Gratis verzending vanaf € 29,-
Tot 2 gratis samples
Veilig betalen
Gratis retourneren binnen 120 dagen

Yves Rocher

Yves Rocher merklogo
Yves Rocher producten

Uw plantaardige cosmetica® sinds 1959

Ontdek de kracht van de natuur met Yves Rocher. Als pionier in botanische cosmetica richt het merk zich op zeer effectieve, zintuiglijke formules en de bescherming van de biodiversiteit. Ervaar natuurlijke huidverzorging, geteeld in Frankrijk – met als doel het beste van de natuur voor iedereen toegankelijk te maken.

Yves Rocher producten

Uw plantaardige cosmetica® sinds 1959

Ontdek de kracht van de natuur met Yves Rocher. Als pionier in botanische cosmetica richt het merk zich op zeer effectieve, zintuiglijke formules en de bescherming van de biodiversiteit. Ervaar natuurlijke huidverzorging, geteeld in Frankrijk – met als doel het beste van de natuur voor iedereen toegankelijk te maken.

Alle producten

157 producten
157 producten
Yves Rocher
Mango & Koriander Bad-en Douchegel • Douchegel
€ 5,99
400 ml (€ 14,98 / 1 l)
Yves Rocher
Wilde Algen & Zeevenkel Bodypeeling • Lichaamsscrub
€ 6,91
Adviesprijs€ 9,99 (-31%)
150 ml (€ 46,07 / 1 l)
Yves Rocher
Monoï • Haarmasker
€ 10,25
Adviesprijs€ 12,99 (-21%)
250 ml (€ 41,00 / 1 l)
Yves Rocher
Anti-âge global Micro-serum voor unieke uitstraling • Serum
€ 35,99
Adviesprijs€ 39,99 (-10%)
30 ml (€ 1.199,67 / 1 l)
Yves Rocher
Waterproof Oogpotlood • Eyeliner
€ 5,59
Adviesprijs€ 6,99 (-20%)
0.35 g (€ 159,71 / 10 g)
Yves Rocher
Balancerend haarserum Voor de hoofdhuid • Haarserum
€ 15,99
Adviesprijs€ 19,99 (-20%)
50 ml (€ 319,80 / 1 l)
Yves Rocher
Pure Menthe Zuiverende Peeling • Gezichtsscrub
€ 10,38
Adviesprijs€ 10,99 (-6%)
75 ml (€ 138,40 / 1 l)
Yves Rocher
Naturelle • Eau de Toilette
€ 16,74
Adviesprijs€ 21,99 (-24%)
75 ml (€ 223,20 / 1 l)
Yves Rocher
Framboos & Pepermunt Bad-en Douchegel • Douchegel
€ 4,02
Adviesprijs€ 5,99 (-33%)
400 ml (€ 10,05 / 1 l)
Yves Rocher
Monoï Navulling douchegel • Douchegel
€ 6,15
Adviesprijs€ 7,99 (-23%)
600 ml (€ 10,25 / 1 l)
Yves Rocher
Wilde Algen & Zeevenkel Navulverpakking Douchegel • Douchegel
€ 5,33
Adviesprijs€ 7,99 (-33%)
600 ml (€ 8,88 / 1 l)
Yves Rocher
Pure Algue Frisse Reinigingsgel • Reinigingsgel
€ 10,00
Adviesprijs€ 11,99 (-17%)
390 ml (€ 25,64 / 1 l)
Yves Rocher
Wilde Algen & Zeevenkel Bodymilk • Body Milk
€ 6,30
Adviesprijs€ 9,99 (-37%)
390 ml (€ 16,15 / 1 l)
Yves Rocher
Peelende voetgel • Voetscrub
€ 6,54
Adviesprijs€ 7,99 (-18%)
75 ml (€ 87,20 / 1 l)
Yves Rocher
Kokosnoot Bodypeeling Crème • Lichaamsscrub
€ 7,69
Adviesprijs€ 9,99 (-23%)
150 ml (€ 51,27 / 1 l)
Yves Rocher
Intense Metamorphose • Mascara
€ 14,99
7.8 ml (€ 19,22 / 10 ml)
Yves Rocher
Mango en koriander Body Milk • Body Milk
€ 8,41
Adviesprijs€ 9,99 (-16%)
390 ml (€ 21,56 / 1 l)
Yves Rocher
Poedermagnolia • Oogschaduwpalette
€ 14,99
6 g (€ 24,98 / 10 g)
+1 meer
Yves Rocher
Rouge Elixir Lipstick Glow • Lippenstift
vanaf € 10,46
Adviesprijs€ 14,95 (-30%)
3.5 g (€ 29,89 / 10 g)
Yves Rocher
Monoï Traditionele lichaamsverzorgingsolie • Lichaamsolie
€ 11,55
Adviesprijs€ 14,99 (-23%)
100 ml (€ 115,50 / 1 l)
Yves Rocher
Vanille bourbon bad- en douchegel Refill • Douchegel
€ 6,26
Adviesprijs€ 7,99 (-22%)
600 ml (€ 10,43 / 1 l)
Yves Rocher
Bourbon vanille Geparfumeerde Lichaam- en Haarspray Parfum Mist • Body Mist
€ 6,72
Adviesprijs€ 11,99 (-44%)
100 ml (€ 67,20 / 1 l)
Yves Rocher
Wilde alg en zeevenkel Geparfumeerde Geurspray Lichaam en Haar Parfum Mist • Body Mist
€ 11,99
100 ml (€ 119,90 / 1 l)
Yves Rocher
Pure Menthe Zuiverende Reinigingsgel • Reinigingsgel
€ 9,95
390 ml (€ 25,51 / 1 l)
Yves Rocher
Pure Algue De alles-in-1 Hydraterende Make-up Remover Micellair Water • Oogmake-up Remover
€ 9,95
400 ml (€ 24,88 / 1 l)
Yves Rocher
Pure Calmille Zachte Verzorging voor Gezicht & Lichaam • Gezichtscrème
€ 6,29
Adviesprijs€ 6,99 (-10%)
125 ml (€ 50,32 / 1 l)
Nieuw
Yves Rocher
Geschenkset Comme une Evidence • Geurset
€ 41,95
1 st (€ 41,95 / 1 pcs)
Nieuw
Yves Rocher
Lift pro-collagene gladstrijkende anti-rimpel oogverzorging • Oogverzorging
€ 21,59
Adviesprijs€ 23,99 (-10%)
14 ml (€ 1.542,14 / 1 l)
Nieuw
Yves Rocher
Perfume mist geurspray voor lichaam en haar Plein Soleil • Body Mist
€ 17,95
150 ml (€ 119,67 / 1 l)
Nieuw
Yves Rocher
Perfume mist geurspray voor lichaam en haar Bouquet Ambré • Body Mist
€ 17,95
150 ml (€ 119,67 / 1 l)
Nieuw
Yves Rocher
Geschenkset 3 Produkte | Pflegeroutine Heidelbeerhain-Duft • Geurset
€ 12,99
1 st (€ 12,99 / 1 pcs)
Nieuw
Yves Rocher
Geschenkset Eau Fraiche Pudrig|Duftduo in Maxigröße • Persoonlijke verzorgingsset
€ 12,99
1 st (€ 12,99 / 1 pcs)
Nieuw
Yves Rocher
Fruitige lychee geurspray lichaam en haar • Body Mist
€ 11,95
100 ml (€ 119,50 / 1 l)
Nieuw
Yves Rocher
Perfume mist Duftspray für Körper und Haar Cuir de Nuit • Body Mist
€ 17,95
150 ml (€ 119,67 / 1 l)
Yves Rocher
Nährendes Shampoo • Shampoo
€ 4,50
100 ml (€ 45,00 / 1 l)
Nieuw
Yves Rocher
Fruitige lychee hydrateert en parfumeert subtiel • Body Milk
€ 9,95
390 ml (€ 25,51 / 1 l)
Yves Rocher
Pure menthe Vaste gezichtsreiniging • Gezichtszeep
€ 11,99
75 g (€ 159,87 / 1 kg)
Yves Rocher
Anti-âge global Corrigerende Supra Essence • Serum
€ 28,79
Adviesprijs€ 35,99 (-20%)
30 ml (€ 959,67 / 1 l)
Yves Rocher
Anti-âge global voor uitstraling • Oogcrème
€ 22,39
Adviesprijs€ 27,99 (-20%)
15 ml (€ 1.492,67 / 1 l)
Yves Rocher
Lift Pro-Collagene Liftend Anti-rimpelserum • Serum
vanaf € 27,00
30 ml (€ 900,00 / 1 l)
Yves Rocher
Hydra Water-Plump Erfrischende Augenpflege|Spendet Feuchtigkeit und belebt • Ooggel
€ 11,99
Adviesprijs€ 14,99 (-20%)
15 ml (€ 799,33 / 1 l)
Yves Rocher
Anti-âge global Regenererend 2-fasen Nachtconcentraat • Nachtcrème
€ 36,96
Adviesprijs€ 39,99 (-8%)
30 ml (€ 1.232,00 / 1 l)
Nieuw
Yves Rocher
Fruitige lychee zacht reinigende • Douchegel
€ 5,95
400 ml (€ 14,88 / 1 l)
Yves Rocher
Anti-âge global Corrigerende Verwencrème • Nachtcrème
€ 27,99
Adviesprijs€ 34,99 (-20%)
50 ml (€ 559,80 / 1 l)
Yves Rocher
Sur La Lande • Eau de Parfum
€ 39,99
100 ml (€ 399,90 / 1 l)
Yves Rocher
Repair-Shampoo • Shampoo
€ 4,50
100 ml (€ 45,00 / 1 l)
Yves Rocher
Eau fraiche sprankelend • Parfum
€ 23,99
100 ml (€ 239,90 / 1 l)
Yves Rocher
Anti-âge global regenererende ultraintensieve verzorging dag-/nachtcrème en nachtmasker • Gezichtscrème
€ 36,96
Adviesprijs€ 39,99 (-8%)
75 ml (€ 492,80 / 1 l)
Pagina2van4