FAVESlike productSemilacLampe UV LED 24W/48 Diamond Collection • LED-lichtuithardingsapparaat€ 59,991 st (€ 59,99 / 1 pcs)
FAVESlike productSemilacNagelentfetter Nail Cleaner • Nagelreiniger€ 14,00Adviesprijs€ 17,99 (-22%)1000 ml (€ 14,00 / 1 l)
FAVESlike product+102 meer+99 meerSemilacUV Colours UV Gel Polish • Gel Nagellakvanaf € 7,60Adviesprijs€ 10,99 (-31%)7 ml (€ 10,86 / 10 ml)
FAVESlike product+8 meer+5 meerSemilac3in1 One Step Glossy • Gel Nagellakvanaf € 9,79Adviesprijs€ 13,99 (-30%)7 ml (€ 13,99 / 10 ml)
FAVESlike productSemilacNail Power Therapy 5in1 Recovery Nude • Nagelserum€ 6,997 ml (€ 9,99 / 10 ml)
FAVESlike productSemilacFruity Culicle Oil Strawberry & Vanilla • Nagelolie€ 3,997 ml (€ 5,70 / 10 ml)
FAVESlike productSemilacNagelvijl opzetstuk 001 hardmetaalrol • Nagelvijl€ 20,60Adviesprijs€ 24,99 (-18%)1 st (€ 20,60 / 1 pcs)
FAVESlike productSemilacNagelvijl opzetstuk 003 kleine hardmetalen kegel • Nagelvijl€ 17,49Adviesprijs€ 24,99 (-30%)1 st (€ 17,49 / 1 pcs)
FAVESlike product+1 meerSemilacOne Step 3in1 UV Gel Polish • Gel Nagellakvanaf € 9,79Adviesprijs€ 13,99 (-30%)7 ml (€ 13,99 / 10 ml)
FAVESlike productSemilacNagelvijl opzetstuk 008 diamant microrol • Nagelvijl€ 6,491 st (€ 6,49 / 1 pcs)
FAVESlike product+22 meer+19 meerSemilacUV Nagellack • Gel Nagellakvanaf € 7,69Adviesprijs€ 10,99 (-30%)7 ml (€ 10,99 / 10 ml)
FAVESlike productSemilacAcetone • Nagellakremovervanaf € 5,90Adviesprijs€ 7,99 (-26%)125 ml (€ 47,20 / 1 l)
FAVESlike productSemilacCherry & Blossom Nails and Cuticles Scrub • Handscrub€ 5,997 ml (€ 8,56 / 10 ml)
FAVESlike productSemilacNagelfreesbit 002 Hardmetalen conus • Nagelvijl€ 19,31Adviesprijs€ 24,99 (-23%)1 st (€ 19,31 / 1 pcs)
FAVESlike productSemilacSet van filters voor de semilac nagelfrees met stofafzuiging • Nagelvijl€ 24,995 st (€ 5,00 / 1 pcs)
FAVESlike productSemilac2-in-1 no dust elektrische nagelfrees met stofafzuiging • Nagelvijl€ 179,991 st (€ 179,99 / 1 pcs)
FAVESlike productSemilacTop Matte Total No Wipe UV Gel Polish • Top Coat€ 12,997 ml (€ 18,56 / 10 ml)
FAVESlike productSemilacTop T22 UV Gel Polish • Top Coat€ 6,50Adviesprijs€ 12,99 (-50%)7 ml (€ 9,29 / 10 ml)
FAVESlike productSemilacNagelvijl opzetstuk 005 diamant afgeschuinde punt • Nagelvijl€ 5,991 st (€ 5,99 / 1 pcs)
FAVESlike productSemilacAloe Gel Elixir for Cuticles and Nails • Nagelolie€ 5,997 ml (€ 8,56 / 10 ml)
FAVESlike productSemilacStickers 17 Art Jungle • Nagelsticker€ 4,04Adviesprijs€ 4,49 (-10%)1 st (€ 4,04 / 1 pcs)
FAVESlike productSemilacLampe UV LED 15W/24 • LED-lichtuithardingsapparaat€ 29,901 st (€ 29,90 / 1 pcs)
FAVESlike productSemilacAll Black UV-LED 24W/48 Lampe • LED-lichtuithardingsapparaat€ 79,991 st (€ 79,99 / 1 pcs)
FAVESlike productSemilacTop T17 No Wipe UV Gel Polish • Top Coat€ 10,39Adviesprijs€ 12,99 (-20%)7 ml (€ 14,84 / 10 ml)