Gratis verzending vanaf € 29,-
Tot 2 gratis samples
Veilig betalen
Gratis retourneren binnen 120 dagen

Yves Rocher

Yves Rocher merklogo
Yves Rocher producten

Uw plantaardige cosmetica® sinds 1959

Ontdek de kracht van de natuur met Yves Rocher. Als pionier in botanische cosmetica richt het merk zich op zeer effectieve, zintuiglijke formules en de bescherming van de biodiversiteit. Ervaar natuurlijke huidverzorging, geteeld in Frankrijk – met als doel het beste van de natuur voor iedereen toegankelijk te maken.

Yves Rocher producten

Uw plantaardige cosmetica® sinds 1959

Ontdek de kracht van de natuur met Yves Rocher. Als pionier in botanische cosmetica richt het merk zich op zeer effectieve, zintuiglijke formules en de bescherming van de biodiversiteit. Ervaar natuurlijke huidverzorging, geteeld in Frankrijk – met als doel het beste van de natuur voor iedereen toegankelijk te maken.

Alle producten

157 producten
157 producten
Nieuw
Yves Rocher
Adventskalender 24 exclusieve verrassingen • Adventskalender
€ 59,99
1 st (€ 59,99 / 1 pcs)
Yves Rocher
Pur Bleuet Express Oogmake-up Remover • Oogmake-up Remover
€ 11,99
200 ml (€ 59,95 / 1 l)
Yves Rocher
Monoï Glinsterende Lichaamsverzorgingsolie • Lichaamsolie
€ 11,55
Adviesprijs€ 14,99 (-23%)
100 ml (€ 115,50 / 1 l)
Beperkt
Yves Rocher
Comme Une Evidence Collector • Eau de Parfum
€ 40,00
100 ml (€ 400,00 / 1 l)
Yves Rocher
Navulverpakking repair shampoo herstelt, beschermt en versterkt • Shampoo
€ 8,07
Adviesprijs€ 12,99 (-38%)
600 ml (€ 13,45 / 1 l)
Yves Rocher
Monoï Voedende Bodymilk • Body Milk
€ 9,23
Adviesprijs€ 9,99 (-8%)
390 ml (€ 23,67 / 1 l)
Yves Rocher
Monoï Geparfumeerde Spray Parfum Mist • Body Mist
€ 10,78
Adviesprijs€ 12,99 (-17%)
125 ml (€ 86,24 / 1 l)
Yves Rocher
Monoï Vague D'Été • Eau de Toilette
€ 24,99
100 ml (€ 249,90 / 1 l)
Yves Rocher
Comme Une Evidence • Eau de Parfum
vanaf € 28,70
Adviesprijs€ 41,99 (-32%)
100 ml (€ 287,00 / 1 l)
Yves Rocher
Comme Une Evidence Intense • Eau de Parfum
€ 29,99
50 ml (€ 599,80 / 1 l)
Yves Rocher
Glow Energie Herstellende Nachtolie Voor Een Stralende Teint • Gezichtsolie
€ 23,99
Adviesprijs€ 29,99 (-20%)
30 ml (€ 799,67 / 1 l)
Yves Rocher
Monoï Milde Douchegel Lichaam & Haar • Douchegel
€ 4,04
Adviesprijs€ 5,99 (-33%)
400 ml (€ 10,10 / 1 l)
Yves Rocher
Bourbonvanille Bad-en Douchegel • Douchegel
€ 4,00
Adviesprijs€ 5,99 (-33%)
400 ml (€ 10,00 / 1 l)
Yves Rocher
Framboos & Pepermunt Geparfumeerde Spray voor Lichaam & Haar Parfum Mist • Body Mist
€ 6,72
Adviesprijs€ 11,99 (-44%)
100 ml (€ 67,20 / 1 l)
Yves Rocher
Pure Algue Vaste Gezichtsreiniging • Reinigingsgel
€ 8,99
Adviesprijs€ 9,99 (-10%)
75 g (€ 119,87 / 1 kg)
Yves Rocher
Cuir De Nuit • Eau de Parfum
€ 39,99
100 ml (€ 399,90 / 1 l)
Yves Rocher
Hammam arganolie en rozenbloesem Douchegel • Douchegel
€ 4,20
Adviesprijs€ 5,99 (-30%)
400 ml (€ 10,50 / 1 l)
Yves Rocher
Pure Algue Zachte Peeling • Gezichtsscrub
€ 10,99
75 ml (€ 146,53 / 1 l)
Yves Rocher
Kokosnoot Geparfumeerde Spray voor Lichaam & Haar Parfum Mist • Body Mist
€ 9,60
Adviesprijs€ 11,99 (-20%)
100 ml (€ 96,00 / 1 l)
Yves Rocher
L'Evidence • Eau de Parfum
vanaf € 29,99
50 ml (€ 599,80 / 1 l)
Nieuw
Yves Rocher
Anti-Roos • Shampoo
vanaf € 7,00
Adviesprijs€ 7,99 (-12%)
300 ml (€ 23,33 / 1 l)
Yves Rocher
Kokosnoot Bodymilk • Body Milk
€ 9,00
Adviesprijs€ 9,99 (-10%)
390 ml (€ 23,08 / 1 l)
Yves Rocher
Eau fraiche poederig • Parfum
€ 23,99
100 ml (€ 239,90 / 1 l)
Yves Rocher
Sel D'Azur • Eau de Parfum
vanaf € 39,99
100 ml (€ 399,90 / 1 l)
Yves Rocher
Riche crème Intensieve verzorging dag en nacht • Gezichtscrème
€ 27,00
Adviesprijs€ 29,99 (-10%)
75 ml (€ 360,00 / 1 l)
Yves Rocher
Riche crème Anti-rimpel verwennende oogcrème • Oogcrème
€ 15,99
14 ml (€ 1.142,14 / 1 l)
Nieuw
Yves Rocher
Anti-haaruitval • Conditioner
vanaf € 8,00
Adviesprijs€ 8,99 (-11%)
200 ml (€ 40,00 / 1 l)
Yves Rocher
Lift Pro-Collagene Verstevigende Anti-rimpel Nachtcrème • Nachtcrème
€ 22,99
50 ml (€ 459,80 / 1 l)
Yves Rocher
Argan & Rozenblaadjes • Handcrème
€ 3,99
30 ml (€ 133,00 / 1 l)
Yves Rocher
Monoï droge olie Multi-Use • Lichaamsolie
€ 10,00
Adviesprijs€ 12,99 (-23%)
125 ml (€ 80,00 / 1 l)
Yves Rocher
Kokosnoot Bad/douchegel • Douchegel
€ 5,93
400 ml (€ 14,83 / 1 l)
Yves Rocher
Matin Blanc • Eau de Parfum
€ 39,99
100 ml (€ 399,90 / 1 l)
Yves Rocher
Pure Algue Marine Reinigingsgel 3-in-1 • Reinigingsgel
€ 12,00
Adviesprijs€ 13,99 (-14%)
150 ml (€ 80,00 / 1 l)
Nieuw
Yves Rocher
Anti-haaruitval • Shampoo
vanaf € 7,00
Adviesprijs€ 7,99 (-12%)
300 ml (€ 23,33 / 1 l)
Yves Rocher
Garden Party • Eau de Parfum
€ 31,99
Adviesprijs€ 39,99 (-20%)
100 ml (€ 319,90 / 1 l)
Yves Rocher
Lifeproof Stick • Oogschaduw
vanaf € 6,99
Adviesprijs€ 9,99 (-30%)
1.4 g (€ 49,93 / 10 g)
Yves Rocher
Snel Intrekkende Voetcrème • Voetcrème
€ 4,61
Adviesprijs€ 6,99 (-34%)
75 ml (€ 61,47 / 1 l)
Yves Rocher
Voedende haarshampoo voedt, reinigt mild en geeft glans • Shampoo
€ 5,00
Adviesprijs€ 5,99 (-17%)
300 ml (€ 16,67 / 1 l)
Yves Rocher
Monoi • Shower Bar
€ 7,99
100 g (€ 79,90 / 1 kg)
Yves Rocher
Monoï Bodypeeling-olie Stralende Bruinheid • Lichaamsscrub
€ 8,65
Adviesprijs€ 9,99 (-13%)
150 ml (€ 57,67 / 1 l)
Yves Rocher
Wilde alg en zeevenchel Douchegel • Douchegel
€ 3,89
Adviesprijs€ 5,99 (-35%)
400 ml (€ 9,73 / 1 l)
Yves Rocher
Gladmakende haarbalsem die herstelt, het Stylen vergemakkelijkt en beschermt • Haarcrème
€ 11,99
150 ml (€ 79,93 / 1 l)
Yves Rocher
Riche Crème Anti-rimpel Verwennende Nachtverzorging • Nachtcrème
€ 22,99
50 ml (€ 459,80 / 1 l)
Yves Rocher
Bourbonvanille Bodymilk • Body Milk
€ 6,30
Adviesprijs€ 9,99 (-37%)
390 ml (€ 16,15 / 1 l)
Yves Rocher
Riche crème Weldadige Anti-rimpel Dagcrème • Dagcrème
€ 22,99
50 ml (€ 459,80 / 1 l)
Yves Rocher
Argan & Rozenblaadjes Bodymilk • Body Milk
€ 7,69
Adviesprijs€ 9,99 (-23%)
390 ml (€ 19,72 / 1 l)
Yves Rocher
Anti-âge global Essential-Lotion herstellende uitstraling • Gezichtslotion
€ 15,99
Adviesprijs€ 19,99 (-20%)
122 ml (€ 131,07 / 1 l)
Yves Rocher
Geschenkset 6 Bad-en Douchegels • Persoonlijke verzorgingsset
€ 12,95
1 st (€ 12,95 / 1 pcs)
Pagina1van4