MYSTERYlike productKérastaseGloss Absolu Frizz-Glaze Cream • Leave-in-Treatment€ 34,05Adviesprijs€ 55,00 (-38%)240 ml (€ 141,88 / 1 l)
MYSTERYlike productKérastaseElixir Ultime L'Huile Originale Travel size • Haarolie€ 23,18Adviesprijs€ 36,40 (-36%)30 ml (€ 772,67 / 1 l)
MYSTERYlike productKérastaseResistance Ciment Anti-Usure • Treatment€ 27,32Adviesprijs€ 43,80 (-38%)200 ml (€ 136,60 / 1 l)
MYSTERYlike productKérastaseDiscipline Fluidealiste Fondant • Conditioner€ 30,52Adviesprijs€ 48,60 (-37%)200 ml (€ 152,60 / 1 l)
MYSTERYBeperktlike productKérastaseGenesis XMas Set • Haarverzorgingsset€ 62,38Adviesprijs€ 81,80 (-24%)1 st (€ 62,38 / 1 pcs)
MYSTERYlike productKérastaseChroma Absolu Soin Acide Chroma Gloss • Treatment€ 39,29Adviesprijs€ 63,40 (-38%)210 ml (€ 187,10 / 1 l)
MYSTERYlike productKérastaseDiscipline Fluidealiste Gentle • Shampoo€ 47,78Adviesprijs€ 65,40 (-27%)500 ml (€ 95,56 / 1 l)
MYSTERYlike productKérastaseResistance Thérapiste • Haarmasker€ 39,29Adviesprijs€ 63,40 (-38%)200 ml (€ 196,45 / 1 l)
MYSTERYlike productKérastaseChroma Absolu Serum Chroma Protect • Haarserum€ 28,00Adviesprijs€ 45,20 (-38%)150 ml (€ 186,67 / 1 l)
MYSTERYBeperktlike productKérastaseGenesis Trio XMas Set • Haarverzorgingsset€ 79,46Adviesprijs€ 104,20 (-24%)1 st (€ 79,46 / 1 pcs)
MYSTERYlike productKérastasePremière Hair mask for damaged hair • Haarmaskervanaf € 19,34Adviesprijs€ 31,20 (-38%)75 ml (€ 257,87 / 1 l)
MYSTERYlike productKérastaseDensifique Densitè Femme Cure • Treatmentvanaf € 48,71Adviesprijs€ 69,20 (-30%)10x6 ml (€ 8.118,33 / 1 l)
MYSTERYlike productKérastaseNutritive Discovery Set • Haarverzorgingsset€ 33,26Adviesprijs€ 52,00 (-36%)1 st (€ 33,26 / 1 pcs)
MYSTERYlike productKérastaseDensifique Bundle • Haarverzorgingsset€ 73,95Adviesprijs€ 104,60 (-28%)2x1 st (€ 73,95 / 1 pcs)
MYSTERYlike productKérastaseNutritive Lotion Thermique Sublimatrice • Leave-in-Treatment€ 28,00Adviesprijs€ 45,20 (-38%)150 ml (€ 186,67 / 1 l)
MYSTERYlike productKérastaseResistance Masque Force Architecte • Haarmasker€ 36,31Adviesprijs€ 58,60 (-38%)200 ml (€ 181,55 / 1 l)
MYSTERYlike productKérastaseResistance Fondant Extentioniste • Conditioner€ 30,12Adviesprijs€ 48,60 (-38%)200 ml (€ 150,60 / 1 l)
MYSTERYlike productKérastaseNutritive Bain Satin Riche • Shampoovanaf € 20,56Adviesprijs€ 33,00 (-38%)250 ml (€ 82,24 / 1 l)
MYSTERYlike productKérastaseGloss Absolu Crème Hydra-Glaze Refill • Shampoo€ 34,15Adviesprijs€ 54,80 (-38%)500 ml (€ 68,30 / 1 l)
MYSTERYlike productKérastaseSpecifique Cure Anti-Chute • Treatmentvanaf € 47,36Adviesprijs€ 71,80 (-34%)10x6 ml (€ 7.893,33 / 1 l)
MYSTERYlike productKérastaseDiscipline Oléo-Relax Refill • Haarolie€ 36,47Adviesprijs€ 57,60 (-37%)75 ml (€ 486,27 / 1 l)
MYSTERYlike productKérastasePremière Heat protection for damaged hair • Haarserum€ 42,66Adviesprijs€ 68,00 (-37%)90 ml (€ 474,00 / 1 l)
MYSTERYlike productKérastasePremière Conditioner for damaged hair • Conditioner€ 34,33Adviesprijs€ 55,40 (-38%)200 ml (€ 171,65 / 1 l)
MYSTERYlike productKérastaseDiscipline Fluidealiste • Shampoo€ 22,79Adviesprijs€ 36,40 (-37%)250 ml (€ 91,16 / 1 l)
MYSTERYlike productKérastaseBlond Absolu Blond Guard • Haarserum€ 30,52Adviesprijs€ 45,20 (-32%)190 ml (€ 160,63 / 1 l)
MYSTERYlike productKérastaseDiscipline Fluidealiste Maskeratine • Haarmasker€ 39,29Adviesprijs€ 63,40 (-38%)200 ml (€ 196,45 / 1 l)
MYSTERYlike productKérastaseChroma Absolu Bain Chroma Navulling • Shampoo€ 34,29Adviesprijs€ 54,80 (-37%)500 ml (€ 68,58 / 1 l)
MYSTERYlike productKérastaseResistance Thérapiste • Shampoo€ 24,95Adviesprijs€ 36,40 (-31%)250 ml (€ 99,80 / 1 l)
MYSTERYlike productKérastaseChroma Absolu Bain Chroma Respect • Shampoovanaf € 22,55Adviesprijs€ 36,40 (-38%)250 ml (€ 90,20 / 1 l)
MYSTERYlike productKérastaseSpecifique anti-haaruitval Stimuliste • Haarserum€ 54,16Adviesprijs€ 87,40 (-38%)125 ml (€ 433,28 / 1 l)
MYSTERYlike productKérastaseResistance Extentioniste • Shampoovanaf € 23,43Adviesprijs€ 36,40 (-36%)250 ml (€ 93,72 / 1 l)
MYSTERYlike productKérastaseBlond Absolu Masque Ultra-Violet • Haarmasker€ 39,29Adviesprijs€ 63,40 (-38%)200 ml (€ 196,45 / 1 l)
MYSTERYlike productKérastaseSpecifique Anti-Haarausfall Bain Prévention • Shampoo€ 23,58Adviesprijs€ 36,40 (-35%)250 ml (€ 94,32 / 1 l)
MYSTERYlike productKérastaseResistance Bain Force Architecte • Shampoovanaf € 20,72Adviesprijs€ 33,00 (-37%)250 ml (€ 82,88 / 1 l)
MYSTERYBeperktlike productKérastaseGloss cream trio XMas Set - geschenkset voor lang, frizz-gevoelig haar • Haarverzorgingsset€ 59,33Adviesprijs€ 77,80 (-24%)1 st (€ 59,33 / 1 pcs)
MYSTERYlike productKérastaseChroma Absolu Masque Chroma Filler • Haarmasker€ 39,60Adviesprijs€ 63,40 (-38%)200 ml (€ 198,00 / 1 l)
MYSTERYlike productKérastaseChronologiste L’Huile de Parfum Refillable • Haarolievanaf € 26,52Adviesprijs€ 42,80 (-38%)30 ml (€ 884,00 / 1 l)
MYSTERYlike productKérastaseBlond Absolu L’Huile Cicaextreme Refillable • Haarolie€ 47,83Adviesprijs€ 77,20 (-38%)75 ml (€ 637,73 / 1 l)
MYSTERYBeperktlike productKérastaseSoleil Bain Après-Soleil Eau de Coco • Shampoo€ 21,00Adviesprijs€ 33,00 (-36%)250 ml (€ 84,00 / 1 l)
MYSTERYlike productKérastasePremière Hair oil for damaged hair • Haarolie€ 35,10Adviesprijs€ 56,40 (-38%)30 ml (€ 1.170,00 / 1 l)
MYSTERYlike productKérastaseResistance Bundle • Haarverzorgingsset€ 58,73Adviesprijs€ 94,80 (-38%)2x1 st (€ 58,73 / 1 pcs)
MYSTERYlike productKérastaseGloss Absolu Crème Hydra-Glaze • Shampoovanaf € 11,03Adviesprijs€ 17,80 (-38%)80 ml (€ 137,88 / 1 l)
MYSTERYlike productKérastasePremière Shampoo for damaged hair • Shampoovanaf € 13,14Adviesprijs€ 21,20 (-38%)80 ml (€ 164,25 / 1 l)
MYSTERYlike productKérastaseChroma Absolu Bain Riche Chroma Respect Refill • Shampoo€ 33,55Adviesprijs€ 54,80 (-39%)500 ml (€ 67,10 / 1 l)
MYSTERYBeperktlike productKérastaseSoleil Huile Sirène • Haarolie€ 29,90Adviesprijs€ 45,20 (-34%)150 ml (€ 199,33 / 1 l)
MYSTERYlike productKérastaseBlond Absolu Blond Guard Mini • Haarserum€ 15,80Adviesprijs€ 22,20 (-28%)45 ml (€ 351,11 / 1 l)
MYSTERYlike productKérastaseElixir Ultime Le Bain • Shampoo€ 22,93Adviesprijs€ 36,40 (-37%)250 ml (€ 91,72 / 1 l)
MYSTERYlike productKérastasePremiere Exclusive Sets • Haarverzorgingsset€ 45,17Adviesprijs€ 81,60 (-45%)1 st (€ 45,17 / 1 pcs)