Gratis verzending vanaf € 29,-
Tot 2 gratis samples
Veilig betalen
Gratis retourneren binnen 120 dagen

Beliebte Serien von Carolina Herrera

Alle producten

22 producten
22 producten
Carolina Herrera
La Bomba • Eau de Parfum
vanaf € 59,59
Adviesprijs€ 77,00 (-23%)
30 ml (€ 1.986,33 / 1 l)
Carolina Herrera
Good Girl • Eau de Parfum
vanaf € 50,69
Adviesprijs€ 79,00 (-36%)
30 ml (€ 1.689,67 / 1 l)
Beperkt
Nieuw
Carolina Herrera
Good 3x Eau de Parfum 7 ml • Geurset
€ 48,97
1 st (€ 48,97 / 1 pcs)
Carolina Herrera
La Bomba Shimmering Body Oil • Lichaamsolie
€ 52,50
150 ml (€ 350,00 / 1 l)
Carolina Herrera
La Bomba Refill • Eau de Parfum
€ 160,01
Adviesprijs€ 206,50 (-23%)
200 ml (€ 800,05 / 1 l)
Carolina Herrera
Good Girl • Bodycrème
€ 42,04
Adviesprijs€ 54,00 (-22%)
200 ml (€ 210,20 / 1 l)
Carolina Herrera
Good Girl Jasmine Absolute • Eau de Parfum
vanaf € 64,42
Adviesprijs€ 91,00 (-28%)
30 ml (€ 2.147,33 / 1 l)
Carolina Herrera
Good Girl Blush • Eau de Parfum
vanaf € 67,27
Adviesprijs€ 87,00 (-23%)
30 ml (€ 2.242,33 / 1 l)
Carolina Herrera
La Bomba • Bodylotion
€ 43,56
Adviesprijs€ 52,50 (-17%)
200 ml (€ 217,80 / 1 l)
Carolina Herrera
Good Girl Very Good Girl Elixir • Eau de Parfum
vanaf € 70,31
Adviesprijs€ 90,50 (-22%)
30 ml (€ 2.343,67 / 1 l)
Carolina Herrera
Good Girl Very Good Girl • Eau de Parfum
vanaf € 67,27
Adviesprijs€ 87,00 (-23%)
30 ml (€ 2.242,33 / 1 l)
Carolina Herrera
Good Girl Blush Elixir • Eau de Parfum
vanaf € 70,31
Adviesprijs€ 90,50 (-22%)
30 ml (€ 2.343,67 / 1 l)
Carolina Herrera
212 Men • Eau de Toilette
vanaf € 64,72
Adviesprijs€ 83,50 (-22%)
50 ml (€ 1.294,40 / 1 l)
Carolina Herrera
Good Girl • Bodylotion
€ 47,90
Adviesprijs€ 54,00 (-11%)
200 ml (€ 239,50 / 1 l)
Carolina Herrera
Good Girl • Body Mist
€ 46,50
Adviesprijs€ 54,00 (-14%)
100 ml (€ 465,00 / 1 l)
Carolina Herrera
Good Girl Leg Elixir • Lichaamsolie
€ 48,50
Adviesprijs€ 54,00 (-10%)
150 ml (€ 323,33 / 1 l)
Carolina Herrera
Good Girl • Haarparfum
€ 45,00
Adviesprijs€ 48,50 (-7%)
30 ml (€ 1.500,00 / 1 l)
Carolina Herrera
212 • Eau de Toilette
vanaf € 57,50
Adviesprijs€ 65,00 (-12%)
30 ml (€ 1.916,67 / 1 l)
Carolina Herrera
Chic For Men • Eau de Toilette
€ 100,50
100 ml (€ 1.005,00 / 1 l)
Carolina Herrera
Herrera For Men • Eau de Toilette
€ 107,00
100 ml (€ 1.070,00 / 1 l)
Carolina Herrera
Good Girl • Douchegel
€ 34,91
Adviesprijs€ 45,00 (-22%)
200 ml (€ 174,55 / 1 l)
Carolina Herrera
212 Men • Deodorantspray
€ 33,50
150 ml (€ 223,33 / 1 l)