FAVESlike productGoldwellStylesign texture Roughman textuurgevende haarpasta • Haarpastevanaf € 7,46Adviesprijs€ 14,60 (-49%)50 ml (€ 149,20 / 1 l)
FAVESlike productGoldwellStylesign Texture Droge spraywax • Haargel€ 15,30Adviesprijs€ 22,50 (-32%)150 ml (€ 102,00 / 1 l)
FAVESlike productGoldwellStylesign curls Hoogglans gelwax • Haarwax€ 12,31Adviesprijs€ 22,50 (-45%)100 ml (€ 123,10 / 1 l)
FAVESlike productGoldwellStylesign Texture Lagoom Jam Styling Gel • Haargelvanaf € 7,68Adviesprijs€ 14,60 (-47%)75 ml (€ 102,40 / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Men Power Gel • Haargel€ 12,30Adviesprijs€ 23,00 (-47%)150 ml (€ 82,00 / 1 l)
FAVESlike productGoldwellStylesign texture Matterende Haarpaste • Haarpastevanaf € 7,46Adviesprijs€ 14,60 (-49%)50 ml (€ 149,20 / 1 l)
FAVESlike productGoldwellStylesign curls Bundelende haargel • Haargel€ 13,29Adviesprijs€ 22,50 (-41%)150 ml (€ 88,60 / 1 l)
FAVESlike productGoldwellStylesign texture Definiërende haarwax • Haarwax€ 12,24Adviesprijs€ 22,50 (-46%)75 ml (€ 163,20 / 1 l)