Gratis verzending vanaf € 29,-
Tot 2 gratis samples
Veilig betalen
Gratis retourneren binnen 120 dagen

Goldwell Haarspray

Alle producten

5 producten
5 producten
FAVES
Goldwell
Stylesign hairspray Sterke haarspray • Haarlak
vanaf € 4,15
Adviesprijs€ 7,30 (-43%)
75 ml (€ 55,33 / 1 l)
FAVES
Goldwell
Stylesign Heat Styling Form- & Finish-Spray • Haarlak
vanaf € 6,92
Adviesprijs€ 12,20 (-43%)
75 ml (€ 92,27 / 1 l)
FAVES
Goldwell
Stylesign hairspray Stylesign hairspray • Haarlak
€ 12,99
Adviesprijs€ 22,50 (-42%)
150 ml (€ 86,60 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Sprühgold • Haarlak
vanaf € 4,79
Adviesprijs€ 7,25 (-34%)
100 ml (€ 47,90 / 1 l)
FAVES
Goldwell
Stylesign hairspray Extra sterke haarspray • Haarlak
€ 13,95
Adviesprijs€ 22,50 (-38%)
300 ml (€ 46,50 / 1 l)