Gratis verzending vanaf € 29,-
Tot 2 gratis samples
Veilig betalen
Gratis retourneren binnen 120 dagen

Nina Ricci Körperpflege

4 producten
Nina Ricci
Nina • Bodylotion
€ 28,50
Adviesprijs€ 39,00 (-27%)
200 ml (€ 142,50 / 1 l)
Nina Ricci
Vénus de Nina Ricci • Bodylotion
€ 54,00
200 ml (€ 270,00 / 1 l)
Nina Ricci
L'Air du Temps • Douchegel
€ 37,49
Adviesprijs€ 52,00 (-28%)
200 ml (€ 187,45 / 1 l)
Nina Ricci
L'Air du Temps • Bodylotion
€ 44,50
Adviesprijs€ 61,50 (-28%)
200 ml (€ 222,50 / 1 l)