Gratis verzending vanaf € 29,-
Tot 2 gratis samples
Veilig betalen
Gratis retourneren binnen 120 dagen

Kérastase Haarbehandeling

Alle producten

8 producten
8 producten
MYSTERY
Kérastase
Resistance Ciment Anti-Usure • Treatment
€ 27,32
Adviesprijs€ 43,80 (-38%)
200 ml (€ 136,60 / 1 l)
MYSTERY
Kérastase
Discipline Fluidealiste Fondant • Conditioner
€ 30,52
Adviesprijs€ 48,60 (-37%)
200 ml (€ 152,60 / 1 l)
MYSTERY
Kérastase
Chroma Absolu Soin Acide Chroma Gloss • Treatment
€ 39,29
Adviesprijs€ 63,40 (-38%)
210 ml (€ 187,10 / 1 l)
MYSTERY
Kérastase
Densifique Densitè Femme Cure • Treatment
vanaf € 48,71
Adviesprijs€ 69,20 (-30%)
10x6 ml (€ 8.118,33 / 1 l)
MYSTERY
Kérastase
Specifique Cure Anti-Chute • Treatment
vanaf € 47,36
Adviesprijs€ 71,80 (-34%)
10x6 ml (€ 7.893,33 / 1 l)
MYSTERY
Kérastase
Première Pre-shampoo for damaged hair • Pre-shampoo
vanaf € 13,38
Adviesprijs€ 21,60 (-38%)
45 ml (€ 297,33 / 1 l)
MYSTERY
Kérastase
Gensis Cure Apaisante • Treatment
€ 44,50
Adviesprijs€ 71,80 (-38%)
10x6 ml (€ 7.416,67 / 1 l)
MYSTERY
Kérastase
Densifique Homme • Treatment
€ 193,80
30x6 ml (€ 32.300,00 / 1 l)