Gratis verzending vanaf € 29,-
Tot 2 gratis samples
Veilig betalen
Gratis retourneren binnen 120 dagen

Yves Rocher

Yves Rocher merklogo
Yves Rocher producten

Uw plantaardige cosmetica® sinds 1959

Ontdek de kracht van de natuur met Yves Rocher. Als pionier in botanische cosmetica richt het merk zich op zeer effectieve, zintuiglijke formules en de bescherming van de biodiversiteit. Ervaar natuurlijke huidverzorging, geteeld in Frankrijk – met als doel het beste van de natuur voor iedereen toegankelijk te maken.

Yves Rocher producten

Uw plantaardige cosmetica® sinds 1959

Ontdek de kracht van de natuur met Yves Rocher. Als pionier in botanische cosmetica richt het merk zich op zeer effectieve, zintuiglijke formules en de bescherming van de biodiversiteit. Ervaar natuurlijke huidverzorging, geteeld in Frankrijk – met als doel het beste van de natuur voor iedereen toegankelijk te maken.

Alle producten

157 producten
157 producten
Yves Rocher
Glow Energie Activerend Serum voor een Stralende Teint • Serum
€ 27,72
Adviesprijs€ 29,99 (-8%)
30 ml (€ 924,00 / 1 l)
Yves Rocher
Repair masker herstelt, versterkt en geeft het haar nieuwe soepelheid • Haarmasker
€ 8,00
Adviesprijs€ 8,99 (-11%)
200 ml (€ 40,00 / 1 l)
Yves Rocher
Hydra Water-Plump Aufpolsternde Hydro-Maske|Stärkt die Hautschutzbarriere • Gezichtsmasker
€ 14,99
75 ml (€ 199,87 / 1 l)
Yves Rocher
Repair-shampoo Herstellende, beschermende en versterkende • Shampoo
€ 6,04
Adviesprijs€ 7,99 (-24%)
300 ml (€ 20,13 / 1 l)
Yves Rocher
Anti-âge global corrigerende schoonheidsdagcrème • Dagcrème
€ 34,99
50 ml (€ 699,80 / 1 l)
Yves Rocher
Essences Botaniques Calme Absolu • Eau de Parfum
€ 24,99
50 ml (€ 499,80 / 1 l)
Yves Rocher
Bouquet Ambré • Eau de Parfum
€ 39,99
100 ml (€ 399,90 / 1 l)
Yves Rocher
Hydra Water-Plump Tag und Nacht Intensivpflege|100h Stunden Feuchtigkeit • Gezichtscrème
€ 16,60
Adviesprijs€ 21,99 (-25%)
75 ml (€ 221,33 / 1 l)
Yves Rocher
Glow Energie Boostercrème voor een Stralende Teint • Gezichtscrème
€ 21,99
50 ml (€ 439,80 / 1 l)
Yves Rocher
Hydra Water-Plump Feuchtigkeitsspendendes Serum-Konzentrat|100h Stunden Feuchtigkeit • Serum
€ 18,89
Adviesprijs€ 20,99 (-10%)
30 ml (€ 629,67 / 1 l)
Yves Rocher
Repair verzorgingsfluid express Herstelt, zorgt voor zachtheid en glans • Haarserum
€ 9,99
150 ml (€ 66,60 / 1 l)
Yves Rocher
Pure Menthe Reiniging & Deep Cleansing - Tegen Mee-Eters • Gezichtsscrub
€ 8,60
Adviesprijs€ 10,99 (-22%)
125 ml (€ 68,80 / 1 l)
Yves Rocher
Herstructurerend hittebeschermend haarserum Herstelt, vermindert gespleten haarpunten en beschermt tegen hitte • Haarserum
€ 10,00
Adviesprijs€ 11,99 (-17%)
100 ml (€ 100,00 / 1 l)
Yves Rocher
Ultravoedende crème shampoo Voedt intensief, reinigt mild, gladmakende • Shampoo
€ 6,46
Adviesprijs€ 6,99 (-8%)
250 ml (€ 25,84 / 1 l)
Yves Rocher
Verte Envolée • Eau de Parfum
€ 39,99
100 ml (€ 399,90 / 1 l)
Yves Rocher
Sable Fauve • Eau de Parfum
vanaf € 39,99
100 ml (€ 399,90 / 1 l)
Yves Rocher
Glans • Shampoo Bar
€ 6,29
Adviesprijs€ 7,99 (-21%)
60 g (€ 104,83 / 1 kg)
Yves Rocher
Sun • Zelfbruinende gel
€ 12,90
100 ml (€ 129,00 / 1 l)
Yves Rocher
Sebo Active Clear Anti-onzuiverheden Hydraterende verzorging • Gezichtscrème
€ 9,09
Adviesprijs€ 12,99 (-30%)
40 ml (€ 227,25 / 1 l)
Yves Rocher
Glow Energie Anti Kringen Oogcontour Crème • Oogcrème
€ 15,40
Adviesprijs€ 19,99 (-23%)
15 ml (€ 1.026,67 / 1 l)
Yves Rocher
Rosatöne • Oogschaduwpalette
€ 11,99
Adviesprijs€ 14,99 (-20%)
6 g (€ 19,98 / 10 g)
Yves Rocher
L'evidence Geurcadeauset • Geurset
€ 41,95
1 st (€ 41,95 / 1 pcs)
Yves Rocher
Kokosnoot Bad-en Douchegel Navulverpakking • Douchegel
€ 7,99
600 ml (€ 13,32 / 1 l)
Yves Rocher
Milde Shampoo Bar • Shampoo Bar
€ 6,29
Adviesprijs€ 7,99 (-21%)
60 g (€ 104,83 / 1 kg)
Yves Rocher
Granit Bleu • Eau de Toilette
€ 35,99
100 ml (€ 359,90 / 1 l)
Yves Rocher
Essences Botaniques Ondes Positives • Eau de Parfum
€ 24,99
50 ml (€ 499,80 / 1 l)
Yves Rocher
Lift Pro-Collagene Concentraat Met Dubbele Werking • Serum
€ 23,99
Adviesprijs€ 29,99 (-20%)
30 ml (€ 799,67 / 1 l)
Yves Rocher
Hydra Water-Plump Feuchtigkeitsspendendes Creme-Gel|Spendet Feuchtigkeit und erfrischt • Gezichtscrème
€ 14,00
Adviesprijs€ 15,99 (-12%)
50 ml (€ 280,00 / 1 l)
Yves Rocher
Voedende Bodymilk • Body Milk
€ 9,10
Adviesprijs€ 12,99 (-30%)
390 ml (€ 23,33 / 1 l)
Yves Rocher
Argan & Rozenblaadjes Bad-en Douchegel Navulverpakking • Douchegel
€ 6,15
Adviesprijs€ 7,99 (-23%)
600 ml (€ 10,25 / 1 l)
Yves Rocher
Sebo active clear matterende gelcrème • Gezichtscrème
€ 10,01
Adviesprijs€ 12,99 (-23%)
50 ml (€ 200,20 / 1 l)
Yves Rocher
Lift pro-collagene Opvullende anti-rimpel dagcrème • Dagcrème
€ 23,55
50 ml (€ 471,00 / 1 l)
Yves Rocher
Nutrition • Shampoo Bar
€ 7,19
Adviesprijs€ 7,99 (-10%)
60 g (€ 119,83 / 1 kg)
Yves Rocher
Riche crème uitstralingsverzorging dag • Gezichtscrème
€ 23,10
Adviesprijs€ 29,99 (-23%)
50 ml (€ 462,00 / 1 l)
Yves Rocher
Nachfüllbare Duschbad-Flasche • Douchegel
€ 3,99
1 st (€ 3,99 / 1 pcs)
Yves Rocher
Comme une Evidence Gift Box • Geurset
€ 41,95
1 st (€ 41,95 / 1 pcs)
Yves Rocher
Bois De Sauge • Eau de Toilette
€ 35,99
100 ml (€ 359,90 / 1 l)
Yves Rocher
Sebo Active Clear Serum Tegen Onzuiverheden • Serum
€ 13,09
Adviesprijs€ 16,99 (-23%)
30 ml (€ 436,33 / 1 l)
Yves Rocher
Solide Vaste Deodorantbalsem • Deodorant Stick
€ 7,69
Adviesprijs€ 9,99 (-23%)
50 g (€ 153,80 / 1 kg)
Yves Rocher
Rijke Bodypeeling • Lichaamsscrub
€ 9,73
Adviesprijs€ 11,99 (-19%)
250 ml (€ 38,92 / 1 l)
Yves Rocher
Ultra Romige Douchebalsem • Douchecrème
€ 6,15
Adviesprijs€ 7,99 (-23%)
200 ml (€ 30,75 / 1 l)
Nieuw
Yves Rocher
Lift pro-collagene anti-rimpel intensieve verzorging voor de stevige huid • Gezichtscrème
vanaf € 29,60
Adviesprijs€ 35,99 (-18%)
75 ml (€ 394,67 / 1 l)
Yves Rocher
Wenkbrauwgel • Wenkbrauwgel
€ 11,99
2.5 ml (€ 47,96 / 10 ml)
Yves Rocher
Riche Crème Gezichtsolie met Rozenextract • Serum
€ 19,25
Adviesprijs€ 29,99 (-36%)
30 ml (€ 641,67 / 1 l)
Yves Rocher
Essences Botaniques Tendres Instants • Eau de Parfum
€ 24,99
50 ml (€ 499,80 / 1 l)
Yves Rocher
Herstellende Luchtige Bodybutter • Body Butter
€ 13,86
Adviesprijs€ 17,99 (-23%)
250 ml (€ 55,44 / 1 l)
Nieuw
Yves Rocher
Geschenkset L'Evidence • Geurset
€ 41,95
1 st (€ 41,95 / 1 pcs)
Nieuw
Yves Rocher
Geschenkset mit 6 Mini-Duschbads • Persoonlijke verzorgingsset
€ 12,99
1 st (€ 12,99 / 1 pcs)
Pagina3van4