Gratis verzending vanaf € 29,-
Tot 2 gratis samples
Veilig betalen
Gratis retourneren binnen 120 dagen

bareMinerals Original

Alle producten

8 producten
8 producten
MYSTERY
+21 meer
+18 meer
bareMinerals
Original Foundation SPF 15 • Minerale make-up
vanaf € 26,66
Adviesprijs€ 40,00 (-33%)
8 g (€ 33,33 / 10 g)
MYSTERY
+17 meer
+14 meer
bareMinerals
Original Liquid Concealer • Concealer
vanaf € 14,75
Adviesprijs€ 29,50 (-50%)
6 ml (€ 24,58 / 10 ml)
MYSTERY
bareMinerals
Original Beautiful Finish • Foundationkwast
€ 25,52
Adviesprijs€ 37,44 (-32%)
1 st (€ 25,52 / 1 pcs)
MYSTERY
+27 meer
+24 meer
bareMinerals
Original Pressed Powder Foundation Mineral SPF 15 • Compact Powder
vanaf € 28,00
Adviesprijs€ 41,60 (-33%)
8 g (€ 35,00 / 10 g)
MYSTERY
+2 meer
bareMinerals
Original Liquid Foundation • Vloeibare foundation
vanaf € 16,43
Adviesprijs€ 39,00 (-57%)
30 ml (€ 547,67 / 1 l)
MYSTERY
+3 meer
bareMinerals
Original Pure Serum Radiant Natural Liquid Foundation • Vloeibare foundation
vanaf € 19,40
Adviesprijs€ 44,00 (-56%)
30 ml (€ 646,67 / 1 l)
MYSTERY
bareMinerals
Original Mineral Veil 24HR Natural Matte Setting Spray • Fixing Spray
€ 25,76
Adviesprijs€ 35,00 (-26%)
100 ml (€ 257,60 / 1 l)
MYSTERY
bareMinerals
Original Mineral Loose Matte Foundation SPF15 • Loose Powder
vanaf € 33,28
Adviesprijs€ 41,60 (-20%)
6 g (€ 55,47 / 10 g)