Gratis verzending vanaf € 29,-
Tot 2 gratis samples
Veilig betalen
Gratis retourneren binnen 120 dagen

Carolina Herrera Pflege

Alle producten

8 producten
8 producten
Carolina Herrera
La Bomba Shimmering Body Oil • Lichaamsolie
€ 52,50
150 ml (€ 350,00 / 1 l)
Carolina Herrera
Good Girl • Bodycrème
€ 42,04
Adviesprijs€ 54,00 (-22%)
200 ml (€ 210,20 / 1 l)
Carolina Herrera
La Bomba • Bodylotion
€ 43,56
Adviesprijs€ 52,50 (-17%)
200 ml (€ 217,80 / 1 l)
Carolina Herrera
Good Girl • Bodylotion
€ 47,90
Adviesprijs€ 54,00 (-11%)
200 ml (€ 239,50 / 1 l)
Carolina Herrera
Good Girl • Body Mist
€ 46,50
Adviesprijs€ 54,00 (-14%)
100 ml (€ 465,00 / 1 l)
Carolina Herrera
Good Girl Leg Elixir • Lichaamsolie
€ 48,50
Adviesprijs€ 54,00 (-10%)
150 ml (€ 323,33 / 1 l)
Carolina Herrera
Good Girl • Douchegel
€ 34,91
Adviesprijs€ 45,00 (-22%)
200 ml (€ 174,55 / 1 l)
Carolina Herrera
212 Men • Deodorantspray
€ 33,50
150 ml (€ 223,33 / 1 l)