseert zijn formules op klinisch bewezen actieve stoffen die effectief en veilig werken voor de dagelijkse routine. De focus ligt op krachtige concentraties die de huid vernieuwen en het haar van binnenuit versterken.

Hyaluronzuur: Dit krachtige molecuul bindt tot wel 1000 keer zijn eigen gewicht in water. In de huidverzorging vult het fijne lijntjes zichtbaar op, terwijl het in de haarproducten zorgt voor intense hydratatie zonder te verzwaren.

Pro-Retinol & Peptiden: Een effectief duo tegen tekenen van huidveroudering. Deze ingrediënten stimuleren de celvernieuwing gedurende de nacht en helpen de huidstructuur gladder, steviger en strakker te maken.

Vitamine C: Deze krachtige antioxidant egaliseert de teint en pakt pigmentvlekken en hyperpigmentatie aan. Het geeft een doffe huid haar natuurlijke glans terug en is een essentieel onderdeel van de Revitalift Clinical lijn.

Manuka Honing: Een natuurlijk ingrediënt verwerkt in de rijpere huidverzorging, vol essentiële voedingsstoffen en mineralen. Het kalmeert de droge huid intensief en ondersteunt het herstellend vermogen van de huidbarrière, met name in de nachtverzorging.

Populaire L'Oréal Paris producten: De favorieten bij flaconi

Ontdek de bestsellers die door de community het meest gewaardeerd worden en vind direct de juiste toevoeging voor jouw routine.

populaire L'Oréal Paris Huidverzorging

Age Perfect Manuka Honig Nachtcreme — Een rijke, voedende nachtcrème die de rijpere huid intensief herstelt, hydrateert en steviger maakt terwijl je slaapt.

Age Perfect Manuka Honig Dagcrème — Een revitaliserende anti-aging crème die langdurige hydratatie biedt en de huid zichtbaar verstevigt voor een stralend uiterlijk.

Revitalift Crème Rouge Dagcrème — Deze innovatieve dagverzorging vermindert rimpels en geeft de huid direct een gezonde, jeugdige glans dankzij rode kleurpigmenten.

Age Perfect Reinigende Tonic — Milde reinigingstonic die de rijpere huid verfrist en optimaal voorbereidt op de volgende stappen in je huidverzorgingsroutine.

Age Perfect Reinigingsmelk — Een voedende formule die make-up zacht verwijdert en intensief vocht toevoegt aan de droge, rijpere huid.

populaire L'Oréal Paris Haarverzorging

Elvital Fibralogy Shampoo — Een verdikkende shampoo die fijn haar van binnenuit versterkt voor merkbaar meer textuur, langdurige dichtheid en volume.

Wat klanten waarderen aan L'Oréal Paris

Klanten vertrouwen op de constante innovatie en oplossingsgerichte formules van het merk. De reviews benadrukken vaak de zichtbare effecten op de huid en de toegankelijkheid van actieve ingrediënten.

Zichtbare anti-aging resultaten: Gebruikers met een rijpere huid merken op dat crèmes uit de Age Perfect en Revitalift lijnen de huid direct comfortabeler en op termijn steviger laten aanvoelen.

Langdurige dekking zonder uitdrogen: Bij de make-up wordt vaak geprezen dat de Infaillible foundations en lipsticks daadwerkelijk de hele dag op hun plek blijven zonder zwaar aan te voelen of in de poriën te trekken.

Direct merkbaar haarherstel: Klanten met beschadigd of fijn haar waarderen de snelle resultaten van de Elvital series, waarbij het haar na de eerste wasbeurten al direct zachter, voller en makkelijker doorkambaar is.

L'Oréal Paris productvinder: Welk product past bij jou?

Weet je niet zeker welk product het beste aansluit bij jouw wensen? Bekijk deze gerichte adviezen om jouw nieuwe favoriet te vinden.

Wat zoek je?Aanbeveling
Diepe voeding voor de rijpere huid in de nachtAge Perfect Manuka Honig Nachtcreme: Kalmeert de droge huid intensief en herstelt de vochtbalans terwijl je slaapt.
Meer volume en textuur voor fijn haarElvital Fibralogy Shampoo: Vergroot de diameter van de haarvezel van binnenuit voor een vollere, luxueuze bos haar.
Directe glans en rimpelvermindering overdagRevitalift Crème Rouge Dagcrème: Werkt effectief tegen huidveroudering en geeft direct een frisse, jeugdige uitstraling dankzij subtiele rode pigmenten.
Een zachte gezichtsreiniging voor de droge huidAge Perfect Reinigingsmelk: Verwijdert make-up moeiteloos en hydrateert intensief zonder de huid strak te laten aanvoelen.

Hoe haal ik het meeste uit mijn L'Oréal Paris producten?

Om de beste resultaten uit je verzorgingsroutine te halen, is de juiste applicatie van groot belang. Door producten slim te combineren, maximaliseer je de werking van de ingrediënten.

Reiniging als basis: Begin je routine altijd met een schoon gezicht om actieve stoffen beter op te nemen. Gebruik de Age Perfect Reinigingsmelk gevolgd door de Age Perfect Reinigende Tonic om de rijpere huid optimaal voor te bereiden op serums en crèmes.

De juiste serum-techniek: Breng hydraterende serums, zoals die met hyaluronzuur, aan op een licht vochtige huid. Klop het product zachtjes in met je vingertoppen in plaats van het grof in te wrijven, zodat de formule dieper in de huidlagen trekt.

Haarverzorging in lagen: Voor maximaal herstel of volume bereik je het meeste door een complete Elvital lijn te gebruiken. Was het haar eerst grondig, breng een conditioner aan in de lengtes en sluit af met een leave-in serum op handdoekdroog haar om de haarvezels te sealen.

Vind al deze favorieten en bouw jouw ideale dagelijkse routine op met het uitgebreide aanbod in de online shop bij flaconi.

Veelgestelde vragen over L'Oréal Paris

Welke L'Oréal Paris producten zijn het beste voor anti-aging?

L'Oréal Paris biedt twee belangrijke en zeer effectieve anti-aging lijnen: Revitalift en Age Perfect. Revitalift is ideaal voor het verminderen van beginnende tot zichtbare rimpels en verlies van stevigheid dankzij hyaluronzuur en pro-retinol. Age Perfect is speciaal ontwikkeld voor de rijpere huid vanaf 50 of 65 jaar en richt zich op diepe voeding, celvernieuwing en versteviging.

Hoe vind ik de juiste True Match foundation voor mijn huidskleur?

De True Match foundation is ontworpen om zich naadloos aan te passen aan de ondertoon van je huid (koel, neutraal of warm). Bekijk de aderen op je pols: blauw/paars betekent koel (C), groen betekent warm (W) en een mix wijst op neutraal (N). Kies op basis hiervan de juiste letter en de passend lichtheid uit het uitgebreide kleurenspectrum.

Zijn L'Oréal Paris haarproducten geschikt voor gekleurd haar?

Ja, de merklijn Elvital Color-Glans is specifiek ontwikkeld om geverfd haar te beschermen en te verzorgen. Deze shampoos en conditioners behouden de kleurintensiteit, voeden de haarvezels en beschermen het haar tegen schadelijke UV-stralen, zodat de glans veel langer mooi blijft.

Kan ik de L'Oréal Paris Age Perfect Manuka Honing producten elke dag gebruiken?

Absoluut, de Age Perfect Manuka Honig Dagcrème en de bijbehorende nachtcrème zijn specifiek geformuleerd voor dagelijks gebruik. De intensief voedende samenstelling helpt de huidbarrière van de rijpere huid constant te versterken en uitdroging gedurende de dag en nacht te voorkomen.