Gratis verzending vanaf € 29,-
Tot 2 gratis samples
Veilig betalen
Gratis retourneren binnen 120 dagen

Beliebte Serien von bareMinerals

Alle producten

61 producten
61 producten
MYSTERY
+32 meer
+29 meer
bareMinerals
BarePro 24H Skin Perfecting Powder Foundation • Compact Foundation
vanaf € 21,50
Adviesprijs€ 43,00 (-50%)
8 g (€ 26,88 / 10 g)
MYSTERY
+2 meer
bareMinerals
Gen Nude Dew in One Cheek & Lip Stick • Blush
vanaf € 21,26
Adviesprijs€ 23,00 (-8%)
4.5 g (€ 47,24 / 10 g)
MYSTERY
+21 meer
+18 meer
bareMinerals
Original Foundation SPF 15 • Minerale make-up
vanaf € 26,66
Adviesprijs€ 40,00 (-33%)
8 g (€ 33,33 / 10 g)
MYSTERY
+17 meer
+14 meer
bareMinerals
Complexion Rescue Luminous Skin Tint Stick • Foundationstick
vanaf € 26,60
Adviesprijs€ 38,00 (-30%)
9 g (€ 29,56 / 10 g)
MYSTERY
+15 meer
+12 meer
bareMinerals
Complexion Rescue SPF 30 • Vloeibare foundation
vanaf € 19,00
Adviesprijs€ 39,52 (-52%)
35 ml (€ 542,86 / 1 l)
MYSTERY
+17 meer
+14 meer
bareMinerals
Original Liquid Concealer • Concealer
vanaf € 14,75
Adviesprijs€ 29,50 (-50%)
6 ml (€ 24,58 / 10 ml)
MYSTERY
bareMinerals
Mineral Veil Pressed Powder • Compact Powder
vanaf € 27,99
Adviesprijs€ 37,96 (-26%)
9 g (€ 31,10 / 10 g)
MYSTERY
+2 meer
bareMinerals
Gen Nude Highlighting Blush • Blush
vanaf € 23,29
Adviesprijs€ 32,24 (-28%)
3.8 g (€ 61,29 / 10 g)
MYSTERY
bareMinerals
All-Over Face Colour • Bronzing poeder
vanaf € 21,56
Adviesprijs€ 29,12 (-26%)
0.85 g (€ 253,65 / 10 g)
MYSTERY
Beperkt
bareMinerals
The Original Get Started Kit • Gezichtsmake-up set
vanaf € 34,40
Adviesprijs€ 43,00 (-20%)
1 st (€ 34,40 / 1 pcs)
MYSTERY
bareMinerals
Mineral Veil • Fixeerpoeder
vanaf € 29,24
Adviesprijs€ 37,96 (-23%)
9 g (€ 32,49 / 10 g)
MYSTERY
+37 meer
+34 meer
bareMinerals
BarePro 24H Matte Comfort Liquid Foundation • Vloeibare foundation
vanaf € 22,00
Adviesprijs€ 45,76 (-52%)
30 ml (€ 733,33 / 1 l)
MYSTERY
bareMinerals
Ageless Phyto Pro Collagen Face Cream • Gezichtscrème
€ 68,40
Adviesprijs€ 76,00 (-10%)
50 ml (€ 1.368,00 / 1 l)
MYSTERY
+3 meer
bareMinerals
Matte SPF 15 • Minerale make-up
vanaf € 28,59
Adviesprijs€ 41,60 (-31%)
6 g (€ 47,65 / 10 g)
MYSTERY
+16 meer
+13 meer
bareMinerals
TEINT REDDING Natuurlijke Matte Getinte Moisturiser Mineraal SPF 30 • Getinte gezichtscrème
vanaf € 19,00
Adviesprijs€ 39,52 (-52%)
35 ml (€ 542,86 / 1 l)
MYSTERY
bareMinerals
Prime Time Original Foundation Primer • Primer
vanaf € 16,82
Adviesprijs€ 21,84 (-23%)
15 ml (€ 1.121,33 / 1 l)
MYSTERY
+2 meer
bareMinerals
Gen Nude Blonzer • Bronzer
vanaf € 23,29
Adviesprijs€ 32,24 (-28%)
3.8 g (€ 61,29 / 10 g)
MYSTERY
+2 meer
bareMinerals
Complexion Rescue Blonzer • Blushcrème
vanaf € 23,40
Adviesprijs€ 31,20 (-25%)
15 ml (€ 1.560,00 / 1 l)
MYSTERY
bareMinerals
SKINLONGEVITY Butter Drench Cream • Gezichtscrème
€ 35,77
Adviesprijs€ 44,72 (-20%)
50 g (€ 715,40 / 1 kg)
MYSTERY
bareMinerals
Prime Time Eyeshadow Extender • Eyeshadow Base
€ 17,48
Adviesprijs€ 22,88 (-24%)
3 ml (€ 58,27 / 10 ml)
MYSTERY
bareMinerals
Prime Time Redness Reducing • Primer
€ 28,75
Adviesprijs€ 36,40 (-21%)
30 ml (€ 958,33 / 1 l)
MYSTERY
bareMinerals
Lashtopia Mega Volume Mineral-Based • Mascara
€ 18,26
Adviesprijs€ 24,96 (-27%)
12 ml (€ 1.521,67 / 1 l)
MYSTERY
bareMinerals
Smoothing Face • Foundationkwast
€ 24,15
Adviesprijs€ 33,28 (-27%)
1 st (€ 24,15 / 1 pcs)
MYSTERY
bareMinerals
Original Beautiful Finish • Foundationkwast
€ 25,52
Adviesprijs€ 37,44 (-32%)
1 st (€ 25,52 / 1 pcs)
MYSTERY
+10 meer
+7 meer
bareMinerals
Mineralist Lip Gloss Balm • Lipgloss
vanaf € 20,15
Adviesprijs€ 29,12 (-31%)
4 ml (€ 50,38 / 10 ml)
MYSTERY
bareMinerals
Strength & Length • Mascara
€ 19,45
Adviesprijs€ 28,08 (-31%)
8 ml (€ 24,31 / 10 ml)
MYSTERY
+2 meer
bareMinerals
Nourishing Lip Oil • Lipolie
vanaf € 16,59
Adviesprijs€ 24,96 (-34%)
3.8 ml (€ 43,66 / 10 ml)
MYSTERY
+5 meer
+2 meer
bareMinerals
Mineralist Dewy Lip Gloss-Balm • Lipgloss
vanaf € 21,56
Adviesprijs€ 30,16 (-28%)
2.3 ml (€ 93,74 / 10 ml)
MYSTERY
+27 meer
+24 meer
bareMinerals
Original Pressed Powder Foundation Mineral SPF 15 • Compact Powder
vanaf € 28,00
Adviesprijs€ 41,60 (-33%)
8 g (€ 35,00 / 10 g)
MYSTERY
bareMinerals
Blooming Blush • Blushkwast
€ 19,38
Adviesprijs€ 29,12 (-33%)
1 st (€ 19,38 / 1 pcs)
MYSTERY
+1 meer
bareMinerals
BareSkin Daily Dewy Sunscreen Mineral SPF 30 • Zonnecrème
vanaf € 29,35
Adviesprijs€ 39,00 (-25%)
30 ml (€ 978,33 / 1 l)
MYSTERY
Nieuw
+3 meer
bareMinerals
Gen Nude Liquid Mineral Eyeshadow • Oogschaduw
vanaf € 23,00
2 ml (€ 115,00 / 10 ml)
MYSTERY
+17 meer
+14 meer
bareMinerals
BarePro 16 HR WEAR All Over Skin-Perfecting Matte Concealer Mineral SPF 25 PA+++ • Concealer
vanaf € 15,68
Adviesprijs€ 32,76 (-52%)
8 ml (€ 19,60 / 10 ml)
MYSTERY
+2 meer
bareMinerals
Original Liquid Foundation • Vloeibare foundation
vanaf € 16,43
Adviesprijs€ 39,00 (-57%)
30 ml (€ 547,67 / 1 l)
MYSTERY
bareMinerals
SKINLONGEVITY Hydration Haven Gel Cream • Gezichtscrème
€ 44,00
50 g (€ 880,00 / 1 kg)
MYSTERY
+3 meer
bareMinerals
Original Pure Serum Radiant Natural Liquid Foundation • Vloeibare foundation
vanaf € 19,40
Adviesprijs€ 44,00 (-56%)
30 ml (€ 646,67 / 1 l)
MYSTERY
bareMinerals
SKINLONGEVITY Barrier Boosting Serum • Serum
vanaf € 39,25
Adviesprijs€ 50,96 (-23%)
30 ml (€ 1.308,33 / 1 l)
MYSTERY
+3 meer
bareMinerals
Mineralist Matte • Lipliner
vanaf € 15,40
Adviesprijs€ 22,88 (-33%)
1.5 g (€ 102,67 / 10 g)
MYSTERY
bareMinerals
SKINLONGEVITY Cushion Cloud Foaming Cleanser • Reinigingscrème
€ 22,46
Adviesprijs€ 28,08 (-20%)
120 ml (€ 187,17 / 1 l)
MYSTERY
+2 meer
bareMinerals
Complexion Rescue Highlighting Blush • Blushcrème
vanaf € 24,03
Adviesprijs€ 31,20 (-23%)
15 ml (€ 1.602,00 / 1 l)
MYSTERY
+2 meer
bareMinerals
Complexion Rescue Brightening Concealer • Concealer
vanaf € 13,75
Adviesprijs€ 27,50 (-50%)
10 ml (€ 1.375,00 / 1 l)
MYSTERY
Nieuw
+2 meer
bareMinerals
Complexion Rescue 3-in-1 Eye Brightener Mineral SPF 30 • Concealer
vanaf € 30,95
3 ml (€ 103,17 / 10 ml)
MYSTERY
bareMinerals
SKINLONGEVITY Revitalizing Eye Cream • Oogcrème
€ 34,50
Adviesprijs€ 43,68 (-21%)
15 g (€ 2.300,00 / 1 kg)
MYSTERY
bareMinerals
Original Mineral Veil 24HR Natural Matte Setting Spray • Fixing Spray
€ 25,76
Adviesprijs€ 35,00 (-26%)
100 ml (€ 257,60 / 1 l)
MYSTERY
bareMinerals
Skin Rescue Pure Moisture Serum • Serum
€ 50,54
Adviesprijs€ 66,00 (-23%)
30 ml (€ 1.684,67 / 1 l)
MYSTERY
bareMinerals
Maximist Volumizing Phyto-Fiber Mascara • Mascara
€ 18,89
Adviesprijs€ 28,08 (-33%)
9 ml (€ 20,99 / 10 ml)
MYSTERY
+3 meer
bareMinerals
Mineralist • Eyeliner
vanaf € 20,03
Adviesprijs€ 26,00 (-23%)
0.35 g (€ 572,29 / 10 g)
MYSTERY
bareMinerals
Luxe Performance Brush • Foundationkwast
€ 34,32
1 st (€ 34,32 / 1 pcs)
Pagina1van2