Gratis verzending vanaf € 29,-
Tot 2 gratis samples
Veilig betalen
Gratis retourneren binnen 120 dagen

bareMinerals Gesichts-Make-up

Alle producten

38 producten
38 producten
MYSTERY
+32 meer
+29 meer
bareMinerals
BarePro 24H Skin Perfecting Powder Foundation • Compact Foundation
vanaf € 21,50
Adviesprijs€ 43,00 (-50%)
8 g (€ 26,88 / 10 g)
MYSTERY
+2 meer
bareMinerals
Gen Nude Dew in One Cheek & Lip Stick • Blush
vanaf € 21,26
Adviesprijs€ 23,00 (-8%)
4.5 g (€ 47,24 / 10 g)
MYSTERY
+21 meer
+18 meer
bareMinerals
Original Foundation SPF 15 • Minerale make-up
vanaf € 26,66
Adviesprijs€ 40,00 (-33%)
8 g (€ 33,33 / 10 g)
MYSTERY
+17 meer
+14 meer
bareMinerals
Complexion Rescue Luminous Skin Tint Stick • Foundationstick
vanaf € 26,60
Adviesprijs€ 38,00 (-30%)
9 g (€ 29,56 / 10 g)
MYSTERY
+15 meer
+12 meer
bareMinerals
Complexion Rescue SPF 30 • Vloeibare foundation
vanaf € 19,00
Adviesprijs€ 39,52 (-52%)
35 ml (€ 542,86 / 1 l)
MYSTERY
+17 meer
+14 meer
bareMinerals
Original Liquid Concealer • Concealer
vanaf € 14,75
Adviesprijs€ 29,50 (-50%)
6 ml (€ 24,58 / 10 ml)
MYSTERY
bareMinerals
Mineral Veil Pressed Powder • Compact Powder
vanaf € 27,99
Adviesprijs€ 37,96 (-26%)
9 g (€ 31,10 / 10 g)
MYSTERY
+2 meer
bareMinerals
Gen Nude Highlighting Blush • Blush
vanaf € 23,29
Adviesprijs€ 32,24 (-28%)
3.8 g (€ 61,29 / 10 g)
MYSTERY
bareMinerals
All-Over Face Colour • Bronzing poeder
vanaf € 21,56
Adviesprijs€ 29,12 (-26%)
0.85 g (€ 253,65 / 10 g)
MYSTERY
Beperkt
bareMinerals
The Original Get Started Kit • Gezichtsmake-up set
vanaf € 34,40
Adviesprijs€ 43,00 (-20%)
1 st (€ 34,40 / 1 pcs)
MYSTERY
bareMinerals
Mineral Veil • Fixeerpoeder
vanaf € 29,24
Adviesprijs€ 37,96 (-23%)
9 g (€ 32,49 / 10 g)
MYSTERY
+37 meer
+34 meer
bareMinerals
BarePro 24H Matte Comfort Liquid Foundation • Vloeibare foundation
vanaf € 22,00
Adviesprijs€ 45,76 (-52%)
30 ml (€ 733,33 / 1 l)
MYSTERY
+3 meer
bareMinerals
Matte SPF 15 • Minerale make-up
vanaf € 28,59
Adviesprijs€ 41,60 (-31%)
6 g (€ 47,65 / 10 g)
MYSTERY
+16 meer
+13 meer
bareMinerals
TEINT REDDING Natuurlijke Matte Getinte Moisturiser Mineraal SPF 30 • Getinte gezichtscrème
vanaf € 19,00
Adviesprijs€ 39,52 (-52%)
35 ml (€ 542,86 / 1 l)
MYSTERY
bareMinerals
Prime Time Original Foundation Primer • Primer
vanaf € 16,82
Adviesprijs€ 21,84 (-23%)
15 ml (€ 1.121,33 / 1 l)
MYSTERY
+2 meer
bareMinerals
Gen Nude Blonzer • Bronzer
vanaf € 23,29
Adviesprijs€ 32,24 (-28%)
3.8 g (€ 61,29 / 10 g)
MYSTERY
+2 meer
bareMinerals
Complexion Rescue Blonzer • Blushcrème
vanaf € 23,40
Adviesprijs€ 31,20 (-25%)
15 ml (€ 1.560,00 / 1 l)
MYSTERY
bareMinerals
Prime Time Eyeshadow Extender • Eyeshadow Base
€ 17,48
Adviesprijs€ 22,88 (-24%)
3 ml (€ 58,27 / 10 ml)
MYSTERY
bareMinerals
Prime Time Redness Reducing • Primer
€ 28,75
Adviesprijs€ 36,40 (-21%)
30 ml (€ 958,33 / 1 l)
MYSTERY
bareMinerals
Smoothing Face • Foundationkwast
€ 24,15
Adviesprijs€ 33,28 (-27%)
1 st (€ 24,15 / 1 pcs)
MYSTERY
bareMinerals
Original Beautiful Finish • Foundationkwast
€ 25,52
Adviesprijs€ 37,44 (-32%)
1 st (€ 25,52 / 1 pcs)
MYSTERY
+27 meer
+24 meer
bareMinerals
Original Pressed Powder Foundation Mineral SPF 15 • Compact Powder
vanaf € 28,00
Adviesprijs€ 41,60 (-33%)
8 g (€ 35,00 / 10 g)
MYSTERY
bareMinerals
Blooming Blush • Blushkwast
€ 19,38
Adviesprijs€ 29,12 (-33%)
1 st (€ 19,38 / 1 pcs)
MYSTERY
+17 meer
+14 meer
bareMinerals
BarePro 16 HR WEAR All Over Skin-Perfecting Matte Concealer Mineral SPF 25 PA+++ • Concealer
vanaf € 15,68
Adviesprijs€ 32,76 (-52%)
8 ml (€ 19,60 / 10 ml)
MYSTERY
+2 meer
bareMinerals
Original Liquid Foundation • Vloeibare foundation
vanaf € 16,43
Adviesprijs€ 39,00 (-57%)
30 ml (€ 547,67 / 1 l)
MYSTERY
+3 meer
bareMinerals
Original Pure Serum Radiant Natural Liquid Foundation • Vloeibare foundation
vanaf € 19,40
Adviesprijs€ 44,00 (-56%)
30 ml (€ 646,67 / 1 l)
MYSTERY
+2 meer
bareMinerals
Complexion Rescue Highlighting Blush • Blushcrème
vanaf € 24,03
Adviesprijs€ 31,20 (-23%)
15 ml (€ 1.602,00 / 1 l)
MYSTERY
+2 meer
bareMinerals
Complexion Rescue Brightening Concealer • Concealer
vanaf € 13,75
Adviesprijs€ 27,50 (-50%)
10 ml (€ 1.375,00 / 1 l)
MYSTERY
Nieuw
+2 meer
bareMinerals
Complexion Rescue 3-in-1 Eye Brightener Mineral SPF 30 • Concealer
vanaf € 30,95
3 ml (€ 103,17 / 10 ml)
MYSTERY
bareMinerals
Original Mineral Veil 24HR Natural Matte Setting Spray • Fixing Spray
€ 25,76
Adviesprijs€ 35,00 (-26%)
100 ml (€ 257,60 / 1 l)
MYSTERY
bareMinerals
Luxe Performance Brush • Foundationkwast
€ 34,32
1 st (€ 34,32 / 1 pcs)
MYSTERY
bareMinerals
Prime Time Daily Protector • Primer
€ 28,75
Adviesprijs€ 36,40 (-21%)
30 ml (€ 958,33 / 1 l)
MYSTERY
bareMinerals
Original Mineral Loose Matte Foundation SPF15 • Loose Powder
vanaf € 33,28
Adviesprijs€ 41,60 (-20%)
6 g (€ 55,47 / 10 g)
MYSTERY
+6 meer
+3 meer
bareMinerals
Gen Nude Powder Blush • Blush
vanaf € 22,49
Adviesprijs€ 32,24 (-30%)
6 g (€ 37,48 / 10 g)
MYSTERY
bareMinerals
Max Coverage • Concealerkwast
€ 16,36
Adviesprijs€ 23,92 (-32%)
1 st (€ 16,36 / 1 pcs)
MYSTERY
bareMinerals
Supreme Finisher • Poederkwast
€ 27,11
Adviesprijs€ 34,32 (-21%)
1 st (€ 27,11 / 1 pcs)
MYSTERY
bareMinerals
Precision Face • Contourkwast
€ 24,86
Adviesprijs€ 36,40 (-32%)
1 st (€ 24,86 / 1 pcs)
MYSTERY
bareMinerals
Prime Time Hydrate & Glow • Primer
€ 36,40
30 ml (€ 1.213,33 / 1 l)